|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ALKOHOL
11.2.2008 16:10:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: spelka12
Jest bom ko bom enkrat user posted image  sigurno spila kdaj pa kdaj deci vinčka. Ker imam premal železa in ker mi preprosto PAŠE user posted image .


In kaj ti misliš, da se bom jaz zaradi tega, ker boš ti (še naprej) popivala, sekirala, ko mi tukaj osle kažeš al kaj?  user posted image  



Uf jaz pa v jok pa na drevo....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ALKOHOL
11.2.2008 16:12:24   
nicnic
Prebrala vse komentarje, bi pa še sama nekaj napisala;

1. Mislim, da je avtorici presneto žal, da je sploh vprašala...
2. Ne vem zakaj je v vsem treba imeti zadnjo besedo? Pač poveš mnenje za katerim stojiš in pustiš, da ima nekdo drugačno mnenje od vas.
3. In zelo žalostno, da se ne premore lepe, tople besede niti na forumu zanositev...


_____________________________

Pameten si, če verjameš samo polovice tega, kar slišiš.
Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ALKOHOL
11.2.2008 16:14:15   
Marina_
Sedaj pa ste zašle z teme.Temo zaklepam.

Lp Marina

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ALKOHOL
13.2.2008 7:39:17   
Marina_
Tema je odklenjena.
Prosim ,če se držite teme!
Preberite si Pravila izražanja na rr-portalu .

Marina


_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ALKOHOL
13.2.2008 11:07:25   
Kinokija
Bumerang, zihr si veganka ne? Ponavadi se takim zdi brez veze uživat karkoli ipd..

Živiš od svetega duha, od katerega tudi najbrž pričakuješ zanositev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ALKOHOL
13.2.2008 12:57:45   
srki
Jaz pa komaj čakam, da imam naslednji pregled, da G vprašam, ali se lahko kaj bojim za mojo pikico, ker sem 1.1.2008 spila 2 dcl cvička, takrat že bila noseča, samo vedela nisem.

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ALKOHOL
13.2.2008 13:11:03   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Jaz pa komaj čakam, da imam naslednji pregled, da G vprašam, ali se lahko kaj bojim za mojo pikico, ker sem 1.1.2008 spila 2 dcl cvička, takrat že bila noseča, samo vedela nisem.


cviček je pa itak zdravilo, tako da se nimaš kaj bati user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ALKOHOL
13.2.2008 13:14:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kinokija

Bumerang, zihr si veganka ne? Ponavadi se takim zdi brez veze uživat karkoli ipd..

Živiš od svetega duha, od katerega tudi najbrž pričakuješ zanositev.


Zdaj ne vem napisala si bumerang odgovor pa je namenjen **** se pravi meni??
Upam da zato pomoto ni kriv alkohol... user posted image

No ker je odgovor pač namenjen meni pa čeprav nisem Bumerang ti povem da nisem veganka in da v svetega duha ne verjamem... če ti to kaj pomaga, ker je itak čist out off topic...

(odgovor članu Kinokija)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ALKOHOL
13.2.2008 14:22:41   
bumerang
****, pusti stat take komentarje, dej. Škoda časa. Itak je s tem sporočilom povedala o sebi več kot bi kdo kdaj koli zmogel napisat.
Ponovno se spomni na stil življenja pijancev (... če dolgo časa pada dež iz zemlje stopijo gliste, ne morš stopit brez da bi s kakšne naredu polpet, in kjer je eden jih je najmanj še pet, ne morš falit...") user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ALKOHOL
13.2.2008 14:34:39   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Jaz pa komaj čakam, da imam naslednji pregled, da G vprašam, ali se lahko kaj bojim za mojo pikico, ker sem 1.1.2008 spila 2 dcl cvička, takrat že bila noseča, samo vedela nisem.


cviček je pa itak zdravilo, tako da se nimaš kaj bati user posted image


Oh, sem vedela, da me boš potolažilauser posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ALKOHOL
13.2.2008 20:41:52   
Nenya
Jaz sem med obema nosečnostima popolnoma nagonsko opustila alkohol. Pri taprvi sem izvedela v 14t, sem bila mesec prej na 'končnem' izletu s službo in se je šlo v vinsko klet. Sama nisem šla, sem raje posedela na sončku, Nisem načrtovala in tudi slutila nisem da sem noseča.

Rugelj pravi: vsak kronični pijanec je spil le en kozarček pri kosilu.

Če že pijete, žurate, se drogirate, mejte vsaj jajca priznat, da se v tistem trenutku odločite, da je vaš lastni užitek pred zdravjem otroka (najsibo le 'v delu', ali pa že 'narejen'). Narava je plodke zaščitila, a mi že dolgo ne ogrožamo svojih otrok na načine, ki so bili v tej zaščiti predvideni.

Aja, za železo je ravno tako dober sok rdeče pese ali pa hematopan, alkohol kvečjemu povzroča slabokrvnost, ne pa jo zdravi, če želite železo (in ne alkoholne omame) pijte grozni sok iz katerega Teran delajo ali pa Uni.

Pa vprašajte se zakaj ste tako občutljive če vam kdo samo predlaga, da je s pitjem (kakršnimkoli) kaj narobe.

Znanka je kadila v vseh treh v nosečnostih, vsi trije fantje so tudi sami strastni kadilci - so se pač že rodili zasvojeni.

Na onesnaženje in podobne stvari pač ne moreš vplivat in ne, ne mislim da bi morale nosečnice v inkubator, a nekdo, ki zavestno ogroža otroka in poskuša to zaviti v celofan čes, saj vsi to počnejo, pa omenja dobre stare čase, ne veste pa koliko otrok je v dobrih starih časih tudi umrlo, le sekirali se niso zato, je bil kmalu na poti naslednji.

Moja vest je čista, vedno se trudim delati tako, kot menim da je za moje otroke najbolje.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ALKOHOL
13.2.2008 21:02:36   
bumerang
Nenya, veš kaj je problem pri vseh teh konzumerkah? Da misliljo, da se svet okoli njih vrti in da je to kar same počnejo edino prav. In da je to, kar so v nosečnosti počele, če so rodile zdravega otroka, merilo za zdrav način preživljanja nosečnost.
Niso sposobne videti par cm izven svojega ega in priznat, da delajo narobe.
Ker eno je, če jaz rečem: "Ja, bom spila en požirek rdečega, ker vem, da je tako zelo majhna možnost, da bi bilo kaj narobe, da je skoraj nemogoče. Ampak vem, da to ni prav, in bom to povedala/priznala tudi drugim.", drugo pa je, če trdim, da je s tem vse ok (ali celo, da je zdravo! user posted image ), če to sama počnem, in to potem svetujem tudi drugim! Hkrati pa še sama sebe opravičujem in prepričujem, da pa tako narobe res ne delam. Ker če nas "je pet", potem je to ziher prav!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ALKOHOL
13.2.2008 21:32:45   
sončnica24
Brezveze punce, kregate se o stvareh ki nimajo ne repa ne glaveuser posted image , škoda beseduser posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ALKOHOL
13.2.2008 21:43:22   
*Mišika*
Se strinjam s sončnico24. Pač ene mislijo da vsak požirek škoduje otroku, druge pa mislijo da zmerno pitje in kajenje ne škoduje, oz. še koristi. Jaz osebno sem proti vsakewmu alkoholu in kajenju, pravzaprav sem še prenehala piti kavo od kar delava na user posted image . Pač to je  oje mnenje, itak ma pa vsak svojega. In v končni fazi vsaka svojemu otroku dela dobro ali mu škoduje.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ALKOHOL
14.2.2008 6:41:28   
daga11
UF kaka globoka tema!

jaz sem za to da se pije!!! Vsaj dokler ne izveš da si noseč- potem ti tak vest ne da da bi pil in tudi želiš si ne??
Torej vsak si svoje življenje postelje kot hoče - če pa ti spiješ kak kozarček v nosečnosti te pa po moje tud ne bo konec??


Jaz za sebe vem da bom pri kosilu spila kak deci vina! Pa nisem pijanka - pijem le na žurkah in doma vsi včasih z možem odprema  kako buteljko ali pa pivo pri kosilu!


(odgovor članu *Mišika*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ALKOHOL
14.2.2008 7:07:21   
srki
Pa čakte no. Zaradi mene, če prec ukinejo alkohol. Če pa spijem petkrat na leto kak deci, sem zato kronični pijanec? Rugelj naj pa najprej pri sebi začne pometat, potem pa druge sodit. Je on en dost velik Rugelj, ja.

In ne, bumerang, jaz nisem ena tistih, ki se svet okoli njih vrti, sploh pa zaradi alkohola ne.

In ni nujno, da otroci kadilk v nosečnosti pozneje tudi sami kadijo....

Ah, res brez veze. Čistunke tega ne razumejouser posted image .

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ALKOHOL
14.2.2008 12:54:37   
Nenya
Srki (že ime dosti pove, ne), hecno, a zdi se mi da je zate 'čistunka' žalitev. No, zame ni, če to pomeni, da se ne vklapljam v slovensko folkloro pitja in kajenja (pa vrag vzemi vse, ki si upajo trditi da s tem komu škodujem), so be it, raje sem čistunka kot prikrit pivec.

Dala sem konkreten primer glede kajenja in nisem posploševala.

Nosečnost je bila zame čas ko sem z veseljem pazila na to kaj jem in kako jem, ne zaradi strahu, telo mi je samo 'povedalo'.

A na tej temi se točno vidi, kako ene ne zmorejo priznati, da so ali na poti ali pa že imajo problem s pitjem. In zato veselo udrihajo pa nas, čistunkah, ki jim ne držimo štange kot jim jo ve, ki nedvomno živite v pivsko ekstra tolerantnem okolju, in ena drugi ploskate.

Včasih so tudi otrokom, tudi danes je na vinorodnih območjih to še star dober običaj, dude namakali v vino, šmarnico itd - so pol otroci bolje spali. A ne vidite kako je toleranca do alkohola tko globoko zasajena v slovensko zavest, da njenih posledic sploh ne (nočemo) videti? 

Ruglja ne zagovarjam, a vsakemu, ki se je mal poglobil v nejgovo pisanje je jasno da so njegove izjave, ki jih večina najbolj pozna, namerno provokativne, da bi vsaj koga 'zbudil'.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ALKOHOL
14.2.2008 13:02:47   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Nenya

Srki (že ime dosti pove, ne), hecno, a zdi se mi da je zate 'čistunka' žalitev. No, zame ni, če to pomeni, da se ne vklapljam v slovensko folkloro pitja in kajenja (pa vrag vzemi vse, ki si upajo trditi da s tem komu škodujem), so be it, raje sem čistunka kot prikrit pivec.

Dala sem konkreten primer glede kajenja in nisem posploševala.

Nosečnost je bila zame čas ko sem z veseljem pazila na to kaj jem in kako jem, ne zaradi strahu, telo mi je samo 'povedalo'.

A na tej temi se točno vidi, kako ene ne zmorejo priznati, da so ali na poti ali pa že imajo problem s pitjem. In zato veselo udrihajo pa nas, čistunkah, ki jim ne držimo štange kot jim jo ve, ki nedvomno živite v pivsko ekstra tolerantnem okolju, in ena drugi ploskate.

Včasih so tudi otrokom, tudi danes je na vinorodnih območjih to še star dober običaj, dude namakali v vino, šmarnico itd - so pol otroci bolje spali. A ne vidite kako je toleranca do alkohola tko globoko zasajena v slovensko zavest, da njenih posledic sploh ne (nočemo) videti? 

Ruglja ne zagovarjam, a vsakemu, ki se je mal poglobil v nejgovo pisanje je jasno da so njegove izjave, ki jih večina najbolj pozna, namerno provokativne, da bi vsaj koga 'zbudil'.


Preberi si predvsem moj prvi ali drugi stavek: Zaradi mene, če ukinejo alkohol. In ne, čistunka zame ni žalitev, sem pač ta izraz pobrala od ex Kerense oz. sedanje Darje Kos, pa se m fajn zdi, ja srki sem pa zato, ker sem kronična pijanka, že ene petkrat zdravljena, tudi pri Ruglju, vendar neuspešno.

Sicer pa, če imaš ti ljudi, ki spijejo kozarček vina po kosilu ali pa kozarček vina 3-krat na leto, pa tudi prav.

In brigajo mene drugi, če otrokom močijo ali so mičili dudo v alkohol, zato še ne pomeni, da jo tudi tisti, ki občasno, oz. zelo redko spijemo kakšen deci.

Sploh pa, vse kar sem napisala, ni konkretno nate letelo, ampak na splošno, tale post pa leti nate.

Pa na zdrvje od Srki (ki pomeni pijanec, ja vem to). To pa vem šele kratko obdobje, ko sem enkrat v križanki to zasledila. Ah, neumnica jaz. Moram soseda, ki mi je ta vzdevek nadel pred cca 20 leti vprašat, če je on takrat vedel, kaj pomeni "srki" oz. "srka".

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ALKOHOL
14.2.2008 13:17:10   
Volga
ja srki sem pa zato, ker sem kronična pijanka, že ene petkrat zdravljena, tudi pri Ruglju, vendar neuspešno.



user posted image user posted image user posted image  boga srkoslava. user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ALKOHOL
14.2.2008 13:21:32   
Marogica
Nenya in nje podobn misleče...ustavite konje...vsaj malo in se vrnite na realna in predvsem normalna tla vskadanjika brez pretiravanj v kakršnokoli smer.

Človek je po naravi egoist in najprej gleda na svojo rit, eni malo več drugi malo manj. In prav je tako. Ker je če moja rit polna, bo verjetnost večja, da bo za ostale enako, če ne,  celo bolje poskrbljeno.

TOrej, sama ne pijem alkohola, ker ga pač ne maram, vendar zame nekdo, ki iz užitka spije kozarec ali dva, še zdaleč ni pijanec...v bistvu niti P od  pijanca. Dalje se sploh ne bom spuščala.

In še to-nosečnost NI BOLEZEN, torej živite normalno in ne pretiravajte.

Za tiste, ki niste razumele...preberite moj post še enkrat, če pa vam zopet ne bo "kapnilo", pa spijte kakšnega za dušo...za dobro vas in nas tukaj...



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ALKOHOL
14.2.2008 13:22:22   
srki
Ah, kaj češ, res sem uboga, sicer pa, dober predlog, si bom nick v srkoslavo spremenila, mi je zelo všečuser posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ALKOHOL
14.2.2008 18:03:22   
Nenya
Če pa spijem petkrat na leto kak deci, sem zato kronični pijanec?


Srki, nič ti nočem, in ne nisi kroničen pijanec, samo ne razumem kako nekatere, spet ne mislim tebe, ne zmorejo nehati vnašati alkohol vase še med nosečnostjo.

BTW Nate je letel le prvi stavek odgovora in po izjavi  "ne, bumerang, jaz nisem ena tistih, ki se svet okoli njih vrti, sploh pa zaradi alkohola ne."mi je čudno da se ti zdi da je moj post samo o tebi. Očitno je bil hec v oklepaju za tvojim nickom narobe razumljen in neslan z moje strani, se opravičujem.

Odnos 'vsi naj delajo kar jim paše, vključno z mano' se zame neha pri tem da škodiš drugemu, pa čeprav je to tvoj nerojeni otrok.

Verjemi mi da redko obtožim koga ki ga sploh ne poznam da je pijanec.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ALKOHOL
14.2.2008 21:05:20   
blanč
Brezveze, vse, ki ste zdaj tako proti alkoholu priznavate, da ste tudi ve pile. jaz res ne razumem nobenga več, pa saj vas tudi nočemuser posted image

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: ALKOHOL
15.2.2008 6:44:08   
srki
Ah, se mi ne da več. Eno je, če spiješ enkrat v mesecu kak deci, drugo, če se vsak dan naliješ z litrco....to sta zame različni stvari.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ALKOHOL
15.2.2008 9:11:42   
ursalara
jaz poznam od fanta kolegico ki je vsak vikend spila po tri bambuse in pokadila skatlo cigaret,bila je ze mesec noseca in ko je zvedela da v njej raste novo bitje je vcasih spila se kaksen deci vina pa z otrokom ni nic narobe.
Jaz in moja prijateljica ki sve nosecnost prezivljale skupaj vodil me je za tri mesece pa sve v celi nosecnosti spile samo enega banditosa,meni na splosno ni odgovarjalo,moje mnenje je da kaksen kozarcek ne skodi seveda v mejah normale pa ne vsak dan,če pogledamo malo nazaj oz.ce poslusamo nase babice ti se marsikatera danes svetuje da spijes kaksen kozarec piva kao za mleko.Spomnim pa se tudi ko je imela moja prijateljica nizek pritiska da ji celo sestra na pregledu rekla veste kaksen kozarcek rdecega vina ne skodi.


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?