|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Šolska torba za 1. razred
14.2.2008 9:13:21   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Mojcaziga, naročili smo jo preko amazon.de in pride v roku enega tedna. Mali se je kar talil, ko je gledal slike. Po moje bo spal z njo user posted image
Sodelavka mi je potrdila tudi kvaliteto. Njen sine je imel enak model s košarkaši štiri leta, potem pa je seveda želel nahrbtnik, čeprav je bila torba še vedno brez problema uporabna. user posted image


Se pravi pošiljajo v Slovenijo?

Koliko vas pride torba s poštnino?

Hvala in lp, Mojca

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Šolska torba za 1. razred
14.2.2008 9:14:26   
bori2
user posted image

No, nam je pa tale torba všečna. Bo pa projekt do nje pridet. Prebrskala sem amazon.de, vendar nisem še nikoli naročevala preko njih. Je pa glede na to, da je moja prvošolka nora na konje kaj takega optimalen izbor. Mislite, da obstaja možnost, naprimer, da ti v kaki trgovini naročijo po katalogu - npr. v Btc, hali A?

No, pa še tale nam je všeč,...

user posted image

Je pa cena prvega kompleta 129,00 EUR, torba pa je 64,00 EUR. Kaj menite ve?

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Šolska torba za 1. razred
14.2.2008 9:19:13   
Lenny
Se pravi pošiljajo v Slovenijo?

Koliko vas pride torba s poštnino?

Hvala in lp, Mojca


Poslali bodo kolegu v Nemčiji, ki jo bo potem poslal do nas. Stala nas bo 70 EUR. Torej vseh pet delov.

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Šolska torba za 1. razred
14.2.2008 9:22:15   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Se pravi pošiljajo v Slovenijo?

Koliko vas pride torba s poštnino?

Hvala in lp, Mojca


Poslali bodo kolegu v Nemčiji, ki jo bo potem poslal do nas. Stala nas bo 70 EUR. Torej vseh pet delov.


Ja; se mi je zdelo, da imajo tak način.
mi ne poznamo nobenegauser posted image , tako da bomo kar na katero drugo počakali user posted image

LP, MOjca

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Šolska torba za 1. razred
14.2.2008 15:05:47   
al1*
Mi smo naročili na ebayu, skupaj s poštnino je bila 68€, dobili smo jo pa v manj kot tednu dni. Tako da poskusi še na nemškem ebayu.

So pa lani v Mulerju (MB), tudi imeli ene črne, na katerih je bil narisan bager, bila pa je Hama.



_____________________________

lp


(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Šolska torba za 1. razred
5.3.2008 20:30:27   
pojona
Mi pa imamo enega sina, ki je že v 4. razredu in drugega sina ki gre letos v 1. razred.
Iz lastnih izkušenj vam povem, da do tretjega razreda otrok sploh ne rabi kakšno posebno drago torbo. To pa zato, ker vse stvari čez teden puščajo v šoli (sploh če je še v podaljšanem bivanju in naloge naredi že v šoli - sploh pa nalog ni veliko). Kakor vem pa največ otrok pripeljemo in pridemo iskat v šolo starši ali kdo drug z avtomobilom. Tako, da 2X na teden torbo pripelješ in odpelješ iz šole.


Pri nas je starejši sin imel čisto navadno, ne ortopedsko  poceni (10EUR) torbo, saj se je samo peljala z avtom 2X na teden. No v 3. razredu pa smo mu kupili boljšo torbo - ortopedsko ( Target nahrbtnik brez otroškega motiva ) za 80EUR in ga bo lahko imel do konca OŠ, če ga ne bo prej uničil ( vendar je videti po skoraj 2 letih uporabe kot nov ).
Pri mlajšem sinu pa že vidim, da si izbira neke torbe z motivi Ninja želve ipd.,ki pa so za moje pojme predrage da bi se vozile z avtom, tako da še ne vem kaj bomo kupili. Se je pa že njegova babica ponudila, da mu bo aprila za rojstni dan kupila torbo user posted image

Moje mnenje: OTROK  V PRVEM RAZREDU NE RABI NAJVEČJE IN NAJDRAŽJE TORBE, AMPAK PREJ KAJ DRUGEGA - VAS !!!







_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Šolska torba za 1. razred
31.3.2008 13:36:03   
smotka lonib
IZVIRNO SPOROČILO: pojona


Moje mnenje: OTROK  V PRVEM RAZREDU NE RABI NAJVEČJE IN NAJDRAŽJE TORBE, AMPAK PREJ KAJ DRUGEGA - VAS !!!








user posted image se strinjam!


_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Šolska torba za 1. razred
17.6.2010 20:19:55   
krtek 1
IZVIRNO SPOROČILO: smotka lonib

IZVIRNO SPOROČILO: pojona


Moje mnenje: OTROK  V PRVEM RAZREDU NE RABI NAJVEČJE IN NAJDRAŽJE TORBE, AMPAK PREJ KAJ DRUGEGA - VAS !!!








user posted image se strinjam!










Nas rabi vse življenje,ne samo v prvem razredu kot nadomestek za drago torbo!

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Šolska torba za 1. razred
21.6.2010 18:55:16   
mala zirafa
Se podpišem.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Šolska torba za 1. razred
21.6.2010 18:59:23   
mala zirafa
Mimogrede smo jo mi kupili v šparu od hello kitty (target) 35 evrov, nahrbtnik, zvezke in dvojno peresnico, kar smo se zmenili da bo za 3 leta.Glede na to da smo 5 min.peš od šole ne bo (upam) nikoli potrebovala bog ve kašno torbo.Za moje pojme je to samo frajerišanje, pa kazanje kaj in kolko kdo ima.Pa brez zamere.Na otrocih se je itak vedno služilo.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Šolska torba za 1. razred
15.6.2011 23:44:34   
honey
Tale tema je meni zdaj kot na kožo pisana user posted image Sem v dilemi - ali kupit sinu za jeseni za 1. razred šolsko torbo z ergonomskih hrbtiščem, ki je v Leclercu v akciji za 18 € (tam nekje) ali v MK ali DZS za 70 € user posted image No, te za 70 € so nepremočljive, to pa mislim, da je tudi vse. Nikakor pa ne pričakujem, da bo celo OŠ imel eno torbo. Tako da, prosim, povejte svoje mnenje. Jaz se sicer bolj nagibam k tej iz Leclerca, ampak ne vem. Neumno se mi zdi, da bom dala za torbo 80 €, na njej so Bakugani ali Spiderman ali nekaj podobnega, potem bo pa mulc v 3., 4. razredu rekel, da te torbe ne mara več, da je za "dojenčke".

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Šolska torba za 1. razred
16.6.2011 8:33:20   
dana
IZVIRNO SPOROČILO: honey

Neumno se mi zdi, da bom dala za torbo 80 €, na njej so Bakugani ali Spiderman ali nekaj podobnega, potem bo pa mulc v 3., 4. razredu rekel, da te torbe ne mara več, da je za "dojenčke".


Ravno zaradi tega smo se mi s tamalim zmenili, da bo torba brez teh motivov, bo pa imel puščico, zvezke in druge potrebščine s kakim od teh motivov. Pa se je tamali strinjaluser posted image

Je pa s torbami tako kot z vožički. Cene sicer niso primerljive, ampak eni jih imajo za 150€, drugi pa za 20€. Jaz bom gledala na to, da bo torba imela trdo hrbtišče, da bo šla noter tudi mapa z elastiko (na to so nas opozorili v šoli), da bo lahka ter upam, da bo zdržala do 3. razreda. Sicer jo pa sam kaj dosti ne bo nosil, ker ga bomo vozili, tako da...

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Šolska torba za 1. razred
16.6.2011 9:04:16   
mojcaziga
No, po treh letih se lahko zopet javim na tej temi in povem svoje izkušnje.

Pred vstopom v šolo smo malemu kupili Schneiders torbo. Torbo so v 1. razredu nosili sem in tja samo ob petkih oz.ponedeljkih. No, smo jih nosili starši. Najpomembneje je bilo, da je v torbo prišla velika trda mapa, kamor so odlagali vse delovne liste, risbice,.......
V 2. razredu pa so torbice nosili domov vsak dan. Torbica je res kvalitetna in je zdržala še in še, ampak pred 3. razredom smo bili primorani v nakup večje torbe oz. anatomskega nahrbtnika, ker je naš sine med večjimi in je tista torba zgledala res smešno na njemu, poleg tega pa v njo nisi spravil dosti stvari. Nahrbtnik smo lani kupili v Sparu za 40€ in je po enem letu vsakodnevne uporabe praktično kot nov. V njega spraviš malo morje stvari, je lahek sam po sebi, lahko ga s stransko zadrgo razširiš,.....

Torej, v drugo bi se definitivno odločila za "anatomski nahrbtnik" varianto.

lp, mojca

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Šolska torba za 1. razred
16.6.2011 9:09:05   
honey
Mojcaziga, hvala ti za tale odgovor. Ja, saj jaz gledam v Leclercu anatomski nahrbtnik, ne prav torbo. Ja, in ravno zaradi tega, ker v prva tri leta ne nosijo ne vem koliko s seboj, mislim, da bom kupila kar tistega v Leclercu. Ima ergonomsko hrbtišče, če je pa še dovolj velik za mapo, bo pa sigurno moj user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Šolska torba za 1. razred
16.6.2011 9:51:00   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: honey

Ima ergonomsko hrbtišče, če je pa še dovolj velik za mapo, bo pa sigurno moj user posted image


Pazi tudi na nogice spodaj, da lahko sam stoji na tleh in se ne prevrača. Včasih so prvošolčki še malo nerodni in ob petkih, ko morajo v torbo naložiti zvezke in dZ jim pride kar prav, da lahko bašejo v torbo z obema rokama.

lp, mojca

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Šolska torba za 1. razred
16.6.2011 10:15:48   
ZARA
Jst sem lani kupila torbo od Killerloop-a za borih 14 €, hehe. Čisto lahka, malce trši hrbet, .. pa itak samo ob petkih nosijo torbe domov, tako da ni panike.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Šolska torba za 1. razred
16.6.2011 11:06:52   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: honey

Ima ergonomsko hrbtišče, če je pa še dovolj velik za mapo, bo pa sigurno moj user posted image


Pazi tudi na nogice spodaj, da lahko sam stoji na tleh in se ne prevrača. Včasih so prvošolčki še malo nerodni in ob petkih, ko morajo v torbo naložiti zvezke in dZ jim pride kar prav, da lahko bašejo v torbo z obema rokama.

lp, mojca



to pa je problem pri nahrbtnikih, tudi če ima oblikovano hrbtišče.... ne stoji sam narazen in se prevrača.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Šolska torba za 1. razred
16.6.2011 12:46:18   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: honey

Ima ergonomsko hrbtišče, če je pa še dovolj velik za mapo, bo pa sigurno moj user posted image


Pazi tudi na nogice spodaj, da lahko sam stoji na tleh in se ne prevrača. Včasih so prvošolčki še malo nerodni in ob petkih, ko morajo v torbo naložiti zvezke in dZ jim pride kar prav, da lahko bašejo v torbo z obema rokama.

lp, mojca



to pa je problem pri nahrbtnikih, tudi če ima oblikovano hrbtišče.... ne stoji sam narazen in se prevrača.


Ne narazen res ne stoji nobeden (nahrbtnik, mislim), ampak če že vsaj stoji na tleh je boljše kot ne.

lp, mojca

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Šolska torba za 1. razred
18.6.2011 22:27:27   
honey
No, da poročam - smo kupili nahbrtnik iz Leclerca in je super user posted image Stoji sam, ima ergonomsko oblikovano hrbtišče in material, ki diha, močne in široke naramnice, odbija vodo, ima odsevnike - v glavnem ni da ni. Ima vse, kar reklamirajo za nahrbtnike v DZS-ju. Samo jaz sem dala zanj 17 €, v DZS-ju so pa po 56 € user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Šolska torba za 1. razred
19.6.2011 19:13:44   
*bubi*
Kakšna pa je velikost tega nahrbtnika? Gre po višini not mapa z elastiko?

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Šolska torba za 1. razred
19.6.2011 20:44:07   
Peppa
Mi smo našemu kupili nekaj takega http://www.partner.si/artikel_detail.asp?sif_ar=3838622116208 . Ima dva velika ločena predala, še enega velikega spredaj, ter dva majhna ob straneh. In spredaj čisto spodaj ima po celi širini še en mali predal na zadrgo-copate in še kak mali dežnik komot stlačim not! Anatomski hrbtni del in komot gre not tista velika mapa (tista ko je malo večja od A4).
Aja, pa sam stoji-čeprav je nahrbtnik!

Sinu se dopade, ker je motiv po njegovem okusu (Transformers), meni pa se je dopadla cena (25,90 €) user posted image user posted image


_____________________________

Kdor vpraša, je neumen tisti trenutek, kdor ne vpraša, je neumen celo življenje.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


"Bolje je vladati v peklu kot služiti v nebesih. "


(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Šolska torba za 1. razred
20.6.2011 15:09:13   
*bubi*
Mi smo tudi zaključili poglavje izbiranja torbice. TALE je bila ljubezen na prvi pogled user posted image  V Intersparu je končna cena 60€.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Peppa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Šolska torba za 1. razred
21.6.2011 14:44:44   
pravljica
naši jih bodo večinoma vsak dan nosili domov, vse stvari pa ob petkih...ker bo torbo sam "spravljal" v šolo in nazaj (peš), želim, da je na kolesih...hkrati bi rada, da je toliko trdna, da sama stoji user posted image  zaenkrat sem našla tole edino varjanto pod soncem, ki bi nam ustrezala (pa res imam samo 2 pogoja user posted image  )...je še katera zasledila kje kaj cenejšega, ampak v tej obliki?

za motiv ga ne bom niti spraševala, ker bi tako lahko vsak mesec nabavili novo user posted image

http://cgi.ebay.de/Schulranzen-Trolley-6-tlg-Amaro-Football-Fusball-/230446304368?pt=Schule&hash=item35a7ab8c70 

u, sem zdaj dobila odgovor, da mi jo pošljejo za 70 eur, če vzamem samo torbo (brez dodatkov) pa odštejejo 10 eur, 17 je ptt...bo za razmislit user posted image

< Sporočilo je popravil pravljica -- 21.6.2011 14:46:52 >


_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Šolska torba za 1. razred
24.6.2011 7:47:59   
urška
tole sem dobila danes na e mail. zgleda da imajo neke popuste, podrobneje pa nisem gledala, ker ne potrebujem. moj sin gre v drugi razred in v prvem je torbo nosil domov vsak dan. ne vedno polne ampak vseeno. tdi otroci ki so bili v podaljšanjem bivanju so jo nosili.
http://www.toko.si/trgovina/catalogsearch/result/?q=%C5%A1olska+torba&x=10&y=9


(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?