|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 15:35:53   
dskubin
Že stokrat pokomentirano, ampak bom vseeno dodala svoje mnenje.

< Sporočilo je popravil dskubin -- 14.2.2008 15:37:26 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 15:39:16   
dskubin
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: *erika*

zakaj je staromdno,meni je to nekaj naravnega,kaj a nj pusti otroka lacnega,sj tut mi jemo vzunj ce smo lacni.


Ampak verjetno ne v vrsti pred blagajno.


Ah, dej no Splišni, ma skor, da ni otroka (pa btw tudi veliko odraslih to počne), ki v trgovini ne bi česa jedu, še preden je sploh plačal (kruh, pa čokoladice, pa nevemkajše), pa se ob to noben ne obregne oz. ne gleda pol trgovine v otroka, ki malica svoj krof v nakupovalnem vozičku. Mene doječe mamice niti malo ne motijo, sploh pa ne buljim vanje, kar žal veliko mimoidočih počne. No, ravno to zadnje je razlog, da mi dojenje v javnosti ni najbolj povšeči, čeprav to počnem - mislim, dojim v javnosti. No, če se le da, izberem kak bolj odmaknjen in zaseben kotiček oz. ne počnem tega zanalašč v družbi, za katero vem, da tega ne odobrava. Večinoma se tudi jaz prilagajam otrokom in gremo od doma siti in previti, pa tudi ta mamica verjetno ni šla v trgovino z namenom, da bo tam sredi dojila. Sploh pa je verjetno vsaki mamici nekoliko nerodno, če se ji otrok (pa bilokolk je star) dere sredi trgovine) - no, vsaj meni ni vseeno, če se moji derejo. Če gre za izsiljevanje, se seveda ne pustim, raje grem iz trgovine skupaj z njimi, ampak,.. No ja, vsak po svoje. Bognedej pa, da bi se pri meni doma umikala bilo komu, če komu ne paše, naj se stran obrne ali naj se sam odmakne na varno razdaljo user posted image .



_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 15:43:33   
erna14
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: erna14
1. ne vem ce je res tista gospa celo josko razkazvala po stecuni in tud ce bi jo kaj zato,a je kaj drugacna od vaseuser posted image ,

2. ne vem kaj boste pocele poleti k boste na morju a se tud zgrazate na plazi k vidte kako zensko zgoraj brez.


1. ne vem in me tudi ne zanima vedet, zato me to moti

2. ma po trgovinah pa ni ravno v navadi hodit zgoraj brez, vsaj ne da bi jaz vedela za to. Na plažah pa mislim, da je.


1.no ce te tok mot se ve kaj lahko v takem primeru nardis.......a se motm
2.a pa je velika razlika v joskah, al tam lepse zgledajo ker so obsijane z soncem.pa mimo grede kako boste pa gledale na to k bo kdo dojil na plazi,sej tam je tud folk pa tud ni intime.......brez veze

< Sporočilo je popravil erna14 -- 14.2.2008 15:58:23 >


_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 15:56:57   
sayuri
Jst tud velikokrat jem kruh na blagajni - pa čeprav ni še plačan user posted image user posted image user posted image .

Osebno sem se vedno umaknila v dojilnico. Da se predvideti, približno kdaj je otrok lačen. JAz enostavno "ne vidim" teh mamic, ki dojijo na javnih mestih. Resnično ne vem, akko jih opazite, ....a vsakega gledate, kaj počne, al kako? Me čisto malo briga, kje kdaj in kako kdo doji.

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 16:01:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: erna14

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: erna14
1. ne vem ce je res tista gospa celo josko razkazvala po stecuni in tud ce bi jo kaj zato,a je kaj drugacna od vaseuser posted image ,

2. ne vem kaj boste pocele poleti k boste na morju a se tud zgrazate na plazi k vidte kako zensko zgoraj brez.


1. ne vem in me tudi ne zanima vedet, zato me to moti

2. ma po trgovinah pa ni ravno v navadi hodit zgoraj brez, vsaj ne da bi jaz vedela za to. Na plažah pa mislim, da je.


1.no ce te tok mot se ve kaj lahko v takem primeru nardis.......a se motm
2.a pa je velika razlika v joskah al tam lepse zgledajo ker so obsijane z soncem


1. A da se ve? Čudno, ker jaz pa ne vem.
2. Ja, pa zagorele

(odgovor članu erna14)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 16:02:49   
erna14
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Jst tud velikokrat jem kruh na blagajni - pa čeprav ni še plačan user posted image user posted image user posted image .





jaz tuduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 16:03:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dskubin
Ah, dej no Splišni, ma skor, da ni otroka (pa btw tudi veliko odraslih to počne), ki v trgovini ne bi česa jedu, še preden je sploh plačal (kruh, pa čokoladice, pa nevemkajše),


Aja, saj res, ja, to pa ja. Samo to, če je kruh, mi je vseeno tako vsakdanje, da niti ne opazim. Če pa cuza dojko, pa opazim. V vrsti za blagajno, to govorimo.

(odgovor članu dskubin)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 16:06:43   
erna14
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: erna14

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: erna14
1. ne vem ce je res tista gospa celo josko razkazvala po stecuni in tud ce bi jo kaj zato,a je kaj drugacna od vaseuser posted image ,

2. ne vem kaj boste pocele poleti k boste na morju a se tud zgrazate na plazi k vidte kako zensko zgoraj brez.


1. ne vem in me tudi ne zanima vedet, zato me to moti

2. ma po trgovinah pa ni ravno v navadi hodit zgoraj brez, vsaj ne da bi jaz vedela za to. Na plažah pa mislim, da je.


1.no ce te tok mot se ve kaj lahko v takem primeru nardis.......a se motm
2.a pa je velika razlika v joskah al tam lepse zgledajo ker so obsijane z soncem


1. A da se ve? Čudno, ker jaz pa ne vem.
2. Ja, pa zagorele



1.aha pol je pa itak vsak komentar brez pomena,razumljivo.

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 16:09:15   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: erna14

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: erna14

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: erna14
1. ne vem ce je res tista gospa celo josko razkazvala po stecuni in tud ce bi jo kaj zato,a je kaj drugacna od vaseuser posted image ,

2. ne vem kaj boste pocele poleti k boste na morju a se tud zgrazate na plazi k vidte kako zensko zgoraj brez.


1. ne vem in me tudi ne zanima vedet, zato me to moti

2. ma po trgovinah pa ni ravno v navadi hodit zgoraj brez, vsaj ne da bi jaz vedela za to. Na plažah pa mislim, da je.


1.no ce te tok mot se ve kaj lahko v takem primeru nardis.......a se motm
2.a pa je velika razlika v joskah al tam lepse zgledajo ker so obsijane z soncem


1. A da se ve? Čudno, ker jaz pa ne vem.
2. Ja, pa zagorele



1.aha pol je pa itak vsak komentar brez pomena,razumljivo.


user posted image  user posted image  erna14

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 16:09:46   
draja
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Osebno sem se vedno umaknila v dojilnico. Da se predvideti, približno kdaj je otrok lačen. JAz enostavno "ne vidim" teh mamic, ki dojijo na javnih mestih. Resnično ne vem, akko jih opazite, ....a vsakega gledate, kaj počne, al kako? Me čisto malo briga, kje kdaj in kako kdo doji.


Evo se podpišemuser posted image .

Mislim meni sploh ni jasno, kako vas, sploh ženske, lahko moti doječa mamicauser posted image . Ne vem. Jaz sem že velikokrat sedela za mizo polno doječih mamic, pa tud od ene nisem joške videla. Če nočeš buljit pač ne buljiš. Pa tudi če bi jo, me na srečo še nikoli ni pogled na ženska prsa spravil v zadrego. Še najmanj pa pogled na doječega otroka, ki je nekaj najlepšega na svetu. In ja, tudi sredi trgovineuser posted image .

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 17:07:19   
sneška_
IZVIRNO SPOROČILO: draja

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Osebno sem se vedno umaknila v dojilnico. Da se predvideti, približno kdaj je otrok lačen. JAz enostavno "ne vidim" teh mamic, ki dojijo na javnih mestih. Resnično ne vem, akko jih opazite, ....a vsakega gledate, kaj počne, al kako? Me čisto malo briga, kje kdaj in kako kdo doji.


Evo se podpišemuser posted image .

Mislim meni sploh ni jasno, kako vas, sploh ženske, lahko moti doječa mamicauser posted image . Ne vem. Jaz sem že velikokrat sedela za mizo polno doječih mamic, pa tud od ene nisem joške videla. Če nočeš buljit pač ne buljiš. Pa tudi če bi jo, me na srečo še nikoli ni pogled na ženska prsa spravil v zadrego. Še najmanj pa pogled na doječega otroka, ki je nekaj najlepšega na svetu. In ja, tudi sredi trgovineuser posted image .




Bravo  user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz se umaknem sicer ko je lačna ampak ne pomeni da bi sedela doma samo zato da bi je dojila. Tudi otrok hoče ven in zamenjati malo okolje. Ja, tudi  to je točno da lahko predvidiš ko je otrok lačen ampak ni vsakič tako. Podojim prej da bi šli od doma in zgodilo se je da čez pol ure začne jokati. Že 6 let  sem v Sloveniji pa nobene mamice ki doji javno nisem videla. res ne vem kje jih vidite. Pa meni so bolj nagravžni uni ki  se zgražajo na dojdeče mamice.Otrok je lačen pa konec. Pa kdo bo kaj rekel me ne zanima pomembno je da je moj otroček zadovoljen.      

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 17:24:20   
erna14
: odsoten
IZVIRNO SPOROČILO: sneška_


IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Osebno sem se vedno umaknila v dojilnico. Da se predvideti, približno kdaj je otrok lačen. JAz enostavno "ne vidim" teh mamic, ki dojijo na javnih mestih. Resnično ne vem, akko jih opazite, ....a vsakega gledate, kaj počne, al kako? Me čisto malo briga, kje kdaj in kako kdo doji.

Evo se podpišemuser posted image .

Že 6 let  sem v Sloveniji pa nobene mamice ki doji javno nisem videla. res ne vem kje jih vidite.


ves kako ,ce hoces najti bos nasel,tako da obstajajo ljudje,ki nimajo kaj drugega poceti,kot le to da se obremunjujejo z stvarmi ki se jih ne ticejouser posted image  in vtikajo nos tam kjer mu ni mesto ,zalostno sam tako je.najbolj smesno je pa to da je ponavadi tako,da zarecenega kruha se najvec poje......ni 2x za rect da kaka mamica,ki danes tako mocno nasprotuje javnemu dojenju ne bo cez mesec,leto z josko na zraku letala po trgovin in dojila tamalga

< Sporočilo je popravil erna14 -- 14.2.2008 17:26:51 >


_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 17:26:09   
koala
Nisem brala vseh komentarjev. Bom pa dodala svojega.
Sama sem sicer novopečena mamica z otročkom ki pogosto zahteva dojenje. Zaenkrat še ne hodimo ven, ko pa bomo pa me čisto nič ne briga kje bom ko bo moj otrok lačen, bo dobil dojko. Pa če se vsi okoli na glavo postavijo. Sicer se bom sama najvrjetneje umaknila na neko lklopco, ker mi dojenje stoje pač ni udobno, če pa tako paše mamici in otročku, pa bi mamici in otročku treba samo zaploskat. Meni ni lepšega prizora od doječega se otroka.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 17:26:22   
ninataja
Nisem hotela narediti z mojim sporočilom tako galamo. user posted image
Ne se prepirat user posted image  Hotela sem le zvedeti kaj si ve o tem mislite. Sama sem to videla prvič (v trgovini seveda).

*Glede golote v trgovini pa le to. Poleti, ko smo na morju je v večino trgovin in tudi po ulicah (obmorskih) prepovedano hoditi v kopalkah ...
*Drugače se jaz ne ukvarjam z detektivstvom, ampak ko sem v vrsti za salamo gledam naprej in potiskam voziček ter pazim da se v koga ne zaletim. In če gledam naprej in je oseba pred mano jo najbž opazim.

Sama nisem v svojem življenju jedla ali pila v trgovini ne da bi stvar prej bila kupljena, ker so me starši tako učili in naučili. Imam celo tako fobijo da v torbici moram imeti vedno rabljene stvari (že odprte robčke, na pol porabljena labela in krema za roke ...) drugače jih sploh ne dam v torbico, da mi noben ne mora očitati, da sem stvar ukradla. Razlog je namreč ta da se mi je enkrat ob izhodu iz trgovine zgodilo, da se je sprožil senzor, čeprav nisem ničesar kupila. Bila sem tako osramočena pred vsemi, torbico sem morala izprazniti a ta ni piskala, piskala sem jaz ... Na koncu smo ugotovili da piskajo moji čevlji - med hojo po trgovini se mi je na podplat prilepila tista koda (v obliki podolgovatega pravokotnika, malo trša in plastična), ki je bila elektronsko varovana ... Hja ... Potem so se pa opravičevali ... Od takrat ne stopim več v tisto trgovino ...

In da preidem k bistvu. Sedaj vem da je v trgovinah dojiti nekaj čisto normalenga in da bom če pride do takšnega videnja še kdaj sama ljudem rekla kaj buljo user posted image

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 17:37:53   
erna14
ninataja-nisi ti sprozila tega,to je ze tko obrabljena tema in vedno se nekako tako odvija,zato ne imej slabe vestiuser posted image .kar se pa tice kopalk,jaz osebno ko sem na morju prezivim dan v kopalkah tudi,ko nisem na plazi se pravi v lokalu,na ulici ,v trgovini ampak odspodaj kratke hlace in odzgoraj bikinke in se nikoli,nihce mi ni rekel da ne smem taka v trgovino ali lokaluser posted image in tole da je prepovedan se nikol nisem slisalauser posted image .no ampak da ne bom cudn ispadla,je blo se dost folka oblecenih kot jaz,razen zvecer sm valda se oblekla cez dan pa nikoli.

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 17:44:40   
ninataja
Jaz sem prav videla nalepko pred trgovino s prečrtanimi kopalkami in isto na ulici.

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 18:46:54   
tinaaja
Tole s prepovedanimi kopalkami je v nudisticnih kampih user posted image

Tema pa res ze 100x predelana. Kratko receno - sem za dojenje, kjer in kadar je otrok lacen. Osebno pa bi se ziher umaknila nekam malo bolj diskretno - je pac otrok pred nakupovanjem in menim, da je vsaj malo miru in udobnosti nekje na klopci boljse za otroka kot pa stoje in v vrsti.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 18:56:48   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: JaRoBo

Volga, očitno te je to dojenje tako zmotilo, da si ga mogla izpostavit.
Ne gre za to, da bi bile ogoržene, ampak ne razumem, da se mora tolikokrat izpostavit dojenje na javnem kraju. Ok, priznam, da za blagajno ne bi dojila, ampak zgražala in čudila pa se tudi ne bi.
Gre za nekaj čisto naravnega!



Ja, kaj za vraga, sem pa jaz izpostavila. Saj nisem jaz teme začela. Dajte no, malo bolj brat vse skupaj. Ali pa sestra.

Ja, prav ogrožene se počutite, zakaj pa se potem toliko branite?

In ja, jaz sem svojega otroka dojila 15 mesecev, vendar ne v trgovini pred blagajno, zunaj na klopeh, na stranskih ulicah pa ja, velikokrat pa tud v avtomobilu. In če bi bili družina skupaj v trgovini, bi jo jaz zagotovo zapustila, če bi bil otrok lačen, druga polovica oz. tretjina družine pa bi opravila nakup do konca. Saj to pa res ni težko.

Pravim, da se da, nikogar ne obsojam, če doji na javnem kraju...so what? vendar ravno pred blagajno in na sredi trgovine pa res ni treba.

In btw, jaz tudi že dolgo nisem videle nobene, da bi dojila v javnosti, ne vem, kje jih toliko srečate user posted image

(odgovor članu BibaMaJa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 19:34:26   
Anonimen
Med stanjem v vrsti za mesne izdelke je bil pred mano mlad par z otrokom, starim okoli pol leta, ki se je začel počasi pripravljati na jok.


No, ne vem, zakaj mami ni bila bolj komot, se lepo usedla nekam na kapučino in v miru dojila otroka, ce je bil moz tudi zraven. Zgleda, da je res nekaj mode v tem zelo javnem hranjenju, sploh pri sestih mesecih, ko dojencek ze lahko pocaka dve minuti, da se najde prosta miza, klopca ali sedez v avtu.

Ampak vsak po svoje, ce ji je tako prav, prijetno in udobno, tudi v redu :).

Sicer pa sama podobnih stvari niti ne opazim, sem v trgovini bolj ali ne "v prolazu", cim hitreje.

(odgovor članu ninataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 19:56:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: erna14

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: erna14

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: erna14
1. ne vem ce je res tista gospa celo josko razkazvala po stecuni in tud ce bi jo kaj zato,a je kaj drugacna od vaseuser posted image ,

2. ne vem kaj boste pocele poleti k boste na morju a se tud zgrazate na plazi k vidte kako zensko zgoraj brez.


1. ne vem in me tudi ne zanima vedet, zato me to moti

2. ma po trgovinah pa ni ravno v navadi hodit zgoraj brez, vsaj ne da bi jaz vedela za to. Na plažah pa mislim, da je.


1.no ce te tok mot se ve kaj lahko v takem primeru nardis.......a se motm
2.a pa je velika razlika v joskah al tam lepse zgledajo ker so obsijane z soncem


1. A da se ve? Čudno, ker jaz pa ne vem.
2. Ja, pa zagorele



1.aha pol je pa itak vsak komentar brez pomena,razumljivo.


Kaj bi svet brez tebe? Še dobro, da te imamo.

(odgovor članu erna14)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 20:01:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: erna14
ves kako ,ce hoces najti bos nasel,tako da obstajajo ljudje,ki nimajo kaj drugega poceti,kot le to da se obremunjujejo z stvarmi ki se jih ne ticejouser posted image  in vtikajo nos tam kjer mu ni mesto ,zalostno sam tako je.najbolj smesno je pa to da je ponavadi tako,da zarecenega kruha se najvec poje......ni 2x za rect da kaka mamica,ki danes tako mocno nasprotuje javnemu dojenju ne bo cez mesec,leto z josko na zraku letala po trgovin in dojila tamalga


ja, ja, seveda, saj to bo kmalu nacionalen šport ratal.

(odgovor članu erna14)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 20:05:05   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: erna14
ves kako ,ce hoces najti bos nasel,tako da obstajajo ljudje,ki nimajo kaj drugega poceti,kot le to da se obremunjujejo z stvarmi ki se jih ne ticejouser posted image  in vtikajo nos tam kjer mu ni mesto ,zalostno sam tako je.najbolj smesno je pa to da je ponavadi tako,da zarecenega kruha se najvec poje......ni 2x za rect da kaka mamica,ki danes tako mocno nasprotuje javnemu dojenju ne bo cez mesec,leto z josko na zraku letala po trgovin in dojila tamalga


ja, ja, seveda, saj to bo kmalu nacionalen šport ratal.


no super,pol bo pa vse reseno in ne bo vec potrebnih takih debat tu gor


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 21:51:33   
erna14
Copyright 2001-2007 Ringaraja.net, Danu d.o.o. | ISSN 1854-5335
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: erna14

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: erna14

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: erna14
1. ne vem ce je res tista gospa celo josko razkazvala po stecuni in tud ce bi jo kaj zato,a je kaj drugacna od vaseuser posted image ,

2. ne vem kaj boste pocele poleti k boste na morju a se tud zgrazate na plazi k vidte kako zensko zgoraj brez.


1. ne vem in me tudi ne zanima vedet, zato me to moti

2. ma po trgovinah pa ni ravno v navadi hodit zgoraj brez, vsaj ne da bi jaz vedela za to. Na plažah pa mislim, da je.


1.no ce te tok mot se ve kaj lahko v takem primeru nardis.......a se motm
2.a pa je velika razlika v joskah al tam lepse zgledajo ker so obsijane z soncem


1. A da se ve? Čudno, ker jaz pa ne vem.
2. Ja, pa zagorele



1.aha pol je pa itak vsak komentar brez pomena,razumljivo.


Kaj bi svet brez tebe? Še dobro, da te imamo.


sicer zate ne vem,niti me ne zanima,ampak jaz se zaenkrat se se ne pocutim,kot svetovna potreba,tako da......user posted image hm...bom pa mal razmislna o tem,ves si se nisem nikoli zastavla tazga vprasanja.hvala,le kaj bi brez tebe
user posted image .sicer se mi pa ne da prcat tuki z nekom,brez veze....,ker se lahko se celo noc,pa mam bl pameteno delo....spanje,tako da lahko noc


< Sporočilo je popravil erna14 -- 14.2.2008 21:53:47 >


_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Dojenje med nakupovanjem
14.2.2008 23:18:19   
kjava
Strinjam se, da lahko dojenček toliko počaka, da se najde en bolj diskreten plac, očka pa ta čas sam nabavlja.

Pa tud na plaži zgoraj brez- zgražam se glih ne, lepše mi je pa, če majo ženske modrce gor.

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Dojenje med nakupovanjem
15.2.2008 0:09:27   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink


Kot da je tako težko iti ven iz trgovine, se vsesti na eno klopco in tam v miru podojiti. Sicer pa pol leta star otrok ni več novorojenček, ki je kadar mu paše, ampak je lahko predvideti kdaj bo lačen in ga nahraniš predenj se podaš v šoping.



točno tako!!!
2 minutki pa bi že zdržal, pa bi že očka za njima prišeluser posted image
to se mi pa zdi totalno aut!!!
nimam nič proti, če doji v "publiki", ker tudi sama dojim1 ampak se pa vseeno vedno umaknem na primernejši kraj-pa magari nekam na klopco ali pa v avto!
konec koncev, pri nas je tako da ne začne takoj jokat, ampak lahko traja tut pol ure ali več, dokler nakaže:zdaj pa bi res rad papaluser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?