|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sardinija ali Korzika
27.3.2008 8:29:45   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: muc_

Slišal sem,da je kamp Spinnaker zelo vredu,menda tudi cenovno ugodo,je pa menda po večerih ogromno komarjev.Ali je to res?user posted image


Spinnaker je super spedenan kamp. Cenovno pa... hja... mi smo bili v posezoni in je bil res ugoden. V sezoni je pa katastrofalno drag. S komarji nismo imeli težav. V kampu je bazern. Kamp ima tudi svojo plažo. Veliko sence. Skratka super!

Če greste v Spinnaker se splača zapeljad na dnevni izlet do Costa Verde, ker je res fenomenalno... Prave spipine! Super! Mi smo šli še na polotok Sinis, pol dnevni izlet, pa do Nurag su Nuraxi in park Sardinia in miniatura - fletni za otroke. Lahko si greste pogledat še Oristano. Varianta je tudi celodnevni izlet v Cagliari in mogočr na S do Alghera.

Evo cenik: http://www.spinnakervacanze.com/index.aspx?m=53&did=89


< Sporočilo je popravil viv -- 27.3.2008 8:30:07 >


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu muc_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Sardinija ali Korzika
31.3.2008 8:00:39   
pikapolona2
evo pri nas je padla odločitev....gremo na KOrziko...jeeeee...komaj čakam. Sva tudi kolebala...Sardinija-Korzika. Zdej še sam otroka prepričamo da bo vsaj malo spal v avtu pa lahko gremo. Samo kje je še julij. Čaaaaaakam vmes pa zbiram literaturo.


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Sardinija ali Korzika
31.3.2008 10:01:38   
viv_
Mam en vodič - rentam! user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Sardinija ali Korzika
31.3.2008 11:07:21   
pikapolona2
viv super...enga sm že kupila....od DK....lonely planet sm si sposodila pa mi ni neki fuul pametnega not napisano...zdej zbiram še ustne informacije.user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Sardinija ali Korzika
31.3.2008 11:29:56   
viv_
Jest mam tega, DK user posted image  Pol pa nič...

Čak, ti pošljem en dan mail, k sem mal že kempe gledala.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Sardinija ali Korzika
31.3.2008 14:49:28   
pikapolona2
kaj potem se srečamo na KOrzikiuser posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Sardinija ali Korzika
31.3.2008 19:40:48   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

kaj potem se srečamo na KOrzikiuser posted image user posted image


Ne... Mi gremo drugo leto, tko da pridno pišite user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Sardinija ali Korzika
12.4.2008 22:39:00   
*ajetam*
moj je bil lani na korziki. sem pa jaz začela resno tuhtat da bi midva tudi šla. letos ali naslednje leto. user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Sardinija ali Korzika
13.4.2008 14:58:31   
*ajetam*
kako pa se vam zdi, da gre nosečka na korziko ?
pa baje se da tam spati kar na prostem. da ni treba da si v kampu.. kar na plaži...
je to res ?

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Sardinija ali Korzika
13.4.2008 15:11:08   
viv_
Kar se tiče nosečke na Korziki nimam pomislekov... Sama sem kampirala v Grčiji v 7. mesecu.

Free camping pa na Korziki ni dovoljen, 100% ne!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Sardinija ali Korzika
13.4.2008 19:43:58   
*ajetam*
ja saj to načeloma nikjer ni. a ponekod se vseeno da...
baje na korziki se da. vsaj tako so nekateri pripovedovali... no kuker se znajdeš ...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Sardinija ali Korzika
14.4.2008 8:25:13   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: *ajetam*

ja saj to načeloma nikjer ni.


Na Škotskem je uradno dovoljen free kamping. Tudi na Norveškem je dovoljen free kamping. Nekatere države to imajo.



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Sardinija ali Korzika
14.4.2008 10:46:04   
*ajetam*
ja hotela sem bolj povedat da marsikje ni dovoljeno a se da ...
mi smo udi sredi krka spali zunaj. ma dobro to je bolj za mlade ko lahko kar v avtu prespiš kdaj pa tako

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Sardinija ali Korzika
14.4.2008 13:42:12   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: *ajetam*

ja hotela sem bolj povedat da marsikje ni dovoljeno a se da ...
mi smo udi sredi krka spali zunaj. ma dobro to je bolj za mlade ko lahko kar v avtu prespiš kdaj pa tako



Sem bila na Korziki, pa to tam 100% ni možno. Midva sva ves čas v kampih spala.

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Sardinija ali Korzika
14.4.2008 16:39:43   
*ajetam*
full mi je zanimivo ker od enega drugega foruma sem dobila informacijo da je to mogoče tu pa da ni... zanimivo user posted image
saj so kampi itak kar poceni...

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Sardinija ali Korzika
22.4.2008 20:47:32   
ZmajTolovaj
Jaz na Sardiniji (še) nisem bila, sem pa zaljubljena v Korziko. Mogoče zato, ker je bilo to moje poročno potovanje. user posted image Šla sva v septembru '06, s šotori in spalkami po celem otoku, najlepše je na JV obali, je že ena napisala, tam okrog Porto Vecchia, pa dol do Bonifaccia, ki je najlepše mesto - klifi user posted image . Tudi cesta po vzhodni strani je neprimerljivo boljša kot na zahodu. Plaže sanjske, kampi fenomenalni, cene pa: midva sva v 10 dneh ene 3x jedla zunaj, pa če me spomin ne vara, je bila cena okrog 50eur za večerjo za dva, vključno z vinom. Toliko imaš komot tudi sredi LJ, tako da meni se ni zdelo pretirano, hrano sva sicer kupovala v supermarketih, tiste običajne stvari so bile cenovno enake našim (kruh, mleko, kava, sir itn, ni bilo bistvenih razlik), motilo me je samo, da je sadje tako drago. To pa res. Grozdje sredi sezone več kot jurja. user posted image Cene kampov v posezoni - povprečno 20eur, kak evro gor ali dol, ne spomnim se več točno (2osebi+šotor+avto+elektrika).
Jaz sem hotela spet letos tja, pa moj pravi, da je enoleten otrok še premajhen za tako daleč. user posted image No, meni se oddaljenost ne zdi tak problem, bolj je sruser posted image , da folk na Koziki ne zna angleško.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Sardinija ali Korzika
22.4.2008 21:26:49   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Jaz na Sardiniji (še) nisem bila, sem pa zaljubljena v Korziko. Mogoče zato, ker je bilo to moje poročno potovanje. user posted image Šla sva v septembru '06, s šotori in spalkami po celem otoku, najlepše je na JV obali, je že ena napisala, tam okrog Porto Vecchia, pa dol do Bonifaccia, ki je najlepše mesto - klifi user posted image . Tudi cesta po vzhodni strani je neprimerljivo boljša kot na zahodu. Plaže sanjske, kampi fenomenalni, cene pa: midva sva v 10 dneh ene 3x jedla zunaj, pa če me spomin ne vara, je bila cena okrog 50eur za večerjo za dva, vključno z vinom. Toliko imaš komot tudi sredi LJ, tako da meni se ni zdelo pretirano, hrano sva sicer kupovala v supermarketih, tiste običajne stvari so bile cenovno enake našim (kruh, mleko, kava, sir itn, ni bilo bistvenih razlik), motilo me je samo, da je sadje tako drago. To pa res. Grozdje sredi sezone več kot jurja. user posted image Cene kampov v posezoni - povprečno 20eur, kak evro gor ali dol, ne spomnim se več točno (2osebi+šotor+avto+elektrika).
Jaz sem hotela spet letos tja, pa moj pravi, da je enoleten otrok še premajhen za tako daleč. user posted image No, meni se oddaljenost ne zdi tak problem, bolj je sruser posted image , da folk na Koziki ne zna angleško.



Jaz sem bila tudi 06 (september) na Korziki. Meni se pa glih za otroke zdi Korzika primerna. Ko bom imela bejbija se 100% odpravim še z njim tja.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Sardinija ali Korzika
22.4.2008 22:18:01   
ZmajTolovaj
Meni se pa glih za otroke zdi Korzika primerna.

Ja, ja, sej to 100% drži, samo moj user posted image je zelo previdne sorte in ne upa daleč z malim user posted image , če bi bilo slučajno kaj narobe - nisi ravno v par urah doma kot npr. iz Istre, pa še s Korzičani se ne moreš NIČ zmenit, če ne znaš ravno francosko. To je velik minus, si sploh ne predstavljam, kaj bi naredila, če bi morala enemu zdravniku dol pojasnjevat, kaj je narobe. No, saj pravim, jaz bi vseeno šla, pa moj ziheraš pravi, da drugo leto. user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Sardinija ali Korzika
23.4.2008 10:39:13   
ejša1
slike od Viv so vsekakor super, vendar ker pa sem sama bila na Korziki jo toplo priporoam. Ta otok mi je fantastien, e posebej v juniju, ko na plai ne mrgoli glasnih Italijanov user posted image

(odgovor članu muc_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Sardinija ali Korzika
23.4.2008 19:39:08   
*ajetam*
hej punce midva sva se kar odločila da greva letos na korziko. konec junija user posted image user posted image
a ima katera kakšen naslov za kampe ?
jaz sem sicer nosečka ampak greva vseeno. saj ne bo nič narobe... no vseeno bom imela pripravljen seznam bolnic ampak vseeno. zakaj bi bili pesimisti. jaz se že fulll veselim. kje točno so vse tiste čudovite peščene plaže ?

(odgovor članu ejša1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Sardinija ali Korzika
23.4.2008 21:02:14   
ZmajTolovaj
Jaz mam en tak fajn zemljevid za po Korziki, so tudi plaže označene gor, če želiš, mi pošlji zs, pa ti ga pošljem!

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Sardinija ali Korzika
23.4.2008 21:07:44   
ZmajTolovaj
Drugač pa je bil meni najboljši
http://www.camping-california.net/
za druge si poglej
http://www.tourismecorse.com/annuaireuk/289.htm
user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Sardinija ali Korzika
23.4.2008 21:16:13   
*ajetam*
ja daj pošlji prosim. a mi boš preko maila?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Sardinija ali Korzika
23.4.2008 21:20:04   
ZmajTolovaj
Ne, a zemljevid misliš, ne taprav zemljevid mam, tak ki se zloži user posted image Tako da mi na zs lahk pošlješ domači naslov, če želiš.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Sardinija ali Korzika
23.4.2008 21:24:32   
*ajetam*
aja user posted image

ma to bi blo res fino. sem že iskala po netu in večinoma so te strani v franočini in nič ne razumem user posted image
tako da če lepo piše bi bilo res super. ti pošljem
jaz se že full veselim. misliš da je smotano it ker sem nosečka ?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?