|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 [19] 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna dieta
3.6.2008 8:51:25   
PIAF
Ojla, punce!

Po dolgem času se javljam še jaz. Danes imam prvi vodni dan, tehtnica mi kaže -6kg. user posted image  Ali se bi morala jutri zjutraj tehtat po vodnem dnevu?user posted image

Skratka, sem zelo vesela, saj imam še -1kg, kot pred nosečnostjo. zdaj pa grem veselo naprej, saj še moj cilj ni dosežen. Moram pa povedati, da sem se doslej posluževala raznih diet in še nobene nisem vzdržala en mesec, kot sedaj 8seveda bom šla do konca!!). Zdi se mi, da sploh ni tako težko, saj je res sestavljena tako, da še lahko zraven kuhaš za druge družinske člane.

Najpomembnejši dosežek pri sebi pa je to, da ko naredim kakšen greh, pustim dan za sabo in grem jutri naprej z novo voljo, motivacijo!!! user posted image

Naj povem, da sem ta vikend orng grešila 3 dni, saj smo imeli krst naše male pikice. V petek sem pekla pecivo in da kuharica ne bi probala, kaj je spekla, bi bil še večji greh, kot grešiti po 90-dnevni user posted image , v soboto sem grešila na krstu, v nedeljo pa še po krstu, na srečo sem imeli včeraj sadni dan, danes pa vodni, da se mi telo očisti vseh grehov...AMEN!

Lepo bodite, vztrajajte naprej, tako je vrooooče in paše veliko vodeee!!!


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Ločevalna dieta
4.6.2008 8:44:47   
Anonimen
Dobro jutro!

Današnje tehtanje je po pričakovanju prineslo+ 0,60kg. Vidim, da se me moji grehi dobro držijo.user posted image Ampak ok, se ne sekiram preveč saj imam še vedno zadovoljivo težo 61,3kg. ju3 pa sadni dan in v petek zadnji vodni dan.user posted image Upam da preživim še zadnji vodni dan brez grehov. Pa bo tudi ta + šel v-.user posted image

Lep dan pa veliko -kg.


(odgovor članu PIAF)
  Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Ločevalna dieta
4.6.2008 11:28:58   
tinaaja
Deja in ostale, kako pa ste prezivele vodni dan?? Meni se zdi to trenutno "nemogoce" .. itak bom probala in vse, ampak kr ne vem, ce mi bo zneslo user posted image

Jaz sem si vceraj privoscila popoldne suhe marelice in soncnicno seme... tok mi je cukr padu, da sem mogla nekaj tazga pojest.No sem za vecerjo naesto krompirja jedla ohrovt. Men krompir celo stalo zaradi GI naredi... sem pol ful lacna user posted image Ampak k je ta mlad toook dobr.

Danes pa bo pica z zelenjavo user posted image njama!

Pridne bodte pa cim manj gresit, da bo tehtnica same lepe cifre kazala user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Ločevalna dieta
5.6.2008 9:06:37   
Anonimen
Tinaaja moji vodni dnevi so minili brez problema razen zvečer sem bila že tako lačna, da sem bila brez moči za karkoli. Ponavadi me začne boleti glava in grem kar ob 8 že spat. Tako mi prej mine. No ju3 je spet ta dan- vodni namreč. Upam da ga bom preživela, čeprav sem dva že nikoli ne veš kaj me premami. Bo pa hudo ker bom verjetno celi dan doma pa še nekaj si imam za pripravit(za inštrukcije ). TAko da bom po moje kar lačna. No pa saj bo ,me motivira da v ponedeljek zaključim z dietouser posted image

lep pozdrav

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Ločevalna dieta
7.6.2008 8:04:01   
tinaaja
Kje ste punce??? Pa predvsem kako - gresnice al angelcki? user posted image

Deja, hvala za info o vodnem dnevu - ne morem verjet, kok je sle cas hitro. Moj prvi vodni dan naj bi bil naslednjo nedeljo user posted image user posted image   PIAF kako pa je tabi slo na prvi vodni dan?

Jaz sem kar pridna, samo napaka je bila, da sem si kupila soncnicna semena in sem jih zdaj 4 dni pridno user posted image jedla popoldne... Nic cudnega, da kg stojijo, ampak mi to ni panke, se mal pa bom na prvem cilju, pol bo treba pa sportat zacet, da bom dosegla druzga -60kg. Danes imam v planu, da greva z malo na kolo, da vidim, kok rabim do varuske s kolesom. Namrec, v ponedeljek bo moj prvi dan sluzbe user posted image po skoraj letu in pol. Konec porodniske, dopusta,... Back to reality ... Mah, saj bo lustno kavo spit al pa kosilo pojest ne da bi za pikico laufala user posted image

Lep vikend!






_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Ločevalna dieta
8.6.2008 12:47:38   
PIAF
Tinaaja, moj vodni dan ni prešel brez grehov, žal.user posted image
Sem na začetku diete preračunala, da mi pride vodni dan na polno ali prazno luno, da bi bilo vse še bolj učinkovito, pa bi morala za polno luno predolgo čakat z začetkom, zato sem imela na ta dan prazno luno, bil je tuako čuden težki dan, pripravljalo se je k dežju, saj veš...in potem me je še grabila lakota, ekr me je bolela glava in sem se slabo počutila. Ni mi bilo nič za pit in zato sem tisti dan pač za kosilo pojedla eno jabolko, za večerjo pa par češenj. Bil je pač bolj sadni dan, nisem pa grešila s čim drugim, to pa res ne.

Zdaj ko je mesec dni za mano, mi takooo ni več do te diete, čeprav bi ful rada še shujšala kakšnih 5 kg, pa rabim motivacijo, ful jo rabim, ker ko sem živčna, mislim na hrano...

Ti pa si že šla delat, uf, to mene čaka čez mesec in pol in zato mi malo živčki delajo. Tako fajn je s pikico biti doma in uživati z njo, ko je tako nezahtevna, potem pa bom morala v službo, v tisti pressing, ker pri nas je ful norišnica, gužva nonštop, delaš kot norc in nimaš časa v miru niti kavice popit...user posted image

Zato sem pa tako živčna, pa ne vem niti, kako bom s to dieto lahko nadaljevala, mislim, da bo vse padlo, saj bi si potem morala vsak dan v službo malico nosit. Kje bom našla čas še za to, poleg dveh otrok, ki sta oba na mene totalno navezana in ko pridem iz službe, me bosta okupirala, potem pa še bom morala kuhat za vse...user posted image  Sorry, da sem zdaj tako s teme zavila, ampak res se tega prav že bojim, kako bo....Se bom morala skupaj sestavit in se pač sprijaznit z realnostjo in čimbolj trezno razmišljat, se organizirat...

Kako pa vam to rata, ko hodite v službo in ta dieta?user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Ločevalna dieta
8.6.2008 13:58:30   
tinaaja
PIAF - no jaz zase mislim, da mi vodni dan ne bo ratal, ker sem tud taka, da nekaj hrane rabim. Ampak bomo videli cez en teden. Ne mislim it z glavo cez zid, probala bom zdrzat, ce boprehudo pa sok ali sadje.

Jaz imam okoli svoje sluzbe ful restavracij, kjer lahko jem. Tko daje vse v glavi. Z mojim sva zmenjena, da bova kosilo jedla v sluzbah. Zdaj, morda ne bom tocno sledila dnevomkot jih predpisuje dieta, ampak locevat pa nameravam. Cim bolj. Solato pa meso dobis povsod. Riz in testenine tud. Tko da je vse bolj stvar, ki jo moras razcistit v glavi - npr jaz prej nisem bila sposobna furat diete.. Cakala sem, da je bilo kosilo po prihodu domov - zdaj vem, da moram jesto enkrat med 12 in 14, ker pol nimam filinga neke redukcije.

Sluzba pa se ju3 zacne.. Nimam nekih ekstaticnih ali zalostnih filingov user posted image Nekaj kar pac mora bit user posted image

se pol se kaj javim, obiski so prisli


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Ločevalna dieta
9.6.2008 8:21:20   
Anonimen
Dobro jutro!

Danes je moj 90 dan!user posted image user posted image user posted image Pa mi je uspelo! Ju3 še sadni dan pa zaključimo.
Čeprav sem kar grešila čez vikenduser posted image . V petek sem imela vodni dan in se nisem mogla zadržat in sem napadla našo česnjo. Kljub grehu sem imela naslednji dan 59,8kguser posted image . V soboto sem se lepo držala diete včeraj pa sem napadla napolitankeuser posted image PMS- zgleda da me je napadlo in ker sem na koncu z dieto nisem imela več take volje kot na začetku, da bi se obranila skušnjavi. No sedaj mi tehtnica kaže 60,6kg in tako bom tudi zaključila. Se še vam bom javljala brez skrbi in vam poročala stanje (upam,da ne bo šlo preveč v + ko bom začela normalno jest).
Moram pa vas vsako jutro prebrat razen ko ne morem do računalnika.

lep dan

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Ločevalna dieta
9.6.2008 11:40:11   
PIAF
Deja777, bravo - čestitike!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa si na koncu.....

Zjutraj še boš verjetno jedla sadje, ostalo pa normalni obroki, kot prej, ne?
Res me zanima, če boš obdržala težo ali bodo šli kg hitro spet gor?! O tem pač poročaj!!!

Iz mojih izkušenj preteklih diet, so kg kar ostali še kakih 6 mesecev, potem pa je začelo iti gor. Tebi pa želim, da ostaneš na 60-ki brez kakšnih posebnih odrekanj.

pozdravček.
Piafuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Ločevalna dieta
10.6.2008 8:48:23   
Anonimen
PIAF hvala!
Danes še moram vesrjetno imeti sadni dan, kajne? Ja upam, da mi ne bo šlo prehitro gor. Res pa je , kot sem že en dan napisala, načrtujemouser posted image tako, da se verjetno bom zredilauser posted image . Upam pa da ne tako kot prvič(85kg ko sem šla rodit). Sadje pa ne vem kako bom lahko jedla še naslednjih 90 dniuser posted image Sem pa zadnje tri dni grešila, kot po tekočem traku. In tehtnica vsak dan kaže istouser posted image .

No uživajte se vam bom javljala in vas seveda redno spremljala in spodbujala. k ostalim fotkam bom priložila še eno od danes( ko me bo moj slikaluser posted image ) da bo vidna primerjava prej, potem. 

(odgovor članu PIAF)
  Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Ločevalna dieta
10.6.2008 9:15:27   
tinaaja
deja user posted image user posted image user posted image za uspesen zakljucek user posted image user posted image user posted image
Jaz tud tri dni gresim, pa sem jezna sama nase user posted image vceraj me je sluzba cist podrla, sem zvecer kar jedla, pa jedla, pa jedla.. ahhh bo ze user posted image se moram k seb spravit user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Ločevalna dieta
10.6.2008 9:50:47   
~Biba~
sama sem z ločevalno prišla na -15 kg....na začetku sem še kr pazila, kak mesec, potem pa vedno manj, vedno manj, nič več ločevanja v enem obroku(p okakih 3-4 mesecih); potem je prišlo morje...jah in po 1 letu sem pridelal vse nazaj. Tako, da pazite se! Res! Meni je ful žal; da se nisem šla one 90 dni vzdrževanja: Ker le po tem času lahko trdim, da bi kg ostali na miru. Ker bi telo, ta spremenjen metabolizem, sprejelo.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Ločevalna dieta
10.6.2008 10:27:40   
Sergia
Ojla punce!

Po 14-ih dneh bolniške sem zdaj zopet na starih tirnicah - v službi! Kar se tiče moje diete, se je teh 14 dni nisem držala. Pa tudi tek sem postavila malo nastran. Tako, da z današnjim dnem nadaljujem tam, kjer sem ostala.

Deja čestitam za uspeh! Glej da se boš držala vzdrževanja!!! Se splača najbrž.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tudi za mano je že 90 dni, ampak sem vmes malo grešila, tako da bom še nadeljevala. Se mi pa zdi, da sem se tega načina prehranjevanja že tako navadila, da sploh ne razmišljam več, da imam dieto.

In kako gre kaj vam?


(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Ločevalna dieta
10.6.2008 22:07:15   
PIAF
Ja, res se ful navadiš, Sergia in padeš noter, ne da bi se sploh zavedal, da si na dieti.

Ima katera mogoče skenirano knjigo za naslednjih 90 dni vzdrževanja?

LP

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Ločevalna dieta
11.6.2008 9:27:11   
pearl_shell
PIAF, tu je link z obema knjigama. Sama sicer nisem dol dajala, vsaj piše, da naj bi bilo. Mal prečekiraj.

1. knjiga
http://rapidshare.com/files/10399519/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

2. knjiga
http://rapidshare.com/files/10402722/90-dnevna.locevalna.dieta-Naslednjih.90.dni.eBook-Wampek.pdf.html

navodila za dol dat so pa baje taka (citiram eno deklco, ki je opisala postopek shranitve):
klikni na link, da se ti odpre (enega po enega), potem izbereš opcijo Free, nakar se ti spodaj nekje (ali vmes, se ne spomnim točno) pokaže eno okence z nametanimi črkami in številkami (nekatere so postrani) in jih v okence prepišeš (pazi na Caps Lock ipd.). Potem te že samo usmerja, prej pa seveda izbereš prostor na tvojem računalniku, kjer jo boš shranila.

Pa uspešnih naslednjih 90 ti želim user posted image


< Sporočilo je popravil pearl_shell -- 11.6.2008 9:36:42 >

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Ločevalna dieta
11.6.2008 13:24:41   
Rožica I
Pozdravljene po dolgem času user posted image !

Čestitam Deji in Sergii za 90 dni diete user posted image !
Meni je to enostavno too much dni, zato sem trenutno na postu s sadnimi sokovi in sadjem. Tako na hitrco spucam organizem in tudi kg, potem pa bom dalje pridna glede obrokov in količine hrane!
Tečem parkrat na teden, kolesarim dnevno s tamalim, sladoled gledam od daleč in z velikimi oooooočmi...user posted image

Bodite pridne, čas morja se  nezadržno približuje user posted image  user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu pearl_shell)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Ločevalna dieta
11.6.2008 15:03:38   
Sergia
Takole je! Od danes naprej sem poleg ločevanja tudi zmnjšala količino obrokov. Imam še kar nekaj kg za spravit dol in nikakor nočejo stran od mene. Če pa še to ne bo pomagalo, se bom pa res morala odpovedati kavi z mlekom.

Ja, Rožica čas počitnic se res nevzdržno bliža. Mi gremo na morje čez natanko 24 dni. Upam, da se bo takrat vreme že kaj popravilo.
Me zanima Rožica kam bi ti rada shujšala, ker če toliko športaš, potem po mojem ne moreš biti špehica.



(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Ločevalna dieta
11.6.2008 21:52:25   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Sergia
Me zanima Rožica kam bi ti rada shujšala, ker če toliko športaš, potem po mojem ne moreš biti špehica.

---------------------------
Najraje bi v jezik user posted image
Trenutno imam pri svojih 163 cm 73,5 kg, tako da verjemi imam dovolj materiala user posted image !  Je pa res, da odkar se intenzivno gibljem, so se mi kg drugače postavli user posted image . Ker pa sem še vedno nezmerna pri hrani, se me kg držijo kot pijanec plota. Bom jih oklestila, sigurno, ker želim svojih vitkih/krasnih/ohinsploh... 55-58 kg, ki sem jih imela, ko sem zanosila user posted image  user posted image !

Trmasta pa sem tko, da mi bo sigurno uspelo user posted image  user posted image  user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Ločevalna dieta
11.6.2008 22:29:26   
PIAF
Pearl_shell, hvala za knjigici, ampak mi ni šlo dol potegnit, ker je premalo prostora za vpis cele kode (tiste črke in številke), tam jih je bilo 6, jaz sme jih lahko vpisala le 4, ne vem zakaj....user posted image

Škoda.....

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Ločevalna dieta
12.6.2008 6:57:16   
tinaaja
PIAF - men je zacelo brez "gesla" dol vlect prvo knjigo user posted image

Se nic ne javim, ker gresim.. tale zacetek sluzbe me je bolj iz tira vrglek kot sem mislila user posted image Vsaj kg niso sli gor nazaj, ampak pocutje pa ful slabseuser posted image  


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Ločevalna dieta
13.6.2008 15:49:09   
Sergia
No, pa je tukaj spet dež. Jaz sem čisto brez volje in moči. Pa še "tetka" je prišla na tedenski obisk tako ta sem čist fuč.

Kako vam gre kaj dieta. Ste zadovoljne z rezultati?

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Ločevalna dieta
13.6.2008 22:21:46   
Peteršilj
Po dolgem času se vam javlam, dol je šlo 15 kg po 3 mesecih in priznam z grehi.
Zdaj pa sem jezna sama nase, ker se včasih nažiram  brezveze in malo me skregajte, da ne bom več tega delala. Pa spravlam se že na hojo  en cajt, pa ni in ni cajta. Res ne in to je GROZNO!!!!!
MORAM SE POBOLŠATI!!!!!!
Držte se reda, tiste, ki ste še na dieti in vse ki še bote. Se splača. Držim pesti za vas.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Ločevalna dieta
14.6.2008 9:57:30   
Sergia
Oj Peteršilj!
Sem mislila, da si obupala ker te toliko časa ni bilo. Zdaj si me pa presenetila s tako lepo številko izgubljenih kilogramov. user posted image user posted image user posted image user posted image
Si torej končala z dieto in si sedaj na vzdrževanju? Si prišla do željene teže?

Preden žačneš s pojedino pomisli na to kako si se trudila da imaš sedaj 15 kg manj in kako se sedaj najbrž bolje počutiš......pa upam da te bo minilo!

Lep pozdrav vsem!


(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Ločevalna dieta
15.6.2008 18:38:53   
tinaaja
Ahhhh jaz pa nimam nic lepega za napisat user posted image tale zacetek sluzbe me je cist vrgel.. trenutno se smilim sama sebi zaradi nazrtosti (piknik user posted image ) in svoje neumnosti, da sem tok jedla.. zakljucek je, da se zaradi takega hranjenja pocutim fulslabse, prebava ful slabsa, o kg pa ne bi, ker sploh nocem na tehtnico stopit.. se javim s kaksnimi bolj pozitivnimi novicami..

petersilj user posted image user posted image user posted image bravoooo user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Ločevalna dieta
18.6.2008 14:51:50   
Sergia
oi dekleta!
Zopet ste nekam izginile. Kako vam gre? Jaz se kar držim in tudi kg se pomikajo navzdol, vendar zelooooo počasi.
Končno obetajo lepo vreme tako da bomo lahko malo več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 18 [19] 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 [19] 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?