|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna dieta
1.3.2008 22:20:45   
Rožica I
Jaz sem tudi danes začela user posted image !
Niti malo lakote, le iz navade bi kaj sladkega sedaj, ampak neee bom, jasno! Se mi zdi, da sem se zadnji čas redila že samo od grešnih misli user posted image !
Trenutno imam 75 kg user posted image , idealno bi bilo 55kg user posted image , več kot zadovoljna pa bom tudi z 60 kg user posted image !

Dosti volje in manj kg vsem prisotnim user posted image !


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ločevalna dieta
1.3.2008 23:23:20   
caillou
Krasno rožica. Jaz sem štartala z 62- imi (oblečena in tehtana sedajle zvečer). Pa prosim nič se ne zgražajte, ampak bi resnično rada tudi jaz prišla na svojih 55. Drugače ne bom nikoli več.

Jutri nam sledi škrobni dan. Za zajtrk in malico se ve kaj bomo jedle ne, za kosilo si bom pa jaz naredila kar eno tako solato s fižolom, grahom in koruzo. Zraven bom pojedla še polnozrnato štručko. Za večerjo pa še ne vem točno kaj. Tistega kar bom imela za kosilo, prav gotovo ne.

Držim pesti zase in za vas, soborke.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ločevalna dieta
2.3.2008 12:53:01   
Rožica I
Bomo pisale jedilnike? No, če nam bo user posted image .. Sedaj imam takšno voljo in polet, da bom user posted image .

Z- sok iz 2 grenivk
K- polnozrnati riž s šampinjoni in porom+ motovilec 
V-    - II-

Se pridružimo ostalim, ali bomo imele kar svojo temo?
Pišemo razpredelnico?

CAILLOU- za moje pojme imaš idealne kg, ko jih bom jaz imela user posted image ! Drugače pa vem kako je, če se ne počutiš ok v svoji koži, pa magari je to samo 5 kg viška! Zato samo hrabro,
boš pač mal pred nami na cilju user posted image !







_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ločevalna dieta
2.3.2008 14:05:27   
mojca75
Ja, tudi jaz vstrajam, sem zaradi včerajšnjega preznovanja malo obrnila red ampak se pa držim ločevanja, tako da imam danes beljakovinski dan :)
lahko pišemo jedilnike, meni je to všeč, ker potem dobim ideje za naslednji teden.

Tko sem jaz danes:
Z: 2 pomaranči
M: bela kava
K: piščanec v pečici s sirom in solata (ostali pa še pire in omako iz piščanca)
V: hmmmm še ne vem, najverjetneje pa jogurt

Pa kako jabolko še za pop. malico, ker je bilo kosilo že ob 12h (zaradi naše 22mesečnice, ker gre potem spat.)



_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ločevalna dieta
2.3.2008 18:24:47   
mava
Jaz pa začnem jutri.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ločevalna dieta
2.3.2008 18:49:43   
daysi
Jaz sem pa začela že pred petimi dnevi, spet na novo in imam danes beljakovinski dan. Sem jedla piščančka pa solato, ter juho. Zdajle pa ostenke od kosila.
Sem bila že januarja na ločevalni, sem shujšala 4 kg, ki so zaenkrat še stabilni(ob pomoči miganja), in imam namen shujšati še najmanj 12 kg.
Po petih dnevih diete še mi že ful pozna na prebavi, saj ob ogromno zelenjave čutim, da počasi gredo kg doluser posted image user posted image  in ven.user posted image

(odgovor članu mava)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ločevalna dieta
3.3.2008 7:11:42   
Natyy
Pozdravljene!

Evo mene, ponovno se javljam. Za mano je že 1/3 prehojene poti. Brez grehov (s tem se malo preveč hvalim). V nedeljo zjutraj sem se prvič tehtala in tehtnica je pokazala - 7 kg. vesela sem, kaj nebi bila. Dobila sem veselje in polet za naslednjih 29 dni.
Danes je moj ŠKROBNI DAN:
jedilnik je tak:
Z: banana
M: Jabolko
K: krompir in solata
V: solata in krompir

Nadaljujem svoj bolj z odvečnimi kg. Sedaj mi je marsikateri premajhen kos  garderebe že prav.....

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ločevalna dieta
3.3.2008 7:47:16   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: mojca75

Ja, tudi jaz vstrajam, sem zaradi včerajšnjega preznovanja malo obrnila red ampak se pa držim ločevanja, tako da imam danes beljakovinski dan :)
lahko pišemo jedilnike, meni je to všeč, ker potem dobim ideje za naslednji teden.

Tko sem jaz danes:
Z: 2 pomaranči
M: bela kava (tudi belo kavo bi črtala z jedilnika)
K: piščanec v pečici s sirom in solata ( V kolikor hujšaš po ločevalni ne smeš mešat beljakovin. Ali ješ samo sir in zelenjavo ali pa samo meso) (ostali pa še pire in omako iz piščanca)
V: hmmmm še ne vem, najverjetneje pa jogurt (prvih 90 dni morata biti koslilo in večerja enaka. Za večerjo poješ 1/2 kosila ali pa manj) Izjema je OH dan, tam imaš za večerjo sladico in rebro jedilne čokolade.

Pa kako jabolko še za pop. malico, ker je bilo kosilo že ob 12h (zaradi naše 22mesečnice, ker gre potem spat.)




To kar sem ti dopisala je napisano v knjigi 90 dnevna ločevalna dieta. Sama hujšam po njej mesec dni. Sicer si jedilnike prilagajam po svojem okusu, vendar v mejah dovoljenega. Rezultati so tu.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ločevalna dieta
3.3.2008 15:59:00   
Sergia
Oi!
Vidim, da nisem edina, ki sem začela z ločevalno dieto 1.3. Me veseli da se nas je kar nekaj zbralo oz. da se nam oglašajo tudi ostale. Pri bomo zmogle...... se mi pa zdi da me nobena ne "šlivi". Upam, da bo tukaj kaj bolje.
lepo se imejte!

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ločevalna dieta
3.3.2008 18:07:27   
Peteršilj
Živjo, jaz mam danes 13 dan, zvečer se grem zvagat k sosedi in to prvič, odkar sm na dieti. Potem vam javim rezultal. Nosim pa modrc, ki ga nisem že 2 leti, ker mi je bil premali.
Vse nove, pa pogumno naprej.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ločevalna dieta
3.3.2008 18:15:25   
Saša27
Oj pupe!

No ko berem vaše poste, je tudi mene zamikalo, da bi začela s to dieto, zatorej jutri je moj prvi dan user posted image .



_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ločevalna dieta
3.3.2008 19:57:43   
Rožica I
Danes sem imela najljubši dan, seveda, dan OH user posted image !

Z- 2x jabolko + košček emetalerja (vem, vem kateri je vsiljivec user posted image )
K- polnozrnate testenine s paradižnikovo omako in drobnjakom
V- 4 polnozrnate palačinke s čokolado in sladoledom (bom postopoma zmanšala št. user posted image )

Tehtala se bom 1x/teden, da mi ne pade motivacija.
Vsak drug dan  (oz. 3x/teden) tek ali plavanje 1h, vmes dnevno pa še kakšno krajše rolanje ali vožnja s kolesom s tamalim.

V glavnem počutim se super, upam, da tudi ve user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ločevalna dieta
3.3.2008 20:01:45   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Peteršilj
zvečer se grem zvagat k sosedi in to prvič, odkar sm na dieti.


-----------------------
Pa obvezno najmanj 1,5 kg odštej! (če boš slečena user posted image , če ne pa še obleko odštej !)
Pa sporoči kolk je šlo dol, da bomo imeli motivacijo tule user posted image !
Tudi jaz si že želim kak sexy modrc dat gor (oz. dol user posted image  user posted image ) user posted image !





_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ločevalna dieta
3.3.2008 20:02:41   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

Oj pupe!

No ko berem vaše poste, je tudi mene zamikalo, da bi začela s to dieto, zatorej jutri je moj prvi dan user posted image .



-----------------
Ti kar začni, veš kako je fajn user posted image ! Sploh dan OH user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ločevalna dieta
3.3.2008 20:04:49   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Sergia

Me veseli da se nas je kar nekaj zbralo oz. da se nam oglašajo tudi ostale. Pri bomo zmogle...... se mi pa zdi da me nobena ne "šlivi". Upam, da bo tukaj kaj bolje.
lepo se imejte!

--------------------
Ja, bi bilo fajn, da smo skupaj takšne s približnimi datumi začetka diete, da lahko primerjamo rezultate in se spodbujamo, kadar bo treba user posted image ! Če bo, seveda, treba user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ločevalna dieta
3.3.2008 20:07:00   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Natyy

Pozdravljene!

Evo mene, ponovno se javljam. Za mano je že 1/3 prehojene poti. Brez grehov (s tem se malo preveč hvalim). V nedeljo zjutraj sem se prvič tehtala in tehtnica je pokazala - 7 kg.

-------------------------
Bravo, NATYY user posted image , ti se kar hvali, imaš za kaj user posted image ! Sem pa na istem po kg, kot si bila ti na začetku, upam, da bo tudi pri meni tako user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ločevalna dieta
3.3.2008 20:09:18   
Rožica I
V glavnem, da ne odgovarjam vsaki posebej user posted image  user posted image  -  vsem skupaj ogromno motivacije in čim manj grehov ter kg user posted image !



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ločevalna dieta
3.3.2008 20:42:27   
Peteršilj
Na žalost se nisem šla vagat, nekaj prišlo vmes.
A ste danes kaj user posted image

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ločevalna dieta
3.3.2008 21:17:18   
Peteršilj
Kaj lahko jem na B dan  kuhano meso iz juhe, pa regrat z jajco'

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ločevalna dieta
4.3.2008 8:55:30   
Saša27
Oj!

Končno moj prvo dan (kje je še 89user posted image ), danes bom jedla:

Z: jabolko
K: puranje prsi na žaru in solatka (verjetno pesa)
V: polovico kosila, ali pa sploh nič, ker bo pozno kosilo (15.30)


Uspešno želim vsem


_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ločevalna dieta
4.3.2008 9:10:03   
melani99
Pozdravljene!
Včeraj sem tudi jaz šla nazaj na ločevalno, ker je bila beljakovinska malo prehuda dieta zame oz za moje ledvice; so me tako zagrable (po treh tednih), da nisem vedela al me je vščipnilo v križ al so res ledvice, no in sedaj sem nazaj na ločevalni- tokrat RESNO- BREZ GREHOVuser posted image !
Do sedaj je šlo v 3 tednih 4 kile dol, mora jih še zginit 10 (joj,joj,joj,...)
Danes imam na jedilniku Š tako da bomo jedli rižoto (zame brez mesa).

Kako že gre to tukaj, kdaj javljate - kg? Že katera dela kako razpredelnico?

Še naprej lep dan in čim manj grehov!!!

Aja, pa pozabla sem vprašat, če me sploh sprejmete medse?user posted image user posted image

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ločevalna dieta
4.3.2008 9:36:21   
mava
včeraj uspešno prestala prvi dan, dan grem naprej. Da bi v resnici čutila kakšno lakoto sploh ne lahko bi bila cel dan brez jest, vendar v glavi pa bi kar kaj jedla. Danes bom krompir in solato.user posted image

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ločevalna dieta
4.3.2008 11:11:00   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: Peteršilj

Kaj lahko jem na B dan  kuhano meso iz juhe, pa regrat z jajco'


Če želiš izgubljat kg po ločevalni (kot piše v knjigi) potem ne smeš mešat beljakovin. Ali ješ samo meso ali samo sir ali pa samo jajca. Drugače lahko ješ kuhano meso iz juhe. Predpostavljam, da je to govedina. Sama si toplo govedino zrežem na koščke in dodam v regratovo salato. Mi je ful dobro.

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ločevalna dieta
4.3.2008 13:03:17   
Peteršilj
Ups, potem sem pa nekaj zajuser posted image , pa že večkrat. Ampak kile grejo vseeno dol, verjetno bi šle drugače malo hitreje.
A pri Š živilih isto velja, pa pri sadju in zelenjavi, da ne smeš mešati?

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ločevalna dieta
4.3.2008 13:51:53   
Natyy
Petršilj V knigi piše za ločevanje beljakovin, da ješ eno beljakovino na dan. Glede sadja piše, da  naj nebi mešal sadja v enem obroku. Tega se tudi držim. Le v sadnem dnevu vendno ne (kosilo). Si skuham kak kompot iz dveh vrst sadja ali naredin sadno salato. Sicer v knjigi piše za zajtrk eno vrsto, malica druga, večerja druga. Pri kosilu meša sadje in orehčke  ali več vrst sadja.
Pri Škrobnih dneh jem le eno vrsto škroba ( ali krompir ali riž  ali fižol) sem si pa enkrat naredila ful dobro solato v katero sem dala fižol, grah, koruzo, zeleno solato, paradižnik, papriko... torej sem mešala.

melani 99 Kar pogumno s čimmanj grehi in rezultat bo viden kaj kmalu. Bi rekla, da je vsaka dobrodošla. V kolikor želiš delat kak seznam ga kar daj.

Saša 27 verjemi, da dnevi hitro bežijo. In ko boš takole noter padla, si boš žežela, da se ločevanja nisi lotila že prej.

Vsem  snežne pozdrave in veliko veliko veselja pri izgubi kg.
Upam, da se nam nikoli ne bodo vrnili.

< Sporočilo je popravil Natyy -- 4.3.2008 13:53:40 >

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?