|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna dieta
18.6.2008 22:42:07   
Anonimen
Jaz sem po dveh mesecih in izgubljenih 10 kilogramih malo prekinila z dieto (malce sem se naveličala), ko spet začnem se vam pridružim! Vam pa želim čimmanj grehov in čimveč izgubljenih kilogramov. user posted image

(odgovor članu Sergia)
  Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Ločevalna dieta
19.6.2008 8:57:09   
Anonimen
Pozdrav še od mene!

Moram vam povedat, da nisem čisto nič pridna in ni ne duha ne sluha o vzdrževanju. Smo imeli spet roj. dan in seveda je bila pojedina. Nikakor ne morem jesti sadja ni je kar user posted image že ko ga vidim ne da bi ga jedla. Posledično tudi nimam oz. ne morem imeti sadnih dnevov. Se pa pozna na tehtnici v 10dneh +2kg.user posted image
Upam da se ne bo tako nadaljevalo, da ne bom spet pristala na kaki grozni cifri.

Uživajte in bodite bolj pridne kot sem jazuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Ločevalna dieta
19.6.2008 10:18:29   
Sergia
Deja777 da greš po dieti cca 3 kg gor je normalno, samo ti priporočam da ne pretiravaš s hrano ker je res škoda da nazaj pridobila kg. Si zdaj bolj luštna veš user posted image

No jaz sem sedaj prišla do -10.

In kako gre kaj ostalim?

Ste še zato da se dela razpredelnica?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Ločevalna dieta
19.6.2008 10:34:37   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Sergia

Si zdaj bolj luštna veš user posted image

No jaz sem sedaj prišla do -10.




Hvalauser posted image in seveda čestitam za -10kg

(odgovor članu Sergia)
  Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Ločevalna dieta
26.6.2008 8:00:39   
Anonimen
Kje smo punce?

Ste vse nehale hujšati ali ste že lepo nauser posted image . Jaz nisem nič pridna, kot sem že prejšnjič napisala. Jem vse kar mi pride pod roko in tudi kuham ne več tako redno kot sem prejuser posted image . Posledično tudi pojem več kruha in seveda se pozna na tehtnici. Moram pa povedati, da se mi je sedaj kilaža ustavila in upam da ne bo šlo več nič gor. Pa še malo je stresno zato tudi več jem. Rada bi bilauser posted image pa mi nekako ne uspe niti priti do ginekologa da rešimo zadeve, ki bi mi to sploh omogočale.  Po treh mesecih naročanja in prestavljanja sem danes končno naročena in se moram prestaviti ker me je včeraj obiskalauser posted image . Res zelo zabavno!

No malo sem se vam potožila.
Pridno hujšajte in se slišimo kajuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Ločevalna dieta
26.6.2008 9:49:40   
Rožica I
Jaz bi tudi javla svoje - kg , KONČNO user posted image  user posted image ! V glavnem glede na prvotno težo= -4kg. 
Končno mi grejo dol! Super, ker itak šibamo na morje čez dober teden, pa se ne bi rada skrivala za enodelnimi kopalkami user posted image

To z ginekologi pa poznam, DEJA, sama se naročujem že pol leta in ko končno dobim vezo, je tista sestra na dopustu ali pa ravno takrat ne morejo, zaradi ne vem čese že, naročevat user posted image ! Sem zadnjič znorela in natulila nič krivo sestro... Sem se ji pol tudi opravičla user posted image . Ampak res, ne vem, kako naj pridem do ginekologinje, pa nisem bila že kar nekaj časa... Tako da te popolnoma razumem.
Ampak pravijo, vse ob svojem času... Tako, da sprosti živčke, DEJA,  in veselo na delo user posted image ...
Ostalim hujšarcam pa čim manj kalorij in kg user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Ločevalna dieta
30.6.2008 13:24:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

Jaz sem po dveh mesecih in izgubljenih 10 kilogramih malo prekinila z dieto (malce sem se naveličala), ko spet začnem se vam pridružim! Vam pa želim čimmanj grehov in čimveč izgubljenih kilogramov. user posted image


No, to sem vam napisala pred 14 dnevi, ko sem nekako čutila, da tako hudo potrebujem še drugo hrano, da mi s to ločevalno dieto nekaj manjka... potem sem pa 24.6. po 9-ih mesecih zagledala plus! user posted image user posted image user posted image Ja, nosečka sem! user posted image Mogoče je pomagalo tudi to, da sem oklestila malo kilogramov.

Se vam pa zopet pridružim po nosečnosti in dojenju! user posted image Ve pa bodite pridne hujšarice in vem, da boste blestele v kopalkah.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Ločevalna dieta
30.6.2008 14:24:25   
Anonimen
EnaNobena čestitamuser posted image user posted image . Upam da se ti kmalu pridružim na foromu nosečnost

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Ločevalna dieta
30.6.2008 23:13:07   
Anonimen
deja777 - hvala, tudi jaz držim pesti, da boš kmalu na forumu nosečnost. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Ločevalna dieta
1.7.2008 9:32:43   
pearl_shell
EnaNobena...bravo!!!!!
iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image  in res lepo, brezskrbno nosečnost user posted image
pa nič gledat na kg, vsaj zdaj ne user posted image

mi pa tud, upam, enkrat pridemo na vrstouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Ločevalna dieta
5.7.2008 23:22:09   
PIAF
Najprej EnaNobena - čestitam za izvrstno novico!!!!user posted image

Deja777, saj bo....to je trenutna kriza po dieti in ko s eboš začela zavedat, da tako ne gre naprej, boš postala pridna. probaj se držat npr. Montignaca...

Jaz sem po drugem vodnem dnevu za 10kg lažja in sem takoooo vesela, da mi je uspelo. Sedaj imam še celo 2 kg manj, kot pred nosečnostjo. Upam, da bom vzdržala še en mesec, namreč danes ponoči odpotujemo na morje in tam ne vem, ne vem...če mi bo uspelo?!

Vsa družina že pridno pančka, samo mami še dežura, ker ima Reisenfieber:)

Zdaj pa grem le malo spat, da vsaj 4 urce spim..

Čao punce, ko se vrnem, upam, da boste še malo lažjeuser posted image

P.

(odgovor članu pearl_shell)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Ločevalna dieta
20.7.2008 23:24:48   
PIAF
HEJ, kaj ste vse na dopustu ali ste nehale hujšat??user posted image
zdaj vidim, da sem pred odhodom na dopust napisala zadnje sporočilo in v teh 14-ih dnevih ni nobene več tu gor?
haliii, a ste prešaltale na drugi post?
Skratka....na morju sem se 7 dni držala, potem pa sem vsak dan jedla ribe in pridem domov z še -1kg, tako da kljub grehom sem zadovoljna!user posted image

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Ločevalna dieta
23.7.2008 11:18:35   
blaža
Kaj je kakšna začela z ločevalno z sedmim mesecem? Jaz sem šla dol štiri kile in pol do sedaj.( v treh tednih) Zdej se mi je pa kar malo ustavlo in čakam na vodni dan, ki ga imam naslednji ponedeljek. Lep pozdrav vsem!

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Ločevalna dieta
24.7.2008 11:59:18   
Rožica I
Javljam se spet po dolgem času.
Trenutno sem na -8 kg začetne teže- zelo zadovoljna user posted image !

Zajtrk: 1/2l vode + banana (potem 3/4 h teka user posted image )
Kosilo:  sveže zelene paprike, polnjene s svežo skuto in mocarelo
Večerja: sir in sveža zelenjava

Uživajte v  pomladnih temperaturah, jaz zelooo user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Ločevalna dieta
24.7.2008 12:19:11   
blaža
kolko časa imaš dieto rožica?

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Ločevalna dieta
6.8.2008 13:34:33   
morje10
Jaz nameravam začet v ponedeljek. Razmišlja še katera oz. je katera komaj dobro začela?


(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Ločevalna dieta
10.8.2008 0:38:51   
ELMA
morje -jaz bi tudi začela s tabo user posted image , v ponedeljek.

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu morje10)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Ločevalna dieta
10.8.2008 18:06:07   
*Mišika*
no tud jst začnem v ponedeljek, oz. jutr. super da nas je več, bomo mal izmenjale izkušnje pa jedilnikeuser posted image user posted image

_____________________________

... dočakala sva svoj plusek ...

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Ločevalna dieta
11.8.2008 8:59:53   
*Mišika*
no jst se vam ne bom pridružla pr hujšanju, ker sem dones zjutraj zagledala težko pričakovani plusek na CB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

se vam pa pridružim drugo leto, po dojenju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... dočakala sva svoj plusek ...

(odgovor članu *Mišika*)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Ločevalna dieta
12.8.2008 18:20:03   
morje10
Mišika čestitam. Res je, sedaj pa nobene shujševalne.
Danes je moj drugi dan in je Ok, bomo videli kako naprej. Odločila sem se, da se bom tehtala 1x tedensko, torej o rezultatih v ponedeljek.


(odgovor članu *Mišika*)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Ločevalna dieta
12.8.2008 23:59:09   
ELMA
morje...koliko kg nameravaš dati stran ...

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu morje10)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Ločevalna dieta
18.8.2008 10:36:51   
morje10
nameravam shujšati 7kg in po 1 tednu - 1 kg. Sem zelo zadovoljna.
Zanima me, če katera ve, kaj pomeni, da lahko na OH dan ješ slano pecivo za kosilo in koliko je dovoljeno.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 497
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 18 19 [20]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?