|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna dieta
10.3.2008 6:24:12   
Natyy
Še vedno vstrajam. Za mano je 37 dni in včeraj sem prvič grešila. Tolažim se s tem, da če je enkrat to ni nobenkrat. Vendar se zavedam, da nebi smela. Imam kanček slabe vesti. Vendar časa nazaj zavrtetri ne morem. Imela naj bi sadni dan. Ves dan sem bila lačna, razdražljiva za nameček je doma zmanjkalo še kruha in seveda sem ga morala speči. Ko je tako lepo dišal se mu nisem mogla upreti. Potem sem zmazala še malo suhe salame in sirnega namaza. Tako, da je kar je .........
Dans gremo naprej. Imam B dan in upam, da bo bolje (ne upam, definitivno bo bolje.)
Za foro sem stopila na tehtnico. Za svoj vodni dan sem imela - 7, sedaj imam dodatnih 0,5 kg manj. nekaj je. Se je pa pričelo (vsaj pri meni) tisto, ko kg izhlapevajo bolj počasi....

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ločevalna dieta
10.3.2008 9:48:59   
reni70
Punce pozdravljene....

Vse vas lepo pozdravljam in želim uspešno dieto.
Jaz sem se odločila,da se vam pridružim,ker sem v zadnjem letu pridobila kar nekaj kg.velikokrat sem poskusila pa ni šlo.Sedaj mi je pa v glavi naredilo KLIK in to je to.Res vse je v glavi.
Štartam torej danes 10.03. Beljakovinski dan.Imam Rinino ločevalno knjigo,in si bom jedilnike kar od tam izbirala.
Vagam približno okoli 70 kg,ne vem točn,ker se mi je tehtnica pokvarila,danes se grem vagat v lekarno,da saj vem približno bom šla dol po 1 tednu.
Vmes še orbitrek,ga bo treba mal podmazat,ker je že zarjavel od zanemarjenja.pa pilates vaje doma.Ja ni hudič,da bom do poletja fit,fit.

Pozdravček

________________________________

ZAČETEK LOČEVALNE, 10.03.08
Teža,(rećmo 70kg
Željna teža ob koncu diete 60 kg

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ločevalna dieta
10.3.2008 9:54:09   
Natyy
reni70 Pozdravljena. Vso srečo in veliko veliko uspeha. Važno, da naredi klik potem gre in vse je lažje.

(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ločevalna dieta
10.3.2008 10:32:04   
FLASK_A
Danes pa my favourite- makaroooniiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image Kako komaj čakam kosilo... Pa večerjo tutuser posted image user posted image user posted image user posted image Samo to sadje mi gre na živce zjutraj. Se sploh ne morem spravit ga pojestuser posted image

Jutri pa tehtanje po prvem tednu. Me prav zanima. Ampak vam povem, da se v osnovi tako bolje počutim, da mi je vseeno, če bo čist malo rezultata pokazalo... Šlaufek okrog trebuha je by-goneuser posted image , tako da sem si veliko bolj všeč- kar pa je itak cilj diete, neuser posted image Tak tempo bomo nadaljevali, mi prav pašeuser posted image


< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 10.3.2008 10:34:42 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ločevalna dieta
10.3.2008 11:01:22   
Sergia
Pozdravljeni Reni70 in Čupka.....me veseli da nas je vedno več. Tudi meni se že pozna - pas zapnem že za eno luknjo več. Vagala se bom pa jutri in bom videla kaj bo pokazala tehtnica. Se javim jutri, vi mi pa sporočite vaše kg.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ločevalna dieta
10.3.2008 11:22:59   
reni70
Punce hvala za dobrodošlicouser posted image ,sem prou vesela,da sem z vami.

papauser posted image


(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ločevalna dieta
10.3.2008 11:45:29   
Čupka
Lep pozdravček vsem novim ločevalkamuser posted image
Evo, danes sem se stehtala po 1 tednu: - 2kguser posted image

Počutim se OK. Danes imam sicer sadni dan, kar mi je najgroznejše od vsegauser posted image , poleg sadnih zajtrkov, se veuser posted image

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ločevalna dieta
10.3.2008 12:02:07   
melani99
Pozdravljene, ločevalkeuser posted image
Po parih dneh se spet javljam...do sedaj je izhlapelo 5 kilogramčkov, danes imam dan B, moj najljupši dan, imam tudi največ idej, kaj nareti za kosilo,pa tak, da še ostane za večerjo.
Vse nove- POZDRAVLJENE!



_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ločevalna dieta
10.3.2008 13:43:50   
Rožica I
Welcome novinke user posted image !
Jaz sem malo preveč grešila, izpiti in menzes so naredili svoje user posted image ! Sicer sem imela vmes post na prazno luno, ampak grem kar dalje- tokrat brez grehov, obljubim user posted image !
Me pa muči tole sadje oz. samo sadje zjutraj. Sem navajena jest najprej sadje, ampak potem pa ZAJTRK user posted image !




_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ločevalna dieta
11.3.2008 10:18:54   
Peteršilj

Ojla, še vedno sem tukaj, nisem obupala, ločevalna gre dalhje. Nekaj me je račumalnik juser posted image , pa nisem mogla biti z vami. Danes je moj 21 dan, B dan. 
Punce, gremo pogumno naprej.
Kak pa je tota čokolada od Lindta 70% ogabna. Pa kaj moram to jesti?


< Sporočilo je popravil Peteršilj -- 11.3.2008 10:21:53 >


_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ločevalna dieta
11.3.2008 11:17:39   
Sergia
Ojla punce!
Se je katera danes tehtala? Jaz sem nredila razpredelnico kljub temu, da imamo malo podatkov. Če katera želi, naj mi javi nadoknadno, da bomo lahko skupaj seštevale izgubljene kilograme in se s pogledom na njih motivirale.
Torej:
Začetek Začetni kg Željeni kg Izgub. kg Željeni izgub. kg NATY 02.02 75 60 -7
KIM22
PETERŠILJ 20.02.
LONJA 01.02. 65 -3,5
MOJCA 75 01.03.
MIKENA08 01.03. 75 60
CAILLOU 01.03 62 55
NATASA77
ROZICA1 01.03. 75 60
MAVA 03.03.
DAYSI 26.02. -12
SAŠA27 04.03.
MELANI99
FALSK_A 04.03.
ČUPKA 03.03.
RENI70 10.03 70 60
SERGIA 01.03. -2 -15

Čestitam za igubljene kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Če sem pri kateri kaj narobe napisala naj me opozori!

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ločevalna dieta
11.3.2008 11:18:43   
Sergia
Tole se mi pa ni ravno posrečilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ločevalna dieta
11.3.2008 11:20:10   
Natyy
Kak lepo vas (nas) je brat, ko se takole trudimo in zbijamo kg. Sem opazila, da gredo kg prvi mesec fulll dol, nato se nekako ustavi. Saj vem, da ne more it dol s tako brzino a komaj čakam, da se mi tehtnica spet premakne za kakšen kg.

Jaz jem jedilno čokolado od Gorenjke mi je kar dobra. rebra je itak tako majhna, saj meni, ki sem takooo velik sladkosned user posted image   user posted image

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ločevalna dieta
11.3.2008 11:44:39   
melani99
Sergia, evo še moje podatke:
-začetni kg: 79
-željena teža: 65kg
- že izgubljeni kg: 5kg
- začetek:3.3. 2008

-št. grehov:user posted image user posted image  (nebi vštevilkah)user posted image

....glede razpredelnice se pa nikar ne sekiraj, sem jo že zadnjič jaz hotla naret, pa mi je pol tukaj ven vrglo tako zadevo, da ni blo podobno res ničemer, se ni dalo nič podatkov razbrat

Danes imam Š, si ravno pripravljam kosilo:
-krompir, solata, dragi bo pa zram še dobil svinjski kotlet (mjam, meni bi tudi pasaluser posted image )

Sedaj pa še grem malo preberem knjigo o tej dieti, caillou hvala za link o tej dieti, sedaj bom(o) lahko združle prakso in teorijouser posted image

Uspešen dan in čim manj grehov!user posted image  za dvig razpoloženja pa en malo....user posted image




Dobijo se Švicar, Francoz in Slovenec. Dogovorijo se za preizkus .

V sedmih minutah naj bi zlikali srajco, pojedli 1 kg kruha in seksali z ženo.
 
Švicar: najprej zlika srajco, poje kruh in ... izteče se 7 minut.


Francoz: najprej poje kruh, zlika srajco in .... izteče se 7 minut.

Slovenec: DA ženi zlikati srajco in jo dokler lika od zadaj natepava, in uspe  
pojesti kruh v 7 minutah.

POANTA
:

Švicar:  najprej posel, NATO hrana, če uspe, še ostalo...

Francoz: najprej hrana, NATO posel, če uspe, še ostalo...

Slovenec: če NE jebeš tistih, ki delajo, se NE boš najedel kruha!


 



_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ločevalna dieta
11.3.2008 11:44:53   
FLASK_A
Evo meneuser posted image

Tehtanje za seznamček:

FLASK_A: -1,5kg po prvem tednu

Bravo jazuser posted image Pa bravo vsem, ki ste uspešno prestale dieto do sedajuser posted image user posted image user posted image user posted image   Kar tako naprej, pa bodo lepe ritkeuser posted image
Samo tale današnji sadni dan mi pa res kravžlja živce. Ima katera kak predlog, kako ga preskočimuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ločevalna dieta
11.3.2008 12:52:39   
Sergia



...................začetek........začetni kg.......željeni kg.......izgubljeni kg....... željeni izg. kg

NATY___________02.02_______75__________60____________-7________-15
PETERŠILJ_______20.02.
LONJA__________01.02.___________________65___________-3,5
MOJCA75_______01.03.
MIKENA08______01.03._______75__________60______________________-15
CAILLOU_______01.03._______62__________55_______________________-7
NATASA77
ROŽICA1_______01.03._______75__________60______________________-15
MAVA__________03.03.
DAYSI__________26.02.__________________________________________-12
SAŠA27________04.03.
MELANI99_____________________________________________-5
FLASK_A_______04.03
ČUPKA_________03.03._________________________________-2
RENI__________10.03________70___________60_____________________-10
SERGIA________01.03._________________________________-2_________-15

No, tole je pa že bolje ane? [sm=smiley36.g

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ločevalna dieta
11.3.2008 13:18:00   
Natyy
Sergia bravo za tabelo user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Vsem nam pa za izgubljene kg, da se nebi nikoli več vrnili!!!!! user posted image  user posted image

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ločevalna dieta
11.3.2008 14:29:48   
Čupka
Začetni 65kg...željeni 60kg.
Včerajšnji sadni dan sem komaj, komaj speljala. Fuuul sem imela krizo in energijo na nuli. Prebrodila sem tako, da sem si zvečer narezala nekaj češnjevih paradižničkov in jih izdatno posolila z neprečiščeno soljo.
user posted image

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ločevalna dieta
11.3.2008 15:46:59   
FLASK_A
Hello, babe...

Sergia, ker mam preveč časa- a lahko mal moderniziram tale naš seznamček- sej pol naprej ga pa komot ti urejašuser posted image

Sadjeeeee, jeeee, jeeee, jeeee, ee..., ee...user posted image user posted image user posted image Ufh, kako bom jaz danes preživelauser posted image A kak jogurt lahko stisnem- mi je res hudoooo


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ločevalna dieta
11.3.2008 16:08:15   
melani99
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

A kak jogurt lahko stisnem- mi je res hudoooo



packa!!! kakšne pregrešne misli pa imaš?!? jogurt??? na sadni dan???user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  (šalim se, da neuš kaj zamerla! ) meni tudi sadni dnevi ne ležijo najbolj, jaz na sadni dan vedno pojem kako solato, ker samo sadje me ne drži gor

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ločevalna dieta
11.3.2008 17:34:09   
FLASK_A
user posted image user posted image zdej sm pa kr toust pojedla s sirom pa paštetouser posted image

Grda jaz. Fej me bod! Pa še rogljič za povrhuser posted image

Sam je pa pasaluser posted image

Zdej pa nazaj v sadne tirnice.user posted image Sam res, zdej pa čist zares... Večerja bo bananauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ločevalna dieta
11.3.2008 18:10:59   
Anonimen
Pozdravljene!
Tudi jaz sem se odločila da se vam pridružim! Začnem pa kar ju3 zato vas bom še kar nekaj vprašala. Kolikor sem uspela prebrati večina delate svoje jedilnike - namreč nimam veliko idej nebi pa se rada striktno držala enega napisanega seznama-če me razumeteuser posted image ? Zato bi bila vesela vsake idejeuser posted image . Še kar se tiče sadnega dneva; a je treba tudi jesti recimo 2x za zajtrk, 2x kosilo, 2x večerja ali kako? In sadje je lahko mešano? Ker če zastopim je pri vseh zajtrkih( ostalih dni)  2jabolki/banani,... Sem kar malo zmedena in bi res rada delalakar se da prav če še ze trudišuser posted image . no začela pa bom z dobrimi 76kg  in bi rada prišla na vsaj mojo težo preduser posted image , ki je bila 64kg( čeprav bi bila najbolj vesela 60kg)user posted image  
Upam da mi bo uspelo, inseveda čestitke vsem za že izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ločevalna dieta
11.3.2008 18:48:17   
melani99
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

user posted image user posted image zdej sm pa kr toust pojedla s sirom pa paštetouser posted image

Grda jaz. Fej me bod! Pa še rogljič za povrhuser posted image

Sam je pa pasaluser posted image

Zdej pa nazaj v sadne tirnice.user posted image Sam res, zdej pa čist zares... Večerja bo bananauser posted image




ti-ti-ti!!!! v nedeljo k taprvemu župniku na spoved!!!user posted image


deja777- pozdravljena! če sem prav razumela tvoje vprašanje; npr. za zajtrk lahko poješ 2 sadeza - ista, na sadni dan pa za vsak obrok drugo sadje. Veliko uspeha pri hujšanju!

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 6:42:59   
Natyy
Deja 777 Pozdravljena med nami. Če hujšaš po ločevalni jedilniki niti pod razno niso enolični. Na razpolago je ogromno zelenjave, sadja in ostalih zadev, ki jih pač kombiniraš v okviru dni. Paziš le, da ko imaš dan B ješ le eno beljakovino in jih ne mešaš med samo (npr, če imaš za kosilo meso ješ ta dan le meso, če sir potem sir, če jajca potem ješ jajca) .....
NA sadni dan imej 5 obrokov. Lahko ješ sadje ali zelenjavo (najbolje surovo). LAhko si stišneš sok iz sadja (zavedaj se, da je kozarec stisnjenega soka en obrok). Sama imam pover juce in naj povem, da ga po letu dni ponovno uporabljam. NA sadni dan lahko ješ tudi suho sadje in oreščke. Pazi le, da bo čas odmerjen med obroki 2 uri.

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ločevalna dieta
12.3.2008 8:02:30   
Anonimen
Hoj,
Vidim, da sem na seznamu za hujšanje. Jaz sem trenutno na beljakovinski. Res pa je, da sem prvi mesec bila na ločevalni, vendar mi ni več tako ustrezala, kot pol leta prej.user posted image

(odgovor članu Natyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?