|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 13:21:14   
melani99
bi moralo veliko vode pretečti, da bi mu oprostila...če bi mu sploh lahko

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 13:23:23   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ce bi prevaral, ne vem.

Ce bi varal, bi lahko "varal" se naprej.....samo mene ne vec...user posted image



In kje je ta razlika med varati in prevarati? Itak da bo ko ga najdeš trdil da je bilo prvič. 

Veste kako pravi moj znanec - prvič je malo težko, potem pa vedno lažje. Žena ve, ampak noče vedet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 14:04:22   
gojska
Jaz upam, da bi zbrala toliko moči, da bi takoj naredila konec.

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 14:12:20   
taja27
A ti vrzem eno kost in recem, da pravaaa ljubezen po tem-takem sploh ne obstaja?



uff ... tjazy je začel kosti metat! pazte se punce!

in kaj bi dodal ... kr povej ... ne bit no tko zadržan!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 14:25:26   
baguSka
A ti vrzem eno kost in recem, da pravaaa ljubezen po tem-takem sploh ne obstaja?


Ja mas prav.user posted image  Ce se kej tacga zgodi, potem to sigurno ne more bit prava ljubezen...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 14:57:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

A ti vrzem eno kost in recem, da pravaaa ljubezen po tem-takem sploh ne obstaja?


Ja mas prav.user posted image  Ce se kej tacga zgodi, potem to sigurno ne more bit prava ljubezen...


Ja.. se strinjam. In tud ce se se marsikaj drugega zgodi to tudi enako velja.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 15:13:26   
Detece
Zvestoba ni pogojena s pravo ljubeznijo, ampak s spoštovanjem, ki je najpomembnejša sestavina v partnerstvu. S prevaro spoštovanja ni več, zato tudi zveze za mene ni več.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 15:15:51   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Zvestoba ni pogojena s pravo ljubeznijo, ampak s spoštovanjem, ki je najpomembnejša sestavina v partnerstvu. S prevaro spoštovanja ni več, zato tudi zveze za mene ni več.




prava ljubezen vkljucuje tudi spostovanje... zato govorimo o pravi ljubezni... seveda pa le ta vsebuje vec sestavin... in katerakoli od teh 'izgine', to ni vec prava ljubezen... :)) ne more bit...

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 15:28:00   
Anonimen
ne vem.. user posted image

Ampak kdo bi se moral zdaj odlocit ali taksna dva se ostaneta skupaj ali ne?

tisti ki je varal??

ali tisti ki je bil prevaran??


(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 15:30:37   
purple
Vsekakor prevarana oseba. V njej je ali lahko oprosti ali ne.

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 15:39:11   
Anonimen
Že tisočkrat prežvečena tema user posted image user posted image user posted image , kot verjetno že tisočkrat udejanjena vsako uro, vsak dan,  vsepovsod, tudi na najmanjšem kotičku tega našega sveta...nekateri to pojmujejo kot prevaro, drugim je nekaj običajnega, tretji jo tolerirajo...  Kaj bi naredila jaz? Zaradi ene prevare verjetno ne bi spokala kovčke in odšla, verjetno tudi zaradi dveh ne user posted image , še najmanj pa bi "vračala"  udarec po isti poti... da bi šla z nekom, da bi vrnila udarec. Se vprašam sebi ali njemu? Po mojem tukaj ni neke oprostitve, vprašanje je, ali je nekdo to sposoben sprejet kot dejstvo ali ne...

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 15:39:39   
Anonimen
 
Kaj pa bi moral narediti tisti ki je varal?

(odgovor članu purple)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 15:46:28   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Kaj pa bi moral narediti tisti ki je varal?


Se zamislit nad sabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 15:58:47   
tehnofil
bla, bla bla.

Kaj bi naredili in kaj narediš, ko se ti dejansko zgodi, sta dve popolnoma različni stvari, tako da je vsako tako debatiranje brezvezno.

Govori takrat, ko se ti je zgodilo in kaj si naredil. Vse ostalo je navaden flanc.

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 17:21:15   
nasmejani
 Skok  čez plot je mogoče nemoralno dejanje do partnerja.
Mogoče je po eni stran opravičlivo dejanje.
Ko sem bral poste na spolnosti o metanju na roke sem se vprašal, kakšna je to razlika.  V oba primera po mojem mnenju da si partner želi spremembo in da se je svoje že naveličal.
V oba primera je narejeno tisto ko ni opravičljivo.
Pol berem poste na temo sex v troje, in tam večina se strinja ali bi bar želela to poskusit.
Kakšna je razlika pol ak partner gre drugi bez vas.
Tuki nisem še od nobenga člana prebral zakaj mu nepaše ak njegov partner vara.  To ni nobena materijalna škoda.

Morava sami sebe vprašat kaj pri nama manjka da je šo drugam.
Najbo verjetno da je napaka pri nam.


_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 17:24:17   
purple
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Kaj pa bi moral narediti tisti ki je varal?


Težko vprašanje. Počasi in s vstrajnostjo dokazati, da da se mu da spet zaupati, da je tega truda vreden.

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 19:47:41   
Janai
Oba. Vsak zase. Odločitve napišeta na papirček in si jih podata istočasno.
Držita se izida in če se kakorkoli razhaja al v enem al drugem primeru se razideta.
Fer play.....sam mora vključevat popolnoma iskren premislek...in iskreno odločitev ki sta jo pripravljena
podkrepit z dejanji v vsakodanjem življenju, če ostaneta skupaj... in v nasprotnem, takoj zapustit zvezo če nista za skup. Izogneta se izgubi časa in tveganju da se izgubi dostojanstvo posameznega udeleženca...


_____________________________

Ni važno kje rasteš, samo da uspevaš:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 21:25:56   
Kaliope
tudi jaz mislim, da bi takoj končala zvezo ... ampak, je pa res, da dokler se ti ne zgodi, si lahko odločen in neomajen, potem pa ... ne vem ... sama verjetno ne bi mogla nikoli oprostiti, kaj šele pozabiti ... in zato mislim, da veza ne bi bila več smiselna.

(odgovor članu Janai)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 21:30:12   
Suzy.
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Pojma nimam. To so tako občutljive situacije, da nobeden ne more vedet, kako bi reagiral, dokler do tega res ne bi prišlo.
Vem edino, da ne bi bilo isto kot prej, da bi zaupanje šlo, če biga lahko dobila nazaj, pa ne vem. In da bi se za nekaj dni zavlekla v kot in se jokala, se spraševala, zakaj, kdaj, kako,... potem pa se odločala naprej. Kaj bi se odločila, pa ne vem. In upam, da mi nikoli ne bo potrebno vedet.

Vračala z  varanjem ne bi. Maščevanje je otročje in samo prilije olja k ognju, reši pa ne ničesar.


Se tudi jaz podpišem.

Bom pa še to dodala, da sem ravno pred kratkim bila v taki situaciji. In res, vse kar sem kdaj govorila, da bom v tem primeru naredila....nisem. Sem ostala.
Ja, zaupanje je šlo.
Vračala pa ne bi niti slučajno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj bi blo?
21.2.2008 22:04:36   
silvya
V takem primeru bi partner izgubil moje zaupanje. Glede na to, da je to pri meni zadeva, ki bi jo zelo težko odpustila, bi najbrž šla narazen, pravim najbrž. Če pa bi se odločila drugače, pa sigurno skupno življenje ne bi bilo več enako. Upam, da mi ne bo nikoli treba razmišljati o tem.

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 8:58:23   
loredana
Meni se je zgodilo, in sem šla. Enostavno ne bi mogla več z njim živet, ker bi imela to vedno v glavi.

Se mi je pa dobesedno gravžalo, ko je potem jokal in stokal, in kako mu je žal, pa da je bedak.... Bela cesta, če si imel jajca to naredit, jih imej še zdaj, in se ne obnašaj kot cucek.

Ampak mislim da vsak pri sebi ve, da je bilo dejanje zavestno, in edina stvar ki jo človek, ki prevara obžaluje je ta, da je bil razkrinkan, in čisto nič drugega. 

Lepo sem zadnjič na MON-u prebrala: da bi me s tem prizadel je vedel že prej, zato je stvar tudi skrival. To pove vse.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 10:08:56   
Anonimen
Se mi je pa dobesedno gravžalo, ko je potem jokal in stokal, in kako mu je žal, pa da je bedak.... Bela cesta, če si imel jajca to naredit, jih imej še zdaj, in se ne obnašaj kot cucek.


Zenske pa ste cudne.. user posted image  Sej nc bolj ko mi.. ampak... user posted image

Ker je puzil pred tabo.. se ti je 'dobesedno gravžalo'. Btw se jst strinjam, da je to nekaj najbolj neumnega in strahopetnega kar lahko potem naredis..
.. ampak ce pa tega ne bi naredu.. bi pa hotela da to naredi. user posted image  Primeri tko kazejo. Mogoce ti ne bi hotela.. ampak vecina pa sigurno.. ker s tem bi pac pokazal, da mu je zal..

Ampak s tem niti slucajno ne bi pokazal da mu je zal.. to je preprosto sprenavedanje.. Ce bi mu bilo zal.. bi mu bilo zal ze prej.. ko je bilo casa za razmisljat dovolj.. ne more pa ti bit zal kar tko.. kot strela iz jasnega.. v trenutko ko izve tvoj partner.  


(odgovor članu loredana)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 10:13:51   
Anonimen
Ampak mislim da vsak pri sebi ve, da je bilo dejanje zavestno, in edina stvar ki jo človek, ki prevara obžaluje je ta, da je bil razkrinkan, in čisto nič drugega.


Ja.. dejanje je seveda bilo zavestno.. o tem ni nobenega dvoma.. Razen v primerih ko gre za mrtvo pijanost... Samo se pa tud napijes zavestno.. tko da tukaj res ni nobenga moznega opravicila..

Ni pa nujno, da vsak obzaluje, da je bil razkrinkan.. Jst bi razkinkanje ocenil za zelo dobro.. lahko pa bi bilo tudi boljse..


(odgovor članu loredana)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 10:18:58   
Anonimen
Ker smo ljudje monogamna bitja, se mi zdi, da če ženska ostane skupaj z moškim, ki jo je prevaral, je ali odvisna od odnosa, ali pa ga nima prav preveč rada.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 10:40:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ker smo ljudje monogamna bitja, se mi zdi, da če ženska ostane skupaj z moškim, ki jo je prevaral, je ali odvisna od odnosa, ali pa ga nima prav preveč rada.


se strinjam z enim popravkom... Sebe nima prevec rada.. oziroma mora razcistit s sabo..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?