|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Blok smrdiii
21.2.2008 8:50:37   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Ali pa varianta brez sosedskega krega, policije, društva in vsega ostalega - nekdo naj si nadene tiste rokavice do komolcev in mačke skozi omenjeno loputo spusti ven. To ima sicer druge slabe strani, ampak vsaj blok ne bo več smrdel. Gospa pa lahko naslednji dan samo "ugotovi", da so "ušle".


Ampak če imajo kugo bodo s tem okužile še vse mačke v svoji bližini!!! Veterinarska inšpekcija in društvo proti mučenju živali bo bolš izbira..

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Blok smrdiii
21.2.2008 10:04:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Ali pa varianta brez sosedskega krega, policije, društva in vsega ostalega - nekdo naj si nadene tiste rokavice do komolcev in mačke skozi omenjeno loputo spusti ven. To ima sicer druge slabe strani, ampak vsaj blok ne bo več smrdel. Gospa pa lahko naslednji dan samo "ugotovi", da so "ušle".


Ampak če imajo kugo bodo s tem okužile še vse mačke v svoji bližini!!! Veterinarska inšpekcija in društvo proti mučenju živali bo bolš izbira..


To pa je rešitev jauser posted image

Da pol zbolijo še vse okoliške živaliuser posted image

K kle je pa res največji problem da blok smrdiuser posted image user posted image

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Blok smrdiii
21.2.2008 14:36:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007
Ali pa varianta brez sosedskega krega, policije, društva in vsega ostalega - nekdo naj si nadene tiste rokavice do komolcev in mačke skozi omenjeno loputo spusti ven. To ima sicer druge slabe strani, ampak vsaj blok ne bo več smrdel. Gospa pa lahko naslednji dan samo "ugotovi", da so "ušle".

Ampak če imajo kugo bodo s tem okužile še vse mačke v svoji bližini!!! Veterinarska inšpekcija in društvo proti mučenju živali bo bolš izbira..

Poudarjeni tisk.

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Blok smrdiii
21.2.2008 14:42:39   
BlackyMouse
zakaj ne stopiš do nje,ji poveš,kak je na stvari?ok,razumem,če se bojiš,ampak da noben stanovalec ne upa nč rečt?ma js te mačke vzamem,jih pelem na veterino,dalje nej oni poskrbijo zanj.bolj dobrotno,kt to,da čakaš,da pogine katera.
me najbokj razkuri,kako nekatere govoričijo,kk jih skrbi za te boge živali,ukrepajo pa ama ništa!dejte no.mačke so bitjica,ki ne morejo poskrbeti zase,kadar se ji godi slabo.pomagaj jim ti.


_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Blok smrdiii
21.2.2008 17:00:20   
lotoska
Katin24  ne razumem, kaj ti ni jasno iz mojga posta, da ga citiraš in povzemaš da sem mela mačke zaprte v kleti? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Blok smrdiii
21.2.2008 17:06:19   
Anonimen
Karin 24, ne razumem kateri del WTF ti ni jasen?
Moje mnenje je sledeče: če mački kupuješ futer, in jo hraniš, potem ji še puci wc. Ne razumem od kje ti ideje da sem imela mačke zaprte v kleti? Jasno sem napisala, da sem imela mačko (ednina) in s tem v zvezi sem zanjo kompletno skbela. Tudi z obiski pri veterinarju. Ampak za tisto zbirateljico je kej takega že znanstvena fantastika, tako kot zate, a ne?


Ni mi jasno kako si ti iz vsega tega razbrala da je problem pri njih v čiščenju wcjauser posted image

Problem je v tem da so v kleti zaprte bolne mucke, brez čistega zraka, brez zdravil, brez osnovnih pogojev. Muce so mučene.

Nism pa nikjer napisala da so tud tvoje. Oz. tvoja. Sam sm hotla ti povedat da ni isti primer kot tvoj. Tvoja muca verjetno ni bolana, ni zaprta v kleti, .... ima vse pogoje verjetno za lepo življenje, saj praviš da za njo lepo skrbiš.

Te muce so pa mučene. Čist druga situacija. In stran se obrnit je pa zelo grdo. Grdo do bitij k se matrajo in umirajo v lasnih iztrebkih.

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Blok smrdiii
21.2.2008 17:09:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska

Katin24  ne razumem, kaj ti ni jasno iz mojga posta, da ga citiraš in povzemaš da sem mela mačke zaprte v kleti? 


Nikjer nisem napisala da imaš muce zaprte v kleti. Je bil vprašaj na koncu. Vprašala sem te če jih imaš. Verjetno ne. Predvidevam da ne. Torej nimaš primerljive situacije. Ne moreš ti po sebi sklepat. Ker ta ženica ne skrbi za muce tako kot ti.  Ona jih zbira, misli da jim pomaga, v resnici jih pa muči. In če bi jim dala pesek in ga čistila to še vedno ne pomeni da za njih primerno skrbi. Ker muce pač ne morejo bit zaprte v kleti bolane brez zdravljenja.

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Blok smrdiii
21.2.2008 17:12:26   
lotoska
Ok - očiten nesporazum. Jaz sem pa mislila s tem povedat da je treba za mačko (al pa hrčka, papigo...) skrbet popolno. Da to ni samo futranje ampak tud čiščenje wc-ja, pa še veterinar, sterilizacija, ipd. Na ta del pa una ženica pozablja in ga ne razume in ga tudi nikoli ne bo razumela, ker je očitno bolna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Blok smrdiii
21.2.2008 17:17:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska

Ok - očiten nesporazum. Jaz sem pa mislila s tem povedat da je treba za mačko (al pa hrčka, papigo...) skrbet popolno. Da to ni samo futranje ampak tud čiščenje wc-ja, pa še veterinar, sterilizacija, ipd. Na ta del pa una ženica pozablja in ga ne razume in ga tudi nikoli ne bo razumela, ker je očitno bolna.


Takouser posted image

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Blok smrdiii
21.2.2008 17:49:20   
Anonimen
Ali pa varianta brez sosedskega krega, policije, društva in vsega ostalega - nekdo naj si nadene tiste rokavice do komolcev in mačke skozi omenjeno loputo spusti ven. To ima sicer druge slabe strani, ampak vsaj blok ne bo več smrdel. Gospa pa lahko naslednji dan samo "ugotovi", da so "ušle".


Mislim halo! Ker ja, bolje brez sosedskega krega in "mazanja rok" da ja ne bi kdo izstopal in se enkrat zavzel za uboge živali je stvari uredit tako natiho in se naredit bedaka ala "jaz nimam nič pri tem".

MUCE JE TREBA REŠIT OD TAM, NE PA JIH SPUSTIT VEN, KJER JIH BO STARA SPET NAŠLA IN NAZAJ ZAPRLA V KLET, POVOZIL JIH BO AVTO ALI PA SE BODO ZAVLEKLE V KAKŠEN KOT IN MUČNO UMIRALE DALJE.

In ja, potrebna je strokovna pomoč, ker če ne bo te muce, bo pa kakšne druge našla in jih ponovno zaprla v klet in zgodba se bo ponovila.


(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Blok smrdiii
21.2.2008 17:51:00   
Anonimen
****, javi se kaj se dogaja prosim!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Blok smrdiii
21.2.2008 17:51:33   
Anonimen
Nisem rekla, da je BOLJE brez sosedskega krega in/ali policije, ampak nekateri se tega dvojega bojijo in/ali izogibajo kakor hudič križa (ne vem sicer, zakaj, ampak pa po besedah Mašolinke "bolj zlobne narave je, pa si nihče nič ne upa").

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Blok smrdiii
21.2.2008 20:28:21   
Anonimen
Mene danes ni bilo,je pa klicala soseda.No,rekla je da bo.
Pomoje je te mucke nekdo zastrupil,ker ji je baje že dalj časa grozil,ker hodijo na njegov vrt kakat.**** ko da so mačke kriveuser posted image

Če je danes klicala bodo gotovo jutri prišli.Pomoje je klicala na društvo za zaščito živali.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Blok smrdiii
21.2.2008 20:35:18   
natasaom
drugač je bolan muc lahko nevaren tudi za človeka,jest bi fajt težila,da naj pridejo muce iskat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Blok smrdiii
21.2.2008 20:40:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Nisem rekla, da je BOLJE brez sosedskega krega in/ali policije, ampak nekateri se tega dvojega bojijo in/ali izogibajo kakor hudič križa (ne vem sicer, zakaj, ampak pa po besedah Mašolinke "bolj zlobne narave je, pa si nihče nič ne upa").


A nisi ti članica DPMŽuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Blok smrdiii
21.2.2008 21:56:01   
Anonimen
Nisem rekla, da je BOLJE brez sosedskega krega in/ali policije, ampak nekateri se tega dvojega bojijo in/ali izogibajo kakor hudič križa (ne vem sicer, zakaj, ampak pa po besedah Mašolinke "bolj zlobne narave je, pa si nihče nič ne upa").


Zlobne naraveuser posted image  in potem vsi pokleknejo, kot prestrašene kokoške.
Joj, kok to mene pogreje. Ker je ena starka v bloku zlobne narave naj pa zdaj muce trpijouser posted image  Zlobna si upa bit, ker vidi da ji to uspeva in da vsi poklekajo in nič ne upajo. Taki je treba zlobo iz glave zbit, tako da sem ji postaviš po robu in daš jasno vedeti, da ne more maltretirat vseh okol sebe.

To, da je pa nekdo muce zastrupil zato, ker hodijo v njegov vrt kakat, je pa tipično dejanje brezsrčnih, primitivnih in da ne rečem kakšnih še bitij.

Pa se ve kdo naj bi to bil?



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Blok smrdiii
21.2.2008 22:36:39   
polona2
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Sej ta gospa ima zelo zelo rada mačke


Ja? Iz ljubezni jih zapira v smrdljivo posrano klet? Jih ne zdravi? Jih ne reši garij?

WTFuser posted image

Prijavi jo veterinarski inšpekciji, pa kontaktiraj društvo za mučenje živali.

To ni nobena ljubezen. Je mučenje. In se strinjam z napisanim da je gospa verjetno zbirateljica živali(muc). Mucke ne morejo tako živet.

Smrad je še najmanjši problem, predstavljaj si kako se počutijo uboge živali zaprte v mrzlo klet, brez svežega zraka, v lastnih iztrebkih, v neznosnem smradu....



Sem istega mnenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Blok smrdiii
22.2.2008 8:53:58   
Anonimen
Soseda ni klicala.A mi katera lahko čim prej da kakšno telefonsko.Jaz sem klicala na informacije pa v Kranju ni DPMŽ.

Kam naj se še obrnem?

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Blok smrdiii
22.2.2008 9:00:04   
jolly123
**** v Kranju je društvo samo še nismo dobile davčne.... daj pokliči me na 040 889 679. Bomo šle takoj v akcijo! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Blok smrdiii
22.2.2008 9:38:31   
Anonimen
Z Jolly123 sva govorili in bodo naprej ukrepaliuser posted image

Pa še ugotovili sva,da sva sosediuser posted image

(odgovor članu jolly123)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Blok smrdiii
22.2.2008 10:09:09   
Anonimen
Super. Hvala bogu.

Poročaj, kaj se bo dogajalo z mucam naprej. Bogice.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Blok smrdiii
22.2.2008 10:27:26   
smigli
Uboge muce, nimam besed!
Je pa to tipičen primer zbiralke, ki je kar pogost! S tako žensko pa se nimaš kaj pogovarjat.

Samo za informacijo, mačje garje (če gre za to) so zelo nalezljive in nevarne za majhne otroke!!!!


javi kako se stvar odvija

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Blok smrdiii
22.2.2008 11:08:30   
Anonimen
Ja mami je vidla,da so eni imeli garje(takrat so še okoli bloka letali ).Vedno ko je tamala tam ji strogo zabičam,da naj ji ne pusti božat muck.To pa nisem vedla da so nalezljiveuser posted image

(odgovor članu smigli)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Blok smrdiii
22.2.2008 11:26:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Z Jolly123 sva govorili in bodo naprej ukrepaliuser posted image


Hvalaboguuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Blok smrdiii
22.2.2008 12:40:20   
jolly123
Naše članice bodo šle verjetno čez vikend na ogled. V kolikor se z gospo ne bo dalo nič zmenit in bo stanje mačk to zahtevalo bo podana prijava na veterinarsko inšpekcijo.

**** soseda, se pa lahko tudi na kavico oglasiš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?