|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 17:46:11   
spelka12
enanobena držim pesti da se je pikica obdržala.

(odgovor članu neyka7)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 17:52:28   
srecna_zvezda
EnaNobena kje si? Si ze nazaj? HITRO NAM SPOROCI!!!! DRZIM VAMA PESTI DA JE VSE OK!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 18:36:21   
Anonimen
user posted image Ste luštne! user posted image Ja sem že nazaj... je pa k da ne bi bila. Je imela še 8 jih pred mano in dela kao sam do 19 ure... jst pa itak nisem bila naročena - no, rekle so naj pridem, ampak...

Sem dala kri in izvide od tega dobijo šele v ponedeljek, ker jutri jih bo kurir prišel šele ob 10 uri iskat, in pol predno jih tam dobijo in naredijo... bla bla... Pa še celo UZ imam potem v ponedeljek (popoldne), če pa bo kaj čudnega se dogajalo naj grem pa na ginekološko urgenco. Na kratko - nič novega! user posted image
Ampak se en sekiram, če je pač šlo naprej je pač šlo... če je pa še pri meni pa naj se lepo greje in raste. Čudežev delat se ne da. user posted image


Tko... hvala ker ste držale pesti, hvala še enkrat za vse pikapoke. Kako se bo vse izšlo pa sporočim v ponedeljek. user posted image

(odgovor članu srecna_zvezda)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 18:39:10   
srecna_zvezda
Joj resnicno upam da se bo obdrzalo!!!!Pestke zate drzim!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 18:47:13   
Raguel
Joj,sem šele zdajle prebrala...upam,da se bo vredu izšlo in držim pesti zate
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

VELIKO SE SMEJTE IN RADE SE IMEJTE....

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 18:53:45   
neyka7
EnaNobena držim pesti zate, da bodo izvidi pokazal vse dobrouser posted image

(odgovor članu Raguel)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 18:58:29   
little angel
drzim pesti da bo vse ok pa da ti bo pikica ostala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neyka7)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 20:46:47   
spps
enanobena!!!!!!
danes spat ne bom moglauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 21:21:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spps

enanobena!!!!!!
danes spat ne bom moglauser posted image


user posted image user posted image user posted image Jaz cel vikend! user posted image Jah, kaj čmo... sej naredit res ne moreš veliko. Pa še v ponedeljek popoldne imam pregled. Joj, kolk se bo to vleklo! Ampak bom sporočila takoj ,ko pridem v ponedeljek domov. user posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 21:23:41   
spps
in kaj so ti rekli?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 21:31:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spps

in kaj so ti rekli?


Nič. Čisto nič. Samo na krvni test so me poslali... pa kao najprej niso hotli, ker sta mi itak že dva testa pokazala, da nosečnost je, ampak pol so rekli, da najboljš da kr grem...user posted image In pol me je naročila za ponedeljek popoldne in takrat bom vedela kaj več. Ampak do G pa danes nisem prišla.

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 21:34:28   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

IZVIRNO SPOROČILO: spps

in kaj so ti rekli?


Nič. Čisto nič. Samo na krvni test so me poslali... pa kao najprej niso hotli, ker sta mi itak že dva testa pokazala, da nosečnost je, ampak pol so rekli, da najboljš da kr grem...user posted image In pol me je naročila za ponedeljek popoldne in takrat bom vedela kaj več. Ampak do G pa danes nisem prišla.


user posted image user posted image user posted image user posted image svašta.a pol je za njih čist vseeno,da si krvavela?in kako se držiš?po moje moreš bit zmatrana od tega...

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 21:50:37   
lučka 25
EnaNobena, upam da bo vse O.K. in greješ majhno pikico, ki naj kar veselo raste. Pa naj ti hitro mine do ponedeljka, takrat pa naj bodo vesele novice.  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 14 dni že v vložkih
21.2.2008 22:06:48   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

Nič. Čisto nič. Samo na krvni test so me poslali... pa kao najprej niso hotli, ker sta mi itak že dva testa pokazala, da nosečnost je, ampak pol so rekli, da najboljš da kr grem...user posted image In pol me je naročila za ponedeljek popoldne in takrat bom vedela kaj več. Ampak do G pa danes nisem prišla.



Pa to ni res? Nisi prišla do g, niso te dali na UZ, joj, naše zdravstvo je pa res...ni da bi govoril. A zdaj boš pa cel vikend na trnih. Matr, pejd jutri do g, pa malo pop...., naj te vzamejo, kaj boš čakala v takem primeru, že itak bi te morala vzeti, če 14 dni krvaviš, pa če je cb pozitiven, ker je nevarnost izvenmaterinčne nos v tem primeru, to pa je lahko življenje ogrožujoče. Pa saj niso resni...
Aja, jaz sem pri vseh nos. v začetku krvavela, vmes tudi fejst, pa nikoli pod 14 dni skupaj menda, se ne spomnim več točno, ampak po moje je bilo dlje. Sploh prvič vem, da sem krvavela že več kot tri tedne, pa potem so le videli plod na slikci, potem pa so rekli, da ni srčka, pa naslednji teden tudi da ni srčka. Potem so rekli še kasneje, da je umrl, naj grem splav delat. Pa nisem hotela, sem jokala kot dež, da bo šlo že samo naprej in še hvala bogu da sem jokala, ker je bil otrok živ in sem normalno donosila, kljub številnim krvavitvam.

Skratka, a boš zdržala do pon.? Jaz ne bi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 7:55:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Skratka, a boš zdržala do pon.? Jaz ne bi.


Kaj pa vem kaj naredit user posted image Pri Pušenjaku sem brala, da prav veliko se ne da pomagati. Počivati in ne dvigovati stvari ob 11-mesečniku, ki še ne hodi  ne gre... Sicer pa sem 2 dni res močno krvavela kot ob normalni M in sploh nimam več upanja, da bi plod še bil. Pri IMN se mi zdi, da bi bile pa hude bolečine user posted image

Drugače je pa naš zdravstvo res za posrat! Žal! user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 8:17:34   
žigolino
Ko tole berem me kr trese od jeze.Pri nas bi po zraku letela na ginekološki stol,da bi te pregledal.Vsaj tak je moj ginekolog,ker se ful zavzame.Izvide,pa pri nas tudi dobiš takoj,razen če je popoldan zaprt laboratorij pol jih imaš naslednji dan zjutraj.
Veliko je pa odvisno tudi od sestre ker ponavadi kar same postavljajo razne diagnoze,preden te spustijo do zdravnika.Jaz bi v takem primeru ful zatežila in na vsak način hotla do zdravnika.Da te pusti čakat cel vikend,pa saj nismo v 70-ih.
In kakšno je stanje danes??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 8:33:31   
mala maja
user posted image pa saj človek ne more verjetuser posted image user posted image  Kar domov te je poslalauser posted image

ja bi sigurno šla kar na ginekološko ambulanto na urgenco, pa tam veselo povedala katera/i je ta G. da te noče sprejet ob pozitivnem testu in 14 dnevni krvavitviuser posted image . Sploh pa gre za tvoje zdravje. tole se bo slišalo malo grdo amapk kaj če bo še za kasneje kaj narbe in ne boš zaradi tega, ker te pacajo težko zanosila. Čeprav ti res iz srca želim in držim pesti da se je bplodek obržal im bomo čez 9 mesecev veselo čestitali za rojstvo malega sončak. user posted image

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 8:57:41   
Tiki55
EnaNobena srčno upam, da se bo vse izteklo dobro in da se bo pikica obdržalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 9:09:32   
tasa.m
Držim pesti, da pod sabo nosiš to drobcano bitje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu Tiki55)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 9:24:10   
glen
Enanobena,pejdi popoldan na urgenco pa se zlaži da maš krče,pa naj te pregledajo in uz naredijo.
Če negre drugače pa nažalost se moremo kdaj tudi zlagat.


(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 9:49:13   
trinity22
EnaNobena sedaj sem šele prebrala tvojo zgodbo, joj držim pesti, da bo vse OK. Pri G bi pa res mogla mal zatežit, če ne pa res najboljš, da greš kar na urgenco pa da vidiš kaj je.

(odgovor članu neyka7)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 9:50:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žigolino

In kakšno je stanje danes??


Še zmeraj ko grem na WC je na papirju ko se obrišem kri. user posted image

Najbrž bom res šla na urgenco popoldne, ko mož pride domov in jim kaj "spesnila".user posted image

(odgovor članu žigolino)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 10:01:19   
little angel
enanobena takoj na urgenco!!!pa javi kaj bos resla!pa gnjavi tam sej se gre za tebe pa tvojo pikico!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 10:23:44   
tasa.m
Res je najbolje, da greš na urgenco, povej da si noseča in da krvaviš (ne omenjaj, da si že bila pri svojem ginegologu).

Držim pesti user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 10:41:26   
srecna_zvezda
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

IZVIRNO SPOROČILO: žigolino

In kakšno je stanje danes??


Še zmeraj ko grem na WC je na papirju ko se obrišem kri. user posted image

Najbrž bom res šla na urgenco popoldne, ko mož pride domov in jim kaj "spesnila".user posted image



EnaNobena priporocam ti da res gres danes na urgenco in tam pretiravas! Reci da te zelo boli v spodnjem delu trebuha da si noseca in da ze vec kot 14 dni krvavis. Da bi prisla prej, vendar si sele ugotovila da si noseca in da so se ti ravno zacele bolecine pojavljat.
Zakaj tako? Jaz ko sem imela SS v 8.tednu, se spomnim da sem kar hudo zacela krvaveti,vendar me ni nic bolelo.Vseeno mi je G rekla da v takem primeru se zglasim na urgenci, kar tudi sem. Ko pa sem tam prisla(popoldne v ponedeljek)so mi rekli BREZ DA BI ME SPLOH PREGLEDALI, na vratih so me odslovili, ces ce me ne boli naj pridem jutri.Vedeli so da krvavim in da sem v user posted image , ampak ker me ni bolelo, naj pocakam na jutri. Danes menim, da ce bi me sprejeli bi mi ziher dali tiste tabletke proti krvavitvi v user posted image  in moja pikica bi vsaj imela moznost da ostane v meni..tako pa ni..ZATO TI TOPLO PRIPOROCAM, NIC NIMAS ZA ZGUBIT.Samo na vrsto bos prisla takoj in ugotovila kaj se s teboj dogala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?