|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 17:38:48   
sancy
Sej prou. Js tud mal musko poslusamuser posted image
Pa drgac, kaksno temo bomo pa danes nacele?o dojenckih kot vceriuser posted image   Mi je blo ucer ful lustn ku smo mele to temo, pa da ma vsaka svoje mnenje. user posted image   Se kaj novega izves


(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 17:42:19   
Pikica5
Sancy lahko, meni je ta tema full všeč user posted image user posted image  

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 17:47:15   
sancy
No pol pa kar zacnivauser posted image   Sanje vidm da se ni tuki gor, se nama bo pa kasnej pridruzila. Sm te vceri neki pozabla vprasat glede ce bom sploh prou napisala( nuhalna svetlina). Ti si to ze dala skoz in me zanima kako to pocne ginekolog.A te kej spika al z ultrazvokom to pregledauser posted image .Nimam se izkusenj s tem

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 17:51:39   
Pikica5
Sancy nisem je dala skoz, ker sem mela SS v 6tednu in to je čisto na začetku nuhalna svetlina se ima nekje po desetem ne vem natančno, čak grem pogledat, če je kje kakšnem link pa ti ga posredujem, oky?

Sem že našla:  http://sl.wikipedia.org/wiki/Nuhalna_svetlina upam, da bo vredu user posted image

< Sporočilo je popravil Pikica5 -- 1.3.2008 17:56:21 >

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 17:56:00   
sancy
o oprostiuser posted image , sem mislila da si to ze dala cez. No sej tko me je sam zanimalo ce boli kej to.
No pa si povejva kajuser posted image o dojenckihuser posted image



Radi se mejte pa veliko se smejteuser posted image

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 18:02:36   
Pikica5
Upam, da si prebrala kaj zanimivega user posted image  Joo jaz komaj čakam, da bo + user posted image  in da bodo naše pikice pridno rasle iz meseca v mesec in bodo na koncu zdrave user posted image

A tebi je že morda kdo rekel, da si premlada za user posted image ?

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 18:05:42   
sancy
Ne nubeden mi ni tega reku od domacih, razen tle na netu ene. Sej bom stara letos ze 21 let. user posted image Sej nisem premlada.
Od mojga fanta mami kr naprej sprasuje kdaj bo kej ratalo... Pa pravm se mal se mal bo treba pocakatuser posted image

Kok si pa ti stara?

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 18:11:10   
Pikica5
Meni od domačih tud ni noben reko, da sem premlada, edino, da naj fax naredim prej, ampak to se da zram delat tudi user posted image  Jaz bom čez slaba dva meseca 21 tako kot ti user posted image  

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 18:14:29   
sancy
A tud 21. bos stara, kukr jsuser posted image super. Js pa letos ne delam faxa , tko da mal pavziram. Zdej pa mal prosnje pisem ce bi dubila kje za delat za ene 3 mesece. Tok da bi mal na sparala user posted image Ma drgac je pa kr lustn duma bituser posted image

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 18:20:01   
Pikica5
Verjamem ja da je lušten doma bit, jza pa mam zdaj full malo predavanj tako, da grem tudi malo delat promocije al pa kaj takšnega user posted image  da malo našparamo za stanovanje user posted image  Držim pesti, da boš dobila kaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 18:24:32   
sancy
hvala, upam da se bo kaj naslo. In kdaj zacneta spet intezivno delat na user posted image . Marca, aprila? O kaj bo lustnuser posted image . Js sm se pa odlocla de tam nek aprila mam zadno skatlico za pojest pol pa bomo lhka pocas zacel delat nauser posted image

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 18:28:30   
Pikica5
Aprila, ker morem počakat na marčevo user posted image  ampak ziher do junija ne bo nič, po moje bo na dopusto najbolj ratalo, ko bova lenarla in ne bo stresa pa nič user posted image  

Super pol pa bo veselo user posted image  upam, da vam bo takoj prvi mesec ratalozagledat user posted image  user posted image  user posted image

Poglej ta nasmehuser posted image  haha user posted image  

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 18:33:09   
sancy
Itak da vama bo ratalo, sam je pa res da zdej ne smes tuhtat da bo kaj narobe slo.Ti se lepo sprost pa bos vidla bo vse uredu. ooo na morju bi blo pa lustn, sej midva greva julija mogoce bo pa dol kaj ratalo ce ne prejuser posted image



(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 18:34:33   
sancy
Ja zelo ma lep nasmehek taleuser posted image

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 18:39:14   
Pikica5
Vem,d a je treba pozitivno mislit ampak fax pa izpiti pa še sestra se poroči, tako da bo full stresno, zato dvomim da bo kaj do junija. Zaradi živcev sem dobla včeraj od zdravnika diagnozo palpitacija - močno razbijanje srca, vsi dogodki verjetno ta mesec so me malo preveč zamorili, ampak vem, da bo kamlu boljše user posted image

Forka bi bla da nama obema rata junija na morju, a kaj praviš? user posted image

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 18:44:19   
sancy
Jo bi bla user posted image Nikoli ne ves, vse je mozno. Ma sej bomo docakale sam potrpezljive mormo bit pa bo.user posted image




Le kje se Sanja dones nahajauser posted image  

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 18:45:32   
Pikica5
Točn tako Sancy user posted image

Sanja hmm ne vem prej je bla tukaj je rekla da pride pop. user posted image

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 18:49:45   
sancy
In si lansko leto gledala Big Brotherja?
Sm vidla danes reklamo da se zacne ze 14. marca.user posted image
Men je kr zanimiv, sploh ce ni kaj za pocet pa pol mal po netu gledam kaj jim ke dogajauser posted image


No zdej sm pa kr na drugo temo slauser posted image   Kr zacni ti kaksno lahko tudi taksno kot smo jo mele vceraj. ouser posted image

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 18:55:26   
Pikica5
Te pa te sem pogledala malo, ampak mi ni blo preveč zanimivo, ker so bli samineki debili not v glavnem kar nekaj je blo tisto user posted image  bolj mi je bil všeč bar user posted image

Ni blema, sej glavno, da klepetama user posted image  
V četrtek sem bla sestrično v c&a in mi je prinesla pokazat take lepe copateke pa še ropotale so, so mele neke kroglice not, veš kako so bili srčkani, take bom ziher kupila za svojo pikico pol user posted image  

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 19:05:14   
sancy
a res? Sej js se tud velikokrat ustavim pred otrosko trgovino pa izlozbe pogledam user posted image

Pridem kmal nazaj sam jest grem
Sm ze posteno lacna ratalauser posted image
Grem na gobice z jajckomuser posted image
Se slisiva malo kasneje pa upam da se nama pridruzi se Sanja


(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 19:08:37   
Pikica5
Dober tek user posted image

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 19:30:03   
_sanja_*
Caw...

Spala sem celo popoldneuser posted image Ne vem, kaj mi je. Tk mi paše spatuser posted image
Sm te že misla vprašat Pikica, kolk si stara, pa sm vidla, da si že povedla. Js bom pa čez en mesec 22.
A aprila začneta? Sm misla, da aprila že ne pričakuješ več M. Potem se pa mogoče pridružimuser posted image Aprila še pričakujem M, ker boma marca še pazla. Maja pa upam, da je ne bo večuser posted image

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 19:46:58   
sancy
o zaspanka se je zbudilauser posted image Ma sej dones je bil dlih tapravo vreme za spatuser posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 19:50:45   
issa
pozdravljene!!
a ste že začele čvekat?

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 19:52:48   
sancy
Jo smo zeuser posted image Ke si Pikica Pa Sanja sta se tle. Gremo u debatouser posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?