|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 19:58:23   
_sanja_*
Sm mal dol zginla user posted image Je bil moj lubi vmes mal na računalniku.
In koxte kj danes?

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 19:58:53   
issa
hehe ok...kaj bomo rekle?
uf sem glih malega dala spat,pa še malo godrnja in jokca....
kako ste ostale....

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 19:59:59   
Pikica5
Hey _sanja_* in Issa, kako sta kaj?

Jaz sem zdaj malo brsklala po netu user posted image  komaj čakam to user posted image  marca, da gremo v akcijo in nekje proti koncu aprila ne pričakujemo user posted image  user posted image user posted image user posted image  morda pa rata user posted image

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:00:34   
_sanja_*
Js superuser posted image
Issa, ti si že mamicauser posted image Veš največ o vsem tem, kar nas zanima. Povej, si mela lepo nosečnost? Težek porod?

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:01:30   
issa
si me prehitela....
sem vredi samo tečno mi je bilo danes,ko je pa tkšno brezvezno vreme blo...pa še zunaj nisem mogla bit u z tamalim....
uff,sem se pa menla z olekicoki je v 7.mesecu nosečnosti,pa sem jo malo tolažila,revica,..ji user posted image nagaja da ne more spat.....

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:03:09   
issa
em nosečno je  bla lepa,...edino zadnji mesec malo kriza,ker sem bla zelo živčna in nervozna,....enm pa še 11 dni je zamujal....drugače pa vem samo to da je bil porod naporen,bolečin pa se ne spomnim,..to nekako ćensko telo potlači,..tak da hitro pozabiš,......

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:03:59   
issa
user posted image  malo se zatipkam,.....se zgodi......

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:04:33   
_sanja_*
Ja, sm čula velik o tem ja, da je nespečnost lahk velik problem. Mene osebno je najbolj strah SSuser posted image
Poroda se ne bojim. Bo že šlo. Če vse preživijo, bom js tudiuser posted image


(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:06:02   
Pikica5
joo kak lepo, bodila si največjo srečo v naročje zato pa si vse pozabila, tako je tudi prav user posted image

jaz se grem malo posladkat, je mami naredila biskvit z jabolki in češnjami, a bo katera? user posted image user posted image user posted image  spet delam lušte user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Pikica5 -- 1.3.2008 20:09:37 >

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:08:52   
issa
ja se je res,ko so mi ga položili na prsa,sem tako vse pozabila,edino godrnjala sem na zdravnico,ko me je šivala,..hehe vse pozabla samo to je bolelo,še dva tedna po tem,..user posted image user posted image

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:10:52   
_sanja_*
Kolk si pa bla stara ko si rodila? Na drugem že delate?



(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:14:25   
Pikica5
Boga user posted image ,  mojo kolegico še je en mesec bolelo, ker so ji celo maternico od znotraj raztrgali ko so ji vakum delali ker ni bla dost odprta, po 17 urah trplenja so ji pol te to nardili dali so ji 3 umetne popadke prej pa ni šlo.

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:15:28   
issa
stara sem bila 20 let,...bi pa že delala na tem,samo čakamo malo na bolše finance,.....
evo moj pikec ko je imel 7.mesecev..

user posted image






upam da sem prav prilepila...

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:16:06   
_sanja_*
O groza, Pikicauser posted image Porodov je res tolk vrst k žensk. Vsaka ma drugačnega.
So pa vse moje prijatlce večinoma samskeuser posted image In nima nobena takih izkušenj, tk da se o tem ne morem z njimi menit.

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:17:13   
Pikica5
iiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kak je srčkan user posted image

Pa ti ni žal ne, ker si tako hitro imela?

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:19:25   
Pikica5
Ej pri nas v Mb na EPF pa je full dost nosečk letos sploh 2.letnik in med njimi tudi katera moja kolegica, sploh ta ubožica in to klepetamo in se pogovarjamo pa kaks o naše mame to dale skoz, debate mamo take user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:19:59   
_sanja_*
O fantka mateuser posted image Kk lepo. Če si kje že to napisala, se opravičujem, ker pozabim včasih, kaj preberemuser posted image
Si si želela fantka?
Nama se dozdeva, da bo punčka. Ne vem zakaj, oba čutivauser posted image Čeprav mi je vseeno, samo da bo zdrav. Ampak se mi zdi, da čutim. Moj dragi pa tudi, pravi, da že 20 let ve, da bo mel punčko user posted image
Glede financ pa vem, ja...user posted image


(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:20:37   
issa
o jej,kriza..........to je pa res moglo bolet....

hm mojo cimrov porodnišnici so pa pustli da se je 20 ur matrala....pol zadnjo uro so ji komaj umetne popatke dali,pa prej še transfuzijo ker je že čisto dehidrirana....poosledično se je nenjena pikica preveč plodovnice napila,...pol pa so imeli neke težave tako da prvo noč ni bila z mamico tamala....

eh ja vsaka nosečnost je drugačna in porod tudi....

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:21:16   
sancy
evo mene.Mi je neki racunalnik nagaju. Issa ful je lusten.Moja bivsa sosolka je rodila ful na hitro. Najprej je sla zjutraj na ctg in ji je reku da se nic ne bo ko je pa domov prsla pa ni ne sedet mogla ne nic, je prsla pa k ginekologu ji je pareku da mora takoj v bolnico kr je vidu ze dojenckove laske. In je rodila na en dva tri. Zdej ma pa lusno punckouser posted image

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:23:09   
issa
hehe,jaz sem nekako vedla da bo fantek,....pa ni mi žal...čeprav sem takrat bla glih sred zadnjega letnika pa je bil full stres pa praksa pa tako,....pa mi res ni niti malo žal....glede financ pa sma se tak nekako znašla,čeprav je takrat moj bil študent nisma nobene pomoči dobila od države,ko tako lepo piše kake pomoči dobijo študentske družine....ma ja..user posted image user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:25:44   
Pikica5
To je super, če gre en dva tri user posted image  full je zanimivo kak se porodi razlikujejo

Se mi je zdelo, da boš tako napisala Issa user posted image user posted image user posted image user posted image , ker ni nobeni žal, glede na to kako eni "paničarijo"   moja ta priajteljica pa vse dobi, kak je to različno hmm

< Sporočilo je popravil Pikica5 -- 1.3.2008 20:28:35 >

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:25:55   
issa
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....sancy....
ja sem mela sošolko ki je rodila par mesecev pred mano..on pa tako suha bila da se ji sploh ni vidlo,..ludi v šoli sploh niso vedli da je noseča in da je že v zadnjem mesecu,..pol pa je samo eno jutro prišla na našo skupno jutranjo kavico in je full stokala da ji je slabno in da jo trebuh  boli,..smo jo peljali h G. pa jo je nadrla češ kaj še tu dela naj gre raje rodit,..pa je pol kake dve urce po tem rodila..........
ja vse se dogaja...

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:29:36   
sancy
js si tud zelim de nebi mela nubena ud nas nubenih zapletov in de bi mele lepo nosecnost ko bomo user posted image . Js kukr vem vse pravijo da ceprov je bil porod tezak pa bolec, da ko so dobile svojo strucko v narocje de so vse bolecine zbolele.user posted image  

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:29:42   
issa
evo da se še malo pokažemo,to pa je zadnja slikiza (preden nam je digital šel po gobeuser posted image user posted image user posted image )
v jaslicah vsi lepo papajo user posted image

user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: rabim nasvet.
1.3.2008 20:29:48   
_sanja_*
Js pa nimam nobene noseče sošolke, ena je sicer že mamica 7 letnemu fantku, ampak se ne družma preveč... Drugač pa še nihče ni navdušen za otroke med mojimi kolegiuser posted image Med fantovimi precej bolj, jih že tud majo...
Za študentske družine pa ... blablabla... Same besede kakšne pomoči so deležne... user posted image Na to se res ne gre zanašat!

sancy... lepo, da si prišlauser posted image


< Sporočilo je popravil _sanja_* -- 1.3.2008 20:30:25 >

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?