|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:01:24   
sancy
Živjo punce! Vidm da ni se nubene tle gor pa nic zato, se bomo pa kasneje slisaleuser posted image
Aja dones je bil en lep prekrasen dan, sem full uzivala na sonckuuser posted image
Upam da ste tudi ve izkoristile dan pa soncek, saj za prihodnje dni ne napovedujejo nic dobregauser posted image
No en lep pozdravcej vam posiljam pa upam da se kasneje kaj dobimo pa kasno recemo

Papa

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:02:44   
issa
user posted image user posted image user posted image  mene si pa kr spregledla!!!user posted image user posted image user posted image
jaz sem tud tu..................

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:05:09   
sancy
ojla issa! Nic te nisem spregledala sam men racunalnik neki nagajauser posted image je full pocasen. Pa drgac kako si danes ?

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:09:43   
issa
hehe,..ja ja sami izgovori...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ma sem vredu,malo sem zmešanauser posted image  ampak drugače mi nič ne fali.....zunaj smo bli cel dan danes....
tak lušen sonček ,..
pa ti ,kaj si počela lepega?

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:13:28   
sancy
Ja tud js sm bla dones uzuni s svojem lubitam, sva sla na en dolg sprehod  pa se na soncku grelauser posted image , drgac sm mela pa dones tud necaka pr seb, je meu dones dlih roj. danuser posted image ( 2 LETI) tko da je bilo kr pestro

Sm izkoristla ta lep danuser posted image


(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:19:47   
issa
ja seveda...saj zato je nedelja....user posted image user posted image ...čudovito da ste z nečakom praznovali...
in trugače kaj boš še počela,...hmm ,moja dva gledata ne joči peter,pa sta čisto not padla..user posted image user posted image user posted image user posted image
jih je prav smešno za videt....

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:24:47   
sancy
hmm kaj bom pocela? Trenutno nimam nic vec nic v planu razen potem ob 8-ih sem imela namen gledat odajo na pop tv (a s ti tud not padu). user posted image
Drugac pa s tabo in z ostalimi si bom mal dopisovalauser posted image
Mi ful hitro cas mineva ko sm na racunalniku.

OO js bi tud mela bebiko. Sam je treba se  mal pocakat.
Sej je dober film Ne joci Peteruser posted image Sm ga ze gledala.
Mrbit de sm spregledala in kok mas starga sincka mislem da mas a ne?

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:27:43   
issa
ja ja seveda mam, na prejšni strani je na siki,.on z rumenim slinčkom....anej je star 18 mesecev...
hm točon danes je spet ona oddaja,.bom kukala zraven.....user posted image user posted image user posted image
hmm kaj misliš da je možno da med jemanjem KT zanosiš???

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:31:15   
sancy
Ja je mozno, sem ze slisala da jih je kr nekaj ko so zanosile kljub temu da so jemale KT.  Zakaj? A mas mogoce kake simptone?
user posted image user posted image Mogoce pa si nosecka ratalauser posted image

A mas kaksne znake?

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:33:57   
issa
v bisvtvu,ne take....se sploh ne vem,... razen tega da sem bolj tečna kot ponavadi,..mam še zeloo omčan bel tok,takega kot sem mela v prejšni,...se nevem,...bomo vidli ne?!!user posted image user posted image mogoče pa bo kaj,....zato pa pravim da sem zmešana malo..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:36:50   
sancy
no fajn, mogoce pa bo res kaj ratalo. Js drzim pesti zate pa upam da zagledas magicniuser posted image aliuser posted image .
Ja super je tole ne.user posted image   Pa drgac v prvi nosecnosti je bilo vse v redu, nisi imela nobenih zapletov?

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:37:17   
_sanja_*
Caw punceuser posted image
Ja Issa, možno je. So že zanosle. Sam sj veš, če sumiš, čimprej nehat jest KTuser posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:39:07   
sancy
Zivjo Sanja!
user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:41:20   
issa
ne nič takšnega,..vse je šlo lepo edino v tretjem mesecu sem mela krvavitve glih pet min pred pregledom nuhalne svetline,..tak da sem potem dobila strogo počivanje čez vikend pa za vsak slučaj še napotnico za v bolnico,če nebi nehalo,.pa se je na koncu lepo izteklo,..druga pa nič....je blo pa full smešno,..tisto obdobje pri nosečnicah,.ala gnezdenje,ali nekaj takega,...ko samo pospravljaš,pa premikaš,pa obsedeno pripravljaš vse za bebo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tisto je blo zanimivo....

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:42:01   
issa
oj sanja.....se vem,...bo pa treba test naredit...........pa bomo vidli..

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:49:00   
sancy
ja sej ti lahko verjamem jauser posted image
Kaj pa nihanja razpolozenja si mela velikokrat?

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:53:26   
issa
uff,..saj to iam tako vsaka,..veliko bolj pa seveda okolica začutiuser posted image user posted image user posted image ,.veliko krat sem se počutla narobe razumljeno,..pa vonj me je zeloo matro,...nisem bruhala po tem ampak samo slabo mi je bilo,...user posted image user posted image  edino zobe si nisem mogla umit  po 3. mesecu pa tak do petega..ker sem vedno bruhala zraven....user posted image user posted image user posted image tak da sem mogla improvizirat..

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:54:41   
_sanja_*
Super, da si mela lepo nosečnostuser posted image in da se je ta krvavitev srečno iztekla user posted image
Js res komi čakam, da bom user posted image

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:58:39   
sancy
Sej bos kmal Sanja. Se maluser posted image Pa da bomo pri prvih ko bos zvedla da si postalauser posted image
A prou? Sej se sam hecam maluser posted image
Drgac pa drzim pesti da vama bo cimprej ratalo, mogoce pa celo v prvo, nikoli se neveuser posted image  

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 18:59:57   
issa
se bo se bo....bom držala pesti da bo...pa da boš mela lepo nosečnostuser posted image user posted image user posted image
se boš vidla da bo,sploh pričakovanje,.pol boš pa htela šeee user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 19:16:28   
_sanja_*
hehe... user posted image seveda zvete med prvimi. Najprej moj lubi, nato povem vam, najinim družinam boma pa povedla naenkrat. na nekem pikniku al pa kj tazgauser posted image
Iz kod pa ste drugač? Js sm iz CE, Pikica iz MB,... Vi2 pa...? Da vidim če bomo kdaj skupi sprehajale user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 19:24:03   
sancy
Js sm pa iz Zasavja, natancneje iz Trbovelj
Tko de smo kr narazen no

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 19:30:50   
_sanja_*
Jauser posted image Zdj pa grem punce. Ju3 mam že zu3 fax in se morem naspat. Grem še mal pred tv. Ju3 se pa tipkamo pa mal poklepetamo. Lepo spite. Ln

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 19:32:35   
sancy
Sej js tud grem pred tv. No fajn spite pa se slismo jutri
Papauser posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: rabim nasvet.
2.3.2008 19:33:29   
issa
ej a ste že zbežale????user posted image
sem pa drugače iz mb...

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?