|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gonal in stimulacija
26.3.2008 17:13:49   
YULIAH
Vitae, kako fino....držim pesti zate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Punkcija uspela, imam 3 celice, sicer malo glede na število foliklov, v soboto me čaka ET (vnos zarodka)...upam da bo vse ok...Sem pa tako slabotna od te anestezije, da kar celi dan že spim...najprej v bolnici, potem pa naprej doma....sedaj sem malo pretegnila noge...pa seveda vam novičke napisalauser posted image

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Gonal in stimulacija
26.3.2008 21:52:07   
vitae
Yuliah, držim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Gonal in stimulacija
27.3.2008 9:53:30   
YULIAH
Hvala Vitae, me kar malo skrbi....pa kako se kaj te 3 celice držijo, upam da so močne..

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Gonal in stimulacija
29.3.2008 9:59:02   
YULIAH
Samo toliko da javim. Vstavili so mi dva lepa zarodka, sedaj pa čakanje 14 dni.....

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Gonal in stimulacija
5.4.2008 12:42:35   
dimi
Pozdravljena, tudi sama sem bila na gonalu prejsni mesec prvic. Tudi meni je gin.rekel na ultrazvoku, da imam folikle velike 18,15,15 mm, poslal me je se na test vode, ki se ni bil vredu tako, da sem morala naslednji dan spet na ultrazvok pa so bili folikli kr 14,12,12mm nic mi ni bilo jasno ( kao, da je mogoce ovulacija ze bla, kr neki ) pa spet test vode in je test pokazal negativno tako, da sem bila pripravljena na stop inekcijo. In zdaj cakam, upam da bo ratalo. Kako je pa pri tebi? user posted image  Lp

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Gonal in stimulacija
5.4.2008 12:53:51   
YULIAH
Dimi, a si bila na IUI ali IVF, ker mene so namesto na IUI kar na IVF poslali. Žal sem tako odreagirala na hormonsko terapijo, da sem bila od nedelje do srede v bolnici (blaga hiperstimulacija-bolečine v trebuhu, povečani jajćniki, slabost, ..), sedaj sem doma, 14.4 imam krvni test nosečnosti, pa bomo videli, kako bo.
Pri tebi pa ne vem kako so ti merili...skratka sedaj predvidevam da si tudi že čez postopek in čakaš, kajne?
Vso srečo.

(odgovor članu dimi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Gonal in stimulacija
5.4.2008 23:59:44   
dimi
Zivjo Yuliah, na iui so me dal. Dobila sem inekcije gonal, hcg stop inekcijo in inekcijo za obdrzanje morebitne nosecnosti ( to sem dobila 8 dan po prvi hcg (stop) inekciji ). Gonal sem prejemala od drugega dne ciklusa do osmega, potem sem imela ultrazvok pa se ni bilo vredu tako, da so mi dali se 3 inekcije pa spet ultrazvok in test vode pa se ni bilo dobro pa spet inekcija, naslednji dan ultrazvok, test vode, stop inek., pol pa cez 2 dni iui. Je cisto nebolece. Vse sem dobro prenesla razen po tej zadnji inekciji mi je blo full slabo. Ja zdej pa cakam,....in srcno upam da je ratal...stop inek. sem dobila 22.03, iui je bil pa 24.3......9.04 pa imam krvni test,...ce do takrat seveda ne dobimuser posted image .  Drzim pesti zate user posted image  LP

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Gonal in stimulacija
6.4.2008 9:02:52   
YULIAH
Dimi, torej še samo dobra dva dni...user posted image user posted image user posted image user posted image , sigurno je uspelo. Tudi jaz držim pesti zate!

(odgovor članu dimi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Gonal in stimulacija
6.4.2008 17:17:10   
vitae
Punce, ponovno se oglašam.

Pri nas tudi druga runda z gonalom ni uspela. user posted image  je tokrat prišla že 21 dan. Ta teden imam razgovor s ginekologom, kako naprej. Najverjetneje me časa IUI, kajti do sedaj sem imela le gonal za stimulacijo. DIMI, podobno se je dogajalo meni ta ciklus. En dan so bili folikli 17, 16..., naslednji pa 14,12..., a so nato znova zrastli. Sem pa tokrat po HCG inekciji naredila sama doma test ovulacije, in ni bilo nič. Vprašala sem sicer ginekologa, pa je rekel, da so ti testi bedarija.

Bomo videli, kaj bo novega ta teden.

DIMI, držim user posted image user posted image user posted image , zate YULIAH pa upam, da bo šlo le še na bolje.

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Gonal in stimulacija
6.4.2008 19:51:31   
YULIAH
Puncejaz sem danes na hlačkah opazila majhen rjav izcedek, ne vem, morda bo M, ker sem že celi dan kot cota...user posted image . Me kar malo skrbi...
Vitae, držim pesti, da pa tokrat greš zadnjič, ter da ti končno le uspe!

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Gonal in stimulacija
8.4.2008 8:11:13   
dimi
Ojla,...no danes sm dobila user posted image , 29 dan,...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Gonal in stimulacija
8.4.2008 8:51:02   
vitae
Dimi, glavo pokonci. Vem, kako se počutiš, kar daj ven iz sebe, nato pa v nov boj.

Yuliah, upam, da le ni to kar misliš.


(odgovor članu dimi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Gonal in stimulacija
8.4.2008 11:18:27   
YULIAH
Dimi, oh ne user posted image , sem v mislih s tabo!

Jaz izcedka nimam, je bil samo manjši preplah, tako da trepetam naprej. V ponedeljek pa bo itak že vse jasno!

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Gonal in stimulacija
8.4.2008 14:13:06   
dimi
Hvala, ker mislis name. Grozno se pocutim user posted image  Ne vem ali naj grem ze jutri po novo kuro gonala al naj pocakam en mesec user posted image  Tebi drzimuser posted image user posted image user posted image user posted image  in srcno upam da ti rata user posted image .....Lep dan

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Gonal in stimulacija
8.4.2008 15:59:58   
YULIAH
Dimi, predlagam da narediš pavzo vsaj en ciklus, zaradi stimulacije s hormoni. Je pa tvoja odločitev.
Jaz sem danes zopet zagledala rjav izcedek, ker mi je bilo dovolj tega, sem naredila test nosečnost. Bil je negativen, sprva sem bila čist fertik, ampak vseeno bom raje počakala da mi naredijo še krvnega, pa bom potem bedirala, če bo potrebno. Sedaj pa še par dni čakam.

(odgovor članu dimi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Gonal in stimulacija
8.4.2008 19:43:03   
dimi
Ojla, res ne vem kaj naj. Juti grem na posvet k sestri Tatjani....na začetku terapije nisem imela problemov, po zadnji inekciji hcg je bilo pa grozno ( križ, spahovanje, zelodec, špikanje, noge...). Zdaj, ko imam pms pa me križ še kar boli,...te bolečine do zdaj nisem poznala,....full boli.user posted image user posted image
Ti se pa ne sekiraj,....ce slučajno ni ratalo...enkart bo...same si moramo pomagat...probat manj premišljevat o tem, Jaz sem se odločila da ne bom več delala teste predčasno, ko bodo rekli, da pridem tad kri bom naredila prvi test, če ne dobim prej pms-a...če bo pa po naravni poti, ko bo zamujalauser posted image  vsaj 2 dni potem naredim test.
Mislim nate in sej veš..držimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Gonal in stimulacija
9.4.2008 15:06:16   
YULIAH
Dimi, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , vseeno mi je danes tako hudo, rjavega izcedka je vedno več, mislim da se počasi rdeč dodaja....po vsem tem....umetna, hiperstimulacija,sem bila res prepričana da bo 100% uspelo, sedaj pa nisem več user posted image user posted image .
Pa saj kot si rekla, upanje umre zadnje.

(odgovor članu dimi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Gonal in stimulacija
9.4.2008 15:15:57   
dimi
Ojla,...no, mogoce pa ne bo prslauser posted image ,....ce pa bo,....pa naslednje ne bo,...enkrat je sigurno ne bo.
No jst sm bla dons pr sestri Tatjani in ....zgubil so moj karton,...potem sm jo vse sprasala o foliklih in stop inekcijah ( kdaj bi jo mogla dobit ,itd),...verjetno so zamudili mojo ovulacijo za povrh tega pa se inekcije mi niso dal prov,..jst bi jo mogla dobit ob pol noci, jst sm jo pa zjutraj ko sm bla na ultr zvoku,...te inekcije zjutraj pa naj bi dobile tiste , ki so samo stimulirane z gonalom,...naslednji dan imajo  spolni odnos,...ne pa tiste, ki so pripravljene za iseminacijo. Za popizit, moj je cist znoru,...Nisem se odlocila da grem se enkrat takoj, bom pocakala kaksen mesec.
Sem v mislih s tabouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Gonal in stimulacija
9.4.2008 15:24:16   
YULIAH
Joj, uboga Dimi....to ne moreš verjet kaj si privoščijo.....morda pa vseeno bo!Držim pesti zate!

(odgovor članu dimi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Gonal in stimulacija
10.4.2008 19:45:45   
YULIAH
Danes je pritekla user posted image  v vsej svoji rdeči mogočnosti user posted image user posted image ...ni uspelo!!!

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Gonal in stimulacija
11.4.2008 10:40:42   
snežinka7
YULIAH zelo mi je žaluser posted image user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Gonal in stimulacija
11.4.2008 13:22:15   
dimi
user posted image user posted image user posted image user posted image ,....enkrat bo,....mislim nate. LP

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Gonal in stimulacija
11.4.2008 14:10:33   
YULIAH
Hvala punce!
Danes sem že bolje. Rabim pa sedaj nekaj mesecev, da se moje telo zopet okrepi, saj me je vse to (IVF, hiperstimulacija) zelo zdelalo.
Snežinka, Dimi, Vitae, pa vse ostale želim vam čimprejšnji plusekuser posted image

(odgovor članu dimi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Gonal in stimulacija
11.4.2008 22:40:53   
vitae
Yuliah tudi meni je hudo, ker vem kako boli. Kar se mene tiče so se ponovno stvari začele premikati. Ta teden sem bil apri ginekologu, ki je pregledal izvide terapije gonal-stimulacija, ter bil navdušen nad mojimi folikli. Na žalost oni niso bili nad mano user posted image . Predlagal mi je, da se lotiva IVF. Sedaj zbiram še manjkajoče papirje (kri-spolno prenosljive bolezni, izvidi pap...), a je bil postopek že dan na konzilij. Pravi, da bom verjetno na vrsti pred poletnimi počitnicami. Srčno upam tudi jaz.

Kaj me punce čaka sedaj? Postopek predvidevam je podoben - vsaj kar se inekcij tiče. Kako je s punkcijo? A fejst boli. Koliko si na bolniški, a je ta nujna? Dajte mi pomagati s kakšnimi odgovori.

Do naslednjič pa sem z mislimi z vami in za vsako od vas držim vsaj en prst na roki močno stisnjen user posted image user posted image user posted image . Boste videle, tudi me bomo na vrsti.

Lep vikend, ne vremensko (na to nimam vpliva), ampak razpoložensko (na to pa sami vplivamo, mar ne).

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Gonal in stimulacija
13.4.2008 12:41:12   
YULIAH
Vitae, super da se stvari premikajo. Kar se tiče IVF, injekcij je malo več user posted image , to so ti sigurno povedali, da se dlje časa pikaš, kot pri IUI. Potem naprej punkcija:jaz sem imela anestezijo, vsaj v MB je tako, potem, ko se zbudiš, ležiš v bolnici do kosila. Mene je popoldan majčkeno bolelo, sem pa veliko spala (narkoza). ET-prenos zarodka sem imela čez 3 dni, ker sem imela le 3 celice. Če jih boš pri punkciji imela več, ti bodo vstavili 5 dan, kar je še boljše. Odvisno od števila celic. Po ET pa priporočajo bolniško nekje do dva tedna, lahko jo imaš do testa nosečnosti. Jaz sem bila na bolniški od punkcije pa 2 tedna po njej. Res je dobro, da si doma.
Želim ti veliko sreče, javi se kaj.

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?