|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 18:57:17   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: MucaMaca
Se moram pohvalit, sem lažja za 5 kg! user posted image


Bravo, MucaMaca! user posted image user posted image user posted image

Jaz bi se tudi hvalila, pa se nimam s čim . Kile počasi lezejo gor namesto dol user posted image .
Ne morem se niti pohvalit, kako sva z dragim dobro pobarvala naše novo stopnišče, ker še nisva naložila programčka od telefona gor. Mogoče bom potem uletela s fotoaparatom.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 19:04:13   
atanja
Muca maca za kguser posted image user posted image
JAz k mam drisko že tri dni sem šla tud že 4kg dol. Sam takoj k je ne bo več bojo nazaj prišli...kljub temu da se jih mislim znebit mi najbrž ne bo uspelo...

Jaz pa sem zdaj da sem teda mal zamotla k je full zaspan dala na kahlo in je tok časa sedel da se je polulu.  Tako da nam je tretjič uspelooouser posted image user posted image . Sam jaz glih nisem tok vztrajna da bom to vsak dan delala sam tok da ve kam bo mogu lulat.

Aja pa 9 in 10 zob smo dobil!!! Ja pol pa so temu so primerni njegovi izpadi.

Zdaj je mali pogruntu da če se uleže na tla pa joka d aga potolažiš. Mogoče tako v vrtcu pozornost išče. Sem povedala da sem vedno bolj nezadovoljna z vzgojitelcami... Pomočnica je kar sama z 14 otroci od 14h naprej. Pa k se pol naj bi mal po drugi zbudili mora vse pojtelje pospravit, nahrant jih z malico vse previt... Pa k straši pridejo še oddat. Bom pa rekla zdaj najbrž da če teda pridem iskat rpeden ga previje da ga ni traba da ga bom že jaz... K že tako ma preveč dela.

Aja pa še zanjič zjutri je vzgojitelca me ustavla k sem flašo z čajem dala notri-ker sem miselna da je jim je lažje da če je žejen da mu dajo flašo in se pač sam napije. no pa je rekla da naj bi šli čez kao eno fazo k bi se odnevadl dude pa flaše in da se flašo že odvajajo. Pa sem rekla da če mu bojo dajale za pit vmes iz skodelce da pač ne bom nosila flaše, da men ni panike ker tamal doma nikol ne pije iz flaše.... No in zdaj dva dni mu ne dajem flaše sam k ga pa pridem iskat jo mam pa sabo če hoče v avtu pit-in mali mi skor pol flaše spije. Pa sem vprašala če ne mara čaja pa so rekle da dajo sam k je zajterk pa kosilouser posted image . In valda je mali žejen, ker ful pije drugač. MA sem jezna ej... Pa vsi se čez vzgojitelco pritožujejo. Pomočnici je pa kar malo dol padl vse skupaj...sam je še vedno vredu.

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 19:14:47   
max81
evo moja malenkost se je najedlauser posted image  z dvema porcijema čokolinota, pa ne vem če bo držal do 23h, dobr da sem mojmu naročila nj se ustav na petrolu in prinese kruh, da ne bomo lačniuser posted image

danes sem pa utrujena, naša žaba je ful mal spala čez dan, samo enkrat je user posted image šla spat, drugače je pa cel  dan norela okol..tko da me danes po res dolgem času boli glava

naša žaba spi že skorej eno uro, tko, da mam zdej končno mirrrrrr....Nogavica sigurno mate spet neke nore farbe na steni a ne?....men je to ful všeč

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 20:59:44   
Aja1
Pa to ni normalno user posted image ... Zdaj sem Nejo uspavala dve uri. Ob 18ih je bila že zelo zaspana, pa sem jo spokala spat. Ko sva bili v postelji, je začela vstajat, čvekat, si mencat učke (torej je bila zaspana), ampak zaspat pa ne in ne user posted image . Po debeli uri mi je prekipelo in sem rekla KONEC. Na njeno posteljico sem dala ograjico in jo dala not. Potem se je začela pa full jokat (prav histerično), je bila že čist flekasta od joka user posted image . Sploh nisem vedla, ali naj vztrajam ali ne....srce mi ni dalo, da jo pustim jokat. Vzela sem jo iz postelje in v roku pol ure je zaspala (sem mogla ležat zraven, ker me je skoz preverjala). Zdaj se je pa že 4x zbudila (v pol ure) in na polno zajokala. Mislim, da sem samo še poslabšala situacijo in verjetno nas čaka pestra noč user posted image user posted image user posted image . Res ne vem, če je normalno, da jo uspavam dve uri user posted image Zadnje čase je zelo redko da zaspi v petih minutah. Zdaj pa premišljujem, da pospravim njeno posteljico in kupimo eno široko, pa bomo tako spali (zdaj imava midva 140cm, zraven pa njeno na eni strani brez ograjice). Sicer je kar ok, ampak ona ponavadi spi ravno tam, kjer se postelji stikata in me je strah, da se ne razmakne in pade vmes. Je pa danes moj prvič izjavil - Neja bo edinka user posted image . Sorry, sem zatežila, ampak sem čist user posted image


_____________________________




(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 21:00:26   
Aja1
MucaMaca, čestitke za minus kile user posted image

Dobila odgovor iz UE?

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 21:20:49   
atanja
Ej Aja pri meni je isto ratal uspavanje katasrofa. za znort. In zdaj se uleže name da ne bom šla al pa da roko čez meneuser posted image . No pol pa k ŽEE SPI ga položim, grem ven ni min.se dret začne. To lahko delam do jutra. Sam em ga enkrat pustila pa je nehu jokat tako da zdaj sam ustane pa se nazaj uleže-nimam pojma zakaj, pa zaspi.
No in takle mamo
Ma jaz če bi mela toplo sobo bi ga pustila da se zjoka ako se mi pa ne da ga oblečt v pižami je pa premrzlo v spalnici za bit.
MA jaz vidim da Ako da mi je mal žal da nisem vztrajala da bi bil v svoji pojtelci vsaj do 6h sam k sem tako utrujena da se mi ne da več

PA ker je moj prvi se točn vid da fulll komlicirammmmmm

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 21:31:22   
Aja1
Saj mene niti ne moti spanje v troje, ampak to dolgo uspavanje user posted image . Danes mi je res prekipelo in sem psihično čist na tleh user posted image . Ene dva meseca je tako lepo zaspala v minuti...zdaj pa spet sranje na kubik user posted image .

_____________________________




(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 21:33:26   
max81
naša je zaspala takoj, ampak se je do sedaj že dvakat zbudila, pa nisem čist sigurna al amrka al ne..popoldan ni nič...sem ji pa zdejle kr mal fiziološke stisnla v nos in upam, da ne bomo mel frke ponoč, ker bi jest rada saj ponoč mal zaspala, če mi maliuser posted image  ne pusti čez dan mal počit....pa še tastar ma jutruser posted image  cel dan šiht.... to bo še pestro..pa še nikamor ne morem it, ker bo po vsej verjetnosti  še kr snežilouser posted image

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 21:33:39   
krfjolca
Aja1, pri nas je tudi dostikrat tako. Samo sem se zdaj navadila, da ga nikoli ne uspavam za vsako silo. Ob 18h je za moje pojme prezgodaj. Čeprav kaže znake zaspanosti, če ne zaspi v desetih minutah, ga spokam v dnevno, pa naj se še nekaj časa igra. Zdaj se je že lepo navadil, da sam zaspi, oziroma jaz ležim zraven, pa ga zmanjka. Zmerom bolje, no. Kadarkoli sem ga dala prezgodaj spat, se je zbujal na deset minut.

Jaz sem se s takim spanjem že zdavnaj sprijaznila. Pa lahko na prste preštejem, koliko noči sem spala brez večkratnih alarmov. Pa še vedno si želim še vsaj 1 user posted image , še rajši pa 2, pa čeprav Anže po zahtevnosti sodi v Nejino kategorijo.  

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 21:41:13   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

Aja1, pri nas je tudi dostikrat tako. Samo sem se zdaj navadila, da ga nikoli ne uspavam za vsako silo. Ob 18h je za moje pojme prezgodaj. Čeprav kaže znake zaspanosti, če ne zaspi v desetih minutah, ga spokam v dnevno, pa naj se še nekaj časa igra. Zdaj se je že lepo navadil, da sam zaspi, oziroma jaz ležim zraven, pa ga zmanjka. Zmerom bolje, no. Kadarkoli sem ga dala prezgodaj spat, se je zbujal na deset minut.

Jaz sem se s takim spanjem že zdavnaj sprijaznila. Pa lahko na prste preštejem, koliko noči sem spala brez večkratnih alarmov. Pa še vedno si želim še vsaj 1 user posted image , še rajši pa 2, pa čeprav Anže po zahtevnosti sodi v Nejino kategorijo.  


No, recimo včeraj je šla spat ob 18.15 in je spala brez bujenja celo noč - zaspala v petih minutah (sem ležala zraven). Pa nekaj tednov nazaj tudi redno ob 18ih in spala celo noč. Zdaj dva - tri tedne je pa obupz uspavanjem (včeraj izjema). Dajala sem jo spat ob 19ih nni zaspala do 20ih. Okoli 18ih si tako menca učke, da se mi kar smili. Mogoče smo danes spet malo zamudili in se je razčula user posted image . Res ne vem, kaj je narobe. Pa tako lepo smo že spali.....Težko je it na slabše.....

_____________________________




(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 22:10:42   
atanja
ej sej mogoče bom brcnila v temo-sam včasih k sem jaz bl živčna mi ga NIKAKOR ne uspe uspavat-pol ga moj prevzame. K če se jaz matram sam še njega bolj znerviram. Pol pa itak ne zaspi pa se sam dere.

Mogoče bi res mogla po 10 minutah tako kot Krfjolca mal prekint pa it da pozabi pa bi šlo pol lažje. Sploh če je zaspana je po moje še bolj občutljiva. Ne vem sej men itak ne bi ratal da bi se jaz umirila ampak dobro je da se včasih pozornost obrne dugam da potem mirno spelješ vse.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: November 2006 - 3. del
4.3.2008 22:29:12   
krfjolca
Mah, bedno je to, ko že misliš, da si nekaj pogruntal, pa je takoj naslednjič že spet slabše. Nekajkrat ga je dragi dal spat in je celo noč spal, sva že mislila, da sva pogruntala vzorec, ampak naslednjič ga je dal pa on spat in se je matral z njim pol ure, pa še zbujal se je celo noč. user posted image  Ne vem, no - jaz enostavno dvomim, da bomo našli pravo formulo za spanje, očitno bo treba počakati, da preraste zadevo. Če bi bili vsakič krivi zobje, bi jih imel zdaj že okrog 50. user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: November 2006 - 3. del
5.3.2008 8:43:04   
Anonimen
Dobro jutro!

Hvala za čestitke - pohvale. user posted image Aja1, negativen odgovor.

(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: November 2006 - 3. del
5.3.2008 9:45:59   
Zamima
Aja1, tudi meni se zdi ob 18.00 prezgodaj za spat, jaz jo dam spat okoli 19.00 (in trkam) zaenkrat spi celo noč, razen res tu pa tam, da se kaj zbuja in ji je treba dat dudo, ali jo pokrit, ali popravit položaj njene lege user posted image ,... naša si tud kdaj mane očke že ob 17.00 pa jo poskušam še malo zadržat budno. user posted image

Saj ne da bi se hvalila, ampak jaz se pa počutim res vsak dan malo bolje user posted image user posted image .


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: November 2006 - 3. del
5.3.2008 10:15:09   
max81
dan....joj mene dones spet tko čudn glava boli..od tega smotanega vremena
ponoči je mala skoz neki stokala, ....zjutri je mela tak nos, verjetno od zobkov, zdej ji vseen kr fiziološko brizgam not
jest sem pa čist utrujena pa še nič nisem danes naredila, tamalo sem dala mal počivat, pa ne vem če bo kej iz tega...je bla že čist zaspana

jest sen na kavču....moj je šel zdejle na šiht in pride danes malo prej domov...tako da bo današnje kosilo kr večerja....jutri je pa frejuser posted image user posted image user posted image  o superca da bosta lahko s tamlo cel dan trapala

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: November 2006 - 3. del
5.3.2008 13:51:08   
Zamima
midve sva oddremali svoj popoldanski počitek, jaz bi še kar spala user posted image user posted image user posted image , zakaj ne moremo imet ljudje zimskega spanja? user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: November 2006 - 3. del
5.3.2008 14:31:26   
Zamima
midve sva bile zrihtane, da greva ven, pa naju je dež in sneg presenetil user posted image , zdaj sicer kao ne dežuje in sneži več, še vedno pa je precej temno zunaj user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: November 2006 - 3. del
5.3.2008 14:42:19   
Anonimen
Mi smo imeli kake pol urice nazaj snežni metež. V sekundi dvajset se je stemnilo in začelo grozno pihat in snežit.
Nisem še doživela česa podobnega.


< Sporočilo je popravil MucaMaca -- 5.3.2008 14:44:50 >

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: November 2006 - 3. del
5.3.2008 16:46:56   
Zamima
sva se opogumili in sva šli ven user posted image . Kje ste danes vse? user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: November 2006 - 3. del
5.3.2008 17:45:40   
Anonimen
Tu in tam. Pretežno tam. user posted image

Včeraj sem pekla pecivo Ledeno nebo, in ga na celi črti posračkala. Pozna katera to zadevo? Danes sem vse skupaj zagnala na kompostnik.

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: November 2006 - 3. del
5.3.2008 20:10:07   
Aja1
Čer. Zatišje na novembru. user posted image

Neja spi. Danes sem jo uspavala "samo" pol ure.

MucaMaca, škoda za službo. No, pa saj se bo kakšna našla. user posted image

Kje so pa Marella, pa Malinčica, viv, Ema,....? PUNCE, OGLASITE SE!!!

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: November 2006 - 3. del
5.3.2008 20:28:10   
Aja1
Se bom malo považila user posted image . Danes je prišel k nam v službo Marjan Lizz (Marlizz show, če vam je znano). No, ta čarovnik bo imel predstavo v našem kraju in jaz ne bi bila jaz, če mu ne bi rekla, da naj pokaže kakšen trik. In res. Najprej je vzel 4 karte in vsaka je bila joker, ok, sem si mislila, da so vse karte enake...no, potem so bile vse štiri karte asi in tako naprej user posted image ...čudno. Pa na 30cm sem gledala in res je vzel vsakič drugo karto user posted image . Potem mu je nekako ena karta izginila in se znašla na polički user posted image . S kovancem je tudi nekaj čaral. Imel ga je v roki in čez sekundo se je znašel v žepu jakne od sodelavke user posted image ....ma res ne vem, kako mu to uspe user posted image user posted image user posted image . Pa skoz sem mu gledala pod roke na par centimetrov...res kapo dol. Pol mi je pa rekel, da če pridem na predstavo, da me bo hipnotiziral, da bom lebdela...sem rekla, ne hvala...da ne bom pred vsemi kakšne neumnosti počela user posted image . Na koncu je naredil še medvedka in opico iz balonov za Nejo user posted image ...No, malo sem  vam naložila, ampak me je spomnilo na osnovnošolska leta, ko smo gledali take čarovnike user posted image

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: November 2006 - 3. del
5.3.2008 21:13:39   
Nogavica
Jaz se bom tudi malo považila - z našim novim stopniščem. user posted image  Sem ga danes pofotkala. Luč je še treba namontirat pa kako rožo dati v kot, potem pa bo. KLIK

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: November 2006 - 3. del
5.3.2008 21:21:41   
atanja
Nogavica ful dobruser posted image user posted image user posted image user posted image A to sta sam štrihala

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: November 2006 - 3. del
5.3.2008 21:22:50   
Aja1
Uau Nogavica, super zgleda! user posted image user posted image user posted image

Joj, kako jaz komaj čakam, da bomo imeli nekoč svojo hiško....Nisem ravno blokovski tip. Skoz sem živela v hiši in upam, da bova nekoč imela svojo malo hiško. Zdaj iščeva parcele, pa nikjer nič pametnega user posted image

_____________________________




(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?