|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 12:33:02   
urška76
Dan!
Kok je fino k sem doma, pa lahk mal čvekam tud dopoldne. Z našo malo sva leteli na en mali sprehod, da se je mal nadihala svežega smoga, tist v stanovanju je bil že ves predihan user posted image , je bla tko vesela, da sva šli mal ven. Zdej pa reva mala mal počiva. Upam, da bo kaj več ko včeraj, ko je spala cele pol urce. user posted image   Pa mal sva bili v zasoparjeni kopalnici, upam, da ji bo kaj pomagalo. Zdele je sicer neki kašljala, vendar se ni zbudila.
Max tvoj si pa velik upa, da te tako cel dan pušča samo doma. Ga bomo mal v roke vzel, ko se vidmo (al pa raj ne, da nas ne bo obtožu napada na uradno osebo, pol bomo mel pa še s policisti križ user posted image ). Nika bo pa preživela. Lažje kot si misliš. Mene je tud skrbel, kako bomo z Mihom sfolgal, pa sploh ni blo panike.
ZOO- ja res bo kmal luštn tam špancirat. Vsekakor se dobimo, ko boste začeli letat okoli v dveh parih user posted image  Če pa mi prej pribremzamo na gorensk, se pa vsekakor javimo. Sej mamo še telefon, da se prej najavimo.
Zamima super da se ima Zalika luštno v vrtcu. Le tako naprej.
Naš je pa zdele že od desetih pr najinmu projektantu. Pa prav, da ga še kako urco ne bo user posted image . Ne vem, a misleta dons vse nardit. Ma sej bi bil že cajt. Smo se menil, da bomo že leta 2006 začel delat, pa še zdej ni vseh papirjev.user posted image Če mu neb že tok dnarja zdajala, bi ga gladko zamenala. Upam, da mu rata zdej še od električarja in strojnika papirje dobit, da bomo lahk za gradbenga zaprosil. user posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 15:30:46   
Zamima
bejbe, kaj zdajuser posted image , še Aja1 se več ne javlja, ki je največja čveka med vsemiuser posted image , kje ste vseuser posted image ? Menda ja ne zunaj v tem mrazu? user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:15:14   
Zamima
ku ku,... max, vidim te user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:24:46   
max81
ja sam res babe kvaj zdej...cel dan nikjer nobeneuser posted image

uzuni na mrazuuu, ne hvala, pri nas je danes tk svinjsko pihalo, da je bilo groza...zdejle bomo kr doma če bo tako vreme, da slučajno še kej ne pokasiram preden grem rodituser posted image

stanje danes katastrofalno...zjutri je bilo ok, sva se zbudili malo čez osem, ko sem jo šla iskat se je igrala na postelji z igračkami, pol sva pojedli, se igrali, malo letali naokoli in okoli kosila sem jo dala spat...ko se je zbudila pa dretje za znoret, se je že zbudila tako čudna nič ji ni bilo pravuser posted image

pol sva se nakak porihtali pojedli, igrali.itduser posted image ..pol je pa tastar pršu dam in je skoz hodila od enga pa do tadrugega in pol hotla na vsak način k meni in je sedela za mano in kresnla iz stola dol direkt v ribo na brado in zobeuser posted image user posted image user posted image , začela ji je ful tečt kri in sem misnla da smo zbil že sprednje zobe...tolk mi je blo hudo...drla se je kt jesihar, kri je pa tud ful dolg tekla...za povrh pa še luna....zdejle je končn zaspala ker sem ful utrujena in sem bila že čisto preč 

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:25:32   
max81
o ne morem verjet vsaj ena na vidiku...kako siuser posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:29:46   
Zamima
dobro, hvala user posted image user posted image user posted image

ne moreš verjet tak mi je bilo danes dolgčas, da sem si nardila CD s slovenskimi pesmimi user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:31:54   
max81
jest mam rADA SLOVENSKO MUSKO...no sej drgač pa tko vse poslušamuser posted image

o Aja1 na vidikuuser posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:32:59   
max81
je čez dan tolk načvekala, da bo mela zdej ful zaprebratuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:34:11   
Zamima
no, meni je zmanjkalo idej, ker bi rada neke normalne pesmi, ne lih kake turbo variante user posted image , imam Alenko Godec, pa Evo Černe, pa Nino Pušlar, Kreslina,...

Imaš še kako idejo? Koga še, ali pa kak fajn komad? user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:34:54   
Aja1
Čer. Evo mene user posted image .

Neja spi. Je bilo treba spet eno uro zraven ležat.

Max, podobno je bilo včera pri nas...je tudi Neja padla s stola. user posted image  user posted image  zate in za Niko.
Zamima, super za Zalo user posted image . Si tudi ti vesela, ko vidiš, da v vrtcu uživa, ane?!

Babe, jutri gre Aja1 pa k frizerju user posted image . Ja,vem da govorim že pol leta, da bom šla. Jutr grem pa res. Moj časti (še od Valentinovega). Zdaj pa ne vem, kako naj se pobarvam in postrižem user posted image . Rada bi malo spremembe.

_____________________________




(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:35:30   
Nogavica
Ojej, max81! user posted image  
Včeraj Neja, danes Nika. Kaj je zdaj to? Se bodo zdaj začele vrstiti med novembrčki nezgode, kot so se pred meseci padci s postelj? user posted image  Hvalabogu, da ni bilo kaj hujšega.
Kolegica mi je ravno ta teden razlagala, da je njena soseda na petletnega vnučka zlila celo posodo vrele juhe, ko se ji je zamotal pod nogami, medtem ko jo je nesla na mizo. user posted image Jaz se tega ful bojim.

Drugače je pa res prav mrtvo tukaj na našem forumu. user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:35:52   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: max81

je čez dan tolk načvekala, da bo mela zdej ful zaprebratuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:36:37   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica

Drugače je pa res prav mrtvo tukaj na našem forumu. user posted image


Ups, se je malo razživelo, medtem ko sem pisala user posted image .

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:36:40   
Zamima
oooo Aja,... ja, ful sem vesela, da se ima lepo v vrtcu user posted image ,...

joj, jaz bi tud morala k frizerki user posted image ,... mi je že mama rekla, da bi morala it user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:37:52   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Nogavica

Ojej, max81! user posted image  
Včeraj Neja, danes Nika. Kaj je zdaj to? Se bodo zdaj začele vrstiti med novembrčki nezgode, kot so se pred meseci padci s postelj? user posted image  Hvalabogu, da ni bilo kaj hujšega.
Kolegica mi je ravno ta teden razlagala, da je njena soseda na petletnega vnučka zlila celo posodo vrele juhe, ko se ji je zamotal pod nogami, medtem ko jo je nesla na mizo. user posted image Jaz se tega ful bojim.


groza tega se tudi jaz bojim user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:39:01   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

no, meni je zmanjkalo idej, ker bi rada neke normalne pesmi, ne lih kake turbo variante user posted image , imam Alenko Godec, pa Evo Černe, pa Nino Pušlar, Kreslina,...

Imaš še kako idejo? Koga še, ali pa kak fajn komad? user posted image


Meni so všeč stare slovenske pesmi -  od Pop designa -ko je pel še Miran Rudan user posted image

_____________________________




(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:41:07   
Nogavica
Zamima, nisem ravno neka poznavalka slovenske glasbene scene (če odštejem Siddharto user posted image ), ampak meni so Panda imeli enih par dobrih pesmi, Pa mogoče Omar, Alya, Predin, Hazard ...

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:41:34   
max81
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

oooo Aja,... ja, ful sem vesela, da se ima lepo v vrtcu user posted image ,...

joj, jaz bi tud morala k frizerki user posted image ,... mi je že mama rekla, da bi morala it user posted image



joj a ni grozn, da te nekdo od domačih opozori na touser posted image user posted image , da bi blo treba se mal poštimatuser posted image

moj je uzadno reku, da sem čist uredu, narauser posted image stka sem mela pa že do sredi glaveuser posted image user posted image ..ja on je hotu, da bi mela nazaj svojo barvo las, ki se sploh več ne spomnim kakšna jeuser posted image user posted image user posted image

joj muska, zdej si me pa dobila...se bom probala mal spomnt, ker mi itak teli moji možgani ne funkcionirajo več splohuser posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:42:26   
Nogavica
Pa Regina ima tudi lepe pesmi. Pa Tanja Ribič.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:43:00   
max81
ja sej naša načeloma ful malkrat km pade, ko pa useka pa useka ornkuser posted image ...sej zdej mi je smešn, sam prejle mi pa tud slučajn ni blouser posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:46:32   
Zamima
no, bom pogledala še kaj,... omar ima kaj novega? user posted image ,... 

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:49:10   
Aja1
Max, zdaj gledam...samo še 13 dni do PDP? UAUuuuuuu user posted image

_____________________________




(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:49:53   
Aja1
Pa Saša Lendero ima tudi nekaj dobrih.

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:50:25   
Zamima
ooooo 13 dni,.... to pomeni, da lahko vsak čas user posted image potrka na vrata user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: November 2006 - 3. del
7.3.2008 19:54:11   
max81
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Max, zdaj gledam...samo še 13 dni do PDP? UAUuuuuuu user posted image


ja evo je že v elementu, sam da se znočiuser posted image , me že tiši dol, pa špika okol jajčnikovuser posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Naravno in sočutno odvajanje od plenic
Pri odvajanju od plenic ne gre toliko za to, kdaj so otroci razvojno pripravljeni biti brez plenic, ampak bolj za to, kd...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?