|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
29.2.2008 21:15:34   
ThinkPink
Upanje vedno obstaja... Potrudi se, daj ji vedeti, da je edina, najboljša, da jo spoštuješ...Pomagaj ji pri otroku, pojdite skupaj na sprehod, ... in če te bo vzela nazaj ne ponovi napake!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
29.2.2008 22:04:49   
Ati3
Upam, sedaj takoj, prez premisleka se spremenim tako kot se to spodobi za moža in očeta. To niso obljube apak realnost.
Vem da je skoraj prepozno, samo kot je gojska rekla upanje umre zadnje.


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
29.2.2008 22:16:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ati3

Upam, sedaj takoj, prez premisleka se spremenim tako kot se to spodobi za moža in očeta. To niso obljube apak realnost.
Vem da je skoraj prepozno, samo kot je gojska rekla upanje umre zadnje.





Lepo te prosim, ti si daleč od tega da bi sploh vedel kako to izgleda, kamoli to dejansko bil. Če resnično želiš dobro svoji ženi, jo pusti da vsaj najde svoj mir v nadaljnjem življenju ali pa kaj je sploh od njega ostalo. Me pa ne preseneča, da ti je hudo ob misli, da bi ona imela drugega. Tipično razmišljanje sebičnežev, ki sami nič ne dajo od sebe,hkrati pa bog ne daj da bi kdo drug dal namesto njih.
Edino kaj ti ostane je to, da se nekaj iz tega naučiš in da ne onesrečiš še kakšne ženske. Na srečo si pa še vedno lahko dober oče, kolikor ti bo čas z njimi to dopuščal seveda.

Pozdravi ženo, reči ji naj pride kaj sem.

(odgovor članu Ati3)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
29.2.2008 22:40:23   
r1ta
Če se želiš boriti se začni zdaj, to sekundo in vse do konca!

Napiši ji pismo, pa na rože in čokolado ne pozabi. Lahko pa jutri zjutraj vstaneš, skuhaš kavo, oblečeš ta velikega otroka, greš v trgovino z njim, spotoma pa še po zvončke. Pa ne pozabi, da ženi po porodu še vedno rahlo nagajajo hormoni in potrebuje veliiiiiiko pozornosti in nežnosti!

Vso srečo!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
29.2.2008 22:56:04   
Anonimen
Moja žena mi je v najini zvezi že velikokrat ponudila ponovno možnost, saj ne da je ne bi izkoristil, ampak kaj ko sem spet za*****.


Osel gre enkrat na let, mogoce se drugic, mogoce se desetic....mogoce se kdaj.
Zenske gremo stokrat...in stoprvic zagotovo ne vec.

(odgovor članu Ati3)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
1.3.2008 7:22:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ati3

Upam, sedaj takoj, prez premisleka se spremenim tako kot se to spodobi za moža in očeta. To niso obljube apak realnost.
Vem da je skoraj prepozno, samo kot je gojska rekla upanje umre zadnje.



Oprosti, ati3, ampak NIČESAR ni čez noč, ničesar ni takoj in zdaj. Preveč gledaš Top shop.

P.S. Strinjam se z Nivess. Pri naslednji boš lahko pokazal, če resno misliš.

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 1.3.2008 7:23:19 >

(odgovor članu Ati3)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
1.3.2008 9:58:27   
Ati3
JA, JA vsem dam prav da sem z*****.
Pišem tako kot mi rojijo misli po moji glavi (zato se opravičujem, ampak tako najlažje izrazim kaj mislim in čutim).
Pa vseeno bi jo rad še enkrat objel, jo stisnil k sebi in ji povedal kaj mi leži na duši. Vem da si ne zaslužim več šanse samo verjamite mi da mi je tako hudo da se mi že pomalem meša. Ne vem več kaj naj naredim. Imam polno napak, kdo pa jih nima, jaz jih imam malo več kot ostali normalni. Pa saj sem tudi jaz samo človek.
Kako bi jo objel, kako mi to manjka, kako bi jo poljubil. Pa vem da je več ne bom nikoli, vsaj tako kaže. Mater sem bil blesav. Nikoli več se ne bom z ženo pocrkljal in ji kaj lepega v uho povedal. BUDALO kaj si šel narediti. Z****** si celo stvar. Kako bi lahko bilo lepo pa več ne bo. Saj ne da ne prenesem kritike, nasprotno sem "vesel" da me kritizirate, ravno to potrebujem da pridem k sebi in se porihtam. HVALA!!!!
Sedaj ko pa tako sedim zraven računalnika, moja žena se tušira, starejša hčerka je v svoji sobi, ta mala pa poleg mene spi si mislim kako bi lahko bilo če bi bil pravi mož in oče.
Ko pa spet premišljujem, pa saj po vsej verjetnosti če ne drugače bom pa se potrudil in postal najboljši ati, kar jih je kateri otrok kdaj imel. Samo to boli, ko si mislim, da več moje žene ne bo ob meni. Kako boli, pa ne zato ker bo imela drugega (upam boljšega) ampak zato ker nje ne bo ob moji strani. Ker ne bova več ustvarjala skupnega življenja.
Opet misel: BUDALO KAJ SI NAREDIL.
Saj druge misli mi sploh ne gredo po glavi kot ta tazadnja.
Dajte, glejte koliko vas je na tem forumu, PROSIM pomagajte mi če ne za rešitev pa vsaj za to da bom to IZGUBO vsaj koliko toliko prebolel. Obljublam da se bom večkrat javil in kakšno napisal pa če bo pametna ali ne. PROSIM POMAGAJTE!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
1.3.2008 10:20:24   
mala pikica
Dragi ati3!

Eno je stokrat nekomu reči, da ga ljubiš, popolnoma drugo pa je to pokazat. 10 dni še imaš časa, da ji ljubezen dokažeš z dejanji in samo z dejanji. Besede niso nič vredne v takšnih trenutkih. Vztrajaj teh 10 dni in če vama uspe ohranit zakon, potem se zavedaj, da boš moral vsak dan ljubezen dokazovat z dejanji. Ne nekaj dni ali tednov ali kakšno leto, ampak vedno! In tega ne pozabit!

Pa zelo mi je bilo všeč, ko je ena rekla, da pojdi na sprehod z otroci, ji naberi zvončke. Meni osebno bi to bilo zelo všeč. Pa seveda ne samo enkrat, ampak vsak teden, vsako pomlad. Ob drugih trenutkih pa pokaži ljubezen s kakšno drugo pozornostjo, majhno! Pa kot sem rekla, ne to delat samo zdaj, ko ti voda v grlo teče, sicer boš čez eno leto spet tukaj prosil za pomoč.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Ati3)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
1.3.2008 10:24:42   
Nenya
se potrudil in postal najboljši ati, kar jih je


mislim, da je to najboljša pot, pošteno do tvojih dveh hčerk in do žene. Ampak res se potrudi, ne z namenom da preko otrok dobiš ženo nazaj, tamalidve nista krivi za vajin zakon, posveti se njima in morda bo tudi žena začela spet počasi misliti nate.

(odgovor članu Ati3)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
1.3.2008 10:28:29   
mala pikica
Samo še to; z zadnjim odgovorom daješ občutek, da si se že vdal user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
1.3.2008 10:34:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

Samo še to; z zadnjim odgovorom daješ občutek, da si se že vdal user posted image


Jaz vseeno  mislim, da je to ipak najboljše. Ljubezni se ne da "naučit" izkazovat ali čutit. Ali znaš ljubit ali pa ne znaš. Ni druge. Tile zvončki in sprehodi so pri njemu "misija nemogoče" vsaj na dolgi rok. Sicer pa če nekdo takšen stvari začne čez noč opravljati, ki mu enostavno drugače ne "pristajajo", izgubijo svoj čar in smisel. Takorekoč so poniževalni in definitivno podcenjujoči do osebe, ki bi naj to razumela kot ljubezen.

< Sporočilo je popravil nivess -- 1.3.2008 10:36:09 >

(odgovor članu mala pikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
1.3.2008 10:43:32   
Anonimen
Aja, pa ne me razumet narobe. Vedno sem za to, da se človeku da še ena možnost, ker smo vsi zmotljivi. Ampak mislim, da je pri njiju ta možnost že bogvekatera.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
1.3.2008 10:59:18   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Ati3

JA, JA vsem dam prav da sem z*****.
Pišem tako kot mi rojijo misli po moji glavi (zato se opravičujem, ampak tako najlažje izrazim kaj mislim in čutim).
Pa vseeno bi jo rad še enkrat objel, jo stisnil k sebi in ji povedal kaj mi leži na duši. Vem da si ne zaslužim več šanse samo verjamite mi da mi je tako hudo da se mi že pomalem meša. Ne vem več kaj naj naredim. Imam polno napak, kdo pa jih nima, jaz jih imam malo več kot ostali normalni. Pa saj sem tudi jaz samo človek.
Kako bi jo objel, kako mi to manjka, kako bi jo poljubil. Pa vem da je več ne bom nikoli, vsaj tako kaže. Mater sem bil blesav. Nikoli več se ne bom z ženo pocrkljal in ji kaj lepega v uho povedal. BUDALO kaj si šel narediti. Z****** si celo stvar. Kako bi lahko bilo lepo pa več ne bo. Saj ne da ne prenesem kritike, nasprotno sem "vesel" da me kritizirate, ravno to potrebujem da pridem k sebi in se porihtam. HVALA!!!!
Sedaj ko pa tako sedim zraven računalnika, moja žena se tušira, starejša hčerka je v svoji sobi, ta mala pa poleg mene spi si mislim kako bi lahko bilo če bi bil pravi mož in oče.
Ko pa spet premišljujem, pa saj po vsej verjetnosti če ne drugače bom pa se potrudil in postal najboljši ati, kar jih je kateri otrok kdaj imel. Samo to boli, ko si mislim, da več moje žene ne bo ob meni. Kako boli, pa ne zato ker bo imela drugega (upam boljšega) ampak zato ker nje ne bo ob moji strani. Ker ne bova več ustvarjala skupnega življenja.
Opet misel: BUDALO KAJ SI NAREDIL.
Saj druge misli mi sploh ne gredo po glavi kot ta tazadnja.
Dajte, glejte koliko vas je na tem forumu, PROSIM pomagajte mi če ne za rešitev pa vsaj za to da bom to IZGUBO vsaj koliko toliko prebolel. Obljublam da se bom večkrat javil in kakšno napisal pa če bo pametna ali ne. PROSIM POMAGAJTE!!!



Še en pregovor obstaja:"Pomagaj si sam in Bog ti bo pomagal!"

Zaman prosiš tukaj nas, da ti pomagamo, ker ti lahko samo govoričimo, na podlagi tega kar si napisal. Dejanja so tista, ki vodijo tok življenja. Zato postani človek dejanj in mož beseda!

(odgovor članu Ati3)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
1.3.2008 11:06:41   
Ati3
Mala pikica: NISEM SE ŠE PREDAL

Kot sem napisal so to moje trenutne misli.

Nivess: saj ne da bi to bila že stota napaka in da mi je žena dala že toliko šans, če se dobro spomnim je to 3 šansa. Pa ne sedaj jemati to kot nekakšen bran pred vami, ne to so dejstva katerih se ne da bristai, pa čeravno bi jih najraje zbrisal. Velikokrat sem pustil ženo v stiski na cedilu, ne me vprašat zakaj, mogoče zato ker sem slabič, ja priznam mogoče je to, samo tudi moja čustva je potrebno malo upoštevati. No saj najino razmerje ni temeljilo na samih prepirih in padcih. Ne imava več lepih trenutkov in vzponov. Katerih se spominjam in to me najbolj boli da tega več ne bo.

PUŠKO V KORUZO PA NE BOM VRGEL.

To je moj moto za pridobitev zaupanja moje žene in rešitev najine družine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
1.3.2008 11:12:34   
Anonimen
jas ti na njenem mestu neb dala več možnosti,pa če se na trepalnice postaviš...drgač pa bi še morali drugo plat slišat...in pa namesto da tukaj gor jamraš kak jo maš rad,se rajš posveti vsaj punčkamuser posted image

(odgovor članu Ati3)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
1.3.2008 11:41:36   
gojska
res je da ti je hudo in da ne veš kaj bi.
Zato si se pa tud registriral. Samo zdaj je ura 11 ,40 ti si pa še kar prisoten, halo
če maš problem ga pejd po svoji vesti reševat takoj zdaj. Boš pol povedal kaj si zrihtal, ker tole že meji na samopomilovanje.
AKCIJA ALE

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
1.3.2008 11:46:39   
SpeliG
Meni pa ni jasno, kako ti je šele zdaj potegnilo, kaj si imel, pa izgubil. In kaj če njej ne bi zdej prekipelo, a bi dojel sam od sebe? Verjetno ne, bi nadaljeval po starem, dokler ji ne bi bilo dovolj.
Ne to jemat kot obsojanje, ampak res ne morem razumet, kako lahko nekdo ki je tako zeeeeeelo zaljubljen v svojo ženo, ravna čist nasprotno s svojimi čustvi.
Zdaj bi vse dal za njene dotike, poljube, kaj pa je bilo prej, si si vzel čas za to? Ali pa je zanimivo šele zdaj, ko tega nimaš več.
Težko rečem ali imaš še kakšne možnosti pri njej, če res čutiš kot opisuješ seveda poskušaj, ampak nevem, ko ženske izgubimo zaupanje..
Težko se odločimo za radikalne in dokončne ukrepe, ampak ko se, si tudi ne premislimo kar tako, vsaj jaz se ne bi, ti pa najbolj poznaš tvojo.
V vsakem primeru pa bodi dober očka, morda pa je to tudi pot nazaj do njenega srca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
1.3.2008 11:56:34   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Ati3
... ali pa celo brez odgovora. Enostavno ne pridem z besedami do nje. Saj jo razumem da je takšna, ampak po drugi strani mi pravi da me še ima vedno rada, seveda jaz jo božansko ljubim,
... prosil za kakšen mali nasvet.

Izkaži se z dejanji. ne s sladkobnostmi. Bodi doma. P0magaj pri vseh opravilih. Ukvarjaj se z otroki.

To ne sme biti odvisno ali je še upanje ali ne. To vse moraš delati ne glede na upanje, če seveda želiš. Če pa to ne želiš delati, potem tudi ni treba se truditi 2 meseca, ker boš potem zopet isti. Torej izkaži se z dejanje, ne glede na upanje.


Aja, pa mal bodi tiho. Kaj se ti je treba pregovarjati, če veš da si kriv. Kaj ti je treba obrazlagati če veš da si kriv. Prej je ona morala potrpeti sedaj potrpi ti. Kaj moraš res določevati, koliko je dovolj. Bodi tiho in se izkazuj z dejanji. Tako ne bo nobenega razloga za kreg. Če jo res ljubiš, potem požri. Če jo imaš res najrajše na celem svetu, potem se zadrži in zataji užaljenost in jezo zaradi njenih besed.


l.p.

< Sporočilo je popravil tehnofil -- 1.3.2008 12:01:32 >

(odgovor članu Ati3)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
1.3.2008 13:15:32   
pijja
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ti si po moje vse že svetovno zaj...., zdaj pa bi rad, da se žena lepo pogovarja s tabo. Dobra je, da te sploh še gleda v stanovanju. O.K., ločita se, pa je, bo imela enega otroka manj na skrbi. kaj pa se to pravi zaradi otrok bežati v službo? Kr nekaj. In izgovori zaradi bolezni...a misliš, da žene pa ni strah ponovnih bolezni pa to? Ne, nje ne sme biti strah, ker je ženska, ker je rodila tvojega otroka, ker mora SAMA skrbeti zanj, ne, nje ne sme biti nič strah. In tebi je zdaj žal. Kaj ti je žal? Da bosta šla narazen? Da ne boš videval otrok vsak dan? O ja, ko si jih do zdaj toliko. Daj no daj, priznaj, da nisi dovolj sposoben, da imaš družino in otroke, prej ko si boš to priznal, lažje ti bo.


Bi se strinjala z napisanim ,jauser posted image  Čeprav malo v grobi varianti

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
1.3.2008 13:20:07   
Anonimen
Bodi tiho in se izkazuj z dejanji.


Se strinjam. Naredi :).

Dobesedno tiho ne rabis bit...user posted image , ni pa potrebne nobene filozofije okrog tega, kako neskoncno jo ljubis. Ce jo res, se bo itak pokazalo tudi brez besed.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
1.3.2008 14:12:55   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Star slovenski pregovor pravi: Po toči zvoniti je prepozno.



Se strinjam. Veliko truda je blo vloženega, veliko prošenj in predvidevam tudi solza...ko greš čez to in ko vidiš,da ni rešitve opustiš vsako upanje...in če do sedaj nisi poslušal in naredil kaj na tem, potem dvomim,da bi pa ravno sedaj,ko ti teče voda v grlo...prej bi mislil...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
1.3.2008 19:05:18   
Anonimen
Jaz pa tukaj nečesa ne razumem. Cele dneve si delal in bila je sama z otrokoma. Drugje ga namakal nisi. Sprašujem se, kaj je tisto, kar si ji lagal? Da delaš, pa si bil na pivu? Ali da moraš delati, pa ti ne bi bilo treba? Kje si zamočil? Kakšne pogoje ti je postavila, pa jih nisi izpolnil? To, da je bila sama?
Soryy, ampak sama sem bila v podobni situaciji oz. nisem skrbela samo za nas, ampak tudi za njegove starše. Verjamem, da ji je dopi...lo, ker je tudi meni, ampak jaz sem bila ujeta tu, nisem imela kam iti.
In kaj bi spremenil? Bil več z otroci? Z njo? Ali je med vama problem komunikacija?
Veš, da se boš čez noč spremenil, ne verjamem, ker se tudi moj mož ni. Me pa ne bi presenetilo, če bi zvedela, da sta v sorodu.
LP

< Sporočilo je popravil decembrka -- 1.3.2008 19:11:19 >

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ALI OBSTAJA ŠE SPLOH UPANJE
1.3.2008 19:33:31   
baguSka
Če ne posluša, ji napiši pismo.


Se strinjam. Drugace pa bi jaz tud rekla, da so zdaj dejanja tista vazna in ne vec besede. Ker si ocitno povedal, da besedam ne verjame vec.. Ti se zavedas tega, kar je plus zate, zato bos zdaj moral svojo ljubezen do nje udejanjiti, ce si zelis resit vezo. Jaz njo popolnoma razumem in mocno drzim pesti za vaju in za vaso druzinico, da ni ze prepozno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
1.3.2008 19:40:38   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

Dragi ati3!

Eno je stokrat nekomu reči, da ga ljubiš, popolnoma drugo pa je to pokazat. 10 dni še imaš časa, da ji ljubezen dokažeš z dejanji in samo z dejanji. Besede niso nič vredne v takšnih trenutkih. Vztrajaj teh 10 dni in če vama uspe ohranit zakon, potem se zavedaj, da boš moral vsak dan ljubezen dokazovat z dejanji. Ne nekaj dni ali tednov ali kakšno leto, ampak vedno! In tega ne pozabit!

Pa zelo mi je bilo všeč, ko je ena rekla, da pojdi na sprehod z otroci, ji naberi zvončke. Meni osebno bi to bilo zelo všeč. Pa seveda ne samo enkrat, ampak vsak teden, vsako pomlad. Ob drugih trenutkih pa pokaži ljubezen s kakšno drugo pozornostjo, majhno! Pa kot sem rekla, ne to delat samo zdaj, ko ti voda v grlo teče, sicer boš čez eno leto spet tukaj prosil za pomoč.



Wau. Hudo dobr si tole napisala in ati - zapomni si tele besede, ce si zelis bit srecen in ce si zelis, da bi bila srecna tvoja druzinica!!!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ali obstaja sploh še upanje
1.3.2008 21:37:12   
caillou
Kaj pa vem, če je zate sploh še kaj upanja ? In če slučajno dobiš še eno šanso, se boš sploh znal vživeti v ta način življenja ? Družina in partnerstvo od človeka zahtevata več kot služba, veš.
Si sploh predstavljaš kako je vse skupaj doživljala in preživljala tvoja žena ? Če se ti niti približno ne sanja, poprosi ženo za vsaj še eno uslugo.

Pošlji jo na kakšno sproščujočo zadevo, recimo h kozmetičarki, v savno, na plavanje,....sam pa se za tisti čas postavi v njeno vlogo. Poskusi  skuhat kosilo, popedenat oba otroka, žehto zalaufej, pomij vsaj eno okno, pa očedi WC školjko,....

Poskusi, če ni že vse zamujeno, za trenutek pogledati skozi njene oči.
Pogovarjala sta se verjetno že več kot dovolj, sedaj so važna samo še nesebična in iskrena dejanja. Skrbi me samo to, ker vem, da volk menja dlako, kože nikoli.

Želim vama uspešno reševanje problemov, vendar se moraš zavedati, da bo to zate ena najtežjih preizkušenj v življenju. Če si človek nečesa res zelo močno želi, potem mu to uspe. Potrebno bo veliko potrpežljivosti in strpnosti.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?