|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kamp oprema
10.6.2008 16:25:21   
zabrnek
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

IZVIRNO SPOROČILO: zabrnek

user posted image Zdravo!

Mene pa zanima, kako se obnesejo ti mini hladilniki na 12V(se pravi da ga vtakneš v avto)? Skrbi me za akumulator, da ga nebi hladilnik izpraznu.


lp


Saj zo maš v avtu samo ko se vozite pol ga v el. vtakneš



Ja, lahko pa kupiš neko varovalo, da se ti ne izprazni akumulator.


aha..hvala za info.



(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kamp oprema
10.6.2008 16:40:35   
viv_
ZmajTolovaj user posted image  hvala ... user posted image

Mišni - sem videla, da je praktično, če je stena med spalnicama "montažna", da jo lahko po potrebi odpreš in zapreš. Mi imamo to fiksno in je med spalnicama cca. pol metra široka shramba. Saj pride prav, za potovalke in to... Ampak midva pol spiva vsak z eno tamalo...

Integrirano dno - je fajn, pa ni... Ni fajn zato, ker se ti pol valjajo smeti not, ker težko streseš. Fajn je pa zato, ker je pač integrirano user posted image  Mi imamo ponavadi eno šotorko pogrnjeno pred spalnicami pa je OK.

To, da ne bi smeli kuhati na elektriko ne vem. Ponavadi ne dovolijo kurjenja odprtega ognja, kar je logično.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu zabrnek)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kamp oprema
10.6.2008 19:23:45   
Mišni
Mišni - sem videla, da je praktično, če je stena med spalnicama "montažna", da jo lahko po potrebi odpreš in zapreš


Aja? Tudi to da je možno? Zanimivo. Tega pa nisem vedela. No, pri nas ni potrebe po tem, mi je čisto vseeno, če je kar lepo zaprta.user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kamp oprema
10.6.2008 23:32:01   
ZmajTolovaj
Ne, to pa zihr ne drži. Ker Hrvati imajo bolj prosto po Prešernu vse skupaj in moraš včasih elektriko vleči bogu izza leđa. Mi smo jo že morali, tako da je boljši daljši kabel, mi smo kar 50-metrskega kupili (ker včasih je treba pač okoli kakšne prikolice npr. vlečt ali kaj takega).


No, a vidiš, sem zgleda bolj nobel in samo po EU kampiram user posted image user posted image user posted image user posted image Če sem čist iskrena, sem bila samo parkrat s šotorom. Aja, najin šotor je tule, sem pa danes dobila mail, da so eksponati pred trgovino znižani 25%, če katero zanima (ene 4 šotore imajo postavljene, tudi tega najinega, za več pa ni prostora).
Najin ima integrirano dno, sva se potem kar zanj odločila, bomo pač malo bolj pometali user posted image . Med spalnicama pa je ena pregrada, ki se da tudi odstranit (tam na tlorisu od šotora lahko vidiš, da je prekinjena črta narisana, pri fiksnih pregradah pa je neprekinjena črta, denimo tule, glej tlorisno razporeditev).

Jaz sem bolj za plinski kuhalnik, ker mi je všeč, imam dosti izkušenj, je hitrejši in nisi direkt odvisen od elektrike - čeprav v nevihti, ko bo štrom ven zmetalo, tud najbrž ne bom kuhala kofeta user posted image . No, odločitev posameznika, res je, da maš el. na pavšal in je za izkoristit, ampak ...

Aha, naša kamp destinacija je letos Čikat na Malem Lošinju. Sem rezervirala parcelo ob morju v senci in upam, da bo vse bp. O šit, plačala je še nisem, še dobr da sem se spomnila!! user posted image user posted image Grem kar prec plačat, da slučajno ne pozabim. user posted image



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kamp oprema
11.6.2008 8:26:55   
hisnik
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Punce v Leklerku-imajo plinski kuhalnik na 2 plina od Iskre za mislim da 18€ na kartico pa 15-ali 13€-ne vem točno ker mi smo ga šli kupit in sva toliko imela na kartici da nisva rabla nič plačat-in je SUPER priporočamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja, samo potem moraš spet plinsko bombo še zraven vlačit ...

Pa še pomembno pri teh štedilnikih je (po moje), da imajo varovalo, da se plin ugasne, če veter ogenj ugasne. Večina jih tega nima, pa potem kar lepo plin ven uhaja.


znajo biti takle poceni plinski kuhalniki zelo nevarni že ob manjšem vetru, sem probal, moraš imeti res zaščito pred vsakim vetrom, kajti ko plamen na gorilniku ugasne plin pušča se nabira in ti prižigaš plamen pa ti direkt v obraz ogenj bruhne, zato ZELO previdno!! 
Varovalo imajo samo dražji plinski kuhalniki tam okrog 120evrov

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kamp oprema
11.6.2008 8:31:48   
viv_
Kar se tiče plinskih zadev nekako prisegam na Campingaz.



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu hisnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kamp oprema
11.6.2008 10:14:37   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
Aja, najin šotor je tule, sem pa danes dobila mail, da so eksponati pred trgovino znižani 25%, če katero zanima (ene 4 šotore imajo postavljene, tudi tega najinega, za več pa ni prostora).

Aha, naša kamp destinacija je letos Čikat na Malem Lošinju. Sem rezervirala parcelo ob morju v senci in upam, da bo vse bp. O šit, plačala je še nisem, še dobr da sem se spomnila!! user posted image user posted image Grem kar prec plačat, da slučajno ne pozabim. user posted image




U, hvala za tale podatek, ker ta šoto je zdaj tudi pri nas v vodstvu in se ga vsaj temeljito da ogledat, če je postavljen. Super.

Tole v Čikatu se fajn sliši, ob morju in senca. Upam, da bo res vse v redu in se boste super imeli.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kamp oprema
11.6.2008 10:35:28   
Mišni
tam na tlorisu od šotora lahko vidiš, da je prekinjena črta narisana, pri fiksnih pregradah pa je neprekinjena črta,



Ahaaaaaaaaaaaaaaaaa, a tako je to.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kamp oprema
11.6.2008 13:04:22   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

tam na tlorisu od šotora lahko vidiš, da je prekinjena črta narisana, pri fiksnih pregradah pa je neprekinjena črta,



Ahaaaaaaaaaaaaaaaaa, a tako je to.

Ja to sem jaz potem zgruntala, ko sva ga že kupila user posted image Pa je čist OK, tudi sicer bi najbrž s "premično" steno nabavila.
Kuhalnik sem gledala campingazov v intersportu in je tak 2v1, ima dve plinski kuhališči in potem še tako žar ploščo za čez, tako da lahko kombiniraš. Meni se zdi super, ma tudi varovalo proti vetru, edino cena je bolj tko - 100 eur, ampak če porabim mercatorjeve pike + 10% torkov popust, računam da ga dobim za 50 ... in fejst upam, da se nisem zakalkulirala! user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kamp oprema
11.6.2008 13:59:55   
Mišni
Ja, tega ima viv in pravi da je super.

Samo jaz se še vedno bolj nagibam k elektriki, ker se mi res ne da še bombe s seboj vlačit. Mi električnega že imamo, tako da upam, da bo to O.K.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kamp oprema
11.6.2008 17:08:17   
hella
hvala za nasvete. Gremo v kamp MARINA Rabac. Se še nisem odločila ampak najbrž bo električni kuhalnik, k za bombo ni več placa v avtu.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kamp oprema
12.6.2008 7:58:10   
Mišni
No, mi smo bili v Sunfun in so nam tisti šotor, ki ga imaš ti (tale: http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/amalfi.htm), ZmajTolovaj, pred nosam odnesli. Itak. In zdaj jih bodo dobili šele v začetku julija, to pa je za nas prepozno.

Tako da smo kar tega vzeli, pa sem kar vesela:

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/ancona.htm


Se pa sedaj nagibamo k Pašmanu. Ker kolikor sem uspela videt na netu, je tam kar nekaj fletnih kampov. "Fleten" zame pomeni, da je teren čimbolj raven, da se na plažo ne spuščaš po kakšnih stopničkah ali kaj takega in da lahko šotor postaviš ob obali. Pa da  niso preveč urejeni, da so bolj divji. Ti na Pašmanu se mi zdijo taki "prvinski". Pa kar nekaj jih je, tako da greš lahko pogledat v več kampov in potem postaviš tam, kjker ti je najbolj všeč.
Jaz bi sicer najraje šla v Sv. Duh na Pagu, samo to sem pač jaz, ki ne rabim nobene trgovine in mi ni treba, da se karkoli dogaja. Ker tam pa res nič ni, menda je še celo en WC zdaj, recepcija je v eni prikolici, drevesa ni nobenega. Plaža pa božanska, položna, kamenčki, nedotaknjena.

A je katera že bila na Pašmanu?


(odgovor članu hella)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kamp oprema
12.6.2008 8:01:52   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

A je katera že bila na Pašmanu?




Naši znanci hodijo na Pašman v kamp čisto na rtu(mestece Tkon-par km naprej). Je pa nudistični. So pa zelo zadovoljni, ker je čisto ob vodi, nobene gužve.....Več ne vem, ker se poleti srečamo, pa nam bodo malo več povedali ali pa ga bomo celo videli.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kamp oprema
12.6.2008 8:58:04   
ZmajTolovaj
A je katera že bila na Pašmanu?


Mi smo hodili, ko sem bila majhna, in imam prečudovite spomine na tisti otok; zdaj ne vem, kako je, sem pa letos tudi že namigovala na Pašman, pa je potem prišel drugi plan (Lošinj). Meni osebno tudi bolj paše, da je čim manj folka in raznih "zabaviščnih" zadev a la kafiči z glasno muziko na plaži, samo ne bi pa upala preveč v "divjino" zdaj s tamalo. Ne vem, rabim malo izkušenj kamping z otročkom, pa še bolj panik sem po naravi. user posted image
Tako da, Mišni, če boste šli dol, pričakujem popolno poročilo user posted image Aja šotor je pa KUUUUUUL!


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kamp oprema
12.6.2008 9:00:45   
Mišni
O fajn, me veselijo pozitivne izkušnje.

Vsekakor bomo pa vse poročila pisale, O.K.?

Ma to bo tale forum res ratal fuuul koristen, jaz že zdaj največ informacij dobim tukaj.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kamp oprema
12.6.2008 11:43:04   
zabrnek
http://www.nakupovanje.net/cart.php?xid=809acafd28c77fc613b6172294fd9845

ima mogoče kdo takšen hladilnik oziroma, če kdo ve kako se obnese?

sedaj kupujem opremo za kampiranje pa se je kr tezko odločt kaj kupt.

lp

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kamp oprema
12.6.2008 13:58:12   
Babsi
tvoj link me vrže v prazno košarico user posted image

(odgovor članu zabrnek)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kamp oprema
12.6.2008 14:01:37   
zabrnek
 se opravičujem...evo upam da bo zdj tole delovalo:
http://www.nakupovanje.net/campingaz-powerbox-28l-classic-A-termoelektricna-torba-pr-1143933

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kamp oprema
12.6.2008 14:49:51   
Babsi
Jaz imam podobno, le da ima priključek možen na 12 V in na 230 V. V kampu imam itak priključeno na navaden štrom, na 12V samo med potjo. Sicer pa v redu hladi, le prostora je bolj malo user posted image

(odgovor članu zabrnek)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kamp oprema
12.6.2008 15:13:40   
zabrnek
kolko pa gre notr?npr 1,5 litrskih flaš.

drugače pa mam pretvornik 12/220 tak da ni problem.

lp

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kamp oprema
12.6.2008 15:34:33   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: zabrnek

kolko pa gre notr?npr 1,5 litrskih flaš.


Enih 6, recimo, samo potem ni prostora za nič drugega.user posted image  Ali pa 4, da ne bom krive vere učila. Mi imamo točno to doma, samo nimam 6 plastenk, da bi probala.

(odgovor članu zabrnek)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kamp oprema
12.6.2008 15:38:13   
zabrnek
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: zabrnek

kolko pa gre notr?npr 1,5 litrskih flaš.


Enih 6, recimo, samo potem ni prostora za nič drugega.user posted image  Ali pa 4, da ne bom krive vere učila. Mi imamo točno to doma, samo nimam 6 plastenk, da bi probala.


to je najbrž napaka, ko piše da ohladi do -18°C. Najbrž je mišleno da ohladi do 18%C pod temperaturo okolice.

zgleda da jo bom kr naroču.user posted image

lpuser posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kamp oprema
12.6.2008 16:32:23   
Mišni
to je najbrž napaka, ko piše da ohladi do -18°C. Najbrž je mišleno da ohladi do 18%C pod temperaturo okolice.


Ja, ja, valda, imaš prav.

(odgovor članu zabrnek)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kamp oprema
12.6.2008 16:33:19   
Mišni
Aja, samo daj raje malo še drugje prej poglej, preden naročiš. Ker prav to imajo zdaj povsod, tudi v Merkurju. Cene so pa ful različne, ni nujno, d aje na tem tvoje  linku najcene. Razen, če si že gledal.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kamp oprema
12.6.2008 19:13:32   
zabrnek
aha..hvala za nasvet...nisem še nič gledu drugje...

lp

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?