|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
2.4.2008 22:20:37   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: Kalina

rumba kako si pa zves, kolko vlog dobi vrtec?
Vprašaš ravnateljico. Naš vrtec oz enota vrtca Mojca ima čez 100 vlog, zaenkrat jih bodo sprejeli 14user posted image . Enostavno nimajo prostora. V šolo gre ena sama skupina in par posameznikov iz drugih skupin.

Edina možnost je prerazporeditev otrok znotraj obstoječih skupin (verjteno bodo to morali narest), pa kakega prej iz jaslic prestaviti, da bodo še za 14 malčkov prostor naredili. Ampak to je še vedno 28 otrok!

Je pa res, da so eni dali vlogo v vsak ljubljanski vrtec, tako da v resnici en sam otrok čaka na sprejem v npr 10 vrtcih.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
2.4.2008 22:55:20   
pegi1
punce ni panike, če je katera zadnjič zamudila oddajo, so itak prestavili. zadeva se jim je zdela tako zanimiva, da bodo prispevek malo razširiliuser posted image ! mislim, da bo na sporedu jutri oz. najverjetneje pa celo v petek. vam bom javila takoj, ko izvem, kajti mam informacije iz prve rokeuser posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
2.4.2008 23:14:28   
emaa
Zato, da imajo starši vloge v več vrtcih so krivi tudi vrtci sami. Jaz sem mislila, da je dovolj, da oddam eno vlogo, obkrožim katere enote vrtca bi prišle v poštev, pa bi bilo. Ne, pa je treba v vsako enoto pošiljat, ker vsaka enota zase odloča, pol pa res ni čudno, da ne vejo koliko otrok v resnici rabi vrtec. Je pa problem, jaz ne razumem kako naj bi starš v 9 urah prišel po otroka, saj se moraš do službe tudi pripeljat, pa tisti, ki delajo v popoldanski izmeni, pa še je popolnih nesmislov. 

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
3.4.2008 13:54:52   
pegi1
ravnokar so javili, da bo prispevek o prezasedenosti vrtcev  danes (četrtek) na a kanalu v oddaji SVET ob 18h, pa da vidimo, kaj bodo novega povedaliuser posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
3.4.2008 14:12:14   
pegi1
sori punce sem se zmotila, jutri ob 18huser posted image

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
10.4.2008 19:07:23   
cv3rklic4
Živjo, sem vas prebrala za nazaj, zdaj me pa zanima kaj so povedali v oddaji Svet? Kaj pametnega?

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
11.4.2008 11:38:24   
martina1234
http://24ur.com/novice/slovenija/locitev-zaradi-vrtca.html

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
11.4.2008 20:33:12   
tojeto1
Tole je pa res kruto, ampak verjamem, da so nekateri res pripravljeni narediti tudi to, da bi dobili vrtec. Res grozno, da moramo mladi starši razmišljati v tej smeri. Sramota državi!

(odgovor članu martina1234)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
13.4.2008 15:52:00   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: rumba

pegi1, sem prepozno videla tvojo informacijo.user posted image  A so kaj pametnega povedali? Mene bo kar kap do konca aprila, saj je naš vrtec dobil 95 vlog za 1 starostno skupino, sprejmejo jih pa 12.user posted image


zadnjič sem bila na razgovoru za vrtec...in mi je svetovalka rekla da so dobili 400 prijav imajo pa le 120 mestuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kaj nej rečem-KATASTROFAuser posted image  ZDEJ PA SAM MOLM DA BOMO SPREJETI.

V Info-odločbe o sprejemu /nesprejemu v vrtec za september dobimo najkasneje do prvomajskih praznikov. 

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
13.4.2008 23:04:13   
Anonimen
Ta mamica je dobila odvrnjen v vrtcu, kamor sem ga vpisala tudi jaz (sem videla na papriju, ki ga je kazala). To se pravi, če ona ni dobila, ker ima že enega v vrtcu, kako bom sploh jaz? user posted image user posted image

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
14.4.2008 9:06:10   
Kalina
Za kateri vrtec se pa gre decembrka?

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
14.4.2008 11:55:29   
cv3rklic4
e mMoje mnenje:
Če je težava v tem, da imajo starši po več prijav in zaradi tega ni pregleda koliko je sploh v resnici prostih mest, bi morali narest enoten prijavni sistem - tako kot za npr. za srednjo šolo ali za faks. Pač nekam daš prijavo, napišeš lahko npr. 5 ali pa celo več vrtcev - po prioriteti. Potem pa te že nekje vzamejo, ne? A je tak sistem tako težko narest al kaj?

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
14.4.2008 12:15:24   
felicia
vem da je izven konteksta ampak vseeno kdaj pa pridejo odločbe ali je otrok sprejet naj bi zdej april sam še vedno čakamo pa me zanima če je katera že dobila odločbo?

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
14.4.2008 12:40:32   
Kalina
V Ljubljani bodo odlocbe maja.

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
14.4.2008 14:25:38   
pegi1
kalina, slo je za vrtec pedenjped, tudi mi smo tja dali vlogo.

felicia, odlocbe bodo verjetno res sele maja, sicer p ima vecino vrtcev komisijo sredi aprila, potem pa odvisno koliko so hitri s posiljanjemuser posted image

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
16.4.2008 16:48:35   
tojeto1
Jaz tudi molim, da bo mesto v vrtcu za mojega malčka! Sem bila že lansko leto zavrnjena, pa še bratec hodi v ta vrtec, pa so mi rekli, da najverjetneje ne bom dobila. Tako bom morala še naprej furat enega v en vrtec, drugega pa na drug konc. Pol mi pa starejši joka, zakaj njegov bratec ne more z njim v isti vrtec. Katastrofa so ti vrtci! Kva šele bo, ko bodo šli ti otroci v šolo?? A tudi tam ne bo prostora???

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
16.4.2008 16:53:04   
lemavrica
V LJ so že danes prišle odločbe iz nekaterih vrtcev. Vem ker sem na žalost dobila zavrnitevuser posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
16.4.2008 17:17:21   
Kalina
lemavrica za kateri vrtec se pa gre?

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
16.4.2008 17:26:09   
lemavrica
H.C.Andersen v Šiški

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
16.4.2008 17:35:16   
Kalina
Aha, me je kr strah kaj nas caka. Ampak cudno, da ze tako zgodaj posiljajo odlocbe. Kdaj si pa oddala vlogo?


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
16.4.2008 22:02:44   
felicia
uf madona mene je tudi malo strah pa še samo v en vrtec sem dala vlogo uf sem blesava.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
17.4.2008 21:11:32   
pegi1
evo odlocbe so zacele prihajati. jaz sem dala vlogo v vse vrtce v ljubljani in sem danes prejela ze 4 odlocbe, da smo zavrnjeni user posted image , in sicer za vrtce: vodmat (smo na 29 mestu), dr. france presern (79 mesto), ciciban (95 mesto), in hans c. andersen (64 mesto)..
no se bojim da se bo tako nadaljevalo. res je da moramo pocakati se, da starsi dejansko vpisejo otroke, ker je veliko starsev dalo vloge v vec vrtcev, tako da se bodo nekatera mesta se sprostila, ampak vseeno, naval je ogromen!

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
17.4.2008 21:14:06   
Kalina
Ojoj groza!! No vsaj veste na cem ste, pri nas Mladi rod, bodo informacije sele po 15 maju, do takrat bom pa obolelauser posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu pegi1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
17.4.2008 21:49:24   
nejcko
V Andersenu se govori o cca 200 zavrnjenih otrocihuser posted image
se mi pa zdi, da veliko štale nastane prav zaradi tega, ker imejo starši po večih vrtcih vloge in zadeva postane povsem nepregledna. Ampak po svoje, vas pa razumem.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: jaslični oddelki POLNI v Ljubljani
18.4.2008 0:05:48   
pegi1
ja se strinjam, da bo stala, ker starsi dajemo vloge v vse vrtce, ampak ce je tko butast sistem in vrtci med sabo niso povezani, saj bi tudi jaz raje dalo 1 vlogo pa gor napisala prednostno listo, ne pa da sem napisala 30 vlog, pol pa se 30 vprasalnikovuser posted image , se mi je ze mesalo, pa poglej zdaj same zavrnjene prihajajo, jooooj!!!

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?