|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 21:12:45   
mala maja
177 cmuser posted image

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 21:24:28   
bibyzan
pripravljeneuser posted image user posted image user posted image jst sem že dans neki probala, pa kr i šlo
ne vem, kaj bo z mano
dopoldan še gre, pol pa tašča speče tako potico, da je človek ne more gledatuser posted image
in bolš da ne povem, kolk sem jo pojedlauser posted image
sm pa hodla prodno skor eno uro po ne glih ravnem terenuuser posted image
Tako, da jutri začnemo!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 21:47:37   
DEBELUŠKA30
Mala moja, hvala za sprejem, se bomo skupaj borile novim zmagam na proti user posted image user posted image user posted image !
Jest dam kar hitro kakšno kilo dol (tudi do 5 kil), sam jih še hitreje nazaj dobim user posted image ! Mene nesejo sladkarije! Jest če dam košček čokolade v usta, potem pojem celo 300 gramsko user posted image ! Tko da jest res ne smem niti koščka !!!!

Sani 1 kakšni trakci user posted image  ?

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 21:57:32   
petrcamg
Tudi mene zanima kakšni trakci?user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 22:41:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Se pridružujem. Odkar je svak rekel moževi sestri (ker je noseča), da naj ne je preveč, da ne bo potem taka kot jaz (160/70), sem jezna ko user posted image in bi mu rada dala kajlo. Ona se bo širila jaz pa...user posted image user posted image user posted image  Moj cilj -8 kg ali vsaj -5 kg za začetek. Po kateri shujševalni pa kaj hujšate? Lp

Ah, zmotila sem se, ponavadi na tešče zjutraj imam 72,5, jutri bo verjetno 73, saj sem se ravnokar napapcalauser posted image In kako se bomo zmenile; da se tehtamo vsak teden in sporočimo v ta čvek, Mala Maja (ker sem videla, da je že naredila razpredelnico bi pa zraven napisala naš uspeh? Ali imate kaj drugega v mislih? LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: a bi katera začela na novo?
9.3.2008 23:01:23   
majra
Mala maja, sem videla v razpredelnici, da sem napisala da bi bilo idealno zgubiti 25 kg, napaka 20. Ampak 15 je moj cilj, tako da če boš kaj še vpisovala, bi te prosila, če lahko  popraviš na 15, ker mi je v trenutku postalo slabo in me je minila volja do hujšanja, ko sem zagledala 25. Nedosegljivo! No, slabo mi je verjetno od vseh sladkarij, ki sem jih zmetala vase user posted image

Se beremo jutri. Pa srečen začetek in še bolj srečen konec

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 8:11:03   
barba
Dobro jutro!

Jst predlagam, da se tehtamo vsak ponedeljek, sej smo na ta dan tud začele hujšat. Pa da pol ena seznam naredi in se vidi uspeh.user posted image

Štartm s stanjem 66,6 kg pri 164 cm višine.

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 8:25:54   
snorlax
Jutro!user posted image

Se opravičujem, ker sem se uštulila tule noter. Sem pa pri hujšaricah na "Bomo zmogle? Bomo, ja!!!".

Prvič hujšam po Montignacu in sem ful zadovoljna. Od 1.1. letos sem oklestila 18 kg brez lakote. Tako da zelo priporočam ta način prehranjevanja.

Seveda upam, da ne bo zgledalo, kot da vsiljujem komu Montignaca, samo za premislek, če katera ne ve, po kateri metodi bi hujšala. 

Prepovedana je bela moka in izdelki iz nje (torej samo polnozrnat kruh, testenine..), krompir, riž (lahko jeste neoluščenega), sladkor (lahko fruktozo - sadni sladkor), banane, koruza...

Dovoljeno: suho sadje, arašidi (neslani), semena, oreščki...

Če katero zanima več:

http://montignac.mojforum.si/

http://www.viva.si/clanek.asp?id=3306

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=821209

Pa brez zamere. Če vas ne zanima, me ignorirajte.

Veliko uspeha pri hujšanju vsem!!!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 8:52:00   
srursa
Dobro jutro.

Tudi jaz bi se vam želela pridružit. V januarju sem že shujšala 7 kg. Potem sem prekilna in sedaj bi spet rada začela. Me sprejmete???

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 8:59:54   
SašaL
Zajtrk je za mano, meni pa se zdi, da sem še kr lačna. Pojedla sem kosmiče z jogurtom, pa bi še kej sladkegauser posted image . Čez kakšni dve uri pojem še eno veliko jabolko, pa upam, da bom zdržala do kosila.
Dobro, da je danes lepo vreme, ker grem lahko malo ven. Skoz razmišljam o hrani, ampak vem, da ne smem jesti. Pa saj bo boljše, vsaj tri dni morem zdržati, potem pa se bo telo že navadilo na manj hrane. UPAM!
LP

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 9:03:48   
mojamura







tudi jaz sem se malo prištulila in se pridružujem snorlax....tudi jaz hujšam po montiju (je v bistvu zdrav način prehranjevanja. v dveh mesecih sem shujšala 9 kg, tako da vam vlijem še več volje.

pa še en nasvet, ne se tehtat vsak teden, raje se tehtajte dvakrat na mesec (recimo 1. in 3. ponedeljek v mesecu), ker v dveh tednih se bo cifra na tehtnici bolj premaknila kot v enem tednu, da vam pač ne bi vzelo volje.

pa držim pesti za vse, ki se podajate v nove bojeuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 9:43:50   
mala maja
ojla punce. Evo jaz že grešim s kavicouser posted image user posted image , do sadja še nisem prišla. Sem zdejle sodelavcu naročila en jabček k je šel po poštouser posted image user posted image  Ostali sodelavci se pa s torto bašejo.user posted image Sem jo raje na šiht prinesla kot pa da se bašem doma z njouser posted image

Majra oprosti, bom popravila, pa tudi ostale bom dala na seznamuser posted image user posted image , decemberka pa tud tole mi je všeč da zabeležimo uspehuser posted image , če se strinjate punceuser posted image . aja danes pa jutri se javim bolj pordeko, grem zdejle slikat hrbtenico, pol grem na teren jutri mam tud teren...user posted image user posted image  pa dež padauser posted image user posted image  bom upam seznam še danes popravila če mi uspeuser posted image

Drgač pa priden bodite, pa ne grešit.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 10:00:47   
luka jan
Punce všeraj sem vas brala, danes pa sem se odločla da se vam pridružim.
Za Montignaka še nimam volje, bom pa poskusla z ločevalno. Rada bi dala dol enih 5-10 kg, tako da verjetno ne bom z vami 3 mesece.
Aha, velika170, težka 77 kg. Pravkar stehtana.user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 10:07:37   
sončki
Pozdravljene punce user posted image
Z dieto sem začela v petek. Danes se že bolje počutim user posted image , čeprav je bil vikend naporen user posted image Komaj sem zdržala hujšam po dieti KC  ni slaba malo sem jo po svoje preuredila pa bo. Čeprav mojo sončico še vedno polno dojim mi kar uspeva, ko mam krizo grem kar na sprehod .
Skupaj bomo zmogle user posted image user posted image user posted image


MOJI SONČKI: GREGA, LANA, SARA


(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 10:10:22   
tačkica
Jutro!
No tko za zajtrk sm pojedla hruško ma komej user posted image , ker meni sadje ni vlih najboljše ma se bo treba potrudit, če čjo it kilce dol. Za kosilo pa se že peče pečenka, ki je našpikana sz korenčkom  njamiuser posted image pa  solatka bo zraven seveda, ki brez nje pa nebi preživela hihi. No večerja bo pol kosila tko, da mislim da se bo dalo preživet. Kako gre pa kej ostalim?? Jst najbolj pogrešam topel kakav zjutrajuser posted image  Lp

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 11:00:22   
sani1
No pa je napočila dan D!!!

snorax
- hvala za linke o Montignacu. Jaz se bom držala njegovih načel. Pa bomo videli kako mi bo šlo...

debeluška30-nikar čokolade v usta! Strogo prepovedano... Čeprav se moj dragi skoz z njo baše se ne dam!!!

No trakci so pa za določotev ketonov v urinu. Ko se izločajo ketoni se topijo maščobe. Dobijo se v lekarni brez recepta za ceno žal ne vem... So kot en test za samokontrolo. Ampak se obarvajo vijolično šele po dobrem tednu seveda če se držimo pravilne prehrane in smo pridne!  Zato imam jaz najraje vijolično barvo...user posted image user posted image user posted image Če pa vas še kaj zanima pa vprašajte!



Jaz imam pa danes sadni dan!

(odgovor članu tačkica)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 11:01:43   
sani1
tačkica- sej čez kakšen teden si lahko privoščiš tudi skodelico kakava...

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 11:18:02   
DEBELUŠKA30
Sani 1, hvala za informacije glede trakcev user posted image . Dej povej še kako se jim reče, da bom znala v lekarni iskat!

Mala moja, ker vidim, da si v službi, in imaš gotovo manj časa, kot jest, ki sem na porodniški, se lahko ponudim, da naredim razpredelnico in jo vodim!

Jest bi najraj vidla, da se tehtamo vsak ponedeljek zjutraj user posted image . Mislim, da imamo skoraj vse digitalne tehtnice, na katerih se vidi izguba teže tudi do -100 gramov!
To je moje mnenje, kaj pa pravite druge? 

... nekako se izogibam, da povem kolk mam pa jest kil user posted image , najraj kar nebi povedala, al pa bi se mal zlagala, sam mislim, da to ni namen te teme, ampak da se zavemo, da je pa treba naresti črto in rečt, zdaj je pa dost! No, ja, jest mam pa 109,10 kg user posted image user posted image user posted image , res mi je .....

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 11:41:34   
*erika*
evo js vam sporocam da sem dve debeli kili izgubila,na locevalni sem pa od petka....mislim ne morem vrjet,upam da bo slo zmerj tko hitr,danes imam sadni dan.zelim vsem veliko srece in upam da bomo vse dosegle svoj cilj

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 12:52:40   
sani1
Tudi jaz se strinjam, da se tehtamo vsak ponedeljek zjutraj...

Debeluška30- tudi jaz sem na porodniški in je nam sigurno lažje...
Trakcem se pa reče Keto-Distalis ali pa reči samo za ketone... Bodo vedeli... To je za sladkore bolnike, ker se z njimi meri tudi glukozo. Te ne bodo nič čudno gledali. Če te pa slučajno poznajo pa bodo kaj komentirali pa reči, da jih rabiš zaradi sladkorja... malo bodi prefrigana... Pa nič hudega za težo- bo ti 100% uspelo. Držim pesti... Tudi jaz sem imela že 110kg in sem shujšala...

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 12:55:20   
sani1
Erika- tudi jaz imam sadni dan danes... Seveda nam bo uspelo...

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 13:01:10   
DEBELUŠKA30
Sani hvala za vzpodbudo user posted image user posted image user posted image !

Sam kaj pa ko pride kriza user posted image ....

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 13:17:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Jest bi najraj vidla, da se tehtamo vsak ponedeljek zjutraj user posted image . Mislim, da imamo skoraj vse digitalne tehtnice, na katerih se vidi izguba teže tudi do -100 gramov!
To je moje mnenje, kaj pa pravite druge? 



Se v celoti strinjam. Jaz imam še mehansko tehtnico (na skalo), kaže 2 kg manj kot na digitalni, ki jo ima svakinjauser posted image  ampak nič ne de. Dovolj bo zame že, da bom nepredovala s - kg, pa četudi samo pol kg. Mogoče pa še kupim digitalno, kakšno pa kaj priporočate.
Sem pa do sedaj eno jabolko pojedla, peče se piščančja prsa, pa zraven zelenjava. Še solatka. (ločevalna)
Ampak zjutraj brez kapučina pa ne gre (brez sladkorja).
Sem kar prepričana, da bo šlo. Ste mi dale voljo.
Pa tudi jaz sem na porodniški.
Lp

< Sporočilo je popravil decembrka -- 10.3.2008 13:20:21 >

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 13:45:16   
tačkica
Vidm da se dogovarjate kdaj se boste tehtale, tko da meni tudi odgovarja vsak ponedeljek.Tehtala se bom pa zaenkrat kar na navadni tehtnici.
Debeluška 30- da te potolažim pred 6 meseci ko sm šla rodit sm jst mela 106 kg no pa so šle z dojenjem nekak doluser posted image  Ma kaj ko moram zdaj dol spravt še kile ki sm jih pridno pridobila pred nosečnostjouser posted image Ma mislim da če si bomo ena drugi dajale vzpodbudo da bo šlo...
Glede krize pa ne vem jst pijem ogromno vodeuser posted image ma sej ne vem če kej pomaga ma upam da bo čez par dni bolje in da ne bom mislila sam na hranouser posted image  LP

_____________________________

26.08.2007-moj sinček Matevž

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 13:50:08   
DEBELUŠKA30
Tačkica, Decembrka, Sani in vse ostale... res nam lahko skupaj uspe user posted image user posted image user posted image !

Glavo gor pa "gasa" naprej  user posted image user posted image user posted image   mislim brez hrane user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tačkica)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?