|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 14:40:18   
petrcamg
Jest sm pojedla za zajtrk banano, za malico dve mandarini, zdej bom pa počassi naredila kosilo(Špargljevo juho ,piščanca pa paradižnikovo solato). Me je prej že mal mikala bonboniera, k je še ostala, pa se še držim...zaenkratuser posted image .

Sm ful slabe volje, k dežuje,jest sem pa mislila kako bova fino z user posted image  šla na sprehoduser posted image user posted image user posted image .

Imam pa 170 cm, pa 72 kg. Cilj je cca 10- 15 kguser posted image .

Tačkica mi mamo tudi Matevžauser posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 14:56:08   
luka jan
Ko vas takole berem dobim kar voljo, pa saj ne da je nimam, sam včasih se mi zdi tak mim tole hujšanja.
Ampak ni vrag da nam ne bi ratal, tistih nekaj kilc pa že zmečemo dol.
Jaz sem pa zajtrkovala jabolko, za kosilo hrenovke, večerja pa pol kosila.
Sicer hrenovk ne maram glih, a glede da sem se zjutraj odločla da začnem hujšat mi ni preostalo druzga kot da jem to kar imam.
Ne grešite preveč, drug teden takšen čas bomo že malo tanjše.user posted image

(odgovor članu petrcamg)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 15:18:37   
DEBELUŠKA30
Petrcamg, tisto bombonero pa kar "skri", pa gotov se je že pokvarla od včeraj user posted image ! Ne grešit!

Luka Jan, fullll si dobro napisala: Ne grešite preveč, drug teden takšen čas bomo že malo tanjše.user posted image

Zdaj se pa moja punčica oglaša.......

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 15:26:27   
altira
jst bi tut jutr začela, a se lahko pridružim?

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 16:13:33   
bodoča
Evo, še jaz. Sem kar zbrala pogum in voljo (upam da je bo dovolj). Se pridružujem hujšanju, ker je že skrajni čas, sem dosegla dno s svojimi kilami.

Shujšat moram najmanj 30 KG, hujšala pa bom po ločevalni dieti, se mi je najbolj zadopadla.

Danes je beljakovinski dan.

GO, punce, GO!!! user posted image  user posted image  user posted image

P.S.: a si bomo nadele kakšno ime, ali bomo kar tako nadeljevale?

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu altira)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 17:35:51   
gapimasa
Za mano že pol dneva. Hujšam po ločevalni, in se mi že malo vrti (od lakote). Za zajtrk sadje, in en navaden jogurt, kosilo pet ribjih palčk in kos kruha, zdaj pa že jabolko in kivi (pa pol žemljice z maslom-za malim, škoda vstran vrečt).
A po ločevalni ne smeš biti kave? Jaz sem zjutraj pila kapučino, sicer brez sladkorja. Tega pa se res ne morem odrečti!
Grem pa še sedaj delat trebušnjake! Pa kake pol urce sem bila zunaj z malima in smo malo tekali naokrog!
Mam občutek, da ne bom zdražala niti en teden! Samo na hrano mislim. Kaka koza sem, ha!?
Grem zdaj nekaj pospravljat, ker drugače sem tak v hladnilniku al omari s sladkarijami!

Upam, da ste močnejše od mene! Pa vso srečo!

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 18:12:16   
sani1
altira- Seveda se nam lahko pridružiš. Dobrodošla...

debeluška30- koliko pa imaš staro pupo?

gapimasa- ti nisi najboljša spodbuda. Dej no, zdrži...


Lahko bi si dale ime Hude mamice ali mame al pa mini bikini...? Ima katera boljšo idejo?



(odgovor članu gapimasa)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 18:41:23   
LEA27
pozdrav še od mene!joj jaz bi tud morala shujšat,pa zdržim tri dni pol pa fertik!pri meni je težava v tem da se sladkaRIJAM NIKAK NE MOREM ODREĆT,NPR,ČE MOJA MALECKA ČESA NE POJE JAZ ZA NJO POJEM IN POL NI ČUDNI DA SO KILE TU!bi pa mogla vsaj 20kg zgubit,nekaj bo treba naret ker poletje bo kmalu tu!

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 18:55:53   
DEBELUŠKA30
Gapimasa, tko kot je rekla Sani, to ni nobena vzpodbuda! Seveda lahko in zmoreš se upreti hrani, tako kot sem že napisala skupaj nam bo uspelo in ti si z nami, glavo pokonci!!

Lea, pri meni je enako glede sladkarij! Kar pa se tiče hrane, ki ostane za otrokoma, pa moj mož vedno pravi, sej nisem kanta za smeti (ker se je men tud včasih zdelo škoda stran vreči), jest si pa tud rečem, jest tud nisem kanta za smeti. Pa mi je včasih kar hudo, da vržem kaj stran!

Sani, imam dve hčeri, ena je stara pet let in pol, druga pa tri mesece!

Hude mamice, se mi zdi kar uredu, al pa seksi mameuser posted image ?!

Joj jest sem danes fulll navdušena, jutri pa ....user posted image

Odločila sem se, da grem nocoj na telovadbo (od lanskega aprila, ko sem zvedla, da sem noseča) nisem bla, imamo pa od pol devetih zvečer, do pol enajstih zvečer, fulll je fajn. Upam da bom res šla.......

(odgovor članu LEA27)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 19:45:10   
petrcamg
Debeluška30 ti kr pojdi na telovadbo, boš videla kako se boš super počutila (tega ti ne morem reči za čez dan ali dvauser posted image ).
Jest sem šla zadnjič po enem letu na badminton (prej sem hodila 1x tedensko ,že nekaj let)  pa je blo noro dobro. SEm šele takrat videla kako sem pogrešala miganje. Ker sem pa mal pretiravala, so bile pa posledice kr hudeuser posted image .

A si bo hude mamice kdo narobe predstavljaluser posted image user posted image ?

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 19:57:06   
SašaL
 

Da še jaz javim, kako je potekal moj dan. Preprosto povedano, bilo je prekleto hudo. Cel dan sem razmišljala samo kaj bi dala v usta. Tako, da sem po zajtrku pojedla jabolko, potem en pečen zrezek, pa juho, pa sir, pa banano, pa spet jabolko, pa zrezek, pa še en jogurt za povrhuuser posted image . Pred očmi nimam drugega kot hrano. Kriza! Šele sedaj vidim kako zasvojena sem z njo. Tolažim se s tem, da bo morda jutri že malo boljše.
Končno so otroci zapali, jaz pa grem malo na orbitrek, da mi mine lakota in da malo sprostim živce, ker sem zaradi pomanjkanja sladkarij in hrane zelooo tečna že ves dan.

Lp

(odgovor članu petrcamg)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 20:32:09   
A.N.J.A.
No, še moje poročilo. Najprej to... Sem se zjutraj stehtala in ugotovila, da moram shujšat ne sam 10 kg ampak 15 kg. Imam 75 kg. Tolk sem jih imela na koncu prve nosečnosti user posted image  ... Zdaj se pa že par mesecev izogibam tehtnici in sama sebi lažem, da ni tako hudo, pa je... Aja imam pa 168 cm. Pa dva otročka (3 in 4 leta).. Nosečnost tako ne more bit več vzrok moji debelosti. Ampak, zdaj imam spet malo volje in VERJAMEM da nam bo uspelo. Ne vem še čist na kakšni dijeti sem, definitivno pa je brez sladkarij in večernih obrokov. Jaz sem zadnje čase najbolj uživala jest zvečer, ko sta malčka zaspala in sem v miru grickljala... Pol pa direkt v posteljo... Najbolš, a ne? No, tega je zdaj konec. Samo še za miganje nimam prave motivacije. Se mi ne da zvečer čist nič več. Samo še spat bi šla. Če bi bil mal dalj časa dan, bi šla mal v hrib, ki ga imam za hišo hodit. tale tema mi pa nič ne sede (boječka sem ja).
Uhhh, sem se razpisala.
Dovolj za danes. Torej za seznam -15 kg.
Lep večer še naprej.
A

< Sporočilo je popravil A.N.J.A. -- 10.3.2008 20:33:08 >

(odgovor članu SašaL)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 21:03:28   
majra
Hej, sotrpinke!
Evo, jaz sem najlažji del preživela-cel dan, pri meni se sedaj začenja kriza-večer-tukaj jaz pridno nabiram kg.

Gamipasa, seveda boš zdržala. Prebrodit moramo prvih par dni, potem bo pa boljše. Samo ne obupat-ti mi vse tukaj gor ne dovolimo user posted image

Super, da nas je tolko, se bomo spodbujale, pa bo šlo lažje. Jaz sem si v glavi zavrtela film, kao da me mora bit ful sram pred vami, če mi ne uspe, kao bom poražena itd. Tako, da mi bo lažje preživljat te dni in mesece. Vem, da zveni, kot da sem nek čudak, ampak meni pomaga user posted image

(odgovor članu A.N.J.A.)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 21:21:11   
bibyzan
No, da se še jaz javim. Dans mi je bilo enih parkrat prekleto hudo, ker nism bedla kaj bi že........dala v usta.No, danes mi je uspelo, saj sem namesto tega popila par požirkov vode.
No, da povem moj jedilnik, nimam posebne dietem ker se mi ne da ubadat kaj bom jedla. V bistvu bi mela mal prirejeno ločevalno. No, zjutraj sem spila kapučino, jabolko, za kosilo dušeno kislo zelje , Za malico jabolko in za večerjo zelenjavo. Mislim, da sem šla mal v ekstreme in da takega tempa ne bom zdržala. To je samo prvi teden, pol pa pozabim....... No, pojedla sem še dva keksa Plazmon od ,male.
Dans sem zadovolna s sabo, upam, da bom vsak večer zaklučla s ponosom na sebe,, da sem zdržala. No, pa za vas isto upam.
Pa lepo se mejte pa nič papat, zdejle je največja kriza, ko so mali popadali v postelje in je mir.

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 22:00:41   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: bibyzan
zjutraj sem spila kapučino


punce, če se le da se izognite kapučinu, sploh unemu instant ker je prava kalorijska bombauser posted image user posted image , pa tolkkkkk je dobruser posted image user posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 22:07:22   
bibyzan
A pol je bolš kava z mlekom? Mislim prava kava-barcaffeuser posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 22:34:06   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: bibyzan

A pol je bolš kava z mlekom? Mislim prava kava-barcaffeuser posted image

ja na žalostuser posted image , čeprav jaz pravo kavo pijem rajši brez sladkorja in mi je še lažje sedajuser posted image

Sem pa ponavadi v službi popila dva instant kapučina z dodatkom žličke sladkorja in kakvovim posipom po smetaniuser posted image user posted image  in potlej se sprašujem od kod mi skoraj 100 kguser posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: a bi katera začela na novo?
10.3.2008 23:28:57   
*erika*
a mi lahko katera razlozi ta vodni dan....nekatere punce pravijo da je vodni dan 29 dan diete,ena moja prjatlca ga je pa mela vsaki peti dan.....no in kaj priporocate 29 ali 5dan da je vodni dan.


vsem hujsaricam pa zelim veliko veselega hujsanja in da cim prej kile zapustijo njihov dom


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: a bi katera začela na novo?
11.3.2008 5:44:44   
majra
Če hujšaš po ločevalni dieti so predvideni 3 vodni dnevi, prvi je 29. dan diete.
Vsak peti dan se mi zdi zelo nezdravo in pravo mučenje. Zase lahko povem, da tega ne bi zdrzala

< Sporočilo je popravil majra -- 11.3.2008 5:46:19 >

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: a bi katera začela na novo?
11.3.2008 8:28:05   
barba
Dobro jutro,
smo dobro zastavile.user posted image Le tako naprej, pa čim manj prekrškov.

*erika* - ne se mučit z vodnim dnevom vsakih 5 dni. Po ločevalni pride na 4 dni sadni dan (beljakovine, škrob, ogljikovi hidrati, sadni dan in spet beljakovine, ....) in je čisto dovolj. Vodni dan je 29. dan ločevalne diete.

Jaz niti nisem preveč lačna, pa tudi v službi mam tolk dela, da nimam časa razmišljat o hrani. Včeraj zvečer sem šla po 1 mesecu spet na aerobiko. Sem bla tolk nase jezna, ker sem ful ven padla in zgubila kondicijo.user posted image  Sem pa spet nekaj dobrega naredila zase in v sredo grem spet. user posted image

Kavo sem pa jst ukinla. Že pred časom me je začel nekaj bolet želodec in sem najprej zmanjšala količino pol pa čist ukinla. Moja je bila oreng velika bela kava, z 3/4 kave in ostalo mleko.user posted image user posted image user posted image  Zdej pijem zjutraj zeleni čaj brez sladkorja.

Moj jedilnik za danes:
ZJUTRAJ: zeleni čaj, 2 jabolka
MALICA: zelenjavna juha, pomaranča
KOSILO: ponev s krompirjem, stročjim fižolom in paradižnikom, solata

GREMO PUNCE VESELO NAD KILOGRAME!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: a bi katera začela na novo?
11.3.2008 8:50:59   
pikica36
hoj, jaz bi se tud pridružila , pa ne vem s kako dieto user posted image user posted image user posted image
ene dvakrat sem uspešno shujšala z zelenim slapom , zdaj pa mi ne sede več, oz se mi zdi  da tudi ni več učinkovitauser posted image user posted image
sicer nimam veliko preveč kg- oz. jih sploh nimam preveč, 168 cm-59.5 kg danes zjutraj.
ampak jaz se najbolje počutim v svoji koži, ko imam tamnekje 56 kg.pa tudi hlače me zdaj držijo in boljš shujšat 3 kg kot kupit nove hlačeuser posted image
hm.. res ne vem- po mojem najbolje manj žri ali kaj menite?!!

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: a bi katera začela na novo?
11.3.2008 9:06:33   
sani1
Dobro jutro punce!
Ja debeluška sexi mame bi blo super...

Jaz pa se nikoli ne odpovem kavi  med hujšanjem. Res pa je, da ne pijem raznih instant in iz vrečk capučinov ampak grenko turško kavo. Včasih z malo mleka. Vsako jutro, ker drugače ne morem funcionirat...user posted image

Včerajšnji sadni dan sem dobro prestala.
Danes pa
Zajtrk: ovsen kruh z malo lahke skute
Malica: kava
Kosilo: zeljna solata in graham testenine
Večerja: pa je še ?

Tako nekako bo zgledal današnji dan.

Ja pri ločevalni je vsak 29. dan vodni.
Jaz imam pa vsak petek vodni dan oz. ga bom imela.Pa ni tako težko. Res pa je, da vmes popijem eno kavico z mlekom...

Pač sem si v svoji glavi naredila jedilnik oz. način hujšanja. Ko sem si ga tako naredila pred leti sem shujšala 30 kg in jih nisem dobila nazaj. Zdej pa še teh par ( ki so najbolj težavni) spravim dol pa bo... Res pa je da imam voljo in motivacijo.

Ženske ne vem a sem samo jaz takšna ali pa tudi ve. Vedno dobim motivacijo za hujšanje v enih takšnih besedah ko mi jih nekdo reče.




(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: a bi katera začela na novo?
11.3.2008 9:08:36   
sani1
Pikica 36  a ti nas malo zezaš? Te tri kg boš pa že spravila dol. Ta teden malo migaj pa imej en vodni dan pa bo...

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: a bi katera začela na novo?
11.3.2008 9:39:02   
*erika*
a mi lahko katera pove priblizno koliko ste in koliko se da shujsati z locevalno dieto?barba in majra hvala za odgovor,saj ta vodni dan mi nikakor ni po volji,tko da je bols da je 29 dan kokr pa vsak peti.

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: a bi katera začela na novo?
11.3.2008 9:46:40   
luka jan
Uh, kak vas je fajn brat. Včeraj sem preživela čist brez problempv, pol sem se pa že ponoči zbudila, tako lačna, da sem komaj zaspala nazaj. Ampak se ne dam, če sem se že odločla moram to speljat do konca.
Včeraj sem pojedla dve jobolki, pa za kosilo par hrenovk in kruh, za večerjo pa pol kosila. Pa res ni bilo nič problema. Me pa zanima kam spadajo razni arašidi in oreščki. Jih imam rada, a ne vem kdaj jih lahko jem.
Punce imejte se in nikar ne obupajte, za vsakim dežjem posije sonce.user posted image

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?