|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a bi katera začela na novo?
31.5.2008 7:58:54   
malamisha
Dobro jutro!

Za lep začetek dneva
user posted image   Da bo čisto uradno: sovražim vikende in rojstne dneve. So polni grehov
user posted image  Že vidim, da bo v ponedeljek ponovno sadni danuser posted image

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1251
   RE: a bi katera začela na novo?
31.5.2008 10:37:23   
RAKICA1
malamisha hvala za kavo zelo paše no danes pa malo pospraviti sedaj po hiši potem pa na en sprehod z otroki user posted image user posted image user posted image user posted image  dokler je tak lep sonček
kako se pa ve maste in kako gre hujšanje veliko sreče pri hujšanju

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 1252
   RE: a bi katera začela na novo?
1.6.2008 12:48:41   
*erika*
js sm pozabila povedat svoje stanje na tehtnici...ki je 77kg,tako da je kila manj pri meni..no pa lep dan se naprej

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1253
   RE: a bi katera začela na novo?
1.6.2008 21:16:25   
mama_milchy
Ojla,

evo še mene; ta teden smo pri nas imeli pestro, smo praznovali 3.rojstni dan najinega Žigca user posted image  in posledično temu tudi priprave in peka peciva in podobne malenkosti; drugače smo zdravi in jutri gremo po enem mesecu nazaj v vrtec user posted image ;
moje kilice pa ne grejo nikamor; ne gor, ne dol; ne vem kaj se dogaja; bo treba nekaj ukrepat in spremenit user posted image

Kako pa ste kaj ve? Kaj pšočnete? Sedaj pa je končno lepo vreme prišlo na vrsto.....

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 1254
   RE: a bi katera začela na novo?
1.6.2008 22:06:52   
DEBELUŠKA30
 Z MOJO VAGO JE PA NEKAJ NAROBE user posted image user posted image user posted image , skoz mi isto kaže user posted image user posted image user posted image , gotovo se je pokvarila user posted image user posted image user posted image !
No ja moje stanje 107,30, ne dol user posted image , ne gor user posted image !

Žiga vse najboljše za rojstni dan user posted image user posted image user posted image !

Počakam do jutri, če še katera sporoči svoje stanje in vnesem v tabelo!!

Erika, jutri dopoldne bom v Loki (gremo kri dat), če imaš čas, se lahko dobimo na kavi pri Homanu!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1255
   RE: a bi katera začela na novo?
2.6.2008 8:41:02   
RAKICA1
jutro vsem skupaj no najprej postrežem zd dišečouser posted image  in toplo upam da vam bo pasala ker meni zelo
Žiga vse najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako pa ve in vaše hujšanje lep pozdrav moram iti hčerkici dati jesti

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1256
   RE: a bi katera začela na novo?
3.6.2008 23:13:32   
*erika*
debluska,kot vidm sm te zamudila,racunalnik mi je spet neki crknu in sem ga mela na popravilu,se bomo za drugic zmenile.user posted image

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1257
   RE: a bi katera začela na novo?
4.6.2008 9:25:56   
RAKICA1
dobrojutro no naprej vam postrežem z toplouser posted image  in dišečo kavico
no punce kje ste vse kaj se nobeni več neda hujšatuser posted image user posted image ste vse zgubile voljo user posted image user posted image ali kaj dejmo dejmo spravte se nanoge pa začnimo ponovno da bomo seksi mame polet no jaz še nisem zgubila voljo user posted image user posted image in popravici povem da mi prov lepo gre hujšanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image in upam da mi tako rata pridt do idealne teže user posted image user posted image seveda to nebo do poletja ampak kasnej samo vesela sem pa da pridem to idealne teže kot si želim tako pa držim pesti tudi za vas vse user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 1258
   RE: a bi katera začela na novo?
4.6.2008 9:53:22   
Ana08
Živjo punce!
A sprejmete medse še kakšno novo članico? Danes sem pa čiiisto zares začela z dijeto in zelo bi si želela tudi vaše podpore. Apetiti imam grozen, dela z user posted image čez glavo in ko imam končno čas za telovadbo se mi pa čisto nič več ne da. A ja, pa želela bi shujšati 20 kg.


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1259
   RE: a bi katera začela na novo?
4.6.2008 10:18:56   
RAKICA1
ana08 dobrodošla med nasuser posted image user posted image user posted image samo morš napisat koliko imaš kil in koliko bi rada zgubila pa vsak petek se vagamouser posted image user posted image  da te lahko vpišemo v razpredilnico ki jo imamo

(odgovor članu Ana08)
Neposredna povezava do sporočila: 1260
   RE: a bi katera začela na novo?
5.6.2008 8:22:05   
luka jan
Dobro jutro drage moje sotrpinke, danes pa vas jaz častim z eno dobro user posted image , upam da vam bo pasala.

Zopet se vam javljam po dolgem času, moja terapija v zdravilišču je končana, sem uživala 100 na uro, posledice pa so vidne tudi na kilah.user posted image
Sem jezna ko user posted image , sem danes stopla na vago in me je skor kap, tako da imam danes sadni dan, jutri pa poročam svoje kile. Od danes naprej gre zares, saj sem teh 14 dni jedla vse, brez diete, pa velikooooo sladoleda, tako da sploh ni čudno da so šle kile gor.

Sem vas pa pridno brala, ene ste zelo pridne, ene pa smo malo manj, kaj?

Ana 08, tebi pa želim dobrodošlico v našem klubu, upam in želim da ti uspe zastavljen cilj.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1261
   RE: a bi katera začela na novo?
5.6.2008 9:08:26   
bibyzan
No, pozdravljene!!!
Tole naše javljanje je kr malo zamrlo, se mi zdi. Ne vem, al smo se čist razpustile pri hujšanju al nimamo časa ker tok telovadimouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Moram povedat, da sem se razpustila, zdejle sem 14 dni imela ene vaje in zjutri nisem šla na vago in kr pozabla da moram hujšat. Na to me je spomnla šele vročina, ko mi je že itak brez take vročine vroče kouser posted image .No, zdaj sem si oblubla, da bom pridna in grem lepo naprej. Tak da upam, da bo to držalo. Pa ve tud ne, poletje je blizu sexi mamic pa še nikjeruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1262
   RE: a bi katera začela na novo?
5.6.2008 10:06:22   
RAKICA1
ojla seksi mame
lukajan hvala za kavo zelo je pasala veseli me da si dobro in da si se poštiala kot je treba kilice boš pa počas dala dol sej jih nimaš velikouser posted image user posted image user posted image user posted image
bibyzan še hujšamouser posted image user posted image še se držimo hujšanja pa nekam se še premika tako da upam da do poletja mi rata postati seksi mamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 1263
   RE: a bi katera začela na novo?
5.6.2008 22:27:04   
DEBELUŠKA30
 SEKSI MAME user posted image user posted image user posted image       DESETO poročanje
 
TABELA 2/1 (prva tabela je na strani 46)


Pa še malo dopolnjena in popravljena razpredelnica:
Ime -    željena izguba kg    shujšale kg
       
10.03.2008          .  12.05.  16.05.   23.5.    30.5.                              
    
Debeluška -19 kg   -0,20    -0,30    -0,00    -0,00      
109,10                 107,60 107,30  107,30 107,30
 
*Erika*      -30 kg   -2,00   -1,00    -0,00    -1,00
89,00                     79,00   78,00   78,00    77,00
 
Rakica1     -25 kg    -0,60   -0,90    -0,90    -1,00 
89,00                     79,40   78,50    77,60   76,60 

Birdy         -10 kg   -1,10    -0,00  +0,40                                           
69,90                      66,70   66,70  67,10                                                 

Decemberka   -8 kg -0,50   -1,00    -0,50    -0,00
72,00                      71,50  70,50   70,00    70,00
 
Malamisha     -6 kg -0,50   -0,80    -0,90    -0,20
72,10                      71,60  70,80   69,90    69,70
 
Sinnerka        -13 kg-2,00   -2,00    -0,00   +0,50                                              
92,00                      90,00  88,00   88,00    88,50

Luka Jan     -5 kg    -0,30   -0,50    -0,00     
77,00                      72,80  72,30   72,30


Bibyzan     -15 kg  -0,00   -0,50     -0,00    -0,00
94,00                     88,50   88,00    88,00   88,00


M_Milchy -20 kg  -0,00   -0,50    -0,00    -0,00
89,00                     88,00   87,50   87,50    87,50


Hema         -12 kg   -1,10   -0,50    -0,00   +0,90            
91,30                      88,80  88,30   88,30   89,20

Andreja      -15 kg  -0,10
92,00                     86,00
                 
Bodoča       -30 kg 

108,40                 

Mala Maja -30 kg 
92,00                    


Majra         -15 kg  -0,00
 84,00                    82,00
                 

Ana08        -20 kg                              
                  


DEJTE PREGLEDAT TOLE TABELO, PA ČE KAJ NI V REDU PA SPOROČITE !!!!!!
 Tiste, ki 3 X ne javijo "stanja" jih bom črtala iz razpredelnice!!!!!!!!
 ZDAJ  SE VAGAMO V PETKIH ZJUTRAJuser posted image user posted image user posted image !
 
Ana08 dobrodošla, daj sporoči kolikšna je bila teža, ko si začela s hujšanjem!

< Sporočilo je popravil DEBELUŠKA30 -- 5.6.2008 22:29:51 >


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1264
   RE: a bi katera začela na novo?
5.6.2008 22:27:56   
mama_milchy
Dober večer,

da se še jaz malo javim;
kako ste? pri nas je skozi pestro; dieta - kaj je že to user posted image user posted image user posted image

Dekleta, hvala za lepe želje za Žigca;

Jutri imamo zobarja in upam, da bo priden; drugače smo pa ta teden že bili v vrtcu;

Kako vaši otročki?

No, grem jaz počasi v posteljo in se beremo;

Lep večer;


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1265
   RE: a bi katera začela na novo?
5.6.2008 22:36:27   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy
Jutri imamo zobarja in upam, da bo priden; drugače smo pa ta teden že bili v vrtcu;

Jaz sem naši rekla, da se zobovilka skriva zunaj za oknom in spremlja našo pupiko na stolu in če bo pridna, za povrh pa imela še čiste zobke (jih redno čistila), ji bo zobovilka nekaj prinesla (seveda to pripravim že prej, tik preden odideva, hčer pošljem že ven k avtu) in ji res prinese!
Je tko pridna, da ti ne znam povedat in za zobe fullll lepo skrbi, jo zobozdravnica vedno pohvali! Ona bi šla vsak dan k zobarju user posted image , da zobovilka kaj prinese (krtačka za zobe s slikco od princeske, al pa zobna pasta, kakšna kremca, al pa kaj podobnega, v glavnem ne sladkarije, razen Kinder jajčka pa lahko user posted image )!

Milči, kmalu se vidiva (pridemo 28.6.), dej mi pošlji svojo tel. št. od mobija, na zs, da te lahko pokličem, ko bomo dol!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1266
   RE: a bi katera začela na novo?
6.6.2008 8:21:13   
malamisha
Dobro jutro!

Danes vam pošiljam eno vročo user posted image user posted image , pa naj bo kar dvojnauser posted image

Ja naša slavna dieta. Serjem ga 100/h, kar se pozna tudi pri kilaži.

Sem dala dieto rahlo na stranski tir, kje bo do 11.6., potem pa ponovno štartam, da se spravim v red do dopusta.

Danes ne bo podatkov za razpredelnico, šparam tehtnico (da je ne raznese)user posted image

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1267
   RE: a bi katera začela na novo?
6.6.2008 8:38:24   
luka jan
Malamisha hvala za kavico, v bistvu bi mogla pit samo kavo, pa nič jest, ne pa da ga serjem ko user posted image . Ta vikend imamo pa še en rojstni dan v Bovcu, tak da bom spet grešila. Sem kr jezna sama nase, v ponedeljek pa zares naprej z dieto.

Moje kile so katastrofalne, imam jih namreč že 75, kar pomeni +2,7 kg za tabelo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa sem imela včeraj sadni dan, pa ni čist nobene razlike na včerajšnje vaganje. Mi sploh ne gre v glavo kako je to mogoče.
Upam da drug teden sporočim lepši rezultat.

Pridne bodite, pa bolj pridno hujšajte kot jaz!!!!

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 1268
   RE: a bi katera začela na novo?
6.6.2008 8:41:37   
RAKICA1
malamisha hvala za kavo kilažo pa moraš sporočiti da se lahko vpiše na razpredilnico
no jaz sem pa zelo veselauser posted image  zato ker mi je vaga pokazala75,20kguser posted image user posted image user posted image user posted image  in to pomeni da sem dala dol-
user posted image
1,40kguser posted image user posted image  tako da sem sama nase ponosna in če bo tako šlo naprej bom hitro na idealni teži user posted image user posted image vsaj upam da nezgubim volje še naprej in da dosežem svoj cilj tako pa tudi za vas vse upam in veliko uspeha želimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 1269
   RE: a bi katera začela na novo?
6.6.2008 8:53:47   
Ana08
Pozdravček vsem še od mene. Vidim, da ste ene zeelo pridne kar se tiče hujšanja (bravo Rakicauser posted image user posted image user posted image ). Jaz sem včeraj začela in me je ob sami misli na dieto zajela prava manija po hrani. Mam 85 kg, torej ogromno dela. Po porodu je šlo dol samo 7 kg, ostalo pa še kar čaka. Pa še doma imam tri moške, ki ves čas nekja grickajo (seveda vsi trije brez grama odvečne maščobeuser posted image ). Zvečer jim je mož pripravil sladoled s smetano, jaz sem pa samo sline požirala. A so vaši doma kaj bolj uvidevni do vaših muk? Zdejle sem dalo tamalo spat, pa bi lahko malo potelovadila, pa sem tolk lena, ma treba bo.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1270
   RE: a bi katera začela na novo?
6.6.2008 9:06:47   
mama_milchy
Dobro jutro,

ooo hvala za kavivco, malamisha, meni kr paše.

Debeluška, ti pošljem zs, samo dej mi javi še ti tvojo, ker jaz se na ˝neznane 0 številke ne rada javljam.

Luka jan, naj te potolažim, meni je danes tehtnica tudi + pokazala in sicer +1,5kg; ne vem kaj se to dogaja, sem prav user posted image user posted image user posted image user posted image

rakica, tebi pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No,dekleta, gremo se mi odpravit za k zobarju in pol gremo malo naokoli....

Lep dan,


(odgovor članu Ana08)
Neposredna povezava do sporočila: 1271
   RE: a bi katera začela na novo?
6.6.2008 9:43:16   
bibyzan
OJ!!
Zdele em mal gledala razpredelnico in ugotovila, da zadnji mesec nisem shujšala NIČ!!!!saj, kako pa bi?
No, povrh vzega imam še eno kilo zraven, tako da mam 89 zopet!!!!Popizdiš!!!
RAKICA tebi vse pohvale!!!!!!si pa že ful shujšala!!!!! Bi rada vidla kako sliko prej, potem, bi dobla mal volje!!user posted image user posted image
No, povej mi še kak hujšaš??Katera je tvoja čudežna metoda??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana08)
Neposredna povezava do sporočila: 1272
   RE: a bi katera začela na novo?
6.6.2008 11:29:17   
RAKICA1
ana08 no jaz pa mam tudi take doma ki radi jejo sam sem si zadala da bom shujšala in tega se držim jaz ko sem prišla iz porodnišnice sem imela82kg in nato sem se zredila na 89,60kg tako da sem bila prava bajsika potem mi je debeluška30 rekla da se je tukaj prijavla in če bi jaz tudi tako da sem se potem odločila da zares začnem hujšat tako da mi je do sedaj uspelo shujšati 14kg in upam še na najmanj 10kg seveda če mi use drugač pa bom zadovoljna ko bom imela 70kg

bibyzan nehujšam ppo nobeni dijeti zato ker se mi ni nič premaknilo sam manj žri pa ponavad jem kosilo večerjo pa res redko kdaj ker mi nepaše drugač pa zelo veliko spijem tekočine 4,5l na dan tako da upam da bo vam tudi uspelo shujšati do idealne teže držim pa pesti za vse user posted image user posted image user posted image user posted image  je pa tudi da zelo veliko grešim pa ko smo imeli rojstne dneve sem jedla vse pa torte sam potem sem mal bolj pridna in nejem druzga dokler se torta nepokur

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 1273
   RE: a bi katera začela na novo?
6.6.2008 11:32:32   
DEBELUŠKA30
user posted image user posted image user posted image user posted image
Moja kilaža je +0,60 kg in to pomeni 107,90 kg user posted image user posted image user posted image
Ja nekaj bo treba narest user posted image user posted image user posted image

Milči imaš zs!

Malamisha, na dan s težo, saj vidiš da smo šle me tud gor user posted image , če ti je kaj v tolažbo user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil DEBELUŠKA30 -- 6.6.2008 11:34:29 >


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 1274
   RE: a bi katera začela na novo?
6.6.2008 11:36:55   
DEBELUŠKA30
No naj še to povem, da se naši Rakici že fullll pozna, je bla danes pri meni na kavici, pa sem jo malo opazovala user posted image , saj je dala cca. - 14 kg user posted image user posted image user posted image , jest ji kar malo zavidam user posted image user posted image !

BRAVO RAKICA user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?