|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a bi katera začela na novo?
6.6.2008 12:35:56   
Anonimen
Moja kilaža 69,7. V nedeljo spet požrtija, imamo neko praznovanje. Pa še torto bom jaz spekla. Saj bi vas vprašala za recept, pa najbrž to ravno ne spada tukaj user posted image
Rakica, tebi pa vse čestitke user posted image user posted image

Lep dan vsem.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: a bi katera začela na novo?
6.6.2008 15:38:46   
malamisha
Ekola drage moje!

Imate prav, še moja teža. In te je 70,5 (+0,80) JAOOOO!


Se pa danes že utapljam v peki. Jutri praznujem prvi del rojstnega dneva (potem pa nadaljujem do 11.6.user posted image ).

Lepo se imejte za vikend, tiste, ki boste zdržale dietouser posted image , za vse nas, ki pa bomo grešile - za dežjem posije sonce...




_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: a bi katera začela na novo?
7.6.2008 9:24:53   
RAKICA1
dobrojutro vsem skupaj no najprej vam postrežem z toplo in dišečouser posted image  upam da vam bo pasala
No sedaj bi se pa vsem zahvalila za čestitke ki ste mi jih izrekle hvala lepa user posted image user posted image user posted image user posted image sedaj sem dobila ponovno še malo več volje user posted image user posted image user posted image user posted image da pridem na idealno težo hvala punce upam da tudi vami uspe vsem shujšati kot bi želeleuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: a bi katera začela na novo?
8.6.2008 8:10:19   
mama_milchy
Dobro jutro,

izvolite user posted image , za lažji začetek dneva;
Kako ste kaj? No, jaz delovno čeprav je nedelja ampak turizem ne počiva; vreme pa je tako čudno oblačno, upam, da ne bo deževalo; je blo zadosti včeraj;

Komaj čakam, da pridem domov, ker pol gremo na en piknik - kosilo/večerjo;

Lepo nedeljo, pa brez dela seveda

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: a bi katera začela na novo?
8.6.2008 13:48:23   
birdy
Hoj,
grešnica se javlja. Me je kr groza, sem se čist zapustila in pršla na težo 68,9. Zdej je pa to konc, ker je pa že mal kriza. Je pa res, da sem prov žrla, sem se sama seb zdela ena velka svinja, sam naredila pa tud nč prot temu nisem.
Zdej pa čakam da se uščije pa da grem pol še na en sprehod, če bo lepo vreme. Me je v zadnjih dveh dneh dvakrat dež dubu in sem mokra pršla dam. Še dobr da obstajajo dežne prevleke za vozičke ker če je ne bi mela bi bla še tamala mokra do gat, pardon, do pleniceuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: a bi katera začela na novo?
9.6.2008 10:35:48   
malamisha
Pozno dobro jutro!

Za user posted image  ni nikoli prepozno!

Ma kje ste vse seksi mame? Saj vsi grešimo, javite pa se vseeno lahko kaj! Da ne bo postala ta tema moj monologuser posted image

Mi trenutno ne hujšamo, ampak veselo papcamo. V četrtek pa konec hecov in štartam 100/h.


Še katera z mano????

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: a bi katera začela na novo?
9.6.2008 10:37:34   
malamisha
Včasih sem čisto prehitra! Sem veselo tipkala in pritisnila napačni gumbuser posted image

Ojoj!

Kje ste vse seksi mame?

Tudi mi trenutno ne hujšamo ampak veselo papcamo...

V četrtek ponovno štartam, se katera pridruži???




_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: a bi katera začela na novo?
9.6.2008 11:05:20   
*erika*
alo bejbikeuser posted image .no js nism sporocila svojega stanja,ki je na zalost enako kot prejsni teden,smo imeli malo vec pojedin in sem kar jedla.no sj bomo drugic bolj se merkal.drugace pa gre pocas dol,no se malo pa bouser posted image

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: a bi katera začela na novo?
10.6.2008 6:31:50   
RAKICA1
dobrojutro prihaja dišečauser posted image user posted image  in dvojna doza  kofeta ker mi zelo paše
kako ste kaj seksi mame in kako gre vaše hujšanje no jaz sem ta tedn bolj malo pridna in držim kilažo kokr sem imela no lep dan še naprej vsem skupaj pa kaj se oglasite
malamisha z katero dieto boš začela hujšati v četrtek

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: a bi katera začela na novo?
10.6.2008 8:07:09   
malamisha
Dobro jutro!

RAKICA1 - najbrž se bom lotila ločevalne z osnovami montinjakauser posted image  (brez banan, poskušala bom pozabiti bel kruh, sladice...).

Pa malo bom prah pometla iz Leg magicauser posted image

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: a bi katera začela na novo?
11.6.2008 8:55:44   
RAKICA1
dobrojutro no postrežem zuser posted image  prijetno in dišečo upam da vam bo pasala
malamisha no jaz tko kruha skoraj nič ko pa jem pa ajdovga z orehi nepojem banano pa redko kdaj no sedaj največ lubenice pojem od sadja

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: a bi katera začela na novo?
11.6.2008 9:59:43   
malamisha
Dobro jutro!

RAKICA1 - hvala za user posted image , danes rabim dvojno dozo. Smo ga včeraj zafeštali in po dolgeeem času sem si privošila refošk (posledice čutim danesuser posted image ).

Jutri začnem!!!!

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: a bi katera začela na novo?
11.6.2008 10:15:15   
RAKICA1
mamamisha upam da ti je bolje že verjamem da ti je slabo če po dolgem času pal spiješ

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: a bi katera začela na novo?
12.6.2008 8:11:42   
malamisha
Dobro jutro!

RAKICA1 - sva ostali še samo midve? Pošiljam tiuser posted image  za dober začetek dneva. Pri meni se je začel malo tečno. Tamali sta razpoloženi v skladu z vremenom (oblačno do deževnouser posted image ).

Začenjam s sadjem in zelenjavo, da malo "prepučem" sistem!



_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: a bi katera začela na novo?
12.6.2008 9:12:46   
RAKICA1
malamisha ja zaenkrat se midve nedavauser posted image user posted image vsaj ena da je zravn pa čeprav ta tedn nisem kaj preveč pridna user posted image user posted image bom pa od jutri spet pridna no sem pa zadovoljna ker držim na isti kilaži ali kakšna deka manj user posted image user posted image user posted image tako da me veseli to pa še mož mi je začel z dieto tako da mi bo malo lažje ker ga skoz hecam da je predebeu ker ma trebuh tako da on ma 5kg za dol jaz pa upam še na 10kg če mi rata user posted image user posted image  
hvala ua kavico zelo paše ker me hčerka že ceu tedn zbuja 5,30h in morva vstati potem pa ob 7h jo nazaj v pojstlo pošljem da ni preveč zaspana kako pa ti in dvoji otroc lep pozdrav

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: a bi katera začela na novo?
12.6.2008 9:25:22   
mama_milchy
jutro,

evo še mene...pa še ena user posted image , da ne bomo tudi me kot to vreme; pri nas je malo zahladilo tako da smo v trenirkah; jaz sem danes fraj in pridno pucam; kopalnica je na vrsti za generalko, cunj je kup za prat, kup za pobrat in tudi nekaj za likat se najde, grozno; tla čakajo na brisanje in tako...ampak do kosila bom pospravla vse, no panic; kaj danes kuhate; jaz bom pripravla polpete v paradižnikovi omaki in juhico...

dieta user posted image user posted image user posted image  kaj je že to? prva dva tedna sem bila kr zalaufana sedaj pa nič več, kilice ne grejo nikakor dol, morda ker sem pod stresom; služba, doma, pa na bebeju delamo, pa žigec skoz neki bolan...booo

Debeluška, kdaj prideš na morje?

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: a bi katera začela na novo?
12.6.2008 14:02:59   
luka jan
Živjo punce, tudi jaz sem še vedno z vami.

Dieta je bolj tako tako, a nekako se že spravljam v prave okvirje, drug teden pa začnem čisto zares. user posted image

Sicer je tudi pri nas bolj slabo vreme, a mene to preveč ne moti, saj si vedno naredim lep dan, če ne drugače tako da berem vas. Obljubim da se bom sedaj bolj pridno oglašala, ker sem nekak gužvo dala skoz, se da lažje dihat.user posted image

Pridno hujšajte, jutri pa zopet tehtanje. Me je kar groza.user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: a bi katera začela na novo?
12.6.2008 14:07:28   
barby78
Ojla!

A se vam še lahko pridružim?
S ponedeljkom sem začela z ločevalno in zaenkrat še kar gre.dokler me ne bo čokolada izdala user posted image .mi je pa najhujš to,ker sem doma ( na porodniški) in kar naprej mislim na hrano.mi je pa fajn,ker vas je kr neki tu gor in je to krasna motivacija.

aja,kile-ja,js jih imam pri višini 160,kar 68,8 kg (teža v ponedeljek).rada bi prišla pa vsaj do 60,čeprav je to še daleč od idealne teže user posted image .bomo pa probali.


No,upam da mi bo uspelo


lepo se imejte

se čujemo 


_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: a bi katera začela na novo?
12.6.2008 16:43:01   
RAKICA1
barby78 dobro došla med nasuser posted image user posted image user posted image user posted image no vsak petek imamo tehtanje in sporočamo našo kilažo veliko uspeha pri dieti no jaz sem tudi na porodniški in sem se zelo težko odpovedala čokoladi posebaj pa zvečer pred tv z kokicam sedaj pa ni problema sem se čisto privadila no včasih pregrešim pa pojem čisto malo čokolade

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: a bi katera začela na novo?
12.6.2008 21:01:41   
barby78
Rakica,hvala za dobrodošlico.
Ja,mene tud najbolj matra zvečer,ko se vse umiri,partner in otroka spita,jaz pa na sedežno pred TV.hvala bogu,da sem tak utrujena,da se mi še jest ne ljubi user posted image .drugače,bi se že tak razlezla.upam,da mi bo uspelo.
preden sem zanosila (no,1 leto prej),mi je uspelo z ločevalno dol spravit 18 kg in to v kar kratkem času in sem to tudi obdržala,do nosečnosti.zato imam upanje,da mi bo sedaj tud.no,toliko mi res ni treba,nočem pretiravat,ampak bom srečna če bom vsaj 6-8 skinala.
jutri pa javim,koliko bo pokazala tehtnica user posted image

Lp,vsem skupaj

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: a bi katera začela na novo?
13.6.2008 8:06:12   
RAKICA1
jutro vsem skupaj pred tehtanjem vam postrežem z eno prijetno dišečo user posted image user posted image  kavico upam da vam paše ker meni zelo
no danes je vaganje user posted image user posted image user posted image user posted image  sem vesela ker sem 75,10kguser posted image user posted image user posted image user posted image  in to pomeni da nisem bila preveč pridnauser posted image user posted image user posted image  in sem dala dol samo -0,10dek user posted image user posted image user posted image user posted image  ampak sem vseeno vesela ker nisem nič pazila tale tedn in sem kar veliko jedla in tudi večerjala 3kratuser posted image user posted image user posted image user posted image  tako da sem zadovoljna upam da boste tudi ve zadovoljne no ta tedn pa bom bolj pridna lep dan vsem skupaj želim

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: a bi katera začela na novo?
13.6.2008 8:31:04   
malamisha
Dobro jutro!

Hvala za user posted image .

Stopila sem na tehtnico in preživela!!!!user posted image user posted image user posted image

69,9 kg (+0,2). Sem super zadovoljna, ker je bil zadnji teden res naporen!

Danes me pa čaka mesek! Najbrž bodo za kosilo mesne miške, večerja pa solata z jajco.

RAKICA1- upam, da te malika kmalu neha "mučiti" z zgodnjim vstajanjem. Naša Gabi ima nor in nestalen ritem spanja. Še vedno ne spi ponoči in na trenutke čutim že pravo pomanjkanje spanca.
Gabi je že zdaj hiperaktivna, kaj šele bouser posted image

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: a bi katera začela na novo?
13.6.2008 8:32:01   
malamisha
barby78 - dobrodošla v našem klubu seksi mamuser posted image

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: a bi katera začela na novo?
13.6.2008 8:52:17   
luka jan
Dobro jutro, kako ste kaj?

Rakica1 hvala za kavo, zelo paše, pa še kakšno več bo treba spit, če bomo hoteli preživet tale dan.

Moje kile stojijo, na srečo sem še vedno na 75 kilah, tako da sem vesela drug teden pa veselo naprej.

Barby78 tebi pa velika dobrodošlica v naš klub.user posted image

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: a bi katera začela na novo?
13.6.2008 9:00:46   
barby78
mamamisha in luka jan,hvala za dobrodošlico.

sedaj pa statistika.no,moram priznat da sem se ta teden res strogo držala in je zato uspeh viden; 65,6 kg user posted image
sem tak dobre volje,da se grem kr nažret-saj ne.(sam se mi pa tak lušta kebaba,da si ga bom morala jutri privoščit user posted image ,ker ga že sanjam user posted image )

Toliko zaenkrat od mene
se čujemo,pa-pa

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




ime za fantka??
tiamia

Katero ime bi izbrale?

Kris (28%)

Tai (34%)

Rene (39%)


Število vseh glasov: 166

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!