|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 56 [57] 58   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a bi katera začela na novo?
26.7.2008 8:36:25   
tana-2
Pozdravljene, jaz grem jutri na morje za 14 dni. Se lahko, prosim, javim takrat in me takrat date na seznam? Sedaj imam 82,5kg. Potem bi pa res spet začela, da spravim še vsaj 10kg dol.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1401
   RE: a bi katera začela na novo?
26.7.2008 10:37:38   
RAKICA1
živa 25 dobro došla med nas veliko sreče in veselja pri hujšanju

majra jaz pa hujšam po svoje nimam nobene diete posebne samo manj jej in po 17h nič več ne jem seveda ko pa je kosilo pa ko se mi apetit otpre neham jest ko pa vidm da se kilaža ustav negre nikamor potem pa spremenim način prehranjevanja da se spet premakne kam

tana2 dobro došla med nas ko prideš sporoči in te bomo dali v razpredilnico

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1402
   RE: a bi katera začela na novo?
28.7.2008 16:16:55   
buška1
No takole pa sem se še jaz opogumila...user posted image  Ste tolk luštne...in pridne...user posted image  No takole je pa pri nas : po porodu od katerega je že 18 mesecev me še zmeraj vztrajno žuli 14 kg user posted image . Saj me kar pr src boli ko priznam kolk kil imam in da sem v tem času izgubila le kakih 3-4 kil...Saj veste kako to gre-gor, dol, pa spet gooor. user posted image Danes jih imam točno 73,9. user posted image  Moja velika želja je 60 kg. Me vzamete k sebi?

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1403
   RE: a bi katera začela na novo?
28.7.2008 16:40:12   
RAKICA1
buška dobro došla med nas seveda te vzamemo med nas veliko volje in veselja pri hujšanju user posted image user posted image  seveda in sreče

(odgovor članu buška1)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
   RE: a bi katera začela na novo?
28.7.2008 19:22:36   
majra
Tana in Buška dobrodošle! Veliko sreče pri izgubi kg.

Se vidi, da so dopusti, je ful zatišje tu gor user posted image

Jaz se trudim, sem pa vsa tečna in zoprna. Se vidi da sem odvisna od hrane user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1405
   RE: a bi katera začela na novo?
28.7.2008 20:04:34   
blaža
No jaz pa delam ločevalno dijeto in imam danes prvi vodni dan. Danes zjutraj sem bila na tehtnici in je kazalo -6.100 kg. Upam , da bo šlo po današnjem vodnem dnevu še malo, sem pa zadovoljna. Korajžno vsem, ki hujšajo!

Lep pozdrav!

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 1406
   RE: a bi katera začela na novo?
28.7.2008 20:39:24   
majra
user posted image user posted image user posted image  blaža!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 1407
   RE: a bi katera začela na novo?
29.7.2008 9:08:07   
RAKICA1



IZVIRNO SPOROČILO:

SEKSI MAME user posted image user posted image user posted image   TRINAJSTO poročanje
 
TABELA 2/1 (prva tabela je na strani 46)


Pa še malo dopolnjena in popravljena razpredelnica:
Ime -    željena izguba kg    shujšale kg
       
10.03.2008          .  25.7               

Debeluška -19 kg  
109,10                 
 
*Erika*      -30 kg  
89,00                     
 
Rakica1     -25 kg    -0,80
89,00                     72,20

scubadiver   -30      -2,40            
100,80kg               98,40                       

Decembrka   
72,00                    
 
Malamisha    
72,10                     
 
Sinnerka   -13kg                                   
92,00                     

Luka Jan     -5 kg   
77,00                     


Bibyzan     -15 kg  
                                             
M_Milchy -20 kg 
89,00                     user posted image


Hema         -12 kg          
91,30                     

Ana08        -20 kg
85,00   
 
Barby 78    -8,00 kg                                                          
68,80                                                                                 

M.slonček    -10,00 kg                                                           
85,00                                                                                   

bajsika  -25,00kg  -2,90                                                                          
111,90                 109,00

majra   -15,00kg    -1,10
89,60                     88,50

tana     -10kg
82,50
 
buška  -13,90
73,90

DEJTE PREGLEDAT TOLE TABELO, PA ČE KAJ NI V REDU PA SPOROČITE !!!!!!
 Tiste, ki 3 X ne javijo "stanja" jih bom črtala iz razpredelnice!!!!!!!!

 izvirno sporočilo
 
živa25 prosim če poveš stanje koliko imaš in koliko bi rada zgubila da te lahko damo v razpredilnico

decemberka pri tebi neštima nevem zakaj skoz praviš da si se zmotila povej po pravici koliko imaš sedaj maš napisan kakor si sporočila user posted image user posted image



[/quote]

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1408
   RE: a bi katera začela na novo?
30.7.2008 20:09:29   
majra
Kaj zdaj, ženske, nič ne hujšate? user posted image
Jaz sem še zmeraj pridna, ampak me tako drži, da bi pojedla en veliiiik sendvič z vsem možnimuser posted image   Pa ne bom! Ker se že pretežno slabo počutim v svoji koži, kolena in hrbtenica bolijo kot hudič. Ko me prime, da bi odprla hladilnik, probam naredit počep, pa vidim zvezde od bolečin in se hitro premislim user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1409
   RE: a bi katera začela na novo?
31.7.2008 9:12:18   
RAKICA1
majra user posted image user posted image  pohvale bravo da se držiš ,samo tako naprej pa bo šlo boš videla

seveda še hujšamo dokler negremo na dopust potem pa nevem kako bo ko bodo drugi kuhal upam da se preveč nezredim tega me je toliko strah no jutri pa vaganje in dons morm bit mal bolj pridna ker bi rada videla nekaj na vagi in upam da mi uspe drugač pa drug tedn

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 1410
   RE: a bi katera začela na novo?
1.8.2008 7:53:15   
RAKICA1
jutro vsem skupaj no najprej vam postrežem zuser posted image  kavico za dobro jutro
no danes je pa petek in vaganje jaz pa sem zelo user posted image user posted image vesela ker mi je vaga pokazala 71,20kguser posted image user posted image  in to pomen da sem zgubila-1kg   user posted image              user posted image
user posted image             user posted image
user posted image
user posted image            user posted image  držim pesti tudi za vas da vam je vaga pokazala pozitivno

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1411
   RE: a bi katera začela na novo?
1.8.2008 21:07:31   
majra
Rakica, ta tvoj optimistični post je pa prav pasal, sem se nasmejala. Pa čestitke za -  user posted image user posted image user posted image
Pri meni je vaga tudi pokazala -. In sicer -1,5 kg, sedaj jih imam 87user posted image user posted image
Počasi se daleč prideuser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1412
   RE: a bi katera začela na novo?
4.8.2008 7:56:29   
RAKICA1




IZVIRNO SPOROČILO:

SEKSI MAME user posted image user posted image user posted image   TRINAJSTO poročanje
 
TABELA 2/1 (prva tabela je na strani 46)


Pa še malo dopolnjena in popravljena razpredelnica:
Ime -    željena izguba kg    shujšale kg
       
10.03.2008          .  25.7               1.8

Debeluška -19 kg  
109,10                 
 
*Erika*      -30 kg  
89,00                     
 
Rakica1     -25 kg    -0,80         -1
89,00                     72,20         71,20

scubadiver   -30      -2,40            
100,80kg               98,40                       

Decembrka   
72,00                    
 
Malamisha    
72,10                     
 
Sinnerka   -13kg                                   
92,00                     

Luka Jan     -5 kg   
77,00                     


Bibyzan     -15 kg  
                                             
M_Milchy -20 kg 
89,00                     user posted image


Hema         -12 kg          
91,30                     

Ana08        -20 kg
85,00   
 
Barby 78    -8,00 kg                                                          
68,80                                                                                 

M.slonček    -10,00 kg                                                           
85,00                                                                                   

bajsika  -25,00kg  -2,90                                                                          
111,90                 109,00

majra   -15,00kg    -1,10      -1,50
89,60                     88,50      77,00

tana     -10kg
82,50
 
buška  -13,90
73,90

DEJTE PREGLEDAT TOLE TABELO, PA ČE KAJ NI V REDU PA SPOROČITE !!!!!!
 Tiste, ki 3 X ne javijo "stanja" jih bom črtala iz razpredelnice!!!!!!!!

 izvirno sporočilo
 
živa25 prosim če poveš stanje koliko imaš in koliko bi rada zgubila da te lahko damo v razpredilnico

decemberka pri tebi neštima nevem zakaj skoz praviš da si se zmotila povej po pravici koliko imaš sedaj maš napisan kakor si sporočila user posted image user posted image


 

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 4.8.2008 7:57:09 >

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1413
   RE: a bi katera začela na novo?
8.8.2008 8:10:26   
RAKICA1
jutro vsem skupaj ki niste še na dopustu no najprej postrežem zuser posted image user posted image  upam da vam bo pasala

dons pa je vaganje in je meni pokazala vaga 70,90kguser posted image user posted image  kar pomeni da sem zgubila -0,30dek user posted image user posted image  user posted image user posted image  tako da sem zelo veselauser posted image user posted image

Ja jutri pa jaz grem na dopust in me nebo 14dni tako da nebom sporočala stanje upam pa tudi da se nebom preveč zredila ker potem je treba  začeti znova veselo na delo z hujšanjem upam da vsem uspe kaj shujšati

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1414
   RE: a bi katera začela na novo?
10.8.2008 21:20:42   
majra
Sem zamudila tehtanje v petek. Danes je pa stanje nespremenjeno. No ja, tudi to je dobrouser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1415
   RE: a bi katera začela na novo?
21.8.2008 9:50:02   
luka jan
Pozdravljene hujšarice, pa kje ste vse?

Al več ne hujšate, al ste še kar na dopustu?

Jaz sem preživela svoj enomesečni dopust, malo morja, toplic in to se mi najbolj pozna na kilah. Sem spet na kilaži, na kateri sem začela hujšat.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Zato sem začela pred dnevi s strogim Montignacom, pa da vidim če bo kaj uspeha. Poročam v petek.

Pridne bodite, pa javite se kaj, da mal počvekamo.user posted image

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 1416
   RE: a bi katera začela na novo?
21.8.2008 11:49:27   
RAKICA1
luka jan nismo zgubili voljo še smo bili tudi na dopustu in prišli nazaj sem pa zela veselauser posted image user posted image  kerr sem se zelo malo zredila pa grešila zelo veliko z7ato juutri sporočim stanje in začnem na novo tako da veliko volje in veselja ti želim pa bo šlo

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1417
   RE: a bi katera začela na novo?
22.8.2008 13:20:55   
RAKICA1
ojla ojla no ni nobene jaz bom pa vseeno sporočila stanje svoje gotov bo še kakšna sporočila svoje stanje hujšanja no meni se pozna da sem bila na dopustu in da sem kar veliko grešilauser posted image  no koliko sem grešila sem se zelo malo zredila in to imam sedaj 72,20kg user posted image user posted image  tako da sem se zredila za+1kg user posted image user posted image no upam da jo hitro zgubim
no imam pa še voljo in veselje za hujšat sedaj še toliko bolj upam da ve tudi

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1418
   RE: a bi katera začela na novo?
29.8.2008 8:49:22   
RAKICA1
no nobena se noče več oglasiti kaj ste vse zgubile voljo do hujšanja dej mo punce no jaz sem pa dons spet hepiuser posted image user posted image user posted image user posted image  kerm mi je vaga pokazala70,40kg in to pomen da sem bila zelo pridna in sem zgubila 1,80kguser posted image user posted image  no upam da se mi še katera bo pridružila

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1419
   RE: a bi katera začela na novo?
5.9.2008 9:40:03   
RAKICA1
jutro no spet jaz edina ampak vseeno dokler mam željo po hujšanju se bom oglašala no moje stanje je zelo pozitivno kar me zelo veseli to pomeni da sem danes imela na vagi69,20kg user posted image user posted image  to pomeni da sem zgubila -1,20kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kar me zelo veseli upam da se še kakšna oglčasi nazaj lep dan vam želim

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1420
   RE: a bi katera začela na novo?
5.9.2008 11:54:17   
luka jan
Rakica1, najprej čestitke, odlično ti gre!user posted image user posted image user posted image user posted image  Kar tako naprej.

Jaz vmes malo hujšam, pa jem, pa dopusti so bili, sedaj pa nekaj časa pazim na prehrano in upam da mi bo šlo kaj počasi dol.

Sicer pa je moje stanje kil 76,2, glede na to da sem pred 14 dnevi imela že 78 kil sem kar vesela.

Ja kje pa ste vse ostale????

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1421
   RE: a bi katera začela na novo?
5.9.2008 21:43:17   
bibyzan
user posted image user posted image user posted image Evo mene, drage sexi mame!!Ste že res kaj bolj sexi??
Jst sem spet na isti teži kot pred začetkom. Ja, spet se moram v roke vzet. Kolkič je že to?? Ma, ne vem, vsak dan se vzamem. Do sebe sploh nsem več resna. tokl da javim za razpredelenico, vidim da me še mate notri:91kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Če bi bla pridna, bi lahk mela že sanjsko težo in bila sexi mama v resnici. Ampak spredaj je še zmeraj velik ČČČČČČČČČČČČČČEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!
Pa lp!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1422
   RE: a bi katera začela na novo?
6.9.2008 19:07:06   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO:

SEKSI MAME user posted image user posted image user posted image   TRINAJSTO poročanje
 
TABELA 2/1 (prva tabela je na strani 46)


Pa še malo dopolnjena in popravljena razpredelnica:
Ime -    željena izguba kg    shujšale kg
       
10.03.2008          .  25.7               1.8       8.8   22.8  29.8     5.9

Debeluška -19 kg  
109,10                 
 
*Erika*      -30 kg  
89,00                     
 
Rakica1     -25 kg    -0,80         -1        -0,30    +1,30   -1,80   -1,20
89,00                     72,20         71,20  70,90      72,20  70,40  69,20
 
scubadiver   -30      -2,40            
100,80kg               98,40                       

Decembrka   
72,00                    
 
Malamisha    
72,10                     
 
Sinnerka   -13kg                                   
92,00                     

Luka Jan     -5 kg                                                                   
77,00                                                                                            76,20              


Bibyzan     -15 kg                            
                                             
M_Milchy -20 kg 
89,00                     user posted image


Hema         -12 kg          
91,30                     

Ana08        -20 kg
85,00   
 
Barby 78    -8,00 kg                                                          
68,80                                                                                 

M.slonček    -10,00 kg                                                           
85,00                                                                                   

bajsika  -25,00kg  -2,90                                                                          
111,90                 109,00

majra   -15,00kg    -1,10      -1,50
89,60                     88,50      77,00

tana     -10kg
82,50
 
buška  -13,90
73,90

DEJTE PREGLEDAT TOLE TABELO, PA ČE KAJ NI V REDU PA SPOROČITE !!!!!!
 Tiste, ki 3 X ne javijo "stanja" jih bom črtala iz razpredelnice!!!!!!!!

 izvirno sporočilo
 
živa25 prosim če poveš stanje koliko imaš in koliko bi rada zgubila da te lahko damo v razpredilnico

decemberka pri tebi neštima nevem zakaj skoz praviš da si se zmotila povej po pravici koliko imaš sedaj maš napisan kakor si sporočila user posted image user posted image


 
[/quote]

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1423
   RE: a bi katera začela na novo?
7.9.2008 11:04:00   
hijenca
Halo!

Jaz bi bila tudi rada sexi mamica. Pa sem zaenkrat samo mamica, nič sexi.user posted image user posted image    Moja user posted image  bo stara 4 mesece, dojima se ne, rana od Carskega reza je OK, izgovorov ni, volje pa tudi ni. Zanima me, če se vam lahko pridružim in kakšne načine se približujete vaši idealni teži.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1424
   RE: a bi katera začela na novo?
7.9.2008 19:48:15   
RAKICA1
hijenca dobro došla meduser posted image user posted image nas seksi mamice ja hujšamo vsaka po svoje katero hoče dieto vagamo se vsak petek potem pa popravimo in vpišemo razpredilnico če bi bila rada v razpredilnici sporoči stanje koliko maš kil in koliko bi rada zgubila veliko volje in veselja in ti bo ratalo shujšatuser posted image user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 1425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  54 55 56 [57] 58   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 56 [57] 58   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?