|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nisem noseča
7.3.2008 18:05:59   
aqua77
Hvala za spodbudo. user posted image user posted image user posted image user posted image
Pridem jutri povedat, kaj je bilo. Upam dauser posted image . Močno upam....

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nisem noseča
7.3.2008 21:25:33   
anna20
Za srečo user posted image user posted image user posted image  user posted image . Mene tudi še čaka da naredim en test, ker mi zamuja 3 dni, enega sem naredila na dan ko bi jo morala dobit, pa je biv CB negativen ko pa sem zvečer še 1x pogledala pa je biv rahel plusek,vendar test po 10 minutah naj nebi biv več realenuser posted image  telesno temperaturo pa imam tudi že 3 dni 37,1, tako da upam na najbolše.
Močno upam da vse kmalu zagledamo + ,oz. da nam g to potrdijo

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nisem noseča
7.3.2008 22:03:03   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: katalina

Hvala za spodbudo. user posted image user posted image user posted image user posted image
Pridem jutri povedat, kaj je bilo. Upam dauser posted image . Močno upam....
držimo pesti in navijamouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: nisem noseča
7.3.2008 22:03:33   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: anna20

Za srečo user posted image user posted image user posted image  user posted image . Mene tudi še čaka da naredim en test, ker mi zamuja 3 dni, enega sem naredila na dan ko bi jo morala dobit, pa je biv CB negativen ko pa sem zvečer še 1x pogledala pa je biv rahel plusek,vendar test po 10 minutah naj nebi biv več realenuser posted image  telesno temperaturo pa imam tudi že 3 dni 37,1, tako da upam na najbolše.
Močno upam da vse kmalu zagledamo + ,oz. da nam g to potrdijo

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu anna20)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: nisem noseča
8.3.2008 13:59:45   
aqua77
No testa danes zjutraj nisem delala, ker me je kar malo strah.user posted image
Sem se odločila, da še mal počakam. Upam, da me ne bo presenetila user posted image . Za enkrat se držim,
ampak zjutraj sem bila tako živčna, da sem šla pospavljat vse po vrsti. user posted image  
Sem se morala malo zamotiti.
Zdaj pa vsakič ko hodim na wc čekiram, kakšna je situacija. Verjetno poznate občutek!!!! user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: nisem noseča
8.3.2008 15:32:00   
lunica 85
becky:ti si sigurno noseča in to jst čutim.škoda ko ne morem za sebe



_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: nisem noseča
8.3.2008 16:18:13   
becky
lunica, bi te kar objela za te besedeuser posted image . upam, da sem res

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: nisem noseča
8.3.2008 17:04:32   
aqua77
Anna 20, a si že nardila test? Upam da ti je pokazal user posted image . Jaz bi user posted image  morala dobiti danes. Za enkrat še nič. Sem bila tako prepričana da je že user posted image  da sem že pred parimi dnevi naredila prvi test. Pa nič. Nobeden ne pokaže tako željenega +. Jutri zjutraj probam še enkrat. Sej vem da sem neučakana, ampak si ne morem pomagat.
Za vse ostale borke pa veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ob današnjem dnevu. Sigurno bo na današnji dan še veliko user posted image  in user posted image .

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: nisem noseča
8.3.2008 19:06:00   
lunica 85
ti me kar objemaj saj ti privoščim res da bi bila sedaj noseča,znake si žer na pravem mestu.pri meni ni nič podobnega,sam vsen imam upanje da ta mesec bo.ne bom pa oibupala ,saj si resnično želimuser posted image ,in ga bom tudi imela in to še to leto.

lp lunica85

___________________________________________
čakam pikico-pikeca


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: nisem noseča
8.3.2008 19:08:22   
lyra*
  katalina  ti kar naredi test,ker verjamem in upam,da se tudi tebi pokaže sreča,na ta dan žena!user posted image

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: nisem noseča
9.3.2008 9:44:03   
aqua77
No, test sem naredila. Pa ful mi je čudno pokazalo!!!!! Kjer bi mogel biti - ali pa +, je pokazalo - in polovico čritice od pluska pa še to ful, ful rahlo. Tko da nimam pojma. user posted image user posted image user posted image user posted image  Jutri delam še enkrat, če prej ne pride user posted image . Ostalim borkam pa veliko sreče in držim pesti za vas da ugledate čim prej user posted image  ali user posted image .

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: nisem noseča
9.3.2008 9:47:06   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: katalina

No, test sem naredila. Pa ful mi je čudno pokazalo!!!!! Kjer bi mogel biti - ali pa +, je pokazalo - in polovico čritice od pluska pa še to ful, ful rahlo. Tko da nimam pojma. user posted image user posted image user posted image user posted image  Jutri delam še enkrat, če prej ne pride user posted image . Ostalim borkam pa veliko sreče in držim pesti za vas da ugledate čim prej user posted image  ali user posted image .
s katerim tstom si pa delala?mogoč je boljš,da počakaš še ena dva dni in ponoviš test.kolk ti pa zamuja?
user posted image user posted image user posted image user posted image navijam zateuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: nisem noseča
9.3.2008 9:55:15   
aqua77
Delala s CB. Najboljši je baje. Sicer sem se zmotila v štetju, sem mislila, da bi user posted image  morala dobiti včeraj, pa sem danes še enkrat računala tko da bi user posted image  morala priti šele danes. 10.02. je bila zadnja user posted image . O pa sem imela 24 in 25.2. Po mojem bi mi test vseeno moral že pokazat. Sem brala tukaj na forumu, da je nekaterim pokazal že 4 dni pred user posted image . Tko da sem ga tudi jaz že prej naredila. Bomo vidli kaj bo! Tako si namreč želim biti user posted image  da upam v vse.

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: nisem noseča
9.3.2008 10:07:20   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: katalina

Delala s CB. Najboljši je baje. Sicer sem se zmotila v štetju, sem mislila, da bi user posted image  morala dobiti včeraj, pa sem danes še enkrat računala tko da bi user posted image  morala priti šele danes. 10.02. je bila zadnja user posted image . O pa sem imela 24 in 25.2. Po mojem bi mi test vseeno moral že pokazat. Sem brala tukaj na forumu, da je nekaterim pokazal že 4 dni pred user posted image . Tko da sem ga tudi jaz že prej naredila. Bomo vidli kaj bo! Tako si namreč želim biti user posted image  da upam v vse.
v vsakem primeru ti želim,da si nosečkauser posted image user posted image user posted image user posted image itak ti dobro kažeuser posted image user posted image user posted image tako,da ko boš ponovila test,da boš zagledala user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa da ne boš pozabila javituser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: nisem noseča
9.3.2008 10:13:25   
aqua77
Hvala spps,
boste prve, ki boste izvedele, seveda takoj za mojim dragim.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vesela sem pa vsake spodbude. Ostale pa veselo user posted image user posted image , da bo čim več user posted image  in user posted image  in to kmalu.

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: nisem noseča
9.3.2008 10:14:57   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: katalina

Hvala spps,
boste prve, ki boste izvedele, seveda takoj za mojim dragim.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vesela sem pa vsake spodbude. Ostale pa veselo user posted image user posted image , da bo čim več user posted image  in user posted image  in to kmalu.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bodi brez skrbi,da pridnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: nisem noseča
9.3.2008 13:04:11   
ANABOJAN
punce pozdravljene vse skupaj; forum prebiram že nekaj časa, pa sem sedaj odločila da se vam v vseh svojih upanjih pridružim tudi jaz user posted image .

Zadnjo menstruacijo sem imela 23.1., kar pomeni da je nimam že 47 dni; je res da je moj ciklus gibljiv (od 31 - 37 dni), a ta  res malo pretirava, naredila sem tudi že dva testa pa sta bla oba negativna (kakšen teden nazaj) nekaj cenejšega iz DM.  Ne vem ali mi zamuja od stresa (mam full stresno službo) in pa še poseg bi morala imeti ( 18.3. - imam HPV). Ker nimam redne sem že večkrat upala da sem noseča pa sem bla vedno razočarana. zato ne želim upati preveč, nimam pa nobenih tipičnih znakov. A se mi od vsega stresa in napora že meša al je kaka drobcena možnost da sem noseča, včasih se mi že bojim da sploh ne bom mogla zanosit, pa mam občutek da me noben okrog mene ne razume??? (že malo obupana 26 letnica) ....

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: nisem noseča
9.3.2008 13:12:40   
aqua77
ANABOJAN,
ne smeš nikoli obupat!!!! Nikoli ne veš, kdaj te sreča čaka!user posted image user posted image user posted image  Tudi tvoj čas bo prišel, boš vidla. Ti kar pogumo in naredi CB pa bo rezultat tukaj!!! Sem sigurna da bo user posted image  al pa user posted image . Samo verjet moreš, pa ne obupat, če takoj ne uspe. Zato pa smo borke. Sicer se pa splača trudit!!!! Pa sporoči nam kako je bilo na testu!!!! še par user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za pogum.....

Veliko sreče ti želim!

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: nisem noseča
9.3.2008 14:03:55   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: katalina

ANABOJAN,
ne smeš nikoli obupat!!!! Nikoli ne veš, kdaj te sreča čaka!user posted image user posted image user posted image  Tudi tvoj čas bo prišel, boš vidla. Ti kar pogumo in naredi CB pa bo rezultat tukaj!!! Sem sigurna da bo user posted image  al pa user posted image . Samo verjet moreš, pa ne obupat, če takoj ne uspe. Zato pa smo borke. Sicer se pa splača trudit!!!! Pa sporoči nam kako je bilo na testu!!!! še par user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za pogum.....

Veliko sreče ti želim!
se podpišem.kljub temu,da še test ne pokaže,je možnost zauser posted image .nasploh če imaš O na koncu cikla.povem ti iz lastnih izkušenj,ko sem bila prvič srečkauser posted image ,mi je test pokazal komaj rezultat tam okol 50dne od zadnjeuser posted image ,pa sem jih vmes nekaj naredila,ki so bili negativni,cikle sem pa imela na okoli 30dni.tako,da upanje ostajauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: nisem noseča
9.3.2008 15:58:38   
ANABOJAN
punce hvala vam za podporo, mogoče je to prav tisto kar sem rabla, da me nekdo razume, jutri grem po CB, pa vam zvečer sporočim,mogoče pa bom šla celo do ginekologa da  vidim kaj je na stvari zaradi odščipa, ki me čaka naslednji torek, ali sem res noseča, ali sem v ovulaciji in mi lahko naredi poseg, ali mi teta fešta glih prihaja, mogoče bo to v tem primeru najboljša varianta.... skratka sporočim in hvala....... za pestkeuser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: nisem noseča
10.3.2008 9:50:43   
aqua77
spps,

a si ti že kaj slišala, da ti O test pokaže prej če si user posted image  kot CB ali FS? Jaz sem to zasledila tukaj nekje na forumu. Sicej bi bilo logično, glede na to da ti O test pred user posted image  ne sme kazati nič. Ni mi pa jasno, da pa user posted image  tudi ne pokaže. user posted image user posted image user posted image
Pa hvala za odgovor!!

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ANABOJAN)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: nisem noseča
10.3.2008 10:09:28   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: katalina

spps,

a si ti že kaj slišala, da ti O test pokaže prej če si user posted image  kot CB ali FS? Jaz sem to zasledila tukaj nekje na forumu. Sicej bi bilo logično, glede na to da ti O test pred user posted image  ne sme kazati nič. Ni mi pa jasno, da pa user posted image  tudi ne pokaže. user posted image user posted image user posted image
Pa hvala za odgovor!!
jaz sem tud brala,tak da lastnih izkušenj s temi testi nimam,sem pa glih dans kupla ovul test-bolj zarad firbca kot karkoli drugega,pa se mi je prikazala rahla druga črtica.zdaj nisem ziher al se O približuje al pa je mimouser posted image sam nosečniški test pokaže zarad bhcg,ovulacijski pa lh(pozabla kak se reče)

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: nisem noseča
10.3.2008 10:43:53   
aqua77
Stran: << < Prejšnja stran 1 [2]


Še enkrat hvala za informacijo. Sej verjetno veste, da ko si enkrat že skoraj 100% pa potem ni nič, iščeš vsako malenkost, da se je oprimeš. user posted image user posted image  V glavnem zjurtaj, ka sem delala ta čuden FS, ker mi je CB zmanjkal user posted image , sem bila že skoraj sigurna da sem dobila user posted image  ker je bil jasen -. Je bilo nekaj rahlo rjavega kot izcedek. Od takrat hodim na 20 min čekirat na WC če bo kaj, pa še vedno nič od user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa tudi lulat me skos tišči. Me zanima že zaradi tega, ker če dobim user posted image  morem odpovedat G danes popoldne. user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: nisem noseča
10.3.2008 11:23:58   
liam
Ojla...

Mene zanima kako je s temi ovulacijskimi testi? A lahko katera napiše kaki je princip delovanja oz. na kaki način ti pokaže nosečnost.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: nisem noseča
10.3.2008 11:51:08   
aqua77
O test ti pokaže kdaj imaš O - 10 - 12 dni po M. Pokazal naj bi pa tudi zgodnjo user posted image . In sicer tik pred M bi moral biti O test negativen, če pa je pozitiven pa gre najverjetneje za user posted image . Vsaj jaz sem tako razumela. Meni je O test pokazal + , Fs pa -. tako da sem mal zbegana. Grem danes na krvnega če ne bo prej prišla user posted image .

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?