|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nisem noseča
10.3.2008 11:56:32   
Anonimen
katalina, držim pest in upam, da bo krvni test pokazal user posted image  (ok, ne dve črtici dobesedno ampak to, da siuser posted image )

Srečno.

(odgovor članu aqua77)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: nisem noseča
10.3.2008 12:02:01   
aqua77
Hvala za lepe želje. Sem jih zelo vesela v teh trenutkih.... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: nisem noseča
10.3.2008 12:04:15   
witto
katalina user posted image user posted image  iz moje strani pa user posted image user posted image user posted image  za srečo, da bo user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: nisem noseča
10.3.2008 12:15:22   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: witto

katalina user posted image user posted image  iz moje strani pa user posted image user posted image user posted image  za srečo, da bo user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: nisem noseča
10.3.2008 13:03:52   
anna20
katalina a si že bila na testu? kaj ti je pokazal?

Jaz sem ravno od g in zelo žalostnauser posted image . Lahko si mislite zakaj. Pregledala me je in rekla da se dela neka sluz, tudi z ultrazvokom me je  in rekla da ne vidi nič in da nosečnosti ni, oz. da je lahko kaj bilo in da ni več.Do zdaj imam 3 dni rjav izcedek. Potem me je dala še na odvzem krvi? Zakaj to, če nisem user posted image ? Sem bila pa že prepričana da semuser posted image , zdaj pa ta novicauser posted image user posted image user posted image .
Upam da vsaj ostalim uspe.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: nisem noseča
10.3.2008 13:27:44   
aqua77
anna20, mi je prav žal zate!! user posted image  Sem bila sigurna, da ti je uspelo!!! Sicer pa odvzem krvi lahko tudi še kaj pokaže!!! Kar počakaj še malo. Jaz grem k G ob 18:00 danes. Hvala vsem punce moje za spodbudo!!!! Vam javim takoj ko bo kaj novega.

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu anna20)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: nisem noseča
10.3.2008 13:33:31   
Madre
Maš prav Becky!!!

Bom upala na najboljše. Pozitivne misli rodijo pozitivna dejanja.
Jutri zjutraj bom še enkrat naredila testek. Upam da bo !!!!! Če ne bo prej pritekla.
A se je že kateri zgodilo da je bila pa ni imela ugnezditvene krvavitve???
IZVIRNO SPOROČILO: katalina

Maš prav Becky!!!

Bom upala na najboljše. user posted image user posted image user posted image  Pozitivne misli rodijo pozitivna dejanja.
Jutri zjutraj bom še enkrat naredila testek. Upam da bo user posted image !!!!! Če ne bo prej user posted image pritekla.
A se je že kateri zgodilo da je bila user posted image pa ni imela ugnezditvene krvavitve???


Vgnezditvene jaz nisem imela, ko sem bila prvič user posted image ....bom videla sedaj kaj bo!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: nisem noseča
10.3.2008 13:36:02   
Madre
ker upam da bo en velik plusek user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Madre)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: nisem noseča
10.3.2008 13:49:37   
aqua77
Jaz tudi upam da bo!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa sporoči nam, ko bo kaj novega!!

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Madre)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: nisem noseča
10.3.2008 13:59:22   
Madre
Jaz kar upam, čim mi M zamuja bi to lahko bilo to, ker je običajno vse on time. No poskusila bom zdržati do srede, da opravim test. Razen če mi ga uspe danes kupiti, ker sem sedaj v službi potem pa šola do cca 20:30 pa se mi ne mili do dežurne lekarne...user posted image user posted image . Javim pa definitivno.

Ti pa tudi javi kako kaj poteka user posted image user posted image user posted image jaz pa bom držala pesti, da bo vse naj, če ne sedaj pa v bodoče.....samo pozitivno...pa bo..



(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: nisem noseča
10.3.2008 17:14:47   
Bivy
Pozdravljana dekleta!

Jaz bi pa morala dobiti user posted image  2.3, pa do danes ni ne duha ne sluha o njej. Sem že upala , da se zanosila, pa sta mi oba testa pokazala minus user posted image . M imam pa vedno zelo redno in mi še nikoli ni toliko zamujala. Nekaj dni me v jajčnikih tudi špika. Sedaj me je strah, da ni kaj narobe user posted image . Ali mislite, da je še kakšna možnost, da sem noseča?

(odgovor članu Madre)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: nisem noseča
10.3.2008 18:04:59   
lunica 85
raje pokliči g in jo vprašaj kaj bi to bilo,ker nikoli ne veš,mogoče pa je vgnezditvena.kaj pa vem.
KATALINA:sporoči nam ko prideš kako in kaj si ugotovila,ja pa sej vem da je user posted image ,če je ti želim veliko sreče in zdravegauser posted image

lp lunica

______________________________________
čakam pikico -pikeca


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu Bivy)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: nisem noseča
11.3.2008 10:19:00   
aqua77
Ojla punce! Danes zjutraj je prišla user posted image !!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tako da se javljam v klub M ne pričakujemo aprila!

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: nisem noseča
11.3.2008 10:24:36   
becky
katalina, te user posted image user posted image user posted image user posted image . bo pa naslednji mesec. držim pesti!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: nisem noseča
11.3.2008 10:26:06   
aqua77
Hvala. Sem danes čišto na tleh. Sem se že tako veselila!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: nisem noseča
11.3.2008 10:28:20   
becky
bo pa naslednji mesec. pa še v novem letu 2009 boš mela takoj najlepše darilo user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: nisem noseča
11.3.2008 10:32:33   
Madre
IZVIRNO SPOROČILO: katalina

Hvala. Sem danes čišto na tleh. Sem se že tako veselila!!!user posted image user posted image user posted image


Katalina evo en BIG user posted image from me!!! Drži se in ne izgubi volje in upanja!

l.p.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: nisem noseča
11.3.2008 10:34:12   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: katalina

Ojla punce! Danes zjutraj je prišla user posted image !!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tako da se javljam v klub M ne pričakujemo aprila!
ne bit preveč žalostna,saj imaš nasuser posted image ,v glavnemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: nisem noseča
11.3.2008 10:40:19   
aqua77
Punce najboljše ste!!! Mi je takoj lažje pri srčku, ko vidim da me nekdo razume!! Hvala za objemčke in lepe besede!!user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: nisem noseča
11.3.2008 10:42:57   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: katalina

Punce najboljše ste!!! Mi je takoj lažje pri srčku, ko vidim da me nekdo razume!! Hvala za objemčke in lepe besede!!user posted image
tu ni panike,da te ne bi razumele,smo vse v istem druser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: nisem noseča
11.3.2008 10:48:18   
aqua77
spps,
to maš pa prav!!! user posted image user posted image user posted image  Samo tudi na nas čakata user posted image  ali user posted image . Je tako? user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: nisem noseča
11.3.2008 10:54:16   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: katalina

spps,
to maš pa prav!!! user posted image user posted image user posted image  Samo tudi na nas čakata user posted image  ali user posted image . Je tako? user posted image
to pa definitivnouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: nisem noseča
11.3.2008 11:08:35   
Bivy
Ravnokar sem tudi jaz dobila user posted image . Pa sem kar upala, da je ne bo.

Katalina tudi jaz ti želim, da boš v aprilu že user posted image . user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: nisem noseča
11.3.2008 11:14:09   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Bivy

Ravnokar sem tudi jaz dobila user posted image . Pa sem kar upala, da je ne bo.

Katalina tudi jaz ti želim, da boš v aprilu že user posted image . user posted image  user posted image  user posted image


Jaz pa tebi! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  In bova potem obe aprola srečke user posted image . Bova lahko ena drugi jamrale, kako nama je slabo!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Bivy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: nisem noseča
11.3.2008 11:42:36   
Bivy
Hvala za user posted image . Upam da bova res aprila že user posted image .

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?