|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Priprava na krst
18.3.2008 14:13:22   
zabica26
Če gospod tako želi, bo jaz otroka s sabo vzela. Čeprav mi ni jasno, kaj boste tko dolg tam delal.
Mi smo imel sestanek, da je pobral podatke od vseh krščencev, nam povedal, kako vse skupi zgleda in smo šli domov.

Pri mejhnih otročkih nardi krst celo pomaši, da je vsega skupaj v 15 minutah konec-če slučajno otrok joka. user posted image

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Priprava na krst
19.3.2008 12:01:07   
ROmama
http://www.dom-sv-jozef.si/vec_dolgo.php?id=2&tabela=krst


Takole izgleda program priprave.

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Priprava na krst
14.4.2008 19:39:35   
Anonimen
A zdaj so še priprave na krst? Ne samo da si obremenjen vedno s sto stvarmi, poleg tega pa še človek varstva nima, in kaj ti tam povedo kaj novega?
Včasih sem bila ful verna, pa me čedalje bolj mineva.

(odgovor članu ROmama)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Priprava na krst
17.6.2016 12:26:44   
IanAlex
Pozdravljeni!

Obupano vas prosim za pomoč! S partnerjem živiva v tujini in se nama je rodil fantek, ki je sedaj star 9 mesecev. Ker se je rodil septembra, ga nisva želela voziti ne v njegov rodni kraj (Portugalska) in ne v mojega, da bi ga krstili. Toda sedaj se nama pa zdi, da je že dovolj velik, da ga dava krstiti in ravno tukaj nastane problem. Ker oba delava, imava dopust že planiran in do sedaj sva imela upanje, da ga bo krstil župnik mojega župnišča, toda on zahteva dokumente, ki pa jih žal na Portugalskem ne poznajo in ne izdajajo. Izdali pa so dokument, edinega, ki ga izdajajo in to je certifikat, da je oče katoliške vere in da je bil krščen. Naš problem je sedaj najti župnika s srcem in razumevanjem, ki bi otroka krstil... Če mogoče kdo izmed vas pozna kakega, bi ga lepo prosila za konktakt, saj sva ga pripravljena odnesti v katero koli župnišče, samo da bi bil krščen in da bi bili njegovi najbližji ob tem pomembnem dogodku zbrani okoli njega.

Hvala za razumevanje ter pomoč vsem v naprej!
Lep pozdrav,
Barbara

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Priprava na krst
8.5.2023 14:32:29   
MojaMalaBiba
Sicer ne vem koliko je aktivna ta tema, vendar je meni prišlo zelo prav ko so mi priporočali da se za krst moje hčerke obrnem na trgovino pax ki prodajajo krstne sveče - https://www.pax.si/unikatne-svece/krstna-sveca/

(odgovor članu IanAlex)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?