|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fantova preteklost
23.7.2023 23:41:37   
Nika113
Pozdravljeni, obracam se na vas, ker sem pred dilemo nadaljevati zvezo ali prekiniti s fantom. Skupaj sva sele pol leta, ampak se imava res lepo in se dobro razumeva. Je fant na mestu, skrben, pozoren in si z njim lahko predstavljam prihodnost. Tezava pa je njegova preteklost, o kateri mi je sicer odprto povedal ze na zacetku zveze. Fant je pred mnogimi leti dvakrat obiskal prostitutko. To se je prvic zgodilo pred 15 leti, drugic pa pred priblizno 5. Slo je za radovednost in pravi, da tega ne bi vec ponovil. Na to, kar je storil ni ponosen, ampak pravi, da preteklosti ne more spremeniti, zelel pa je biti iskren in mi je o tem povedal, saj se zaveda, da gre za obcutljivo temo. O tem sva veliko govorila, bil je odprt in mislila sem, da me to ne moti, zdaj pa se zalotim, da ko pridem mimo teme o prostituciji, se spomnim na njega in se ne pocutim dobro. Zelim sprejeti, da je preteklost pac preteklost in da je fant zdaj drugacen, ampak me zal na trenutke to grize, saj sama ne bi nikoli storila tega in imam mnenje, da mnogo ljudi v tem biznisu ni prostovoljno. Ne vem, kako naj se pomirim s tem, da je to v preteklosti, pustim to za sabo in nadaljujem zvezo s fantom. Ali pa so nekatere stvari prevec za nas in preprosto ne moremo preko sebe. Vsako mnenje ali izkusnje so dobrodosli, hvala.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fantova preteklost
28.7.2023 20:02:10   
Lelly28 RR
Draga moja, povedal ti je resnico. Veliko ljudi obišče prostitutke, vprašanje je zakaj je to naredil in še bolj pomembno zakaj tebe to tako moti? Če ne moreš iti čez njegovo preteklost je boljše, da kar takoj zaključita, saj bo z leti samo še težje.

(odgovor članu Nika113)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?