|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: trikolesnik z ročajem
16.3.2009 14:23:20   
tana-2
Meni se po mojih izkušnjah zdi, da je logično sosledje: tricikel, poganjalec brez koleščk, kolo. Moja sinova sta oba imela najprej tricikel, da sta se naučila gonit. Opazila sem, da je razlika, ali ima otrok navaden tricikel s plastičnimi kolesi (zelo težko goni), ali pa pošten kovinski tricikel z gumiranimi kolesi. Pomembno je tudi, da mu ustreza velikost in razmerje (nekateri se lahko razširijo). Poganjalec brez koleščkov je potem za učenje ravnotežja, torej vmesna faza do pravega kolesa. Jaz v glavnme ne bi spustila nič od tega, naučila pa sem se, da je vse potrebno kupiti kvalitetno in brez vseh brezveznih navlak (poličk, muzike, igrač...). Potisna palica pa je, po mojih izkušnjah, zato, da kontroliraš malega voznika, da ne zapelje na cesto, da se ne pelje v drugo smer, kot bi ti rad ipd.user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: trikolesnik z ročajem
16.3.2009 23:08:49   
metka_zone
Kakšno kolo pa je za dve leti in pol starega otroka? Glede colov mislim? 12'colsko?Kje se da dobiti? Za tamalga iščem, ker poganjati že zna,ampak še bi rabil pomožna kolesa.

Lp

(odgovor članu tana-2)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: trikolesnik z ročajem
17.3.2009 16:47:10   
Ulaa
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

user posted image

Mi imamo tega in je zakon. Otroka lahko notri pripneš. Palica se prvo odstrani samo do polovice ,da ima še vedno naslon, potem še drugi del. Stol ima tri različne postavitve (različno oddaljen od pedal). Balanco se lahko blokira, da je namiru in pedala se lahko da v prosti tek. Ima pa še ročno zavoro. Naša frajla sploh noče dol z njega. Je pa iz kovie, kolesa so iz gume, tisti črn del na balanci pa je mehak, da se ne more otrok udarit...


kje si ga pa staknila?

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: trikolesnik z ročajem
17.3.2009 16:51:50   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: metka_zone

Kakšno kolo pa je za dve leti in pol starega otroka? Glede colov mislim? 12'colsko?Kje se da dobiti? Za tamalga iščem, ker poganjati že zna,ampak še bi rabil pomožna kolesa.

Lp


Ja, 12-colsko, v vseh trgovinah jih imajo. No, ne ravno pri kruhu, ampak pač tam, kjer jih imajo. Hervis, Intersport, Trgoavto, specializirane trgovine ....

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: trikolesnik z ročajem
17.3.2009 21:27:49   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Ulaa

kje si ga pa staknila?



quelle, ga imajo pa še v črno rdeči in princess verziji

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: trikolesnik z ročajem
18.3.2009 9:56:12   
soni
Klaudia, mi imamo tudi takšnega in tudi Princess in smo tudi zelo zadovoljni! Malčka uživata!

Sem pa takšne videla tudi v Rutarju. Samo cena je bila višja- firma Hauck.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: trikolesnik z ročajem
18.3.2009 10:42:36   
Klaudia
ulaa - evo (klik za link do quelle):
pooh in princess

črno rdeč

pa še slikice vseh variant
user posted image

user posted image

user posted image

Je pa ta zadnji 20€ cenejši.

< Sporočilo je popravil Klaudia -- 18.3.2009 10:43:03 >


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: trikolesnik z ročajem
18.3.2009 16:15:30   
skuštrana
Meni se po mojih izkušnjah zdi, da je logično sosledje: tricikel, poganjalec brez koleščk, kolo.


Vidiš, ni povsod tako. Naša sedaj 4 letnica ni nikoli znala poganjat tricikla, ker ji nekako ni šlo, da ima noge tja naprej in jih mora vrtet. No way. Potem je pa pri 2 letih dobila 12 colsko kolo, se vsedla nanj in se odpeljalauser posted image Tricikla pa še kar nekaj časa ni obvladala, še dandanes se ji ne da... Je pa potem navadno kolo začela vozit brez pomožnih koles pri 3letih.
Bomo videli kakao bo tamali, trenutno se spravi na tricikel in se samo odganja...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu tana-2)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?