|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
19.3.2008 19:08:22   
YULIAH
Meni je čaj prinesla kolegica, pa je rekla, da ga moraš piti 6 tednov, potem pa dva tedna pavze. Pijema ga oba, vsak deci, pa dan vsakmu sam en ščepec zelišč....njej je uspelo kar hitro zanosit, upam da bo men tud...

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
20.3.2008 9:05:45   
lunica 85
A mi lahko katera pove nekaj,jst sem včeraj začela piti ta čaj(oba z dragim)
in sem dobila čez kake dve urew take močne krče kot pred m.a je to možno da mi čaj ne ustreza al je to  samo m krč.hvala že v naprej.pijem pa tako kot piše na vrečki.v 3dcl vrele vode dam dve žlički časja in pustim5 min.da se namoči in spijem počasi.


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
20.3.2008 9:40:01   
~Biba~
lunica 85 pa si jo pila mlačno in po požirkih? Jaz sem prvo šalčko spila, očitno mal prehitro, ker so se tudi pojavili krči....raje jo pij počasi(2dc celo uro) in mlačno..meni, tako počasno pitje, ni delalo nobenih težav.
Aja, pa ne zanemarimo psihe in naključijuser posted image

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
20.3.2008 9:57:25   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

lunica 85 pa si jo pila mlačno in po požirkih? Jaz sem prvo šalčko spila, očitno mal prehitro, ker so se tudi pojavili krči....raje jo pij počasi(2dc celo uro) in mlačno..meni, tako počasno pitje, ni delalo nobenih težav.
Aja, pa ne zanemarimo psihe in naključijuser posted image
ja sem pikla mlačno in počasi,no vsaj vem da sem.pa moj draqgi je tud spil.samo un je kr zvrnuuser posted image ,danes sem mu pa rekla da more počasi.pa kaj ve to pijte zjutraj ali proti večeru.ker jst delam pop pa da bi nosla to s sabo ,ker pridem domov šele ob 22.30



_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
20.3.2008 10:19:32   
aqua77
Jaz bi pa vprašala kje se da na obali dobit ta čaj? Ve mogoče katera??? user posted image  

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
20.3.2008 10:31:52   
lunica 85
kaj nimate sanolabor trgovine
joj  ne vem pa pomoje na kakšni tržniici,upam da ti katera punca pove


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
20.3.2008 11:17:02   
aqua77
Hvala za odgovor vseeno!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
20.3.2008 13:17:49   
~Biba~
katalina..tudi na obali imate Sanolabor: v Kopru, Pristaniška 2 (na tržnici).

lunica85 Jaz ta čaj pijem po večerji, pred spanjem..ni važno koliko je ura..je postal nek večerni ritual pred spanjemuser posted image A tvoj ga je kr zvrnu?user posted image pol pa so krči verjetno kaj drugega, ne pa zaradi čaja, ali pa ima tvoj  dober želodecuser posted image

držim pesti da nam uspe, pa če je to  zarad čaja, psihe, ali zard česarkoli..sam da uspe iz ljubezniuser posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
20.3.2008 13:29:19   
crvicek
Punce že nekaj dni vas prebiram in danes sem se tudi jaz odločila, da bom začela z pitjem tega čaja. Naročila sem ga v samostanu v Stični po e-mailu in mi ga v treh dneh pošljejo po pošti. Kontakt za naročilo in informacije:
sitik@siol.net

Zdaj pa sem tako zbegana, koliko in kdaj naj ga pijem. Full različnih mnenj sem že prebrala, tako da res ne vem.

Kaj se držim navodil, ki bodo na čaju ali naj ga pijem tako kot ste nekatere napisale: zjutraj, po požirkih od prvega dne M, do naslednje M?

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
20.3.2008 16:34:59   
TODY78
IZVIRNO SPOROČILO: TODY78

Jaz sem jo kupila v Novi Gorici, eni privat trgovini:na etiketije ime proizvajalca, int.stran pa je www.papaja.si/zeliscni.html ....ne vem pa če je ta tista prava (RDEČA)???user posted image user posted image  



A katera ve, če pijem pravo krvomočnico????

(odgovor članu TODY78)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
20.3.2008 17:16:14   
~Biba~
TODY78 sem si že včeraj ogledala spletno stran ...žal pa ne vem katero krvomočnico piješ; saj piše tam le krvomočnica rastlinauser posted image
...to boš morala kar sama povprašat v papaji.
Žal ti ne morem pomagat.


(odgovor članu TODY78)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
20.3.2008 17:36:59   
zvezdica.1
Mene pa zanima če je to res, ker sem nekje prebrala, da čaj krvomočnice škoduje plodu. Midva se trudiva že več kot 1 leto in pol pa nama nikakor ne uspe user posted image . Zdaj pa se bojim če bi pila ta čaj, da bi res škodil kot tam piše. Prosim vas če mi potrdite če je to res.

Hvala!

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
20.3.2008 18:28:41   
TODY78
punce!
kako lahko dodaš v sporočilo sliko?
Copy/paste ne delujeuser posted image

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
20.3.2008 18:45:38   
Athina
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica.1

Mene pa zanima če je to res, ker sem nekje prebrala, da čaj krvomočnice škoduje plodu. Midva se trudiva že več kot 1 leto in pol pa nama nikakor ne uspe user posted image . Zdaj pa se bojim če bi pila ta čaj, da bi res škodil kot tam piše. Prosim vas če mi potrdite če je to res.

Hvala!


Zvezdica.1 - to sem tudi jaz nekje prebrala ... vem pa ne ... midva sva ga en mesec pila, potem pa sva nekak obupala nad tem, nimava prave discipline user posted image

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
21.3.2008 8:53:43   
cleopatra
Če ne veste, če je prava krvomočnica, povejte latinski naziv za rastlino- Geranium robertianum.
V Stični v Samostanu vem, da jo imajo, lahko pokličite, če vam pošljejo po pošti





user posted image
N.C. (01) 787 71 00


user posted image
(01) 787 72 95


user posted image
(01) 786 97 90


user posted image
(01) 787 75 70
Fora tega čaja je, da se pije po požirkih, ena skodelica čez cel dan, to v praksi pomeni npr. dva požirka vsako uro.
Da bi škodoval plodu, ne vem, vem pa, da vsebuje nekaj radija in da je sestavni del protirakave Breussove kure.

(odgovor članu TODY78)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
21.3.2008 11:26:57   
lunica 85
ja jst sem ga kupila v sanolaborju-celje in mi je rekla da prodajajo vijoličnega,sem pa klicala v papaj in vprašala katerega pošljejo v sanolabor

_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
21.3.2008 11:29:20   
lunica 85
in je rekla da pošiljajo rdečo krvomočnico.zdaj pa ne vem.bom pila 6 tednov in če ne bo pomagalo bomp a naročila preko neta v stični.lp


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
21.3.2008 11:53:29   
MamiBom
Ko je mož v Sanolaborju hotel kupiti krvavi mlečnik (ni v prodaji), so mu prodali krvomočnico ... user posted image   toliko o njihovem poznavanju.

Kasneje sem dobila ta čaj v Bazilici v Cityparku in nama je že po enem mesecu uspelo. user posted image

(odgovor članu TODY78)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
21.3.2008 18:23:17   
TODY78
sem poslala na papajo email: odgovor RDEČO: Geranium robertianum.

(odgovor članu MamiBom)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
22.3.2008 10:50:41   
lunica 85
ja pa sej jst se tudi klicalav papajao in so rekli rdečo,one v sanolaborju pa da vijolično.no pa važno je da pijem o pravo.danes začnem s klomifenoim.

_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu TODY78)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
22.3.2008 13:38:51   
~Biba~
kaj zaj v sanolaborju imajo rdečo, ali prodajalke ne vejo točno katero sploh prodajajo?

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
23.3.2008 9:39:19   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

kaj zaj v sanolaborju imajo rdečo, ali prodajalke ne vejo točno katero sploh prodajajo?

draga moja tudi jaz sem zbegana.sem si rekla pila bom tistih 6 tednov če bo kaj bo čene pa grem nekam kjer bom dobila pravo rdečo krvomočnico.če te ženske ki dealjo tam ne vejo -ena v papaji reče rdeča,tista ,ki dela pa v sanolaborju pa vijolično.

kaj pa vem kaj naj si mislim ko pa še same ne vejo.


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
25.3.2008 18:22:36   
lunica 85
drage moje danes sem prejela mail na katerega mi ej odgovorila gospa s sanolaborja.v vseh sanolaborjevih trg.prodajajo vijolično krvomočnico.a mi lahko katera pove kje najdem pravo rdečo krvomočnicouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
25.3.2008 19:09:18   
arobic3
OJ jaz sem jo ravno danes kupila v domači lekarni v MB. Nevem od kot si, ampak sigurno imate kje  v bližini kako lekarno z domačimi zdravili.
mamibom zasledila sem tvoj  post in nekaj o krvavem mlečku.Kaj pa je to!?!
Me smo že vse rahlo paf od vseh teh čajev

_____________________________

DREJČI

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
25.3.2008 21:37:30   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: arobic3

OJ jaz sem jo ravno danes kupila v domači lekarni v MB. Nevem od kot si, ampak sigurno imate kje  v bližini kako lekarno z domačimi zdravili.
mamibom zasledila sem tvoj  post in nekaj o krvavem mlečku.Kaj pa je to!?!
Me smo že vse rahlo paf od vseh teh čajev
res ti hvala upam da bom laHKO KJE TO KUPILA.
KJE BI IMELI TAKŠNO LEKARNO Z DOMAČIČI ZDRAVILI V OKOLICI CELJA NIMAM BLAGE VEZE.BOM MALO POVPRAŠLA.HVALA IN VELIKO SREČE



_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?