|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
28.3.2008 16:35:03   
atina1
IZVIRNO SPOROČILO: arobic3

OJ jaz sem jo ravno danes kupila v domači lekarni v MB. Nevem od kot si, ampak sigurno imate kje  v bližini kako lekarno z domačimi zdravili.
mamibom zasledila sem tvoj  post in nekaj o krvavem mlečku.Kaj pa je to!?!
Me smo že vse rahlo paf od vseh teh čajev


kje je ta domaca lekarna v mb?

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
30.3.2008 13:40:14   
~Biba~
atina1 evo odgovor 
IZVIRNO SPOROČILO: arobic3 Kupila sem jo v lekarni LAH na Taboru nasproti nekdanje Metalke, katera ve kje je to.

Še podrobneje iz iskalnika:

    LAH MAGDALENA - LEKARNA LAH GORKEGA ULICA 18,  2000 MARIBOR



< Sporočilo je popravil kleja -- 30.3.2008 13:41:33 >

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
4.4.2008 19:00:10   
*chance*
naj še jaz nekaj prispevam user posted image

KRVOMOČNICA ali SMRDLJIČKA 
 
LATINSKO IME:geranium robertianum
STEBLO: visoka do 40cm, močno razvejana in dlakasta.Ima neprijeten duh po kozlu ali stenicah.
CVETOVI:  so drobni, zvezdasti in rožnordeči.
Cvete od junija do pozne jeseni.

UPORABNI DELI: Uporabljamo celo rastlino, ko cvete. Uporabljamo le mlado rastlino, ki jo nabiramo aprila in junija. Večinoma uporabljajo liste.
UPORABA IN PRIPRAVA: Zelišče si ponoči prilepimo na ledvice, poleg tega pa pijemo namočeno zelišče: pri vnetih očeh,vnetju obraznega živca, otečenih dlesni.
Pri vnetju grla grgramo. Zelišče stolčemo in ga položimo na boleče mesto: pri vnetih očeh, vnetju obraznega živca, otečenih dlesnih. Zelišče navežemo na otekline. Zdravi tudi: lišaje, ekceme, razjede, rane, vnetja. Ob neplodnosti v zakonu naj mož in žena popijeta po požirkih vsak dan skodelico čaja.Uspeh se bo verjetno kmalu pokazal.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
5.4.2008 10:50:07   
Oaza
Pozdravljene!

Jaz sem pila krvomočnico iz Sanolaborja. In sicer začela sem jo pit takoj po končani M. Pila pa sem jo nekje dobre tri tedne. In pokazal se je plusek! Mogoče je pomagal čaj, mogoče pa ne- glavno, da je user posted image .
Poskusite! Izgubiti nimate kaj!

Veliko sreče! user posted image

(odgovor članu *chance*)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
5.4.2008 10:54:52   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Oaza

Pozdravljene!

Jaz sem pila krvomočnico iz Sanolaborja. In sicer začela sem jo pit takoj po končani M. Pila pa sem jo nekje dobre tri tedne. In pokazal se je plusek! Mogoče je pomagal čaj, mogoče pa ne- glavno, da je user posted image .
Poskusite! Izgubiti nimate kaj!

Veliko sreče! user posted image






Oaza user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!
Čestitke!!!!!!!!
BODI SREČKA user posted image , BREZ SLABOSTI IN Z ZDRAVIM user posted image !!!!

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
5.4.2008 11:00:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Oaza

Pozdravljene!

Jaz sem pila krvomočnico iz Sanolaborja. In sicer začela sem jo pit takoj po končani M. Pila pa sem jo nekje dobre tri tedne. In pokazal se je plusek! Mogoče je pomagal čaj, mogoče pa ne- glavno, da je user posted image .
Poskusite! Izgubiti nimate kaj!

Veliko sreče! user posted image


Sta jo pila oba s partnerjem ali samo ti?

(odgovor članu Oaza)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
5.4.2008 12:22:54   
Oaza
katalina- hvala! Žal so slabosti že prisotne. user posted image
anonimna-pila sem ga samo jaz!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
7.4.2008 15:05:29   
mausilein
Zdravo,punce.Zanima me glede tega čaja krvomočnice.Nekje sem zasledila,da obstaja več vrst te krvomočnice.Mi lahko katera pove, kateri je pravi in kako se ga pije.Od M do M ali do O?Pa kolikokrat na dan se ga pije?


(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
7.4.2008 15:37:56   
~Biba~
Če bi prebrala to temo, bi takoj dobila odgovore na tvoja vprašanja.

IZVIRNO SPOROČILO: barbyka

Zdravo,punce.Zanima me glede tega čaja krvomočnice.Nekje sem zasledila,da obstaja več vrst te krvomočnice.Mi lahko katera pove, kateri je pravi


pravi je čaj rdeče krvomočnice


in kako se ga pije. Od M do M ali do O?Pa kolikokrat na dan se ga pije?


Kako se ga pije? ..odpreš usta, in user posted image
- Na embalaži piše da daš 2 žlički v 3 dc vode( jaz delam žlico na 2 dc) pokriješ, pustiš 5 min mirovat.
- Piješ mlačen; ne vroč čaj, po požirkih..čez cel dan/ko ti pač zapaše/ 2dcl na dan je normauser posted image
- pij ga od konca m, končaj s pitjem, kak dan preden je ne pričakuješ.

Upam, da sem ti lahko pomagala.

Na zdravjeuser posted image


(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
7.4.2008 15:49:04   
mausilein
kleja,najlepša hvala za odg.
saj sem brala,ampak bolj na hitro,ker zaradi šefov ne morem biti preveč na rač. user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
23.4.2008 13:16:45   
atina1
halo punce!

Kak pa naj jaz pijem ta caj ce nevem kdaj bo prisla user posted image  ,imam ful ful neredne, pa niti za ovulacijo nevem?

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
23.4.2008 14:11:25   
lily32
Saj ga lahko vseeno piješ. Piti ga ne smeš le takrat, ko imaš user posted image . Kot sem jaz prebrala, je glavna njegova funkcija, da uravnava ciklus in okrepi maternično sluznico ter s tem omogoči, da se oplojeno jajčece lažje vgnezdi. Če imaš neredne cikluse, ti bo mogoče čaj pomagal tudi pri tem. Poskusiti ni grehuser posted image

(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
25.4.2008 10:39:32   
db
Živijo jaz sem tudi začela pit čaj ker nimam oz jo nisem dobilauser posted image  noseča p atudi nisem bom videla kaj bo,se mi pa je zdej pojavil od kar pijem čaj rjavi izcedek,a se je kteri tudi to zgodilouser posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
25.4.2008 11:03:27   
Anonimen
Tudi jaz ga pijem cca. 3 tedne, sedaj pred M sem prenehala. Nisem opazila nobenega sumljivega izcedka vse je kot običajno. Mi je pa ta čaj tudi prijetenega okusa.

(odgovor članu db)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
18.5.2008 10:44:20   
becky
tud jaz bom začela pit ta čaj po končani M. bomo vidli ali bo kaj pomagalo. javim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
18.5.2008 12:47:22   
nejkag
jaz sem ga pila prejsnji mesec in se mi je vse zakompliciralo, naredil se mi je velik folikel ki ni hotel pociti med ovulacijo in zaradi tega mi je user posted image  zamujala in imela sem grozne krce, ne vem ce je temu kriv caj, vendar sem se odlocila da ga ta ciklus ne bom pila, ker se bojim da je temu bilo krivo to. a se je se kateri kaj takega zgodilo?
lp

_____________________________

Nehala te bom ljubiti in želeti ko bo slep slikar narisal zvok padajoče vrtnice na prag dvorca ki ne obstaja!

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
18.5.2008 15:07:09   
limonita
Živjo punce!

Mene pa zanimajo predvsem izkušnje tistih, ki so čaj pile dlje časa. Ali ste imele ob pitju tega čaja močnejšo in bolj bolečo menstruacijo kot sicer? Se mi zdi nekako logično ker odebeli sluznico.

(odgovor članu nejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
18.5.2008 15:15:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: limonita
Ali ste imele ob pitju tega čaja močnejšo in bolj bolečo menstruacijo kot sicer?



Ne, nisem imela. Bila je čisto normalna M kot sicer.

(odgovor članu limonita)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
29.5.2008 15:27:04   
tane
Evo punce sem danes našla tole na netu: Krvomočnica pri neplodnosti

http://www.gorenjskiglas.si/novice/nasveti/index.php?action=clanek&id=21354&from=arhiv

Kot je napisal avtor 'rožica resda ne dela čudežev je pa vredno poskusit...'

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
14.5.2010 17:45:09   
~Minnie~
Predvidevam, da se ta čaj lahko prije tudi preventivno .... preden bova začela delati na user posted image ??

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
19.10.2010 13:01:39   
leaa
En lep pozdrav vsem tistim, ki se trudite na user posted image !

Tut jaz sem ena izmed tistih, ki je danes začela piti ta čaj. Dva meseca sem bila na klomifenu, pa nama ni uspelo. Jutri imam pregled, pa sem se odločila, da poizkusim še z čajem. Lansko leto sem namreč ostala brez enega jajcevoda, ker sem imela IMN. 

VSEM, KI UPAMO ŽELIM VELIKO SREČE!

LP user posted image  

(odgovor članu ~Minnie~)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
26.1.2014 21:10:37   
limoncek
pozdrav vsem skupaj .... koliko pa kaj stane ta čajček ? tudi jaz bi poskusila ... ker se še en čas trudiva pa nič ....

(odgovor članu leaa)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
27.1.2014 11:36:40   
Amelie*
Čajček je pred leti stal manj kot 3 EUR. Ni bil nek hud strošek. Verjetno je še vedno tako user posted image

(odgovor članu limoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
27.1.2014 11:49:16   
limoncek
hvala :) bom si en dan šla kupit v toto lah lekarno na taboru ....

(odgovor članu Amelie*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
29.1.2014 13:41:28   
kavbojka
limoncek krvomocnica naj bi vplivala na zadebelitev sluznice
jaz sem jo nekaj casa pila, dokler nisem ugotovila da se moja sluznica sama dovolj odebeli, brez pomoci caja
pijem pa trenutno plahtico in rman, ta dva naj bi pomagala pri uravnavanju ciklusa. upam na zmanjsanje delovanja rjavega izcedka pred M

(odgovor članu limoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?