|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali katera načrtuje konec leta
20.3.2008 13:38:44   
aqua77
Jaz lahko povem, da se je želja po user posted image  pri nama pojavila nekako istočasno. Ugotovila sva, da je enostavno oprišel čas za družino. Sicer sva že dolgo skupaj, ampak na začetku nisva imela nobenih takih planov.

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Jane77)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ali katera načrtuje konec leta
20.3.2008 15:53:49   
JanaB
Mislim, da sva kar nekako istočasno prišla na to idejo oz. dogodki sami vodijo v to smer, da bo počasi čas za otročke ... no še sploh, če jih nočeva pri 40-ih delat user posted image  Upam, da se bo prijelo, ko bo treba. 

(odgovor članu Jane77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ali katera načrtuje konec leta
23.3.2008 14:27:11   
Martinčka
hm... jaz mam že od kar pomnim rada otroke, ampak on je pa bil prvi ki je rekel, da komaj čaka da bo med nama v posteljci še en mali sonček... me je takrat full presenetil in zdaj že oba sanjava kakšno leto in tudi še bova sanjala kakšno leto.. potem pa greva v napad.. mogoče tudi prej, mogoče (upam da ne!) pa tudi kasneje...

Tejčica sicer ne vem od kod si, ampak jaz imam dokaj podoben problem, pa ne da ni tukaj mojih kolegic ampak nobena še nima želje po družini in se ne morem z nikomer o tem pogovarjat.. če pa jim kaj omenim pa se mi zdi kokr da me prav čudno gledajo in si mislijo da sem za luno...

ah zato pa ste tukaj vse ve, s katerimi lahko počvekamo o teh stvarehuser posted image

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ali katera načrtuje konec leta
23.3.2008 15:53:52   
dusica04
no midva sva ravno ta mesec začela... torej od 8/3/08 po moji zadnji user posted image ...sva šla v "napad"...bomo videli kako dolga bo "čakalna doba"...
sicer pa meni že tako pošteno tik-taka materinska ura da je za znoret. Sicer sem stara 25 let in še imam teoretično čas za to...a moje srce več nima časauser posted image
če bi bil zdaj user posted image ker je ne pričakujem 8/4/08...bi zibali konec leta...user posted image

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?