|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pilates
7.4.2008 12:26:24   
Špelca21
Super. user posted image user posted image

Jst sem šla včeraj spet ampak je blo mal težko (so me noge mal bolele) ampak sej bo. Saj jaz pri hrani tudi nimam neke posebne diete, manj jem pa sladkarij probam ne jest čeprav včasih si pa privoščim kak košček čokolade (tko max. 2 koščka na teden), lih tolk da je mal. user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pilates
7.4.2008 17:27:06   
Špelca21
A smem vprašat lelaval iz katerega konca pa si ti?

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pilates
8.4.2008 7:22:40   
lelaval
A smem vprašat lelaval iz katerega konca pa si ti?


Najlepši del Slovenije - štajerska user posted image user posted image user posted image user posted image
Živim 15 km iz MB, tako, da imam ture, kakršne želim - med travniki in njivami user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pilates
8.4.2008 8:08:04   
Špelca21
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval


Najlepši del Slovenije - štajerska user posted image user posted image user posted image user posted image



No glede tega bi jaz rekla da bi se dalo še debatirat user posted image user posted image  moj user posted image  bi se pa popolnoma strinjal s tabo, glede na to da je on tud cca. 15 km iz MB.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pilates
8.4.2008 11:59:25   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval


Najlepši del Slovenije - štajerska



No glede tega bi jaz rekla da bi se dalo še debatirat moj bi se pa popolnoma strinjal s tabo, glede na to da je on tud cca. 15 km iz MB.


V katero stran - jaz sem pred MB, če greš iz LJ.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pilates
8.4.2008 12:59:12   
Špelca21
Vurberk. user posted image

< Sporočilo je popravil Špelca21 -- 8.4.2008 13:00:41 >

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pilates
8.4.2008 23:21:49   
lelaval
Vurberk.


Malo bol "bek" user posted image  user posted image   - je tudi lepo user posted image .

Si danes izpolnila svojo "obveznost"? Jaz sem prav jezna, ker je slabo vreme napovedano - danes sem še uspela pretečt svojo turo, me je pa prav strah napovedi, ker sem se sedaj tako lepo "utekla". Sem sklenila, da če bo dež, bom šla pa le na sprehod, ker ne vem, ali naj potem 1 uro v krogu hodim po bajti user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pilates
9.4.2008 7:57:34   
Špelca21
Ojla. Ne včeraj nisem šla, ker je pri nas deževalo pa avto sem morala na servis peljat. Tok zagnana pa tud nisem, da bi v dežju tekla. user posted image  

Danes imam sicer frizerja popoldan tako da ne vem če mi bo zneslo jutri grem pa 100%. Bom šla pa danes na sobno kolo za kakšno urco.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pilates
9.4.2008 13:20:00   
Lianna
Ojla. Kako kaj telovadba? Sta tudi na kakšni dieti ali samo telovadita? Jaz nimam nobene diete, samo jem manj (zajtrk sadje, kosilo, nič hrane po 6h). Hodim pa 2x na teden po 1h na pilates, ter na orbitrek. Zdaj mi že uspe zdržat 1h na orbitreku, ampak ker ga nima  doma grem samo 2-3h na teden po 1h gor. Bi hodila tečt, pa ne smem zaradi kolena.

Fajn da še kdo telovadi. Je veliko lažje potem še meni=)

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pilates
9.4.2008 14:05:24   
Špelca21
Ojla. Ja moja dieta je "manj žri" user posted image .  Jem 4-5x na dan pa po 18h nič. Kar se rekreacije tiče sem pa 3.4. začela s tekom (ki ga zaenkrat še kombiniram s hitro hojo), in sicer probam tako da grem vsak drugi dan če mi pa ne znese grem pa potem dvakrat zaporedoma.

Ja se pa strinjam, da je fajn tko k si izmenjamo mnenja, se spodbujamo pa pohvalmo, je ful laži k veš da se ne matraš samo ti. user posted image

No kar tako naprej punce.user posted image user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pilates
10.4.2008 18:38:07   
Špelca21
Čav. Ja sem ravnokar iz teka. user posted image

lelaval nič se ne javljaš. A si obupala al tok športaš da nimaš časa za javit se.user posted image
No zjutraj sem se pa tehtala in imam še -1 kg tako da je skupaj že -6 kg. Počasi pa bo.user posted image

Pozdravček

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pilates
10.4.2008 18:42:15   
Lianna
Ojla. Si bila pa pridna. Jaz sem pa nekaj zbolela, tako da sem čisto brez energije. Danes ne bo nič s telovadbo, ker sem res čisto out. Bom šla pa jutri za 1h na orbitrek.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pilates
10.4.2008 21:34:30   
Špelca21
O boga. Ti se kr najprej pozdravi, ker vem kako je če greš prekmal spet športat ker še slabš nardiš ker se še dalj časa ne spraviš skup pol.
Saj te bo počakal user posted image  najprej je zdravje pol pa kilce.user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pilates
11.4.2008 7:40:45   
lelaval
EVo me - včeraj sem bila cel dan odsotna, tako, da se nisem javila. V sredo pa sem tekla - pri nas še ni nič dežja. Danes sicer ful piha, ampak je sonček pa bom šla - je pa ful težko proti vetru tečt user posted image

Lianna - pozdravljena. Neke diete glih nimam, ker se že od 7.1. trudim, pa potem vse propušim user posted image . Sem začela z ločevalno, pa potem z beljakovinsko, pa z  zeljno juho. Saj sem shujšala za 4 kg, pa jih dobila nazaj, pa spet 1 ali 2 dol, pa nazaj,...
Težko pa se držim tega, da po 18. uri ne jem - ker komaj takrat grem z otroci not, pa pripravljat večerjo - in sem valjda lačna user posted image . Sem ravno včeraj študirala, da včasih pa sem se uspela temu upret.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pilates
11.4.2008 9:27:44   
Lianna
Glede tega da se naj ne bi jedlo po 18 uri je itak brez veze. Pomembno je samo to, da ne ješ npr. ob 22h, potem greš pa čez pol ure spat. Glavno je da ješ vsaj 2h pred spanjem, da telo še vseeno vsaj nekaj energije porabi. Jaz mam npr. 2x na teden faks do večera in pojem kakšen jogurt pa sadje tut ob 21h, ker prej ne gre.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pilates
11.4.2008 11:10:15   
lelaval
Lianna, jaz hodim ob polnoči oz. 1. uri zjutraj spat, pa jem nazadnje okrog 19.00 ali 20.00 tako, da vem, da še vseeno ni prepozno.

Evo, pravkar sem nazaj z moje ture user posted image . Zdaj pa stanovanje pospravljat, pa bom pokurila še par dekagramov user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pilates
11.4.2008 11:22:12   
Špelca21
Pridna.user posted image user posted image

Jaz sem pa iz kavice. user posted image  Sem bla z bivšo sošolko iz gim. na kavici. Danes sem si pa jaz bolj tako na easy vse vzela. Popoldan imam pa še faks samo ne vem če bom šla ker ni obvezno jutri imam pa potem od 8.30 do 15.30 pa bo kar dolga pa še zjutraj moram zgodaj vstat ker se je treba še do Kp pripeljat.user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Pilates
11.4.2008 12:24:31   
Lianna
Jaz sem še vedno bolj brez energije, ampak bom poskusila it dons na orbitrek. Ampak šele zvečer, ker zdej za faks delam. Imam v kratkem dva izpita, ki ju moram čim bolje naredit.

Špelca kaj pa študiraš?

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Pilates
11.4.2008 16:12:29   
Špelca21
Predšolsko vzgojo na pedagoški v kopru. Pa ti?

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Pilates
11.4.2008 16:48:16   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

Predšolsko vzgojo na pedagoški v kopru. Pa ti?


Jst sm pa na filofaksu-jeziki.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Pilates
12.4.2008 17:27:30   
Lianna
Jaz sem glih z orbitreka. Sem tekla 1h. Sem pa sedaj kar fajn utrujena. Jutri se tehtam in upam, da bo rezultat za ta teden spodbuden.

Uživajte

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Pilates
13.4.2008 19:20:56   
Lianna
Ojla. Jaz sem se danes tehtala in imam v tem tednu -2kg. Sem fullll vesela, ker sem si tako dokazala, da za hujšanje ne potrebujem nobene diete, samo brez večerje sem ter veliko telovadim. Danes sem bila zopet na orbitreku 1h, sem se potem odlično počutila. Jutri imam pa zvečer pilates, se že veselim.

Drugače pa jaz tut kakšno sladkarijo pojem, ker brez tega pri meni ne gre. Seveda nekaj čokoladnegauser posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Pilates
14.4.2008 9:43:07   
lelaval
Vikend sem preživela brez mojih tur. Zdaj pa se počasi odpravim na hojo + tek.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Pilates
14.4.2008 11:01:09   
Špelca21
Lianna user posted image user posted image  za izgubljene kilce.

Jst tudi za vikend nisem nič migala. Sem si privoščla mal tko na easy, v soboto sem šla popoldan v shopping včeraj sva šla pa z user posted image  samo na en krajši sprehod.

Lep dan

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Pilates
14.4.2008 20:10:13   
Lianna
Ojla. Jaz grem danes za 1h na pilates. Ubistvu se mi ne da, ampak je treba.

Uživita

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?