|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nadzor na partnerjem
22.3.2008 12:21:18   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Taja, jaz teh RR-jevk nisem razumela, kot da se njihovi partnerji niso umivali en mesec skupaj, ampak da so kar naenkrat začeli zelo picajzlasto skrbeti zase. A veš, tako kot na začetku zveze, ko trikrat pod lupo prekontroliraš, če si si res pobrila čisto vse dlačice na nogah, pa 10 minut si zobe umivaš, daš na sebe ene 10 krem, potem s časom pa vse to ni več tako pomembno. Še vedno skrbiš zase, ampak ne zganjaš panike, če partner tudi kakšno dlako sem in tja vidi. Pač da začnejo zase nenormalno veliko skrbeti. V tem smislu odstopanje od vsakodnevnega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: nadzor na partnerjem
22.3.2008 12:24:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

user posted image user posted image user posted image  Taja, jaz teh RR-jevk nisem razumela, kot da se njihovi partnerji niso umivali en mesec skupaj, ampak da so kar naenkrat začeli zelo picajzlasto skrbeti zase.


Se mi zdi, da imata kar obe pomalo prav :).


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: nadzor na partnerjem
22.3.2008 12:26:16   
Anonimen
Čisto možno user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: nadzor na partnerjem
22.3.2008 15:37:58   
taja27
ko se sreča nekoga, za kterga se je vredno dnevno tuširat ...

A ni tale malo kruta... ?



men tale ni malo kruta ... men je zelo kruta ...

sicer pa ljudje smo si različni in različno skrbimo zase ... eni bolj, eni manj, eni skoraj nič ... eni skrbimo zase zaradi nas samih, eni zaradi partnerjev, eni zaradi drugih ljudi ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: nadzor na partnerjem
22.3.2008 16:25:43   
nevica
Nikol ampak res nikol se nisva nadzorovala.Ne on mene,ne jaz njega.Če bi se začela nadzorovat(eden druzga),bi to pomenlo konec zaupanja in s tem konec zveze.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: nadzor na partnerjem
22.3.2008 16:44:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: taja27

ko se sreča nekoga, za kterga se je vredno dnevno tuširat ...

A ni tale malo kruta... ?


men tale ni malo kruta ... men je zelo kruta ...


Je vikend...pa sem prijazna :).

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: nadzor na partnerjem
22.3.2008 16:51:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Jaz pa morem povedat da triši popolnoma razumem. Saj sem jaz bila popolnoma ista. Dokler mojemu pred kratkim ni zavrelo. Tudi jaz sem mojemu kontrolirala tel. smse, klice, maila, spraševala kje je in s kom je itd..Ampak vse to je bilo zaradi njegovih laži. Od začetka najine zveze mi je lagal. In to ne male laži ampak ogromne. Vam povem eno. Jaz doma pri svojih in kličem mojega. Kateri je tudi bil "doma". On tel. ne dvigne in mi pošlje sms, da nekaj dela in da me pokliče ko bo lahko. Ura 22:00 ko mi zvoni tel. on dobre volje mi natvezi neke laži in jaz mu verjamem. Naslednji dan izvem od drugih da je bil na morju z bivšo in otrokom.Halo? Niti nisem neke scene delala ampak vse lepo mirno prenašam, dokler se decembra ni zgodila ena stvar zaradi katere sem izgubila zaupanje tako daleč da mu niti dobro jutro nisem verjela. Raje nem povedala kaj je naredil, ker me boste vprašale če sem normalna ali zakaj še ga nisem v rit brcnila. ( spet zaradi bivše). Ampak jaz spet oprostim in upam da se spremeni. Na kar ga februarja spet dobim na dveh lažeh spet v zvezi z bivšo. In od takrat sem se nenormalno spremenila. Ta mesec dni je zanj bil pekel. Nisem se drla ali napekala ampak sem ga nenormalno kontrolirala. Da vam razložim kak sem hotela s tem doseči. Vidla sem da sem moj dragi nemore odvadit lagat in ker sem jaz najino zvezo pod vso silo želela ohranit sem mu začela dihat za ovratnik iz enega preprostega razloga. Da njega obvarujem njegovih laži. Upala sem da če bom tak user posted image da nebo več niti pomislil na laž. In res je. Ta mesec ga nisem dobila na eni laži ampak se pa je nekaj druga spremenilo. Moj dragi je totalno izgubil zanimanje za mene. Ni bilo več nežnosti, lepih besed in dotikov-nič. Ni mi dvigoval tel. ni mi odpisoval. Niti ga ni zanimalo kje sem, kako je z mano itd. ( ne živima še skupaj). Vsak dan sem šla k njemu jokala in ga spraševala kaj je narobe a odgovora ni bilo. Do včeraj. Včeraj pa se je zjasnil. Rekel je da mu to moje nezaupanje gre nenormalno na živce in da on take zveze nemore imeti. Rekel je: dokler sem lagal sem prenašal tvoje nezaupanje, zdaj ko pa ne lažem več pa tega ne bom prenašal. Smešno. In kak naj jaz vem da ne laže? Po tolkem času laži? In res odločila sem se da se spremenim. Čeprav je komaj danes drugi dan morem povedat da je spremeba očitna. Dojela sem da če bo hotel lagat bo tak ali tak. V glavnem traši jaz vem da se neboš mogla kar naenkrat spremeniti ampak bo moralo priti do nečesa zaradi česar boš rekla tak zdaj pa dalje ne gre. Prvi korak je ta da sama sebi priznaš da si prava pijavka. Jaz sem to storila in mi je zdaj veliko bolje. Želim ti vse najboljše!user posted image


Sam tebe je pa ta tip res čist obrnu. Ti resno misliš da si ti krivauser posted image

In on bi po enmu mesecu, prej pa ne vem kolk časa lagal k norc, hotel zaupanjeuser posted image .....frajeruser posted image

Jamo si koplješ punca....globoko.....

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: nadzor na partnerjem
23.3.2008 17:00:54   
TRIŠ
Saj je res, da se partnerja ne nadzoruje. Ampak smsji od večih žensk za kavice ipd...Halo? Meni to nič kaj ne diši.

Se popolnoma strinjam.Kako pa bi on reagiral da imaš ti sporočila od drugih tipov.Meni moj tega ne bi odobraval,meni pa tudi ne bi bilo vseeno da bi se dobival z drugimi ženskami na kavi.Sicer pa za take stvari nimava časa če se hočeva posvetit en drugemu in družini.Očitno mu nekaj fali,kaj pa boš ti vedela.Drugače pa mislim da nobeni tu gor ni vseeno če bi njen hodil s kakšnimi frajlami okrog.user posted image

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: nadzor na partnerjem
23.3.2008 17:25:05   
TRIŠ
minkouser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: nadzor na partnerjem
23.3.2008 17:36:21   
TRIŠ

V partnerstvu se laži pojavljajo zaradi več vzrokov, glavna dva pa se mi zdita:
- eden laže kadar ima res kaj za prikrivat (npr. varanje), ampak potem so zraven še druge "sumljive" stvari, npr. se gre pogovarjat po mobiju na balkon, da partnera ne sliši pogovora, dobiva klice ob nenormalnih urah, spremeni se odnos v večni pogledov, kar naenkrat se začne vsakodnevno tuširat ...
- eni lažejo o stvareh (povsem nedolžnih, da bo jasno!), ker doma pričakujejo negativen odziv, kreg, ignoranco, zmerjanje ali karkoli že in se hočejo z lažjo temu izognit, ker še vedno hočejo s sodelavko na kavico (kavico kot kavico), pa vejo, da bo partnerka, ker ne zaupa vase, doma pop , če bi izvedela.
Malo razmislite, no, zakaj partner laže, zaradi vašega vsakdanjega odziva (tega se da spremenit) ali ker imajo res kaj za skrivat. Pa imejte malo več spoštovanja do sebe in partnerja.

_____________________________
 


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: nadzor na partnerjem
23.3.2008 18:38:59   
žetev
pusti drugim svobodo...in tudi sam boš svoboden...predvsem pa srečen in razbremenjen z omejevanjem svobode partnerja.....user posted image

_____________________________

kar seješ to žanješ

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 86
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?