|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.4.2008 18:35:39   
tinč407
Maš prav! user posted image
Zdaj smo še lahko neobremenjene.
Ko bom user posted image  bom tak vedno v strahu, da mali ne bi imel kje kakšne luknice od špikanja user posted image user posted image
user posted image  mora bit fajn in ne samo sredstvo za dosego user posted image

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.4.2008 18:38:00   
D.Mateja
user posted image user posted image user posted image user posted image .Jaz tako pravim, kdor je z malim zadovoljen, veliko nikoli ne bo mel.

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.4.2008 18:39:39   
tinč407
Ja, saj jaz bi samo enega malega user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.4.2008 18:44:11   
D.Mateja
A bo to prvi otroček?

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.4.2008 18:49:40   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: tinč407

Ja, saj jaz bi samo enega malega user posted image

user posted image user posted image


ja, jaz bi tudi samo enega malega user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.4.2008 18:57:44   
D.Mateja
Moj ravno 10. praznuje 13 rojstni dan. Mogoče bo pa darilo za rd  še en dojenček.user posted image

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.4.2008 19:00:01   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: D.Mateja

Moj ravno 10. praznuje 13 rojstni dan. Mogoče bo pa darilo za rd  še en dojenček.user posted image


to bi blo super user posted image user posted image

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.4.2008 19:01:35   
D.Mateja
Bi blo čist noro po 2 ss. Itak pa da bo.user posted image Čutm tko.

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.4.2008 19:06:52   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: D.Mateja

Bi blo čist noro po 2 ss. Itak pa da bo.user posted image Čutm tko.


user posted image kdaj si pa imela zadnji ss? drzim pesti, da ugledas crtici in da bo tokrat vse ok user posted image

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.4.2008 19:07:14   
tinč407
IZVIRNO SPOROČILO: D.Mateja

A bo to prvi otroček?



Ja prvi bo!!
Z mojim dragim si ga res že dolgo želiva. že kake 2 leti. Pa sva morala prvo urediti s stanovanjem, da nisma več podnajemnika, pa da je dobra plača, pa tak dalje, da potem nimaš več teh skrbi. To se je meni zdelo ful pomembno. Saj vem, da bi drugače tudi nekak že...
Jaz še študiram, ampak izredno. Če lahko zdaj delam zraven bom kasneje z user posted image  tudi nekako zvozila letnike. Ne mislim pavzirati.
Zdaj delam izpite z polno paro user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.4.2008 19:09:36   
tinč407
user posted image user posted image user posted image  saj bo mateja

Mene je tak strah ss!!!!user posted image   
To kar berem kaj so nekatere napisale, se mi samo srce para!
Potem pa malo špikne, pa sem že cela v strahu

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.4.2008 19:13:31   
Anonimen
Da vam še jaz opišem znake. user posted image

M je zamujala, špika me v križu in v trebuhu kot, da se bo ulila. Malo me bolijo joškice, pa tudi večje naj bi bile je ugotovil moj, ko še nisem naredila testa. In ni se zmotil. user posted image   Je že vedel kaj je delal. user posted image   Skoraj bi pozabila, da sem postala požrešna, kakšna malica ob pol enejstih zvečer zelo paše. S kavo so postali problemi. Ko jo spijem mi je slabo. Kava pa mi je bila v vsaki nosečnosti najbolj ogabna zadeva, posebej na začetku. user posted image

(odgovor članu tinč407)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.4.2008 19:44:45   
vesnica206
Meni se je napel spodnji del trebuha kot pred menstruacijo (ne cakam 5.4.). Ampak ni tistega znacilnega zvijanja. Vceraj sem imela, ko sem sla na stranisce, tak bledo roza izcedek. Ampak potem spet nic. Drugac pa mi ni neki slabo, pa glede prsi tut nic takega, mogoce samo bradavicke malo potemnjene za odtenek... Ful sm nestrpna, jao meni...

Vsem drzim pesti. res je lazje, ko vidis koliko nas drzi skupaj in se tolazimo in spodbujamouser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.4.2008 20:32:37   
cina
Meni je pa ta teden tako hudo slabo user posted image kot še nikoli...imam skoz občutek, da imam želodec v grlu. Pa tu pa tam me neki špika kot pred user posted image . Če pa ta mesec ne bo user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vesnica206)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.4.2008 21:42:09   
tinč407
jaz sem opazila nov znak!!!

Joške mi lepo stojijo!!!user posted image user posted image user posted image
ko sem dala dol modrc so kar tak ostale!!
jaz vam povem, da nekaj bo  user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image
ampak bolijo me pa nič ne!!

(odgovor članu cina)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.4.2008 21:56:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinč407

ko sem dala dol modrc so kar tak ostale!!



Čakaj, da boš dala skozi dojenje, pa ti jih smo še stoja na glavo postavi bolj pokonc. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinč407)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
1.4.2008 22:08:34   
tinč407
Bom jih mogla gor rolati v modrc??user posted image
sem malo močnejše postave user posted image user posted image  pa mam že kar zaj bolj polne. Me je kar strah kaj bo? Se moram pozanimat do katere št. delajo modrce user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
2.4.2008 7:38:46   
diamantina
Uh te joške, jaz imam k sreči malo manjšte, 75B, tako da upam, da mi po dojenju ne bodo gledale čez pasuser posted image

No, najprej je treba sploh zanosit in rodit, pol se bom pa pogovarjalauser posted image  

Moji znaki danes? Prsa me bolijo od prej, da bi bile kaj večje, ne bi rekla. MOzoljava sem ko največji najstnik, bomo videli, ampak meni se vse skupaj bolj zdi kot PMSuser posted image

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
2.4.2008 8:21:51   
becky
eno vprašanje: a se res tak fejst povesijo? ker jaz mam 80E-F in se rahlo bojim, da bodo pol dolgeuser posted image . mogoče katera ve, kaj pomaga, da ne bi postale dolge?

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
2.4.2008 8:47:59   
D.Mateja
Oj. Moja sodelavka ima exstremno velike joške. Si exstra modrčke naročuje, ker nimajo njene številke. In ji po treh porodih še vedno stojijo, nima skoraj nič povešene. Je pa stara 50let. Je rekla, da je veliko odvisno od opore in masaže in krem.Tko da, ni panike, da bi bile do kolenuser posted image .

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
2.4.2008 8:49:00   
D.Mateja
Moji znaki danes, jošk ne smem niti prijet, ker me tako noro bolijo, pa povečale so se noro. Zaspana in utrujena drugače pa vse ok. Aja, apetita še vedno ni.

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
2.4.2008 9:36:40   
witto
Križ me boli, zeli boli, po povečan beli tok, user posted image  Danes je ne čakamuser posted image

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
2.4.2008 9:38:44   
Anonimen
Ja, joške se povesijo. Se pa itak ne vidi, če nosiš modrce, ni treba da so push-up, že z navadnimi se en vidi. Ampak če pa daš modrček dol - ja visijo. user posted image   Jih morajo pa možje malo bolj gor podpirat in naredit masažo Saše Lendero. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu D.Mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
2.4.2008 9:56:52   
D.Mateja
držim pesti da ne pride ne danes ne naslednjih user posted image . Nekje tukaj gor sem prebrala, da se lahko v nosečnosti pojavi tudi izcedek. Mogoče je to to. Mal pojdi po forumih pobrskat imaš ogromno napisanega.

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kakšne znake vse imate danes ?
2.4.2008 10:24:22   
aqua77
Znaki danes:
  • še vedno herpes user posted image user posted image
  • tišči lulat na 5 min
  • psiha dela 100 na uro user posted image user posted image user posted image
  • bolijo prsa
  • kava še vedno diši user posted image user posted image
  • po novem mi dišijo celo cigarete user posted image user posted image user posted image
  • nič več krvavega izcedka


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?