|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
14.4.2008 9:09:46   
tinkamiška
Sulfinija, vidim, da ste se imeli lepouser posted image

Pia, hvala za lepe željeuser posted image


Lep dan vsem!

Pri nas tako lepo sije sončekuser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
14.4.2008 13:24:24   
emaa
Tinkamiška upam, da vama čimprej rata. 

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
14.4.2008 20:38:11   
pika74
Ojla punce,

bom dala kar link, da se ne bom ponavljala

http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=2672496

Pa lep pozdrav vsem skup in velik sončka user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
14.4.2008 22:23:07   
Pia73
Pika74 user posted image user posted image user posted image

emamir kako sta pa kaj vaša fantička? user posted image

Od Goye pa še ni novičk,.... Super, to pomeni, da so še 3 v 1! user posted image

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
15.4.2008 8:25:26   
lana38
pika74!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Goya, super, da ste še 3 v 1!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
15.4.2008 8:41:17   
neni
Pikca, vse naj naj v tem postopku!!user posted image user posted image  Pa da bi ti blo skoz bolj slabo, čez en mesec, da bi sam še v školjko gledala (sem žleht, a ne?, sm že mal pozabla, kako je blo meni pred enim letom). Da bi se izteklo do user posted image .

Pri Goyčki sem bla včeraj, še vedno v enem kosu, kar je pravi čudež, je bla že pred skoraj mesecem odprta dobre 4 cm in izbočen mehur. Tko da je res čudežno še vedno user posted image . Zdej nit ne gledajo več, ker ni dobro če tipajo, s tem lahko sprožijo. Sm ji rekla, da se bo eno jutro zbudila, pa ju bo imela pri sebi v postelji. Ta mala je namreč že čisto spodaj z glavico. Sta pa po ocenah oba že čez 2 kg, tako da ni sploh več frke. Je pa vprašala Merlota za epiduralno, pa je reku, da sploh ne bo časa.user posted image user posted image  Sam Goyi ni smešno. Naj vam izdam, da bo parček, tudi imena vem, pa ne povem. (če se še kaj premislijo)

Mi smo tole noč dokaj dobro preživeli. Sine in mož še spista v zakonski postelji, zame je zmanjkalo placa. Sem se tiščala na sredi, pa je pravi blagoslov vstat. Me namreč hrbet matra. Danes gremo pohajat, je tudi mož doma (gre zvečer v nočno), se že veselim, gremo Lukca pokazat enim prijateljem.

Pa upam, da ne bo tako grozno slabo vreme, rabim malo sončka za razpoloženje. Tudi vam ga želim.

lp neni

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
15.4.2008 8:45:20   
emaa
jaz nisem vidla potrebe po epiduralni, sem popadke pač predihaval, večja kriza je bila, ker pri potisnih nisem smela potiskat, ker smo čakali, da bo CR. Koncentriraš se na dihanje, pa je, sem pač malo bruhala, sam se tud spomnila nisem na protibolečinska sredstav, so mi bile druge stvari pomemebnejše. 

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
17.4.2008 14:03:07   
Anonimen
Najprej vsem skupaj en lep pozdravček, pa dobrodošlica vsem povratnicam, pestke za vse v postopkih, za vse (nas) čakajoče, za vse frišne in malo manj frišne (hecno se sliši tole, brez zamere) nosečke.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako jaz zmrzujem za PC-ejem, Ana spi v vozičku tu zraven. Pri nas nič kaj novega. Službo še iščem, A. je še vedno pridna nasmejana gospodična, ki zdaj hiti že proti dopolnjenemu letu in pol. user posted image

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
19.4.2008 19:09:49   
Anitka

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image



Draga naša Pika74, ker danes praznuješ naj ti zaželim vse lepo in da se kmalu uresničijo tvoje sanje!
user posted image


user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
19.4.2008 19:26:30   
Anonimen
Pika74, vse najboljše & najlepše iz srca. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
19.4.2008 19:38:58   
Sulfinija
user posted image user posted image user posted image Pika74,vse najboljše in najlepšemu ob praznovanju osebnega praznika.user posted image user posted image user posted image

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
19.4.2008 20:04:39   
pika74
O hvala punce. Lepo, da ste se spomnile name.

Sem bila danes malo v Avstriji (Celovec pa Beljak...) in sem zdajle čisto fuč. Tile hormoni me že kar dobro zdelujejo user posted image . Še malo, pa bo naslednji UZ in čez dober teden - upam - da tudi punkcija.

Lep dan še naprej vsem skup user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
19.4.2008 21:09:32   
tinkamiška
Pika lepim željam se tudi sama pridružujem!user posted image Ostani tako fest punca kot si! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
20.4.2008 8:42:03   
lana38
pika74, vse najboljše za RD!user posted image user posted image
Sem spet malo zamudila, ker me včeraj ni bilo na RR.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
21.4.2008 16:41:15   
koala
Pika z zamudo, a iz srca vse naj naj ob prazniku.
V darličku pa naj se skriva izpolnjena tista tanajbolj goreča želja.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
21.4.2008 19:26:46   
pika74
hvala punce user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
21.4.2008 21:01:08   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: lana38

pika74, vse najboljše za RD!user posted image user posted image
Sem spet malo zamudila, ker me včeraj ni bilo na RR.
LP


vse naj naj tudi od mene...tud jaz bolj občasno pridem gor....

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
21.4.2008 21:18:29   
emaa
Še od mene, vse naj, naj

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
21.4.2008 21:23:07   
pika74
hvala hvala

se glih smejem... k tole poslušam http://www.youtube.com/watch?v=r1Nechtkzys 

user posted image user posted image user posted image

a kej veste, kaj je kej z goyo?

pa lep pozdravček vsem user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
22.4.2008 10:10:43   
Anonimen
Tudi mene zanima, kako je z GoYo. Sem šla gledat njen trakec, danes je noseča že polnih 36 tednov. Upam, da je vse ok.

Pika74, zate držim ogromne pestke! user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil MucaMaca -- 22.4.2008 10:11:06 >

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
22.4.2008 11:32:12   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: MucaMaca

Tudi mene zanima, kako je z GoYo. Sem šla gledat njen trakec, danes je noseča že polnih 36 tednov. Upam, da je vse ok.




Bo neni kaj poročala. user posted image  Če goya zdaj rodi, ne bo več nobene panike. Super se je držala oz. se še drži user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
22.4.2008 11:44:06   
dolenjka
Tudi jaz sem prišla prečekirat, če je kaj novega z Goyo user posted image  
Svaka ji čast, saj je očitno še v 1 kosu user posted image  user posted image  user posted image  Pridna mami in user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
22.4.2008 12:33:22   
neni
Nič novega z Goyo, sedaj me je klicala za Aventovo črpalko. Ji jo bom počasi dostavila, ker njej mož napoveduje akcijo ta teden. Sej če ne bo nič, jo bodo menda še domov poslali. Sam mislim, da ne bo prišla niti do avta.
Sej ni važno, važno da sta pikca tolk časa zdržala in da sta zdej že prava korenjaka.
Zdej si pa ona želi, da bi se rodila v maju, ker se ji zdi lepši mesec za imet roj.dan (sori Pika, pa vse naj naj user posted image user posted image ) Ampak to je vse že postranskega pomena.

Lep deževen dan. Moj Lukec je imel zdej žuto minuto, ki se je vlekla 2 uri, no pa je končno zaspal. Sam nimam pojma, al  je vreme, al so zobi al pa uvajanje goste hrane. Karkoli je- bo minilo.
Drgač pa imam toliko lepih trenutkov z njim, da vam ne znam povedat. Vsem vam želim čimprej in čimveč user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Jaz si že močno želim novih bojev, kar pa še ni realno, saj moje M še vedno ni. No, zdej bomo počasi prenehali z dojenjem, pa se bo od kje prikazala. Ampak po moje bo zame šele leto 2009 spet čas za fiksanje. Bomo vidli.

Imejte se rade, vse mamice čuvajte svoje sončke, vse nosečke pa božajte buhije, saj so to tako lepi spomini.user posted image  Sej ne da nimam trebuha, sam ni zadost velik!

lp neni

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
22.4.2008 17:15:27   
GoYa
HELOU DRAGE MOJE user posted image

Kot vas neni pridno obvešča, smo še vedno 3 v 1 user posted image . Jutri bo že 6t odkar sem tuuser posted image in se mi že mal meša. No, danes sem dopolnila 36t in štartam s 37. Zdaj me že doktorji preganjajo, kaj si mislim. A bo že kaj ali ne. Bi se me radi znebili user posted image . Ni, čudno da sem danes ponoči sanjala dr. Likarja, ko je pridrvel cel vesel in nasmejan v mojo sobo in rekel: "Končno akcija. Danes pa bo". user posted image
No, tudi moj možek mi napoveduje porod med 22. in 27. aprilom. Pa da vidimouser posted image . Res mi je včeraj začel ponovno otrdevat trebuh in ta malo nagajivko, ki je že skoraj zunaj močno čutim, ko se obrača user posted image . In ker mi je zadosti vsega, sem si danes privoščila malo daljši sprehod kot samo do wc.
Oba user posted image user posted image naj bi imela že čez 2kg (jaz pa +10kg), kar je tudi super, čeprav ni vse v teži. So še druge stvari, ki so pomemnejše (pljučka itd.).
No, toliko na hitro od mene. Če bo prilika vas še kaj pridem pozdraviti.

Pa da ne pozabim:
Sulfinija, čestitke za user posted image . Nisem zasledila ali vama je uspelo naravno ali si bila v postopku. Pa niti ni važno. Važno, da bo z nosečnostjo vse ok.

Pa draga Pika74, vse najboljše z malo zamudo in itak veš, kaj ti želim. Vidim, da si tudi ti v akciji user posted image

Lep pozdravček prav vsem mojim dragim forumovkam.

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Za nas (303.nadaljevanje)
22.4.2008 18:44:35   
Špela100
O bravo Goya, super si ti to pregurala do 37 t  svaka čast.....lepo , da si se oglasila.
Zelo, zelo si pridna 6t v bolnici in še vedno polna optimizma.

Zdaj ti pa res lahko že zaželim čim lažji porod.
drži se še naprej in ko boš vozičkala te bom pocuknila za rokav
mej se...

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?