|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski lumpi 2007
11.3.2010 13:47:19   
lilka
Hej, hoj....

Kakšno zatišjeuser posted image

A je to dosežek, če 7M star otrok, ko mu rečeš zaploskaj bravo in pokažeš, zaploska, ker se ne spomnim , da bi Tinka to tako kmalu znala?

Sem se danes z direktorjem dogovorila, da se lahko v aprilu udeležim aktiva socialnih delavcev v Portorožu, kljub temu, da sem na porodniškem dopustu, mi bodo poravnali stroške. Ful se veselim, da bom malo na službo preklopila, da ne bom čisto leva ko grem nazaj.....pa še 2 dni s kolegicami v Portorožu bo ful pasalo....

Nič, zdej pa spet grem...kašico kuhat....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Aprilski lumpi 2007
13.3.2010 13:31:57   
aprilčica07
Ojla

končno imamo elektriko in net. Burja je naredila res kažin tokrat. Blo fanj hudo.

Danes je pa vreme super. Z Jakobom sva sama, preostala dva sta šla v dolino. Julija ima en zobek, zdaj vem zakaj ne spimo ponočiuser posted image Drgači smo pa dobro. Zdaj greva z Jakobom do moje kolegice na rd. Pa pol malo ven, na sončka. Je vesel danes, da sva midva malo sama. In sem samo njegova:):)

Nisem kaj dosti brala za nazaj, bom pokomentirala ob priliki:):)

lepo se mejte:)

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Aprilski lumpi 2007
13.3.2010 20:04:27   
aprilčica07
Evo, imamo cajt, Jakob spi, ostala dva sta pa itak v dolini.

janca: lepo, da si se oglasila in da se imate fanjuser posted image
lilka: da mi moj tako nardit, kot je tip tvoji sestrični ga živega požremuser posted image sicer je moj za otroke zlat, jih popedena brez težav.. prvič sem šla sama pohajat, ko je Jakob imel 3 tedne pa sta se imela res lepo.. da sem ga pustila pa samega z obema je blo prvič enkrat oktobra ko sem šla na masažo in potem pohajat... pa je vedno vse laufalo... ta tvoja sestrična naj udari po mizi, ker drgači bo uboga reva... a je mogoče mlajša od nas? nekako se mi zdi, da si ena 30 plus tega ne bi dovolila... se motim? en kup user posted image user posted image user posted image user posted image za otročičke, pa lepo se imej na obletnici..user posted image
hariba: ja hudo je blo... če ne doživiš en moreč verjet kako močno lahko brije veter okoli vogalov bajte... groznouser posted image

Zdaj grem pa na en čik, pol mogoče kak film, če ne bo nič pametnega pa knjigo brat. Je tako mir, moram izkoristituser posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Aprilski lumpi 2007
13.3.2010 20:11:08   
Anonimen
ojla!

da se še jaz malo javim - enostavno nisem prišla do računalnika - pa moj, pa ta velika,pa potem še en mičken ta mala... sedaj pa se kopata in imam minutko samo za vasuser posted image

sem v sredo hodila nazaj k tej slovenski zobarki, da mi malo pogleda, če je vse ok, da se ne bi kaj zakompliciralo, preveč zagnojilo....  in je bila tako hoh, ker sem zadevo rešila po svoje.... je rekla, da naj grem tja, kjer so mi to naredili - jaz sem mislila, da jo tam klofnem nouser posted image .pa kaj jaz vem, če se mi v redu celi.... mi je potem le pogledala in očistila, ampak s težko, težko muko...

aprilčica- sem mislila na tebe, ko so po radiu rekli, da so pri vas razglasili rdeči alarm. samo da ste v redu prestali in da ni blo kaj hujšega...

lilka-za sestrično pa res - a je samo ona postala mamica, al je tud on postal očka -jej, kak mi to dvoigne pritiska... kako si ga bo naučila, tako bo... pa tudi ta mala se bo navadila, da jo samo mami rihta in bo tudi zahtevala samo njo... tako da je res skrajni čas da ukrepa

janca77 -pozdravljena- pa nisem vedela, da imaš tudi ti ta drugo bejbo - lepouser posted image čestitke

mi smo pa bli danes na rojstnem dnevu tete od mojga -je imela 90 let-lepa leta a?? smo bli v eni gostilnici in je blo kar luštno. edino, kar me moti je to, da sedaj vsi smrdimo po pohanem - zato se tudi mali dve kopata, ker je res obup
je že krič, moram letet - lepo se imejte



(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Aprilski lumpi 2007
15.3.2010 13:22:05   
juniorka
Hojla, kaj je pa to eno zatisje ratalo tuuser posted image
pr nas je tako tako, moj se neki trudi, pa mu vsake tolk spodleti, ko kaksno cvetko prbije in se pocutim, ko da mi noz v srce rezeuser posted image .
lilka, tebi vedno pozabim napisat... pred nelsonom je itak dost potoval, prav zaziveli skupaj smo pa tu, tocno 2 leti je danes, ko sem potovala. Pa gres skupaj skozi vse, se trudis, saj sva imela nesoglasja, samo poskusas it dalje. Moj si pa vse zapomni, kaj sem rekla, kako reagirala za cisto vsako stvar pred 5, 7, 9leti in pol to prvlece na plan, ko je kak problem za resit in pol nikol ne morem zmagat... Se mi zdi, da zdaj, ko smo se ustalili in smo dokaj komot, zdaj mu je neki zacel falit in je zacel na fb ju viset in cvekat s puncami, tud po 1 uro pise sporocilo in razlaga svoje ideje o prijateljstvu, medtem ko nelson klice daddy user posted image ,pa sem rekla svoje, da je to nedopustno... pa nic ne pomaga. V soboto gre v slo, kr tak, brezveze, ker ima 1 teden dopusta, o kao mel govor na srecanju africanov... Tako da bom sama 9 dni.. ma saj sem ze zdaj... ne pelje to nikamor, saj vem, samo naglih odlocitev, ko so otroci v igri, ne gre delat. Za Leilo pa, prvic cudez, da je sploh ratala ( saj ves, cudezi se dogajajo, hehe), drugic pa, ima Nelson vsaj pravo sestro in sem si zelela se enga otroka. Mi je kolegica tu razlagala, kako se pocuti nekako samo, sicer ima polsestre in polbrate, ko sta starsa sla narazen, nima pa prave vezi.. ma, ze druga zgodba. Taksna je slika pri nas v grobem, pa zacela se je kazat razlika v sami percepciji pojma druzina, ki je posledica kulturnih razlik- ceprav je drugace zelo civiliziranuser posted image in zeli, da delam, placujem racuneuser posted image
Kar se pa tice sestricne, pa iz lastnih izkusenj pr prvem otroku recem, da smo pgosto zenske, ki delamo napako in hocemo vse same. Jaz sem mokra izpod tusa letala pr Nelsonu, ko je zajokal, mu dala flaso, ko sem zacela dodajat, ker sem hotla na svoj nacin postimat... no, previjat sem pustilauser posted image . Zdaj cist drugace jemljem zadeve. Ne vem, mogoce je tudi pr tvoji sestricni tako... pol naj malo 'zapremza' in zacnedelit stvari, ker drugace bo otrok prevec nanjo navezan in ne bo mogla nikamor. Jaz sem 10 mesecev v isti bajti z mojimi starsi zivela, pa nisem sla nikam, ni babi nikol cuvala.. sam to je pa spet druga zgodba, ki vkljucuje karakter moje mame, ki je mnenja, da pac imam jaz otroka, ne onauser posted image Mam res eno posreceno zivljenje, a.. lahk knjigo zacnem pisat pa telenovelo posnamemuser posted image
Dobro da je mala taksen dobrovoljcek, se sam smeje, spat hodiva po novem ob 22ih in mi je do 5ih dans zdrzala, ko sem jo podojila, pol pa spet dojenje ob pol osmih in ob pol devetih sem jo morala zbudit, da sva Nelsona v vrtec peljale. Cepljenja sva dale skozi, ze pred 4 m ( je bla v cetrtek) in ni blo nobene reakcije in nisem rabila Calpola dajat, ker pravijo, da je lahko ucinek cepljenja manjsi ob istocasni uporabi paracetamola. Je pa dobila 3 pikice nazadnje in je malo jokala( tu cepijo se za streptokok, proti bakterijskemu vnetju srednjega usesa, meningitisu...) Je tudi Nelson bil cepljen, k smo prisli in nismo se nikoli imeli vnetega usesa(trkam). Jutri jo bom peljala v Child clinic, da jo sehtajo in izmerijo, da vidim, kolk je pridobila v zadnjem mesecu, ko sem zacela zvecer dodajat. Je vceraj spila ze 180ml aptamil2, po 1 uri pa se josko vlekla ko nora.. bom po moje morala zacet dodajat tud cez dan, ker se zdaj dojiva na 1,5-2 uri. tako da je moj dan samo okol hrane, kdaj Leilo nahranit, kaj jaz jest, skuhat, kaj bo nelson... uf, pa kmalo bo se gh na vrsti, pa to je ena temauser posted image . Pol pa ni cudno, da kg ne grejo dol. No, zdajle bi lahk na orbitreku visela, ne pa tuuser posted image .
aprlcica07- super, da si nazaj, sem mislila nate. Cestitke za zobek, pa super za tvojga, da malo vzame, to je pa car nedojenja! Nasa je pa v cetrtek, ko sem mela sefico na obisku, prvic zacela jokat pr njej na rokah, ceprav se ji je prej smejala, tako da ze imamo fazo tujciuser posted image
zdaj se je pa zbudila, mi spi cez dan 3x po pol ureuser posted image , no, vsaj na igralni se zamoti...
a ja, pr 7m se po moje ne bo mahalauser posted image , no maha ze zdajuser posted image , je taka faza pomoje, ko se jim nekaj posreci in se jim dopade, ko ih vzpodbujas, pol je pa pavza, preden razumsko zacnejo..ne vem, moje izkusnje.
lepo se mejte, napiste kaj, se bom se javla, moram nehat zdaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Aprilski lumpi 2007
15.3.2010 22:29:46   
taška30
Se pokorno javljam po 100-tih letih.user posted image
Pri nas vse OK, otroci rastejo.
Zdajle sem vas malo prebrala za nazaj in mi sploh ni jasno kakšne zobarje nore imate to?!? Pa kaj niso na faks hodili, da bi znali izruvati zob? Ali so zdaj to kaka nova pravila? Jaz hodim k enmu čist normalno v ZD (ne privat in tako), pa mi normalno sam spuli zob, če (ko) je potreba, 2 modrostna mi je že, 1 minutka dela za vsakega, brez naročanja in kompliciranja. Sploh ne vem zakaj je treba za to posebej naročat?!?user posted image user posted image

Valika, saj se bo tamala unesla glede vrtca. Pri nas je tudi tako, vedno jo vozi mož (brez kakršnegakoli problema), cca.1x na 2 meseca pa nanese da jih peljem jaz in takrat dela tako sceno, da jo mora vzg. prav izpulit meni iz rok. Krokodilje solze in tuljenje, da je cel vrtec pokonci.

A vaši spijo čez dan med vikendom? Naša Juli že nekaj časa ne, razen ob zelo redkih prilikah, pa še takrat bolj zato, da malo požuli dudo, ki jo ima le doma za spanje. Ste že vsi oddali dude stran? Pri nas je za spanje še vedno obvezen pripomoček, ampak zaenkrat tudi še (zame) odlično sredstvo izsiljevanja, da je zvečer mir, tako da nič ne težim, da jo ukinemo. Menda jo bomo na morju dali ribicam...user posted image

Trma pri Juliji malo pojenjuje, kar ne pomeni, da izginja, ampak malček gre na bolje, je pa zato Manco popadla neka predpuberteta pri 5-ih letih in ima prav jezikave izpade. "Pusti me na miru, pojdi stran, ne bom te poslušala, ne maram te!!!" in si pokriva ušesa z rokami, ko ji hočem razložit zakaj nekaj ni po njeno.

Drugače se pa ful lepo zaigrata, posebej in skupaj, sploh Juli je že od nekdaj bolj samostojne sorte in se tudi po 1 uro zabava tam nekje, včasih sploh ne vem kje v stanovanju sta, tak mir je. Res nobenega dela z njima, razen če se kaj skregata (jaz pravim temu "chicken-fight")user posted image , je treba malo zaigrat mirovnega posrednika.
No, lepo se mejte.

POMLAD JE TU!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Aprilski lumpi 2007
15.3.2010 22:42:55   
taška30
Aja, še glede rojstnega dne vas vprašam za mnenje: sem v dilemi. Kot veste imamo to "srečo", da sta obe rojeni na isti dan. Manca bo stara 5, Juli 3. Do sedaj še nismo organizirali rojstnodnevne zabave za otroke, le za ožjo žlahto.
Letos je pa Manca že tako velika, da bo seveda povabila svoje prijatelje - ima že vse splanirano. Ampak kaj naj zdej? Naredimo le za Mancine prijatelje (brez staršev seveda) in je Juli pač privesek, ki ima slučajno tudi rojstni dan? Namreč Julija še nima nekih pravih prijateljev zaenkrat, le sošolce v vrtcu, s katerimi si s starši niti nismo tako blizu, kot z Mancinimi. Ali naj jih vseeno povabim (enega ali dva, s starši seveda)?
Dve ločeni zabavi (različna dneva ali dop/popoldne) ali skupno? Problem je tudi to, da nimamo hiše, ampak stanovanje (sicer kr veliko), in smo malo prostorsko omejeni.
Mah, butasto do amena!user posted image  Za povrh še to, da je to 28.aprila - med prazniki, ko itak nikogar ni nikjer, tako da bo ta zabava en teden kasneje. (OK, vem da so še hujši primeri, 1.januar in podobni...)user posted image

Julija je lih tolk majhna, da ne dojema čist, pa lih tolk velika, da razume, da Manca ima zabavo in jo bo hotla ona tudi imet za svoje...

Rečte da kompliciram in da obstaja ena simpl rešitev, ki je trenutno ne vidim.user posted image

P.S. Pa če boste še kdaj noseče, poskrbite, da bodo rojstni dnevi otrok dost narazen.user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Aprilski lumpi 2007
16.3.2010 8:06:39   
sabri
Oj, da se tudi jaz malo javim, naša je spet doma od včeraj, spet kašlja ko nora in smrka. je pa v njeni skupini tudi škrlatinka in sem jo že zaradi tega raje doma pustila, no vsaj par dni ali več. Da že meni kaj ne prinese. Drugače brojim sitnouser posted image , še mesec pa pol no.
juniorka. ma drek je, če karkoli ne štima no, včasih pravijo, samo da smo zdravi ostalo se pregura, ampak je vseeno smotano, če kaj ne štima in si slabe volje. Upam,da se izzide za vas čim boljeuser posted image
Taška30: ooo, hello po dolgem času aneuser posted image Glede fešte, jaz bi najbrž naredila za ožjo žlahto eno fešto pa za obe skupaj, za otroke pa spet eno za obe skupaj, razen če se mala sploh ne bi štekala z njenimi prijateljčki. Drugače pa staršem pač mal namigneš, da je fešta za otroke in jih tak pripraviš, da ne rabijo bit postreženi ko kralji, recimo no.
aprilčica: sam. da vas ni odpihnilo, je kar grozen občutek tako a, si sploh ne predstavljam.
zalbi: kje si? Ta teden spet ne bo nič zgleda z nama, vsaj danes tako kaže, preden grem rodit, se nam bo uspelo zmenit auser posted image .
Sem se danes odločila, da jo peljem k dr, ker imam dosti tega samozdravljenja, to se ji vleče že tri tedne, s tem da je vmes bila tri dni čisto dobra, danes pa spet. Saj mogoče jo brezveze peljem gor, ampak nimam več idej kaj ji dat in za kašelj, ker na polno nabija, brez presledka skoraj nouser posted image . Ji dajem sirupe, čaj z medom, čebulo pa med prelit, spiram z fiziološko...še kaj?!

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Aprilski lumpi 2007
16.3.2010 13:50:40   
zalbi
Hej!

Joj, jst pa sem čist zmedena. Bila sem sveto prepričana da ima danes žane cepljenje, se že spravim in še za vsak slučaj pogledam kdaj je točno naročen in ugotovim da ima jutri cepljenje, še dobr da nisem bla že v ZD - grozaaa.

aprilčica - sam da je tale huda burja mimo, zdej pa je pri vas že verjetno prava pomlad.

taška - to pa je nerodna reč. Ker za mancine prijatelje bi razumela, da bodo sami brez staršev, Julija pa je le še tako mejhna, da recimo jaz Sare ne bi nekje pustila same - kaj pa veš kaj tele malčke palčke piči - tako da bi jaz naredila tako, da manca naj ima zabavo, za Jlijo pa naj bo žlahta pa to - pa bo pomojem.
spanje - sara vglavnem spi - čez vikend sploh velik - zgleda da je utrujena od celega tedna, ker v vrtcu so mi rekli, da bolj malo spi. Se pa zgodi, da ne gre spat pa je tudi OK, le popoldne kako uro vmes malo bolj sitna, amapk ko je ura mimo je vse OK.

sabri - prou mislila sem že nate... pa te niti še klicala nisem, ker sem mislal, da imamo danes cepljenje pa ne vem kaj bo potem, v četrtek pa grem jaz na odstranjevanje ene bradevice na obrazu, pa bom zalepljena okol hodila... no pa saj se bo Taja pocajtala, pol pa se vidmo.

juniorka - imaš prou, težko je sprejeti velike odločitve ob otrocih, no ja, jst ti želim, da se bi stvari uredile, tako ali drugače, vsekakor v smeri, ki bo najboljša zate in za malčka.

Tako - Žane je zadremal, jst pa hitro zlikat par cunjic:).


_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Aprilski lumpi 2007
17.3.2010 7:47:39   
aprilčica07
Jutro,

spet bom uber hitra, ker nevem do kdaj bo internet deloval. Ampak ta T2 je za bruhat, vam povem. od petka so v dolini brez televizije, stacionarnega telefona in interneta, pa se nobeden ne zmiga pridet zadeve poštimat. So še slabši kot siolovci..  z siolom imam jst slabe izkušnje. Ma da ne bom samo jamrala moram pohvalit amis, kr so nam na hribu poštimali kolkor hitro so mogli.

Drgači imam pa Jakoba bolanega. Nevem kaj je, je vročina od pondeljka zvečer, sicer ne dosti tam okrog 37,5  do 38 se giba. Bom vidla kako bo preko dneva, drgači ga peljem pokazat. Pravi, da ga nič ne boli, ma vročina je od nekje, kajne? Julija je zaenkrat dobro, dvakrat je prespala noč Zgleda, da so jo une dni res zobki matrali. Še vedno je pridna za jest, pa z vozekom uživa sto na uro.


Se oglasim, ko bomo spet povezani za zihr:)


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Aprilski lumpi 2007
17.3.2010 18:52:10   
Anonimen
oj!

taška- ja, meni tudi nerazumljivo to s tem zobarjem. so mi rekli naj pišem v časopis, ker kaj se to dogaja je res nedopustno. ok, razumem, če je kak modrostni zob, ki ima komplicirane korenine in ga je potrebno operativno izpulit. če pa so v igri bolečine, pa je potrebno rešit zadevo takoj!!
glede zabave - glede na to, da sta stari 5 in3 leta - torej niti ni tako velika razlika v letih - mislim pri igri in to- bi jaz za obe organizirala skupaj.- ker julija ni več tako majhna, da ne bi kapirala kaj se dogaja in bo žalostna. če praviš, da Juli nima veliko prijateljev, pa zanjo povabi samo enga ali dva - tista res najljubša - in se to prostorsko ne bo niti tako poznalo - in mogoče z malim časovnim zamikom- recimo kako urco kasnej...da se s temi mamicami,ki se dobro štekate lahko malo več počvekate. za domače pa itak skupna zabava extra.

sabri - če kašlja, ti priporočam fluimukan - kupi se v lekarni in je za lažje izkašljevanje. meni je P sama rekla enkrat, ko mi je ta večja grozno kašljala, da sem mislila, da ima bronhitis ali plujčnico ali kaj podobnega in mi je rekla, da sluz iz pljuč mora ven, in da ji naj dajem ta fluimukan - sem ji rekla, da sem ji že dajala smrekov sirup, pa nekaj še, se sedaj ne spomnim več kajuser posted image - in se je nasmejala, in rekla, da to nič ne škodi nič ne hasni - najboljši je kao  fluimukan par dni, da se sluz izlušči in je to to... je pa za te malčke v roza škatlici , za starejše od 6let in odrasle pa v modri škatli. jepa to tak prašek, kot cedevita in ga moji dve zelo radi pijeta.

zalbi -dobro rešite pri cepljenju in nobenih stranskih učinkov vam želimuser posted image

juniorka- ja, to je pa res en šmorn, saj ko so otroci v igri je vse boljzakomplicirano.... upam, da se stvari poštimajo in da boste srečni vsi skupaj.... glede mame pauser posted image - moja je res zlata- sicer živim 15 km stran, ampak ko je treba pomagat, pa je res vedno pri roki.. pač skombiniramo, in jaz odpeljem otročke tja ali pa tudiona kdajskoči sem.. tako da....pridi bliže, pa si boma pomagale in počuvale otročkeuser posted image

aprilčica - ja T2  imamo mi tudi, in kar dostikrat ne dela telefon... internet pa dela... čudna tehnika, se ne bom spuščala v detajleuser posted image . upam, da  bo z jakobom vse ok in ne fašete kake bolezni.

gužvao krog mene - no, pri nas pa so spet smrklji - zeleni......

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Aprilski lumpi 2007
19.3.2010 7:53:19   
janca77
Dobro jutro user posted image

Vidim, da je že zatišje.Kako naj ne bi bilo ko pa je tako lepo vreme.

Tudi naša dva zelo uživata zunaj, sploh tamali bi skoz bil v vozičku.
Je pa Domen že pravi veseljak in ravno sedaj sedi v stolčku in tolče po igračah on pa ves navdušen.Tudi zelo rad je in ima sedaj pri 2 mesecih že 5710g, samo ponoči bi lahko bolje spal, ne pa da se mi na 3 ure zbuja, ampak tudi to se bo uredilo.
Je pa Tilen postal nekam nagajiv in trmastuser posted image - za vsako stvar reče ne, ne ne bomuser posted image user posted image , tako da mu že sledijo kazenske, ker tudi meni gre na nekaj pa čeprav sem zelo potrpežljiva.Včeraj je bil brez risank in tudi vprašal ni zanje - reče a zato ni risank ker sem nekaj ušpiču in je mami hudauser posted image user posted image
Saj je posrečen drugače ampak vse ima svoje meje.

Danes pa dobim obisk ene kolegice, potem imam pa v planu mal pospravljat, pa likat... če bosta pridna seveda.Sem že med tednom nekaj okna pomivala in zavese prala.
Nič grem, ker ju moram zrihtat pa zajtrk dat.Lep sončen dan vam želimuser posted image user posted image

_____________________________

Tilen, 03.04.2007
Domen, 15.01.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Aprilski lumpi 2007
19.3.2010 13:00:20   
lilka
Hej, hoj...

Evo mene, so mi sel teden internet fušali in ga včeraj končno poštimali...

moja sestrična: ja moj mož je ravno toliko ati kot jaz mami, zato me take stvari še bolj ujezijo....po drugi starni je pa tudi sama malo kriva, ker ga ni bolj vzpodbujala in mu prepuščala skrb, jaz mojdav kar pustim, že od novorojenčka dalje, da ju je mož nahranil, previl, pač izmenjavala sva se, zdej ko sme doma itak večinoma jaz...pač tako kot je treba....

Včeraj sem šla po nakupih in kupila: nove dekorativne povštre za sedežno in dnevno sobo spremenila iz oranžno - zelene, v zeleno - vijolično, ful se fajn zdej počutim, sem bla nasičena oranžne barve, ker imam oranžno kuhno...tako da je zdej prav lepo....
Pol sem si kupila eno skjasto jakno, tako s patenti, kot je zdej v modi, ful lepa mi glih ni, je pa modernauser posted image , pa za Tinkino prijateljico sem mogla po darilo, je povabljena na roj. dan, pa za mami sem mogla kupit pisano torbico in nekaj ličil ima tudi roj. dan, pa za moževega brata sem šla v športno trgovino po eno polo majčko s kratkimi, gremo danes na roj. dan, tako, da sem si krepko olajšala že tako prazen račun, kaj pa čem, če so pa ti roj. dnevi....

Drugače pa nič novega. V soboto sem bla na Ptuju, smo mele srečanje sošolke iz faksa in smo se mele ful lepo, v kitasjki smo jedle, pol smo šle pa v wellnes, res super dan je bil....

Komentirat ne morem, ker se je moj princ naveličal, pa drugič....
Lepo bodite!

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu janca77)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Aprilski lumpi 2007
19.3.2010 13:11:11   
bojana1
Dober dan punce!
Sej ne vem ,če se me še spomnete,saj se nisem že javila kakšni...dve letiuser posted image .Hmm sej ne vem kje naj začnem.

Pred enim letom smo se preselili v moj domači kraj.Po porodu se je v partnerski zvezi začelo nekaj krhati.Poskušala sem rešiti zvezo,vendar mi ni uspelo.Tako,da sma z Lukom ostala sama.Sedaj sma sama že pol leta in najbolj me je skrbelo kako bo Luka to prenesel.V začetku je bilo hudouser posted image ,no sedaj pa je že malo boljše.Nikoli pa si nisem mislila,da otrok pri dve letih in pol,ve vse kaj se dogaja,vendar si ne zna obrazložiti zakaj je tako in potem je tu ena sama zmeda.
Oba z bivšim partnerjem se trudima ,da bi Luka čim manj trpel,čeprav mislim,da brez posledic pa vendar ne bouser posted image
Rojstni dan-ga imamo že v torek-bomo povabili Lukove prijatelje dva iz vrtca,eno malo sosedo ,pa dva družinska prijatelja,pa seveda starše zraven.tudi midva stanujema v bloku,tako da ne vem kako bouser posted image -no bom dala mize ven,pa mogoče še kak kos pohištva,druga se ne spomnem.Ne vem kaj sem si šla namišljevat,...ma sam pol ko pa poštudiram,da ko pa bo gledal slike za nazaj pa bo le fajnuser posted image
No jaz sem v bolniški tako da sem se vam po dolgem času lahko javila.
Želim vam lep dan!

(odgovor članu janca77)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Aprilski lumpi 2007
19.3.2010 13:11:15   
sabri
Oj, bm kasneje prebrala nazaj, ker se mi mudi na sonceuser posted image , sam zanima me, kje sedijo vaši za mizo, še v stolčkih ali kak nastavek na navednem stolu? Ker naša ne bi več bila v stolčku ampak z nama in potem mora na kolenih sedet, da doseže na mizo. LP

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Aprilski lumpi 2007
19.3.2010 16:14:57   
aprilčica07
grrrrrrrrrr, bemu t2 še vedo ne delauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   ma da jih zmeljem, ko se naslikajo tle, bandauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bojana. dobrodošla med namiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bom komentirala, ko bojo linije delale za zihr ... lahko vsako minuto crkne, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Aprilski lumpi 2007
20.3.2010 9:35:48   
lilka
Hej, hoj...

bojana1: lepo, da si se oglasila. Žalostna zgodba, ampak je še vedno boljše, da sta narazen, kot da bi bila nesrečno skupaj. Kar piši nam še kaj....

sabri: naša je iz stočka že kakšno leto,ni hotla not sedet, najprej smo kupili plastično mizico in stolček in je tam sedela, zdej pa že dolgo je z nami pri mizi in pač kleči na stolu, je čisto zadovoljna.

ploskanje: naš ne ploska slučajno, mpak ko mu rečeš bravo on zaploska, prej je mož rekel, bravo kako pridno ješ in on seveda takoj ploskat, Tinka je to znala pri 8,5M sem šla v knjigo pogledat, tako da je kar posrečen ta moj princ...

Mož in Tinka zunaj sestavljata tobogan, ji je mož obljubil, da ga bomo v soboto sestavili, komaj sva jo prepričala, da ni že ob sedmih ven letelauser posted image , sem jo zamotila tako, da sva barvali vabila za njen roj. dan, sem kupila take male roza kuverte in bele trde liste(že izdelane voščilnice v bistvu) in pol je barvala z vodenimi barvicami in še rožice gor nalepila, za vsakega svoj motiv je naredila, za bratranca konja, za babi rožico, ful lepo je izpadlo....

rojstni dan: jaz pa zelo računam na to, da bo lepo vreme in bomo zunaj kot do zdej vsako leto, ker noter res ne vem kako bi vse te ljudi spravila, do zdej nam je blo vreme naklonjeno....

Zdej pa greva še midva z Ožbejem ven pogledat kako napredujeta...

avtosedež: bom mogla do junija kupit novega za Tinko, ker bo Ožbeju kmalu pretesna jajčka, morem začet malo gledat, v kakšnih so še vaši aprilčki?

No lepo bodite!

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Aprilski lumpi 2007
20.3.2010 14:29:51   
taška30
Sabri, a to misliš tisti plastični stol? Ga nismo nikoli imeli. Obe imata trip-trap stol že od cca. 8.meseca (pač ko začnejo sedet), okoli 1,5 leta smo dali varovalo dol, tako da prosto sami lezeta gor in dol.
Zdej samo 1x letno za 1 režo spuščamo sedalo, ker otroci pač rastejo in stol z njimi.

Tale trip trap je zakon, večen stol, še jaz dostikrat sedim na njem in uporabljam ga namesto lojtre v kuhinji.user posted image

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Aprilski lumpi 2007
20.3.2010 14:34:34   
taška30
Drugače smo pa danes spet zapečkarji, zunaj tolk čudno piha, da mi ni za ven it, sploh se mi ne da, je prav fajn doma takole ob vikendih.
A vi ful okoli hodite ob vikendih?
Jaz moram reči, da imamo tako gužvo med tednom, skos neki laufanje po vrtcu, da vsi uživamo doma med vikendom. Tamale se ful lepo igrata, se mi zdi, da sta prav srečni, da imata malo miru in čas za svoje igrače, malo pospravimo, skupaj kuhamo in to...prav nič se mi ne gre na nevem kakšne izlete. Pa pri vas?

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Aprilski lumpi 2007
20.3.2010 15:38:18   
Anonimen
helou punce!

no, mi smo imeli sedaj 2 dni vročino. nekaj je sicer kašljala in imela zelene smrklje,pa vročina do 39user posted image . sem jo vozila k moji mami, da sem lahko šla v službo... saj sem bila pred 14 dnevi cel teden na bolniški. danes jje že bolje. vročine nima več, le smrklji in kašlja še malo.

ta večja pa je včeraj šla na neko srečanje -  v bistvu je prvič prespala nekje drugje-razen pri babici seveda. in ji je bilo super-je rekla da so zvečer imeli discouser posted image - joj, kako itro bo zrasla oz že je....

sabri - naša si zatlači pod rito svojega plišastega kužka - ki nas spremlja vsepovsod- pa še pri kosilu sedi na njem - in ni šans, da bi sedela recimo na kakšnem drugem pliškotu ali na pojštru....

taška -  naši vikendi so povečini leteči- razen danes, ko sem rekla, da ne grema nikamor,glede na to da je imela 2 dni vročino. v soboto popoldan letimo k eni babici, v nedeljo popoldan pa k ta drugi.

bojana -pozdravljena nazaj.seveda se te spominjamo - prav tako je še en kup aprilčic, ki jih pogrešam. res je žalostno, ko slišim kaj takega. v glavnem, da se vidva trudita, da je zmeda čim manjša in da se ne prepirata pred otročkom... želim vama, da se stvari poštimajo, tako da bo čim lažje za vse...pa pojamraj  še kaj z namiuser posted image

se oglasim še kaj - lepo bodite

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Aprilski lumpi 2007
20.3.2010 17:02:40   
sabri
Oj, ja danes je res dan za lenarjenje, čeprav meni hitro dolgčas postane.
taška: mi gremo na izlete kadarkoli zdaj, ko sem jaz doma, ker je moj dostikrat za vikend delaven in pol odpade kak izlet. Ni pa nujno, isto počnemo kot vi, samo da gremo ponavadi na dolg spehod dopoldan, na kako kavo, no danes pa preveč piha.
valika: mah smrklji pa kašljanje je res kar neka stalnica, pri nas se počasi umirja zdaj, je bila pa tudi doma ta teden.
lilka;
mi smo že zamenjali stol za tamalo in je prav fajn. Drgač pa tudi jaz računam na vreme lepo zunaj, ker je notri takoj gužva.
Zdaj pa me je prišla istkat, da se grem igrat. Bojana welcome back. Lep dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Aprilski lumpi 2007
21.3.2010 8:31:32   
lilka
Hej, hoj...

Mi smo res ena čudna družina, glede vstajanjauser posted image , tamali ni hotel več spat že od 4.30, kar nekaj ga ščipa in kakat ga tišči, že ves teden ga take zganja in pol ne zazspi nazajuser posted image , kriči in vpije, da zbudi ponavadi še Tinko, na danes je že ona prilezla malo čez pet, ker ji je ušlo na poti do WC ja, je včeraj zvečer preveč pila. Tako da sta mož in ona že zunaj, danes set_svljata hiško, Ožbej spi valda je čisto omagal, jaz sem že pripravila za kosilo, eno rundo polikala, sem se lotila pranja zimskih jaken in nastavljam že pomladanske za naju....čisto nori smo, ob osmih že čisto naspidirani...

vikendi: mi ponavadi gremo k tašči in tastu na kosilo in smo cel dan tam, no ta vikend bomo doma. Včeraj smo šli popoldne nabirat zvončke, pa Tinka je zdej ful rada zunaj, ker ima tobogan....

V torek imajo v vtrcu nastop za oba starša, sem taščo naprosila, da bo Ožbeja čuvala, da bova lahko šla ob z možem, pa da bomo pol šli še na pico ali tortico, da smo malo sami trije....

čevlji: mi bomo mogli it ta teden po neke prehodne čavlje, ker gremo naslednji teden na počitnice, ne more bit v škornjih, v četrtek gremo, samo je prej mož popoldanski, tako da bomo mogli ta teden nabavit....sej še menda ni prezgodaj, če je pa čez dan že tako toplo, pa še bolj bo, mah sej čevlje bo itak rabila....

Nič, zdej pa šibam.

aprilčica07: za tvoj rojstni dan v ponedeljek, če bom slučajno pozabila:
VSE NAJBOLJŠE ZA TE
VSE NAJBOLJŠE ZA TE
VSE NAJBOLJŠE DRAGA APRILČICA
VSE NAJBOLJŠE ZA TE

Lepo nedeljo in fajn bodite!

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Aprilski lumpi 2007
21.3.2010 10:42:36   
aprilčica07
Ojla

spet na hitro, ker še vedno ne dela net kakor bi mogel delat..... Jakob je ok, bla vročina po moje psihičnega izvora, ker se učimo bit brez pleničke...user posted image Julija ima vso luliko vneto, bomo vidli, če bo kaj pomagalo hrastovo lubje in neka maža od A-derme, drgači bo treba it k pedijatru se pokazat.

lilka: hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   No, naša pa zdaj spi do 6, ma ne vsak dan....
valika: za pupikouser posted image user posted image user posted image user posted image
sabri: a trebušček raste? Jakob sedi v unem plastičnem stolu, zelo rad. Sploh od kar tudi Julija notri je, je tudi Jakob tam. Drgači pa smo imeli prej trip trap, pa se Jakob ni najbolj znajde z njim.
taška: lepo, da si se spet javila... glede zabave za rd, nevem jst bi nardila za obe skupaj..user posted image
bojana:  raje, da sta zdaj šla narazen, kot čez en cajt.. če ne gre, pač ne gre.. je težko, ampak boš zmogla...user posted image user posted image

Grem, da me prej ne zabriše ven:)


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Aprilski lumpi 2007
21.3.2010 16:41:01   
bojana1
Dan!
Hvala vam za lepo dobrodošlico!
Sem opazila,da je v tem času že veliko mamic od vas ponovno rodilo.Vsem iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image ,prav tako pa ene še pričakujete,tudi vam čestitkeuser posted image user posted image user posted image .Tudi sama si želim še drugega otroka,vendar je sedaj to nemogoče.ker pač brez moškega ne greuser posted image .Sem se pa malo zamislila,ker si je moj bivši partner kaj kmalu našel punco,pa čeprav se je prej na vse pretege trudil,da bi ostala skupaj.Seveda sem že poznala njegove prazne obljube,tako da nisem nasedla.Sedaj mi ni niti malo žal,vendar ne najdem nič časa zase.Kaj šele,da bi iskala moškegauser posted image .Me pa zanima pri kolikih letih ste nazadnje rodile?To sprašujem zato,ker sem stara oz. bom stara 35 letuser posted image .
Stolček imeli smo plastičnega in je šel hitro stran,trip trap pa še vedno uporabljamo in je res zakon.
Taška-tudi jaz bi naredila skupaj rojstni dan,mogoče za starejšo samo za otroke v otroški sobi,za mlajšo in starše pa v dnevni.Pa prosiš kakšno prijateljico za pomoč,da malo motivira ta starejše otoke,...ne vem ne se preveč sekirat,pa čim manj komplicirat.Pa ja jaz to govorim,sem ze študirala da bi kakšne otroške animatorje najelauser posted image
Zdaj grem pa dete zbudit ,če ne zvečer nikakor v posteljo,zjutraj pa imava sistematski pregleduser posted image -me malo skrbi,ker včasih Luka sploh noče sodelovati!
PAPA

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Aprilski lumpi 2007
21.3.2010 16:59:28   
aprilčica07
bojana: jst bom letos (zelo kmalu) obrnila števec na 34user posted image user posted image user posted image user posted image , Jakoba sem imela pri 31, Julijo pri 33user posted image definitivno nisi stara, tako, da če najdeš pravega, kr v akcijo...user posted image ti sistematski tudi mene skrbijo, ker ko Jakob zatrmari, ga niti pod razno ne zmaknemo in če se odloči, da ne bo sodeloval, enostavno ne bi muksniluser posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu bojana1)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?