|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 89 [90] 91   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
4.6.2008 6:05:12   
sonček85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
4.6.2008 7:28:12   
becky
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
4.6.2008 9:30:20   
aqua77
Čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
4.6.2008 12:19:19   
mausilein
tedigo, jaz pa sem bila na abraziji 19.jan. kakšno naključje.user posted image
čestitke za user posted image , pa da bi se tokrat vse ok izteklo. kako pa to, da si že tako kmalu naročena na pregled? mene pa je naročila šele 10.7. to je še takoooooooooo daleč.

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
4.6.2008 19:07:14   
TEDIGO
Moja gin. naroča na prvi pregled med 8 in 9 tednom. V primeru, da je bil prejšnja nosečnost zaključena z ss pa teden prej-da ne bi tako trpela od čakanja kaj bo. Predvsem, da si bolj pomirjen. Čeprav jaz vem, da ne bom, ker jaz sem morala na čiščenje po 2 pregledu (12 teden), ker je srček nehal biti. Sem pa imela zamujeni splav. Plod ni zrastel praktično nič med 1 in 2 pregledom. Tako, da zadihala bom šele konec julija, ko bom v 12 tednu.

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
4.6.2008 19:17:52   
Rakica_80
Tedigo...samo pozitivnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , vse gre hitro mimouser posted image

(odgovor članu TEDIGO)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
7.6.2008 9:01:20   
Orhideje
Jaz se vračam iz  dopusta, pa zagledam nove . JUPI

Pajo, Barbyka in Diamantina, iskrene čestitke
.

Lepih  user posted image mesecev vama želim in zdravega  user posted image



No, pri meni je stanje še vedno isto. M ni od nikoder. Danes je že 67.dan. Testa sem delala pred 14 dnevi, pa sta bila oba negativna. Me pa prav čudi, da je nisem dobila na morju.


< Sporočilo je popravil Orhideje -- 7.6.2008 9:09:55 >

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
7.6.2008 10:29:31   
*Junona*
Orhideje, naredi testek. Želim, da zagledašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
7.6.2008 13:37:32   
aqua77
orhideje, navali na testek !!!!! Kaj še sploh čakaš!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
7.6.2008 15:22:01   
Orhideje
IZVIRNO SPOROČILO: katalina

orhideje, navali na testek !!!!! Kaj še sploh čakaš!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Dva testka nista pokazala ničuser posted image user posted image user posted image -  pred 14 dnevi. Glede na to, da je bil takrat 52 in 54. dan - če bi kaj bilo, bi sigurno pokazalo. Tak, da ni upanja za user posted image .
Ja, mal razmišljam, če je pa mogoče na morju kaj ratalo? user posted image Ampak, ne vem, ali je to sploh mogoče. Če pa slučajno je, potem še testek tako ne bi nič pokazal.
Tako bom raje počakala do ponedeljka, ko sem naročena na pregled. Res me že to čakanje na M UBIJA. Tudi razni znaki in letanja na WC - prava groza. Čeprav sem prav srečna, da ni prišla na obisk na morju. Ampak to so verjetno vplivi pozitivnega razmišljanja - da me letos M na dopustu ne bo doletela.
Te razne znake pa imam že od 35. dneva:od mozoljev, do slabosti, špikanja,... do testka - sledilo razočaranje in tudi znaki minili. Sedaj pa ko spet malce razmišljam - kaj pa če je vseeno ratalo - so se znakci spet pojavili user posted image .
Tako, da punce o teh znakih boljše, da sploh ne razmišljamo in se raje sprostimo in uživamo v slahernem trenutku.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
7.6.2008 17:21:43   
sanna
Orhideje, ne pusti nas v negotovosti, čim prej javi rezultat, pa želim ti, da je seveda POZITIVEN!!! user posted image user posted image user posted image   Držim pesti!

(odgovor članu Orhideje)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
7.6.2008 22:53:09   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sanna

Orhideje, ne pusti nas v negotovosti, čim prej javi rezultat, pa želim ti, da je seveda POZITIVEN!!!  user posted image user posted image   Držim pesti!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanna)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
7.6.2008 23:04:27   
Rakica_80
Saša78....kje pa si in kako je kaj s teboj?
Pikica veselo raste kajneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Javi se kaj!user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
8.6.2008 14:15:45   
tinč407
ppozdravljene

tudi mene lahko v maju pobarvate modro user posted image user posted image user posted image
sem na istem ko ti orhideje. sem 49 dan ciklusa in testek CB je minus user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mi je pa pušenjak napisal, da pri ciklusih daljših od 45 dni najverjetneje ne pride do ovulacij. in da naj grem k G, da mi bo verjetno dal klomifen za vzpodbujanje
Kdaj maš ti G orhideje?

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
8.6.2008 15:25:01   
Orhideje
IZVIRNO SPOROČILO: tinč407

ppozdravljene

tudi mene lahko v maju pobarvate modro user posted image user posted image user posted image
sem na istem ko ti orhideje. sem 49 dan ciklusa in testek CB je minus user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mi je pa pušenjak napisal, da pri ciklusih daljših od 45 dni najverjetneje ne pride do ovulacij. in da naj grem k G, da mi bo verjetno dal klomifen za vzpodbujanje
Kdaj maš ti G orhideje?


Morala bi ga imeti jutri, pa so me včeraj poklicali, da je G na dopustu. Tako moram počakat in se ponovno naročit. Do takrat pa lahko le čakam. O tem, da bi bila user posted image mislim, da ni nobenega upanja. Me pa zelo skrbi, da ne dobim M. Me je že kar pošteno strah, da je res nekaj narobe. Sedaj mi je že prav žal, da nisem že prej zagnala panike in se naročila na pregled. Danes je pri meni že 68. dan. O M ni ne duha ne sluha. Drugače se pa zelo slabo počutim: full sem slabotna in prav nič se mi ne da. Nenehno razmišljam: kaj je narobe? Obiska G me je prav strah. Sedaj pa še to čakanje nanj. To res ubija.

Tinč407 - nič ne čakaj in raje pokliči G in se takoj naroči na pregled. Ker ti maratonski cikli niso nič dobra napoved. Želim ti lep dan in da ugledaš user posted image . Mogoče še pa pri tebi ni dovolj hormona in si user posted image . Navijam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
8.6.2008 15:47:21   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Saša78....kje pa si in kako je kaj s teboj?
Pikica veselo raste kajneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Javi se kaj!user posted image
saša78 pa uživa na morju,drugače je pa superuser posted image user posted image user posted image ,zdaj je imela že drugi pregled in je vse tako kot mora biti.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
8.6.2008 17:02:33   
Rakica_80
Supeeeeeeeruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image naj se razvaja, to si tudi zasluži!!!user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
9.7.2008 7:08:29   
mausilein
dobro jutro, punce, kako ste kaj? ste se kar nekam poskrile, ste že vse na dopustu?

jaz sem bila 2 tedna na bolniški, me je matrala taka slabost, da sem cele dneve preležala. zdaj je že malo bolje, zjutraj mi je še slabo, drugače pa še kar gre.user posted image

tedigo, witto, kako pa je z vama? jutri imam prvi pregled, me je kar malo strah po januarskem pregledu, da ne bo spet kaka slaba novica.

zanima me ali katero od vas tudi tako pritiska na mehur?

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
9.7.2008 9:18:05   
witto
Oj barbyka, nič naj te nebo strah, ker bo itak vse okuser posted image , boš videla. jast sem imela prvi pregled 24.6. pri 7t.5d, tako da sem videla mojouser posted image  in user posted image  kako utripa, zaenkrat je vse ok. Naslednji pregled pa imam 15.7. naslednji torek, do takrat pa sem tudi jast nabolniški, zaradi močnih glavobolov in vrtoglavicuser posted image , res je zoprno.Sej, je tudi mene malček strah prihodnjega pregleda, ampak ga hitro odmislim. Drugačeuser posted image  so malo bolj umirjene, le zvečer me še tu pa tam ulovijo, pa joške......te pa skozi bolijo. A če me na mehur tišči? hodim skozi na wc, ponoči tudi.A si mogoče to moslila?

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
9.7.2008 10:01:41   
mausilein
oj,witto. čestitam, da je vse ok. user posted image  user posted image  user posted image
jaz pa sem zdaj v 10.tednu, ne vem zakaj me je tako pozno naročila. user posted image  saj ni važno, samo da bo vse ok. komaj čakam jutri, da mi pove kakšno je stanje. ti imaš glavobole in vrtoglavice? tega jaz nisem imela, edino te slabosti čez cel dan, tudi ponoči. joške tudi mene bolijo, ne tako zelo, bolj me bradavice, če se brišem z brisačo,....tud jaz hodim več na vodo, ampak sem mislila, če te imaš občutek kot nek pritisk na mehur. mogoče je to posledica raztezanja. saj je vseeno, vse bom prenesla, samo da bo user posted image  ok. ti v petek javim, kako je šlo na pregledu. jutri bom imela verjetno 200 pritiska.user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
9.7.2008 10:15:19   
witto
Nič se ne sekiraj, vse bo tako kot mora bituser posted image . In kar javi, bom čakala na novičkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
9.7.2008 10:38:52   
mausilein
saj veš, da ti bom takoj v petek zjutraj sporočila novico. in to veselo, seveda!!!!user posted image   še dobro, da gre moj z mano, da me bo držal za rokico!!!user posted image  user posted image  user posted image  kdaj pa imaš ti rok?

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
9.7.2008 10:51:05   
witto
Ja moj user posted image , je šel tudi z mano, je rekel, da tega pa noče zamudit.. V ambulanto sem šla sama, potem pa ko smo videle z zdravnico utrip, ga je šla poklicat. Tako se je raznežil........mamma mia user posted image , prav lepo ga je bilo videt. Jast ima po mojem izračunu rok 4.2.09. , enako mi je rekla tudi zdravnica, čeprav mi je še en rok omenjala,9.2.09, ampak za sigurno, bom pa izvedela naslednji torek 

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
9.7.2008 11:37:10   
mausilein
saj jaz ga bom šla tud pol iskat, da gre z mano na uz, na pregled  bom šla pa sama.
pol sva pa kar skupaj, jaz pa sem si zračunala na netu 8.2. bomo videli, kaj bo pa jutri zdravnica rekla. kako pa to, da imaš tako kmalu spet pregled?

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
9.7.2008 11:49:07   
witto
Ma zaradi tega, ker ko sem ga imela 24.6. sva z mojim čakala 4 ure, da prideva na vrstouser posted image , in ko sem jast bila na vrsti ob 16, so bile za mano še 3 nosečke. Tako, da mi je takrat naredila samo uz, potrdila nosečnost, dala vse napotnice za  odvzem krvi, in to je bilo to. Gužva je bila , in tako, da mi bo sedaj po moje naredila bolj temeljit pregled, pa zmenile sva se, da mi bo izdala materinsko, in bo tudi že čas, ko se bom mogla naročit na ns.

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  87 88 89 [90] 91   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 89 [90] 91   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




vstajanje ponoči
tinchek1980

Ali vam mož/partner pomaga in namesto vas vstane ponoči, ko dojenček joka?

da, vedno (17%)

da, pogosto (30%)

zelo redko (31%)

nikoli (22%)


Število vseh glasov: 185

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!