|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 89 90 [91]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
11.7.2008 7:06:22   
mausilein
witto, preživela sem včerajšnji pregled. je vse ok, user posted image  je tako plaval in se pretegoval, da ga je bilo kar veselje gledat.user posted image
zdaj sem pa pomirjena. komaj čakam nuhalno, da ga spet malo vif+dimo. ti si že naročena?

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2251
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
11.7.2008 9:29:47   
witto
Ej Barbika, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  barvo,si videla, da bo je vse ok? Sem vesela zate, jast imam 15.7. uz, in takrat se bom tudi verjetno naročila na nuhalno

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 2252
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
15.7.2008 8:14:33   
mausilein
ojla,WITTO, kako si, počutje? meni se slabost počasi končuje. me še zjutraj pa včasih proti večeru matra, drugače pa je ok. kdaj pa imaš danes uz? javi, kaj bo novega. držim pesti zate!

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2253
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
15.7.2008 8:57:26   
witto
Ojla,kako kaj? Kar se slabosto tiče, sva na istem. Še nekaj malega proti večeru in zjutraj. Edino glavoboli so še prisotni zjutraj in vrtoglaviceuser posted image . Se pa ravno odpravljam  v bolnico, malo me je strahuser posted image  upam, da bo vse ok......

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 2254
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
15.7.2008 10:03:26   
mausilein
od česa pa glavoboli in vrtoglavice. jaz imam drugače migrene, ampak moram potrkat, odkar sem user posted image  , je kar ok z glavoboli. vse bo ok, boš videla. lepo user posted image   pomahaj, ko ga boš videla. javi, kaj si rešila. drži se.

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2255
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
15.7.2008 13:14:13   
witto
Ej Barbyka, pa sem nazaj. Ej, tako sem se nasmejalauser posted image user posted image user posted image user posted image ...... mali čmrlek je velik 3,5cm,user posted image  veselo utripa, ko mi je začela delat uz, mi je mahal v ekran in brcal z nogicami, ko pa ga je hotela malo bolj natančno izmerit, se je pa skrčil in "kao" zaspal.......user posted image user posted image user posted image user posted image   ginekologinja, ga je stiskala z uz, da ga malo vspodbudi, ma on? Ni šans, enostavno ni hotel danes sodelovatuser posted image user posted image user posted image user posted image  ma je faca mali. Ns imam 24.7. v Domžalah

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 2256
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
15.7.2008 13:14:57   
witto
a ja, pdp mi je spremenila na 7.2.09

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2257
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
15.7.2008 13:58:23   
mausilein
witto, vidiš, sem ti rekla, da bo vse ok z user posted image .  sem vesela zate. user posted image   naš je tudi zadnjič tako lepo mahal in se pretegoval. je bil velik 3cm. user posted image   kdaj pa si imela prej pdp? sem pozabila. jaz ga imam 10.2., potem sva kar blizu. user posted image  user posted image
greš k dr.Strahovi na nuhalno?

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2258
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
15.7.2008 14:12:30   
witto
Ma, najprej mi ga je po zm. postavila 4.2. po uz pa 9.2. no, zdaj je pa nekje vmes. Ja, mislim da bom imela dr. Strah pri ns, in bolniško mi je podaljšala do 18.8.

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 2259
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
15.7.2008 15:17:46   
mausilein
saj je vseeno, kdaj bo, važno, da bo vse ok s user posted image . si še na bolniški? no, če imaš vrtoglavice in glavobole, res ne moreš delati. uživaj doma in počivaj. user posted image  pa javi se še kaj. upam, da ti čimprej minejo glavoboli. to je hudo,če še tablete ne smeš vzeti.

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2260
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
15.7.2008 15:26:29   
witto
Ja, sem še na bolniški,do 18.8. smotano je ja, ker lahko vzamem le lekadol,ampak ta meni nič ne pomagauser posted image , ma upam, da bo vse minilouser posted image . Uživaj tudi ti, pa tudi ti se kaj javiuser posted image

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 2261
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
21.7.2008 15:03:38   
mausilein
ojla,witto,kako je kaj s tabo? so glavoboli popustili? držim pesti za četrtek, da bo vse ok na nuhalni. javi, kaj si zvedela. ali bo punčka ali fantek. user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2262
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
21.7.2008 15:39:50   
witto
Oj barbika, kako si mi? Ja, glavoboli so popustili,nastopijo edino takrat ko me kdo user posted image . Veš, da ti bom poročala o ns, nisem pa vedela, da se lahko že takrat ve za spol? Kako si pa ti ?

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 2263
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
21.7.2008 15:58:15   
mausilein
jaz sem kar ok,slabosti so tudi blažje.user posted image  samo lačna sem nonstop.user posted image
ja,pri nekaterih že vidijo kaj je, če imajo srečo.user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2264
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
21.7.2008 16:23:46   
witto
ja, jast bi rada vedela kaj bo,ampak mojuser posted image  noče vedet. Sej ponavadi, itak napišejo znakec v materinsko knjižico, tako, da bomo videli.

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 2265
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
20.4.2009 20:14:35   
tijana24
Pozdravljene punce, sem nova članica tega foruma, upam da me sprejmeteuser posted image

Zanima me ali ste delale test nosečnosti pred predvideno menstruacijo? Menstruacijo mi mogla dobiti 23.04, se lahko zanesem na rezultat testa če naredim test pred datumom menstruacijeuser posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 2266
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
20.4.2009 20:46:24   
Rakica_80
Tijana, imaš novo temo od leta 2009user posted image ta je stara od laniuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu tijana24)
Neposredna povezava do sporočila: 2267
   RE: M ne pričakujem MAJA!!!
20.4.2009 22:29:02   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: tijana24

Pozdravljene punce, sem nova članica tega foruma, upam da me sprejmeteuser posted image

Zanima me ali ste delale test nosečnosti pred predvideno menstruacijo? Menstruacijo mi mogla dobiti 23.04, se lahko zanesem na rezultat testa če naredim test pred datumom menstruacijeuser posted image


beri zasebna sporočila!!

(odgovor članu tijana24)
Neposredna povezava do sporočila: 2268
Stran:   <<   < Prejšnja stran  87 88 89 90 [91]
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 89 90 [91]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Vrtec Radlje ob Dravi


Mamice katerih otroci obiskujejo ta vrtec, kako ste zadovoljne z njim, z delom,..?

Zelo sem zadovoljna, vse se mi zdi super. Ne bi ga menjala. (48%)

Sem zadovoljna. (28%)

Je kar v redu, vend (24%)


Število vseh glasov: 29

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!