|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:27:19   
barbara b
Moj mož je motorist .  Njemu je vožnja z motorjem v veselje in jaz mu to ne branim.  Res pa je, da jaz ne maram vožnje z motorjem in se zato tudi ne vozim z njim. Pravzaprav me je strah na motorju in se ne počutim dobro.
Mi pa niti na kraj pameti ne pade, da bi mu to prepovedala. Težek motor vozi že od kar je polnoleten in mislim, da je dovolj zrel, da se zaveda vseh nevarnosti.


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:28:02   
Tanik
pač tega mu ne moreš preprečit, je pa tok pameten da bo imel opremo na sebi, izpit in verejtno se bo normalno vozil, mogoče kdaj malce bolj. nesreča pa itak nikoli ne počiva, naj si peš, s kolesom, na motorju ali v avtu.
midva sva tudi oba po duši motorista ampak se drživa vsega kar sem napisala (nikoli brez opreme pa naj bo 40 °C). ampak sva ga morala prodat ker sva kupila hišo, sedaj pa takoj ko bo prilika ga bova kupila, ker oprema sameva.
najboljše da se pomiriš ker kot sama praviš imaš moža, motorista po duši.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:31:43   
tinkatonka
Jaz sicer ne vem kako imate ve doma urejeno. Ampak moj zakon ni tak, da kokr bom jaz pela bo moj mož plesal in da če bom zagnala halo in celga user posted image , da bo na koncu vse po moje. Midva si poveva, se nestrinjava glede katere stvari ampak potem pretehtava dobre in slabe plati in se odločiva, včasih pač forsiraš svoje. Vedno pa si poveva za kakšne večje nakupe, pomembnejše stvari.

O teh motorjih se pogovarjava že vsaj pol leta in jaz tud enkrat nisem pokazala, da se bom s tem kdaj sprijaznila. Težko se bom. Po drugi strani, pa si mislim, kaj mi je tega treba, da se bom skoz živcirala. Ampak to ni neka najstniška romanca, to je moj mož, ki ga ljubim s katerim si želim imeti še več otrok,.... In mislim, da pač motor ne more bit razlog, da se ločim in oddidem od njega, če ostale stvari štimajo.

LP Tina

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 2.4.2008 9:38:17 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:32:32   
tinkatonka
kak je tvoj mali sonček?


Moj sonček je super.Obožuje očita! Obožuje motorje user posted image .  

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:33:59   
gaya
Zgubila sem fanta v prometni nesreči z motorjemuser posted image , sedaj imam moža zagriženega motorista. Kaj naj rečem, vedela sem že prej, da je motorist po duši. Ko se vsede na motor, me je vedno strah, ampak ne razmišljam v to smer, vsaj trudim se, da ne. Se navadiš. Včasih sem se veliko vozila z njim, zdaj se redkokdaj ker imava 18 mesečno hčerko in, če greva oba na motor imam tako grozen občutek, da sem raje doma.

Glede na to, da veš, da bo motor po vsej verjetnosti ostal pri hiši bi se jaz pogovorila z njim, da motor stoji v garaži toliko časa, dokler nima izpita in dokler nima vse potrebne opreme. Jaz mojmu preden gre, vedno rečem, naj naju pogleda in se zaveda z vsakim trenutkom, da mora pazit nase. S tem, da mu nekako zaupam, da se ne bo "ven metal" na cesti, ker za take izpade hodi dirkat na Grobnik. Po naših cestah se pa  vozi normalno, sicer pa roko na srce, pravi motoristi vedo, da naše ceste niso niti približno narejene za dirkaške podvige,....

_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:35:26   
tinkatonka
barbara b, natka 28 in biba12.....take poste mi je z veseljem prebrati. ker vidim, da je vseeno popolnoma normalno, da to možovi počnejo. Težko mi je, ker se moram sprijazniti s tem. Kot že rečeno, bi bilo drugače, če bi bila to čisto nekaj novega pri njem "2. puberteta". Ampak želja je res v njem že do nekdaj.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:36:21   
taška30
Joj, jaz te povsem razumem, kot bi sama pisala. Moj bivši je bil isti (pa ni zaradi tega postal bivši, v bistvu si je motor kupil šele ko sva šla narazen, sanjal je pa že prej). Vedno sem kar kurjo polt dobila ob teh motorjih in govorila kdor si kupi motor, naj si kupi še krsto za zraven.user posted image  Prav alergična sem bila na njih.
No, ampak sem potem ugotovila, da je to zato, ker sem v moji okolici poznala samo 'takšne' motoriste, mlade, prepotentne, polne samih sebe, 'meni se ne more nič zgodit', neodgovorne na cesti itd...pa po možnosti je kdo še kaj preveč spil.

Zdaj pa, ko se recimo s familijo peljemo proti morju in vidim 'starejše'user posted image pare na 'čoperjih' lepo na izi, počasi, po predpisih, si pa, ne boš verjela, včasih tud sama zaželim, da bi se peljala kot oni. Se mi zdi, da je vse v glavi. (Če) ko je človek bolj odgovoren, ima familijo, sigurno ne bo šel brezglavo divjat, seveda se pa nesreča lahko zgodi. Ampak ne le na motorju, tudi v avtu, na kolesu. Vsak dan, kjerkoli....ne moreš samo na to mislit.

Jaz ti svetujem, da se čimprej sprijazniš, poskušaš čimbolj spoznat zadevo, se kdaj peljat zraven itd...v vsakem primeru pa naj se fejst nezgodno zavaruje...da boš imela boljši občutek (kaouser posted image ). 

Samo tole je pa tud res:
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Mal otročji mi je ta tvoj mož po pravici povedano(kupi motor brez da vpraša ženo, pa sploh izpita še nimauser posted image )....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:36:59   
Anonimen
Strah,da te je?Razumem,mene tudi.Pa ne zato,ker bi moj brezglavo vozil,strah me je drugih udeležencev v prometu.
Moj si je sanje uresničil z mojo privolitvijo.Ni si omislil cestnega motorja,hvalabogu,midva sva za bolj izi draiver-čoperista.Počas se daleč pride in uživaš v vožnji.Mi smo bolj penzionistični motoristi.
Že deset let smo na dveh kolesih v poletnih mesecih,moram potrkat na les,le enkrat sva se položila z motorjem na tla,zaradi vremenskih razmer v štartu,ko spodnese zadnje kolo. Zaradi tega nisem že leto dni sedla na motor.user posted image Sem proti cestnim hitrim motorjem,ker vidim kako z lahkoto gas navijejo,da jih kar odpihne.
Tako ti bom povedala en resničen primer:mama in oče ne uresničita želje svojemu sinu,ki si želi skuter,ker se bojita,da se mu bo kaj zgodilo.Fant gre pred hišo čez cesto in ga na prehodu za pešce zbije avto,do smrti.
Torej kakokrkoli se ti zgodi,če se ima za zgodit.
Vendar najprej izpit,vso motoristično zaščito in s pametjo na motor.

< Sporočilo je popravil neva6 -- 2.4.2008 9:37:52 >

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:38:44   
taja27
pravi motoristi vedo, da naše ceste niso niti približno narejene za dirkaške podvige,....


zakaj pa potem hodijo na relacijo 'lj - kočevje' ... ker so ravno pravi za polagat

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:40:05   
Tanik
to počno možje, žene, saj ne veš kako bo tvoj otrok, če praviš da je nor na motorje.
jaz mislim da imaš zlatga moža in bo še vse v redu.
strah pa itak skozi ostaja. jaz sem vedno na trnih ko je moj mož na cesti (z avtom) ponoči in pravi da bo kmalu pa se zjutraj zbudim, njeg apa nikjer. zmeraj slabo spim kadar gre na dolgo pot. ampak kaj čem.
lih tako ko je šel sam z motorjem.
to da te je strah je samo velik znak kako ga imaš rada in tvoj možek se tega zaveda.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:41:33   
gaya
IZVIRNO SPOROČILO: taja27

pravi motoristi vedo, da naše ceste niso niti približno narejene za dirkaške podvige,....


zakaj pa potem hodijo na relacijo 'lj - kočevje' ... ker so ravno pravi za polagat


ne hodijo ne na "kačje ride, ne na to relacijo, ki jo ti omenjaš, ampak na Grobnik. Kjer je sicer potrebno plačilo, ampak imajo pa urejeno dirkališče,...

_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:48:17   
Tanik
so taki in/ali drugačni divjaki, saj tudi v avtih se  jih najde, ni nujno da je na motorju user posted image



_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:51:51   
mika
Jaz sicer ne vem kako imate ve doma urejeno. Ampak moj zakon ni tak, da kokr bom jaz pela bo moj množ plesal in da če bom zagnala halo in celga , da bo na koncu vse po moje. Midva si poveva, se nestrinjava glede katere stvari ampak potem pretehtava dobre in slabe plati in se odločiva, včasih pač forsiraš svoje. Vedno pa si poveva za kakšen večje nakupe, pomembnejše stvari.


čaki malo, kdo komu pojeuser posted image ....pri tebi očitno mož in tvojega mnenja sploh ne upošteva....vsaj tako sem razumela iz napisanega. a ne gre v zakonu za kompromise...pri vaju ga ne vidim.
in če moj mož pripelje domov motor, mene je pa smrtno strah, da se mu ne bi kaj zgodilo in ne zaradi moje želje po komandiranju, mu ga razsekam, kot sem prej napisala.

samo moj mož mene razume, tebe pa tvoj ne. tud jaz sem se odpovedala mački oz. je nisem nabavila, ker jih mož ne mara...pa zaradi mačke ne bi nihče bil življensko ogrožen.

poleg tega pa tvoj mož misli da je nesmrten in tega bi bilo mene pošteno strah.

ja, povsod se ti lahko kaj zgodi, bogpomagaj...samo z motorjem igrat nesmrtnika, je pa že izzivanje usode.

< Sporočilo je popravil mika -- 2.4.2008 9:52:34 >

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:54:59   
Anonimen
Relacijo LJ - Kočevje uporabljamo predvsem zato, ker gremo tam na morje ali Grobnik. In nama je najbližja. Tudi tisti ovinki so res svetovni za polagat - sam po pameti. Se pa na tej cesti dosti naučiš, tako, da meni je fajna. Me je blo najprej ful strah, ampak midva sva navajena, da greva vedno tja začetek sezone, da malo "potrenirava".

Jaz resnično mislim, da preprečila mu ne boš. Poskusi se sprijaznit, povej mu vedno, ko se bo vsedel na motor, da naj vozi po pameti in da naj te pokliče, ko se bo kje ustavil. Midva sva nekako tako zmenjena in je kul. Res je, da me je strah vedno, ampak ok. Saj z avtom se mu ravno tako lahko kaj naredi.

(odgovor članu Tanik)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Mož in motor
2.4.2008 9:55:59   
Anonimen
pa še to: kako lahko nekomu nekaj prepoveste??

Če bi jaz mela željo po avionu in bi si to lahko privoščila ne bi bilo NIKOGAR, ki bi me od tega lahko odvrnil.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Mož in motor
2.4.2008 10:00:32   
Rožica I
Popolnoma razumem tvoj strah, kljub temu, da sem sama bila vedno mahnjena na motorje.
Kot najstnica (15 let) mi je uspelo (še danes ne vem, kako user posted image ) prepričat sicer stroge starše, da sem si s svojim denarjem kupila avtomatika in se potem vozila z njim v šolo (brez izpita). Ker sem bila "divja", sem si zaželela raje APN- ko ... V glavnem imela sem dostikrat več sreče kot pameti user posted image !
Še danes pa ne razumem, kako so lahko bili v tistem hipu moji starši tako naivni?!

Sedaj, ko moj sin zasliši motor, in ko vidim ta žar v njegovih očeh, mu (navidez) brezbrižno odgovorim:" Nič posebnega, sine! Sicer pa ga bo tako za 1. ovinkom ustavil policaj in napisal kazen, ker je dosti prehiter!"

Žal ti pa ne znam ničesar pametnega svetovat.. Vem le, da motorista ne prepriča nič razen hitrosti...

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 2.4.2008 10:03:34 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Mož in motor
2.4.2008 10:08:22   
Anonimen
Moj je imel motor dolga leta, pa ga je prodal, ko ga je zagrabila huda revma v kolena. Je vozil zelo po pameti, nikoli divjal ali polagal po kačjih ridah (tam polagajo samo tisti, ki precenjujejo svoje zmožnosti, izzivajo življenje, se ne zavedajo, da so tudi drugi na cestah - čisto komot pride mimo družina na kolesu) in zdaj niti slišat noče več o motorju. Pa se je kljub relativno varni vožnji dvakrat skoraj ubil po krivdi drugih udeležencev v prometu. In odkar imava otroka, motorja tudi jaz ne bi dovolila. Ja, saj v partnerstvu veljajo odprti odnosi, spoštovanje želja eden drugega, sem za vse to, ampak ko imaš otroka, je tu prva in glavna odgovornost za njega. Zato mi je vsaka aktivnost (npr. plezanje po Himalaji, vožnja motorja, divjanje z avtom, vsakodnevno nalivanje za točilnim pultom,...), ki dodatno poveča že tako negotovo vsakdanje življenje čista neodgovornost in nespoštovanje čustev bližnjih. Moj to ve in se s tem tudi strinja, tako da nimava takih težav.

Če pa bi si on sedaj kupil motor, pa ne vem, kaj bi naredila, bi bila pa vseeno zelo jezna oz. mogoče bi sprejela motor, če bi vedela, da ne divja in se vozi po stranskih, neprometnih cestah.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Mož in motor
2.4.2008 10:11:41   
loredana
Tinkatonka jaz ti bom pa tkole rekla: moj brat je na motorjih že celo življenje, od mopedov pri 14-ih , do cestnjakov sedaj pri 39-ih. Pa ni bilo nikoli nič narobe.

Je pa statistika taka, ki pravi da je največ nesreč pri neizkušenih ( kar tvoj mož je, glede na to da si je težek motor prvič kupil) na težkih motorjih, ker se precenijo. In res je tudi, da smo največkrat za nesreče motoristov krivi vozniki avtomobilov, ker jih človek spregleda oz. si mislimo, se bo že umaknil...

Glej, moj brat je tudi punco pustil, ker se s tem ni mogla sprijaznit, pa ne takoj. Je poskušal pustiti motor, ampak to ni bilo to, kar smo videli vsi ki ga poznamo. Skoz mu je nekaj manjkalo, tako da...No, sedaj je poročen z eno, ki je tudi sama motoristka, in srečna sta skupaj, pa vozita se skupaj.

Dejstvo je, da je že v avtu treba bit 100% skoncentriran, na motorju pa vsaj 150% in z glavo vedno na mestu. Nisem razbrala za kakšen motor gre: pri cestnjakih je tveganje bistveno večje kot pri naprimer chooperjih.

Garancije pa tko al tko nihče od nas nima, še ko čez cesto greš ne.

Potolažila te najbrž nisem, ampak če se tvoj mož zaveda svoji obveznosti v življenju, tako do tebe in otroka, kot do ostalih soudeležencih v prometu , in bo sedel na motor vedno z glavo na mestu, po svojih sposobnostih, ga bo to veselilo. In to njegovo veselje se bo kazalo tudi doma.

P.s. Pri čeladi pa ne šparat! Srečno obema.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Mož in motor
2.4.2008 10:16:56   
srki
Mene je bilo še za svaka strah, ko je enkrat govoril, da bi si kupil motor. Ne vem no, saj vem, po pameti, pa v avtu se lahko tudi kaj zgodi, samo motor je le motor. Pa če te zavede oz. če ljubi brzino, bi mene tudi skrbelo.

Upam, da tisti, ki uporabljajo cesto na relaciji Lj-Kočevje, so sami pametni motoristi.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Mož in motor
2.4.2008 10:42:34   
mika
Upam, da tisti, ki uporabljajo cesto na relaciji Lj-Kočevje, so sami pametni motoristi.


na tej relaciji se je ubila od kolega punca. ni zvozila ovinka in jo je vrglo po cestišču, kar bi preživela, če ne bi pripeljal tovornjakuser posted image . maja bo od tega 3 leta

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Mož in motor
2.4.2008 10:46:12   
srki
Sem slišala za to nesrečo ja. Ponavadi je tako, da ravno v nepravem trenutku pride mimo kako vozilo. Samo v tem ni tovornjakar nič kriv.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Mož in motor
2.4.2008 10:53:32   
barbara b
Ravo ko prebiram tole temo o motoristih, se je mimo  peljalo 7 motoristov policajev  user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Mož in motor
2.4.2008 11:00:05   
metuLJchy
Tudi jaz te razumem v tvojem strahu pred motorjem. Lani sva se tudi midva vozila na raznorazne konce slovenije ogledovat si motorje in sem ga z vsemi možnimi argumenti rotilia in prosila da si ne kupi težkega motorja. Da je bil volk sit in koza cela je potem kupil eno malokubično krosko, ki jo ima zdaj večinoma za po stran poteh. Pred 2 letoma se je z motorjem ubil mož moje prijateljice. Od takrat mi motor dela le strah. Samo če pomisliš kakšno moč ima tak stroj in da ti drviš nezavarovan, v avtu imaš vsaj karoserijo okrog, me kar stisne. V avtu če nekdo pred tabo nenadoma zabremza še lahko kolikor toliko hitro ustaviš, pa tudi če mu priletiš v rit verjetno razen pleha ne bi bilo hujših posledic. Isti dogodek z motorjem se po vsej verjetnosti ne konča tako... Poskušajta se še malo pogovorit, tej težki motorji se meni zdijo naravnost samomorilski. Komaj se je začela motoristična sezona, pa sem ravno prej brala na internetu da so letos na naših cestah umrli že 3 motoristi. Moj k sreči mojega "teženja" proti težkim motorjem ni vzel kot omejevanja, ampak je rekel da se tudi sam zaveda, da je prenevarno, ker izgubiš občutek za strah....ampak čeprav imamo zdaj samo krosko me je še vedno strah, ker si je tudi z njo že uspel koleno polomit letos... (letos že 2x padel z njo, k sreči vedno na takem terenu da ni bilo kaj hujšega) sem mu rekla, da če misli to it naprej da mu bom gume prepuškala user posted image

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Mož in motor
2.4.2008 11:06:44   
mika
Ponavadi je tako, da ravno v nepravem trenutku pride mimo kako vozilo. Samo v tem ni tovornjakar nič kriv.


seveda ni tovornjak nič kriv, ampak je usoda žal bila takšna, da je pripeljal v tistem trenutku. pa ni bila objestna voznica.kolegi so jo hvalili , da je dobra motoristka.

vedno me stisne, ko gledamo dvd z najine porokeuser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Mož in motor
2.4.2008 11:12:09   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: barbara b

Moj mož je motorist .  Njemu je vožnja z motorjem v veselje in jaz mu to ne branim.  Res pa je, da jaz ne maram vožnje z motorjem in se zato tudi ne vozim z njim. Pravzaprav me je strah na motorju in se ne počutim dobro.
Mi pa niti na kraj pameti ne pade, da bi mu to prepovedala. Težek motor vozi že od kar je polnoleten in mislim, da je dovolj zrel, da se zaveda vseh nevarnosti.




Tudi jaz pravim tako.

Moj si ga je vmislu ko sva že imela enega otroka - branim mu ne mi pa ne paše.

Kadar ima čas se gre pač zapelat cca za 1 do 2 urci da je pol lahko z nami.
Ve pa da ima še nas.

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?