|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tip moškega
3.4.2008 14:33:22   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Aja, nič ne vem, pa nič hudegauser posted image .


Bit će boljeeeeeeeeeee, netko viće, na Zapadu ništa novo, na Zapadu ništa novo .... user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: tip moškega
3.4.2008 14:35:19   
srki
Ah, zdaj mi je pa še manj jasnouser posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: tip moškega
3.4.2008 14:39:14   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ah, zdaj mi je pa še manj jasnouser posted image .



Saj sem ti na pisala ... bit će bolje user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: tip moškega
3.4.2008 14:43:45   
srki
ja, bo treba res k stričku dohtarjuuser posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: tip moškega
3.4.2008 14:50:07   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: srki

ja, bo treba res k stričku dohtarjuuser posted image .


Ja, bilo bi priporočljivo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: tip moškega
3.4.2008 15:59:37   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Pa kaj pa je na rokah tako pomembnegauser posted image .


Uf meni se kar oči prilepijo na lepe moške roke, sem se ravnokar spomnla na eno mojo preteklo lubejzn, visok , temne polti, črn, ravnoprav kosmat in z božansko lepimi rokami, sem delala pri njemu (med počitnicami) in se še zdaj živo spomnem kako lepo je tipkal po tipkovnici........user posted image  seksi za znoret

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: tip moškega
3.4.2008 16:23:59   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: srki

ja, bo treba res k stričku dohtarjuuser posted image .


Ja, bilo bi priporočljivo. user posted image


In, zakaj tako misliš?

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: tip moškega
3.4.2008 16:35:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: taja27
meni takšni ljepuškasti ala Brad Pitt ali Leonardo di Caprio sploh ne potegnejo ... meni so privlačni moški, ki niso klasično lepi, ampak izžarevajo moč, ki se je ponavadi ne da opisat ... npr. Clive Owen (sploh v filmu Beyond the Borders) ali pa Richard T. Jones, ali pa Aleš Bravničar, Mirko Tuš ...

Tudi meni je postal všeč, odkar so objavili lestvico najbogatejših Slovencev. user posted image

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: tip moškega
3.4.2008 17:35:47   
dory
predvsem normalen dec,ki se znajde tko med lonci kot med rjuhami :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: tip moškega
3.4.2008 17:43:47   
muška
meni so všeč moški, ki skrbijo zase, se pravi niso mlahavi, mišice morajo bit. Sploh mišičaste noge, to pali pri meni user posted image  . Pa temni morajo bit, z lasmi (moj jih nekam nevarno zgublja), všeč mi je tudi 3 dnevna bradica. Kosmati sploh po hrbtu in trebuhu, mi niso všeč.

Aja pa  narciseki, ala baby face Brad Pitt, Leonrado di C... mi niso niti malo všeč. Ded mora bit ded!


(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: tip moškega
3.4.2008 17:47:02   
pupca
ojla.meni je pa všeč tak da me včasih razvaja.kot danes ko imam  rojstni dan .kupil mi je torto,v kuverti sem dobila evrčke  in bon za pedikuro.res ga imam rada.

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: tip moškega
3.4.2008 17:49:48   
muška
user posted image  bravo user posted image  . Takega pa res moraš imet rad user posted image

pa vse najboljše! user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil muška -- 3.4.2008 17:50:15 >

(odgovor članu pupca)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: tip moškega
3.4.2008 17:55:47   
taja27
IZVIRNO SPOROČILO: taja27
Mirko Tuš ...

Tudi meni je postal všeč, odkar so objavili lestvico najbogatejših Slovencev.


men je všeč njegova karizma ... denar me ne zanima ... ker imam svojga dost

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: tip moškega
3.4.2008 18:55:44   
srki
Super, končno nekdo, ki prizna, da ima dovolj denarja.

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: tip moškega
3.4.2008 19:03:32   
Anonimen
Če odštejemo to, da so mi všeč moški s polno denarnico (ali TRR-jem user posted image ), potem pa, vsaj kar se videza tiče, prisegam na temne moške. Blandincev ne maram, rdečelasci pa so mi večinoma vsi grdi (na izjemo še nisem naletela). Zadnje čase se obrnem tudi za kakšnim obritoglavcem, ampak do sedaj sem spoznala samo enega, ki ima pod umetno plešo tudi možgane. Lastnosti, ki jih pa mora imeti, ne glede na videz: v svoje lastno dobro naj zna kuhati (ker jaz ne kuham), mora biti dober voznik (in imeti čimboljši avto... aja, smo rekli, da tukaj ne bomo o finančnem stanju), če ne zna f***t, je pa zvisel kakor kuhan špaget.

Povzetek (brez TRR-ja): Kamikaza.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: tip moškega
3.4.2008 19:28:39   
Zamima
uf, lahko napišem kakšni ne smejo bit? user posted image No, meni niso všeč: (zunanjost):  nabildani, preveč trebuhasti, preveč ritasti, stetovirani, frizura - ne čist pobriti, pa ne dolgolasi, aja, pa ne na gobico al pa  kot petelin frizuro user posted image ,... ma ja, zahtevna sem user posted image , pa manjši od mene tud ne sme bit, pa pretirano večji tudi ne,...

po obnašanju pa ne sme bit taki, kot, da je celo znanost sveta pojedel user posted image , mora biti za štose, da ni preveč resen, taki, da se da z njim vse pomenit, tudi o kakih ženskih stvareh, ne samo o kaki mašineriji pa podobno user posted image , malo otročji, da se nasmeji mojim brezveznim šalam, v glavnem preprost user posted image ...

upam, da še kje obstaja kaki taki user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: tip moškega
3.4.2008 19:33:02   
Gina
Meni so všeč predvsem deci z zelo močnim karakterjem (drugačen zraven mene itak ne bi mogel biti), ki vedo kaj hočejo (itak so vsi taki mal bolj egoistični in posledično problematičniuser posted image user posted image ). Pa zelo mi je pomembno, da je intelektualno na moji valovni dolžini. Tukaj nima veze formalna izobrazba, ampak to, koliko se lahko pogovarjava.
Poleg svojega moškega moram vedet, da bi zame in za familijo naredil vse - mora se znat postavit za nas, ne sme biti mevža. Temen seveda, pa mora biti proporcionalen, ne sme imeti ful suhih noguser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: tip moškega
3.4.2008 20:36:31   
cina
Moj tip moškega je hvalabogu moj fantuser posted image

Lepe roke, pozoren, odgovoren, duhovit, kuha, me cartlja, je iskren, ravno prav kosmat (ko ste že govorle o tem)
user posted image , se lahko z njim o vsem menim... Ni tipičen moški-otrok, ampak je moški v pravem pomenu besede. Js pa srečnica

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: tip moškega
3.4.2008 23:12:27   
Anonimen
U, dobro pitanje :).

Tak da paše na mojo kožo.

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: tip moškega
4.4.2008 6:40:19   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

ne sme imeti ful suhih noguser posted image user posted image


U, to pa tudi mene nekako odbija. Rajši mal močnejše, pa tudi če so na "o"user posted image user posted image .

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: tip moškega
4.4.2008 10:27:58   
taja27
U, dobro pitanje :).

Tak da paše na mojo kožo.



Mič ... v bistvu zelo si nezakomplicirana pa hkrati zelo zahtevna ... ampak sej, če ne paše na kožo ... tud vse ostalo ni pomembno...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: tip moškega
4.4.2008 10:42:59   
karmy
da ni egoist, da ni mamin sinko, da zna kaj mislit s svojo glavo, da mu jaz ne govorim non stop kaj naj dela, da zna kuhat, pospravljat in vse "ženske" stvari, da zna otroka popazit, ne da zraven faše živčni zlom, kakršenkoli tip idiota, ki misli sam na svojo rit - sebičnež, da ni skopuh - gorenc user posted image , da ne hoče vse nategnit vse kar leze in gre, da ne blebeta stvari, ki sploh niso na mestu, da je zaupljiv, da ni največja goflja kar obstaja - moška različica ženske.... sem še kaj pozabila? user posted image

< Sporočilo je popravil karmy -- 4.4.2008 10:43:25 >


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: tip moškega
4.4.2008 10:59:50   
srki
No, kaj pa obratno, kakšen tip ženske odgovarja moškemu?

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: tip moškega
4.4.2008 11:01:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

No, kaj pa obratno, kakšen tip ženske odgovarja moškemu?



Moj prav da ne sme smrdet pa da ne sme bit butastauser posted image . Aja pa težit ne sme. Ful mam zahtevnega dedcauser posted image user posted image

Drgač mamo pa vsi neke tipe, različne hvalabogu. Pač vse pokrovke ne pašajo na vsak loncuser posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: tip moškega
4.4.2008 11:16:19   
Julija08
Na videz mi je ful všeč igralec James Purefoy, ki je igral v filmu Vitezova usoda. user posted image user posted image user posted image

http://www.imdb.com/media/rm2644809984/ch0010466


Drugače so mi pa všeč čisto različni, mora imeti nekaj. Pa všeč so mi močne noge, pa lepa ritka. Nikakor ne sme biti presuh, raje malo trebuščka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?