|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:24:32   
vijolica30
zlate ste bejbe, spelka12 vem da jih je treba po pikci sam sem bolj leva zgleda oz pretrdo jih primem in se mi sam zdrobi vse skupuser posted image , drugač sem pa čist bliz ljuser posted image

no fajn, mal manj se tresem, se pa še vednouser posted image , res hvala

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:24:49   
spelka12
Tko se govori ajsi, maš da pokupiš vso zalogo user posted image , jo boš rabila. A stopka kej peče user posted image . Pa rita? Tud peče?user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:26:19   
ledenka
vijolica, nic stiskat user posted image  sam trdno primi in rahlo in odlocno odlomi user posted image  ce je meni ratalo, bo tebi tud user posted image je pa Daisy zelo lepo napisala navodila user posted image  na prejsnji strani

spelci, rita NE pece user posted image

< Sporočilo je popravil ledenka -- 4.4.2008 21:29:23 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:30:05   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Daisy user posted image te moram prav objet, ko te ni blo tko dolgo tuki user posted image kje si pa ti najdla mojih 50 kil??? i wish user posted image


No, tole pa prav paše. user posted image  Dam nazaj. user posted image  kar se pa kil tiče, pa sklepam, da kaj ekstra več jih pa tud ne morš met. Kaj pa jaz vem, kar zdi se mi, da malo pretiravaš v plus. Kje si zdaj? Čakaš na menstro in začneš?

Uf ledenko sem pa prej tud jaz čisto pozabila. Zdaj ko je stopka padla, lahko pa kak pir iz belgije častiš. Mater me pa res dolgo ni bilo... nazadnje si bila pred razgovorom, zdaj pa že stopka.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:32:44   
vijolica30
DaisyE kaj pa vem, ene 3 ure pomoje, napotke pa obvladaš v nulouser posted image

res hvala zlate ste, srebrne, bronasteuser posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:32:55   
ledenka
a bo

user posted image



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:32:55   
sapi
mismis na vsake toliko časa me malo zbada tako kot takrat, ko se mi najavlja M ... drugače sem ok brez kakršnih koli problemov ...
teja* si pa res prava borka ... super za plusek si ga res zaslužiš user posted image user posted image user posted image  jeeeeee prva aprilska nosečka... pazi nase ...
vijolica30 odvisno kako veliki so, če ni prehude razlika potem tudi ... držim pesti ...
Pija76 naj bo uspešno ...
spelka12 kaj a sedaj je začelo še za tabo prihajat ... saj bo, saj bo globoko dihaj bo bolje user posted image  ...

sapi



(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:33:21   
spelka12
Sej res ajsika. A lahko prilimaš gajbo pira za naše IVF-jevke? Mi 3je častimouser posted image .
PUNCE NA ZDRAVJE!!!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:34:21   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

je pa Daisy zelo lepo napisala navodila


user posted image user posted image user posted image  Sem šla za ziher probat. user posted image user posted image user posted image  Mam še od januarja par ampul vode doma, pa je res vseeno v kaki obliki jih v smeti vržem.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:36:52   
DaisyE
BO!  Ampak sama, težko...user posted image  Tja do desetega bi še nekako šlo, če stisnem... Pol bom pa dol padla. user posted image user posted image user posted image

Če pa še špelka in podmladek časti, pol pa sploh!

< Sporočilo je popravil DaisyE -- 4.4.2008 21:38:13 >


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:39:16   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

Sej res ajsika. A lahko prilimaš gajbo pira za naše IVF-jevke? Mi 3je častimouser posted image .
PUNCE NA ZDRAVJE!!!


ja pa sej sem jo, je ne vidis? user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:48:10   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: teja*

Živjo.

Sej ne vem, kako naj vam napišem. Čeprav bi mogla delat test jutri, sem ga že dans zjutraj in veste kaj se mi prikazal na CB +. 5. IVF je uspel, saj sem tudi verjela v to, da bo 5. pa moj postopek. Upam, da bom donosila, da se ne bo tako žalostno končalo, kot se je lani na sredini nosečnosti. Ampak sej ne smem na to mislt, a ne. Tako da punce verjemite vase, da bo in se prikaže. Pri meni je trajalo 10 let, letos 11. leto, ampak za vsako enkrat sonček pride.

Lepo se imejte, Teja


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image juppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ... kako lepo je to slišat ... te podpiram v tvojem razmišljanju in trdo držim pesti da zvoziš tole do konca ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu teja*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:48:43   
Abra
Evo se bom pa lotla še enkrat od začetka ...

Skuša, lepo da si se spet oglasila. Sem par dni nazaj prav nate mislila. Kako si? Nič nisi povedala, kako je blo. Upam, da te je tečka odrešla čiščenja.

T1979 user posted image oglasi se bolj pogosto, komu boš pa jamrala, če ne nam? Saj veš, da te teme ne bi rable, če bi samo lepe rezultate sporočale. Zato pa je upajmo skupaj. Naj bo naslednjič user posted image

Dakec user posted image

Krtekxx, to ni še nič. Boš vidla, ko bomo 10 ali več strani v dnevu naklofale user posted image user posted image

Andreja, k zdravniku pol nisi šla, al kako?

Vijolica, do nedelje se lahko marsikaj zgodi, itak pa rabiš samo eno pravo!! user posted image user posted image user posted image Navodila za špikanje pa že dobivaš user posted image

Kikaa, rjavo-rumen izcedek še prav nič ne pomeni. Držim pesti, da tudi ta izgine! Si že kaj test delala, zdaj bi ga že lahko, kajne? Včasih smo tko navijale in težile, da so se testi delali k nori user posted image

Dajamaja, ma ti dohtarji so res user posted image včasih se vsaj delajo, da se spomnijo. Važno, da ti drug teden začneš user posted image user posted image sem ti prav fouš, ker bi jaz tut. Dobronamerno fouš user posted image
Za akupunkturo bom pa že koga našla, bom pa takrat samo na terapije hodila user posted image čeprav se mi ravno konec aprila in v začetku maja obeta huda gužva. Ma, bom že.

Mismis, sem že zadnjič nekje vidla, da pišeš o prometriumu in utrogestanu - to je čist ista zadeva, naravni progesteron, le drugi proizvajalec, druga država, zato drugačno ime. V italiji je to prometrium, v Avstriji utrogestan. Dabroston pa je podobna zadeva le, da sintetična.

teja user posted image user posted image user posted image naša prva aprilska nosečka. Šic, šic s slabimi mislimi, konec leta boš mami user posted image

Ledenka, user posted image za stopko. Tvoj je pa mojster, da nč ne peče. Še zanjuser posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:49:18   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka
ja pa sej sem jo, je ne vidis? user posted image


Je očitno še paf od tega, da bo mela čez devet mesecev dva razgrajača doma... user posted image user posted image

Čestitke še enkrat.user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:51:17   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

stopka padla, moj je pomagal zabit iglo user posted image  pa prometrium tud mam, 6 skael. sem povedala v lekarni, da pridem se po vec user posted image



bravo ledenka .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... čim manj bolečo punkcijo, čim hitrejši prenos, maximalno uspešno vgnezditev in user posted image pa user posted image user posted image juhej


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:52:31   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Za akupunkturo bom pa že koga našla, bom pa takrat samo na terapije hodila user posted image


A un v Radovljici je zabasan, al je kaj drugega narobe z njim? Saj veš... firbec.user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:53:04   
ledenka
hvala, Grethy user posted image

Daisy, mu bom povedala user posted image  

punce, grem jaz spat... sem cist out user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:54:57   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy
bravo ledenka .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... čim manj bolečo punkcijo, čim hitrejši prenos, maximalno uspešno vgnezditev in user posted image pa user posted image user posted image juhej



Pa en pir še danes za dobro mero rukni. user posted image user posted image user posted image

Sorry grethy, da sem vskočila, ampak tako fino paše zraven... 

< Sporočilo je popravil DaisyE -- 4.4.2008 21:55:04 >


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:56:08   
Abra

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Daisy user posted image te moram prav objet, ko te ni blo tko dolgo tuki user posted image kje si pa ti najdla mojih 50 kil??? i wish user posted image


No, tole pa prav paše. user posted image  Dam nazaj. user posted image  kar se pa kil tiče, pa sklepam, da kaj ekstra več jih pa tud ne morš met. Kaj pa jaz vem, kar zdi se mi, da malo pretiravaš v plus. Kje si zdaj? Čakaš na menstro in začneš?


A misliš, da bi mene pol Reš hecal s kilami, če bi jih imela samo tolk? user posted image jaz raje kaj navzdol rečem user posted image user posted image Glede postopka pa zaenkrat še nč ne vem, vidiš k si marec zamudila user posted image user posted image ma v glavnem eno sranje - najprej je tečka zamujala, pol ko končne pride, mi ena čudna zadeva ven pade, sem jo iz škojlke pobrala in nesla k G, ona pa poslala na histološko preiskavo. Pravi, da je možno, da je polip ... zgledalo pa je zelo čudno, kot neka popkovnica zraven ... in štala, neki je še v maternici, tudi zgleda kot polip ... ma kateri polip se pa sam izloči??? Očitno so me slabo sčistili, zdaj samo upam, da mi po treh mescih ne bo treba it še enkrat. Drugače bi pa v četrtek začela.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:57:18   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka
Daisy, mu bom povedala user posted image   


Kaj, komu, kako? user posted image

Že tvoj peti pir načenjam, pol veš, koliko je ura... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:57:57   
Abra

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE
A un v Radovljici je zabasan, al je kaj drugega narobe z njim? Saj veš... firbec.user posted image user posted image


Baje, da ima tudi ta ful gužvo, mi je pa Karmen pred njim še dva druga priporočila. Ta je tretji na spisku user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:59:16   
teja*
Hvala vam punce za čestitke. Res ste super.
No zdej se grem pa stuširat in user posted image .

Lahko noč

Teja

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 21:59:35   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy
bravo ledenka .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... čim manj bolečo punkcijo, čim hitrejši prenos, maximalno uspešno vgnezditev in user posted image pa user posted image user posted image juhej



Pa en pir še danes za dobro mero rukni. user posted image user posted image user posted image

Sorry grethy, da sem vskočila, ampak tako fino paše zraven... 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image o madonca DaisyE 
hvala lepa, hvala lepa, veš sem pozabila na pirček, pa ga bo treba počas začet tankat, ni nikol nč narobe če me kera popravi, sem mal že v letih pa me tetaroza včasih mal popade in pol je to to ... res paše zraven user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:00:26   
Abra
Daisy, veš kok si zamudila, res si moraš službeno kišto domov nosit user posted image Vidiš, da mam že novo user posted image prejšnjo sem med čakanjem na test dobila, takrat ko je Pija pir po tipkovnici polivala user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:03:51   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Abra
Očitno so me slabo sčistili, zdaj samo upam, da mi po treh mescih ne bo treba it še enkrat. Drugače bi pa v četrtek začela.


daj mi tole malo bolj pojasni... Na polipe se itak ne spoznam, ampak se meni tud čudno zdi, da bi kar sami ven padali... Kaj te potem zdaj čaka? A ta četrtek greš h Rešu, al kako? Kdo bo pa zdaj pogledal, če je vse ok? Kdo bo dal zeleno luč? Malo čudno je to.

Kar se pa Reškota in kil tiče, je pa itak dejstvo, da dečko ni nikol zadovoljen. Al si presuh, al si pa predebel. Jaz vidim, da same suhice k njmu hodijo, jaz sem vedno najbolj obilne sorte v čakalnici. user posted image user posted image user posted image  Več kot 60 ti jih pa ne pripišem. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?