|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
8.10.2010 10:26:32   
zvezdan



IZVIRNO SPOROČILO: urau

no če ti bo kaj v spodbudo....je bilo pri meni tako da mi je moja G rekla da imam PCO in še pregrado, nisem imela nobene operacije niti nobenih tablet....zdaj imam 2 lepa otročička, eden je star 2leti drugi pa 4mesece, tako da verjamem da bo tudi tebi uspelo....bila pa sem tko čist flegma in si mislila če bo bo če ne pa ne in evo ratalo je....

hodim  pa G že 8 let pa mi je to rekla skoraj po 8 letih mislim HALO ne vem kaj naj si mislim a to nastane čes noč te ciste in pregrade ....vedno je rekla da imam lepo maternico in jajčnike potem pa kr enkrat k da je z neba padlo....to je bilo po prvem porodu....res pa je da sem na drugo zanositev delala ene 7 do 8 mescev ...

srečno

 Urau pri meni je bilo isto. Kadarkoli sem vprašala je bilo vse bp. Zdaj po enem ss pa oni ugorovijo tole pregradouser posted image


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu urau)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
8.10.2010 12:39:48   
MP30
zvezdan - pa si že dobila datum za OP. Jaz tudi čakam na OP.
Upam, da se bom po posegu lahko tudi jaz javila s kakšnimi lepimi novičkami!user posted image

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
8.10.2010 13:19:51   
zvezdan
ne datuma še nisem dobila saj čakam na  menstruacijo, da pokličem in se naročim. Pričakujem jo v teh dneh. Mogoče pa dobiva datum na isti dan :) Ali boš imela OP v LJ?


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu MP30)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
11.10.2010 22:11:30   
MP30
zvezdan, ja v LJ bom imela OP, imam pa datum novembra. Pri tebi že kaj novega?

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
12.10.2010 8:25:41   
zvezdan
MP30 danes izvem za datum. Upam, da bo čim prej pa da damo tole skozi. malo sem brala po internetu o tem koliko časa si v bolnici. Misliš da si res kar 3 dni? Čudi me, ker moram že prej narediti preiskave (kri, sečnina....) in zato ne vem kaj delajo s tabo tri dniuser posted image kakšne informacije imaš pa ti? Kdo te bo pa operiral? Mene mislim da bo dr. Tomaževič. Joj upam, da bo potem res vse bp.


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu MP30)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
12.10.2010 9:15:27   
xoxox
zvezdan jaz sem imela pred kratkim operacijo. Sem bila v bolnici 2 dni. Pa še to greš 2. dan že po viziti domov tako, da nisi cel dan tam. Tisti tretji dan ko si prebrala je bilo včasih, ko si en dan prej prišel v bolnico in so ti naredili preiskave in te pripravili na operacijo. Po tanovem te po preiskavah, ki jih imaš en dan pred operacijo pošljejo domov. Če vas še kaj zanima kar vprašajte. Bom z veseljem pomagala, če bom le lahko.


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
12.10.2010 9:56:23   
zvezdan
XOXOXO hvala za info. Ti si prav tako imela ss a ne? So ti rekli, da je bila pregrada kriva? Se pravi prideš verjetno zjutraj in imaš potem operacijo potem pa prespiš eno noč in greš zjutraj po viziti domov, če prav razumem.
Koliko časa pa si čakala na operacijo oz na datum?

Sama vprašanja user posted image user posted image


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
12.10.2010 9:59:09   
MP30
zvezdan, ja tudi sama sem prebrala, da imaš dve nočitvi v bolnišnici. Bomo videli, glavno, da bo vse OK. OP bom mela pri dr. Požlepovi.
Na Tomaževiča se baje čaka do marca/aprila 2011! Srečno

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
12.10.2010 16:28:24   
xoxox



IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

XOXOXO hvala za info. Ti si prav tako imela ss a ne? So ti rekli, da je bila pregrada kriva? Se pravi prideš verjetno zjutraj in imaš potem operacijo potem pa prespiš eno noč in greš zjutraj po viziti domov, če prav razumem.
Koliko časa pa si čakala na operacijo oz na datum?

Sama vprašanja user posted image user posted image

 
Ma ni problema, tudi če imaš 1000 vprašanj. Saj sem se ponudila, da bom pomagala a nisem? user posted image

Ja imela sem SS letos maja. Pregrado mi je takrat ugotovila in me takoj naročila naprej. Sem pa prišla na vrsto konec septembra. Mi je G na pregledu rekla, da je verjetno kriva pregrada, da pa mi ne more zagotovo reči, saj možno pa je, da je bilo kaj drugega. Pa da si noben zdravnik ne upa z gotovostjo zatrditi, da je bila pregrada kriva za SS. Verjetno zato, ker če pe je slučajno kaj drugega krivo, da jim ne težiš če si po operaciji pregrade imela še kakšen SS. Jaz sem prišla zjutraj v bolnico pa so mi dali za preoblečt, potem sem se preoblekla in šla ležat v sobo. So mi še par preiskav naredili in imela sem pogovor z medicinsko sestro pa spet malo ležat v sobo. user posted image No potem sem pa kar kmalu že imela operacijo. Te odpeljejo prvo v eno sobo kjer te pripravijo. Ti naštimajo iglo v roko za infuzijo in narkozo, sestra te še par stvari vpraša, potem te pa odpeljejo v operacijsko. Pred tem ti še vbrizgajo narkozo. Baje je to samo en del, ki naj bi te samo pomiril, en del ti baje vbrizgajo še v operacijski. Ne vem, saj sem bila kar pošteno zadeta že od tega. No in potem zaspiš in se zbudiš v sobi. Cel dan sem itak na pol prespala k sem bila čisto matasta od narkoze. No in potem si še čez noč tam, zjutraj poješ zajtrk, potem je pa vizita in greš domov. Seveda, če je bilo vse vredu.

Upam, da sem ti na vse odgovorila. user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
12.10.2010 17:02:53   
Čirimbara
Tudi jaz čakam na odstranitev pregrade v Lj. pri dr. Požlep, jutri bom klicala za datum.

MP30, kdaj si se ti naročila, da si dobila datum novembra? Nekako sem računala, da bom prišla na vrsto že ta mesec ... no, očitno še ne.

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
13.10.2010 8:33:20   
zvezdan
XOXOX res ti hvala za take izčrpne informacije. Zgleda se tudi tukaj dosti spreminja in teme, ki so bile že napisane nekaj časa na zaj niso več verodostojne. Glede na to da si tako dolgo čakala na operacijo si bila verjetno pri dr. Tomaževiču a ne? Včeraj nisem nikogar dobila tako da bom spet danes poklicala  za datum. Strah me je da me bodo naročili res šele marca/aprila. To je tako dolgo obdobjeuser posted image No jaz res verjamem, da je tale pregrada kriva za vse in upam, da bomo vse hitro spet srečke nosečke. XOXOX so ti povedali kako veliko pregrado si imela? Meni so rekli, da če kakšna odpove pa lahko jaz vskočim...ne predstavljam si kako bi to izgledalo, saj moraš prej jesti Stediril. Si ga tudi ti mogla?
Nikoli v življenju nisem imela nobene operacije...zdaj pa v letu dni tole abrazijo in še odstranitev pregrade...se kar malo bojim vsegauser posted image
Še enkrat hvala ker si priskočila na pomoč z koristnimi informacijami XOXOX.


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Čirimbara)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
13.10.2010 12:00:28   
Čirimbara
Zvezdan, upam, da ti je danes uspelo dobiti datum. Jaz sem jih dobila že po 45 minutah klicanja, kar je zelo hitro. user posted image Grem pa konec novembra.


(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
13.10.2010 12:31:05   
zvezdan
Nisem dobila datumauser posted image Sem klicala in dobila sestro pa mi je rekla, da je sestra ki naroča ravno nekam šla in naj ji pustim svojo št. da me pokličejo nazaj....pa še vedno nič. Zdaj se pa spet nobeden ne oglasi user posted image


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Čirimbara)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
13.10.2010 12:41:44   
Čirimbara
user posted image Boš pa jutri, ti samo vztrajaj. Ko sem se naročala na diagnostično histeroskopijo, sem rabila dva dni, da sem jih dobila - pa sem klicala ves čas od 9h do 12h, ves čas zasedeno.



(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
13.10.2010 20:18:12   
xoxox



IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

XOXOX res ti hvala za take izčrpne informacije. Zgleda se tudi tukaj dosti spreminja in teme, ki so bile že napisane nekaj časa na zaj niso več verodostojne. Glede na to da si tako dolgo čakala na operacijo si bila verjetno pri dr. Tomaževiču a ne? Včeraj nisem nikogar dobila tako da bom spet danes poklicala  za datum. Strah me je da me bodo naročili res šele marca/aprila. To je tako dolgo obdobjeuser posted image No jaz res verjamem, da je tale pregrada kriva za vse in upam, da bomo vse hitro spet srečke nosečke. XOXOX so ti povedali kako veliko pregrado si imela? Meni so rekli, da če kakšna odpove pa lahko jaz vskočim...ne predstavljam si kako bi to izgledalo, saj moraš prej jesti Stediril. Si ga tudi ti mogla?
Nikoli v življenju nisem imela nobene operacije...zdaj pa v letu dni tole abrazijo in še odstranitev pregrade...se kar malo bojim vsegauser posted image
Še enkrat hvala ker si priskočila na pomoč z koristnimi informacijami XOXOX.

Ma glej saj ne vem točno če še tako delajo, samo pri meni in pri mojih predhodnicah s katerimi smo se ravno križale v sobi je bilo tako. Tako, da me ne preveč za besedo držat. user posted image Nisem bila pri dr. Tomaževiču. Operirala me je dr. Bokalova. Čakala sem pa tako dolgo, ker čez poletje ne operirajo. Pravijo, da se drugače čaka maksimum 3 mesece. Lahko pa prideš že isti mesec na vrsto. Čisto odvisno.  Ko sem septembra poklicala, ko sem dobila menstruacijo pa so mi rekli, da naj kar začnem jemat tabletke (stediril M), ker bom konec meseca na vrsti. Ti samo bodi vztrajna pa če dolgo ne boš prišla na vrsto kar malo potečnari, da že ful dolgo čakaš. Pa se bojo potem mogoče malo bolj potrudili, da ti najdejo datum.  Pa ne se bat. Ni nič strašnega tale operacija. Jaz sem se je prav veselila, saj se že tako dolgo trudim, da komaj čakam, da se to vse poštima in dobim dojenčka. Se bo slišalo čudno ampak jaz sem prav uživala tam. No, ko me ni bolelo. user posted image Boš videla, da bo vse vredu. Tudi ful so super zdravniki in medicinske sestre. Res same pohvale. No da ne pozabim. Ko boš šla v bolnico si odstrani vsa ličila, nakit, lak iz nohtov. Pa spodaj se obrij, če ne te bodo tam. Razen, če te to ne moti. Imej copatke s sabo, pa čim bolj naravne vložke. Jaz sem imela svojo brisačo s sabo, ker una tam je tok tanka, pa dobiš samo eno. Rabiš pa, če se greš zvečer kej umit pa zobe oprat pa potem kakšno za tuširat. Čisto po želji. Mislim, da sem vse povedala. Če te pa še kaj zanima pa kar vprašaj. Držim pesti, da boste vse dobile čim prej datum. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
13.10.2010 22:43:45   
Zojatisa
user posted image user posted image Pozdravljene punce!
Če smem še jaz svoje pripomnat, tudi jz sm bla laperoskopiji in histeroskopiji in so mi odstranli pregrado.
in takoj sem bila na vrsti takoj nasleden mesec ko sm dobila menstruacijoo sm poklcala in so me takoj čez nekaj dni naročil nevem koliko dni točno. Sicer sem pa bila v bolnici 5 dne ker so se mi malce vneli šivi. Drugače pa ni nič hujšega sicer mene je mal matral po nerkozi drugač pa je šlo.
Aja hodim pa drgač v Trbovlje in tud tam so mi to operirali.
Upam da bote čim prej na vrsi in čmprejuser posted image  ketere še niste z mano vret.
lep pozdravček

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
14.10.2010 9:57:51   
zvezdan
Hej punce dobila sem datum v začetku decembra. Ker je datum zelo blizu predvidene menstruacije pa me zanima ali se pri jemanju Stediril M menstrualni ciklus kaj skrajša kot običajno brez KT. Sedaj imam m. na 30-31 dni pa me je strah da bodo KT zmanjšale to obdobje in bom dobila m. prej...se pravi na dan posega :(
Kakšne so bile vaše izkušnje?


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
14.10.2010 10:12:27   
zvezdan
aja XOXOX še eno vprašanjeuser posted image Glede na to kar si zgoraj napisala, da si eno noč tam. Kdaj moraš pa tista odvajala potem vzet? Mislim ker meni so dali kar datum in mi niso nič povedali. Sem rekla če še kaj prej pokličem pa je sestra rekla samo ne...oh jaz imam pa še miljon vprašanjuser posted image


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
14.10.2010 10:20:17   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: tane

Mene pa zanimajo izkušnje oz. nasveti vaših G-jev kdaj so vam rekli da lahko po odstranitvi pregrade zanosite?

Pa še vprašanje za tiste, ki so jim odstranili pregrado, kdaj ste zanosile (po klkih poskusih) in kdaj ste začele delat na tem? Pa seveda kako se je končalo?

men je moj reku nej en mesec pocakam, da se pac stanje v maternici mal normalizira... Sicer pa itak nisem mogla nic, ker sem se en mesec po operaciji krvavela... Mogoce mal manj, sej zdej niti ne spomnem cist natancno vec. Od mojega posega je zdej ravno dobre tri leta in se nisem zanosila, poleg tega se mi je pregrada spet nazaj zarastla. Nekaj malo upanja sicer se vedno imam, da zanosim po naravni poti, ceprav mi je G ze takrat reku, da imam minimalne moznosti.. Poleg tega sva dala skoz tudi ze eno umetno oploditev v tem casu in tudi to neuspesno.

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
14.10.2010 10:22:28   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

aja XOXOX še eno vprašanjeuser posted image Glede na to kar si zgoraj napisala, da si eno noč tam. Kdaj moraš pa tista odvajala potem vzet? Mislim ker meni so dali kar datum in mi niso nič povedali. Sem rekla če še kaj prej pokličem pa je sestra rekla samo ne...oh jaz imam pa še miljon vprašanjuser posted image

odvajala je potrebno vzet vecer pred operacijo oziroma posegom.. Ce prespis tam al pa doma.. In na dan posega ne smes vec uzivat hrane in pijace..

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
14.10.2010 10:32:56   
zvezdan
ja samo meni niso dali nobenih odvajal. So samo rekli naj pridem teščauser posted image


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
14.10.2010 10:41:10   
Zojatisa
zvezdan-
Lej jz sem morala tudi it zjuraj tešč, potem so mi polgledli kri pritisk in to potem sm se namestila v sobo in nao so mi prinesli odvajala in donat to sm mogla spit potem se pa začne akcija lavfanje na wc, zjutraj sem bila operirana. tako je bilo pri meni.
upam da sem ti malo pomagala in nimaš se kej bati.
lp

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
14.10.2010 10:47:24   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

ja samo meni niso dali nobenih odvajal. So samo rekli naj pridem teščauser posted image



V tem primeru bos operirana sele naslednji dan. Na ta dan pa moras priti tesca zaradi pregledov pred samim posegom. Vso sreco, nic ni hudega! ;)

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
14.10.2010 10:48:52   
xoxox
Dokler jemlješ tabletke menstruacije ne dobiš. Šele, ko prekineš z jemanjem nastopi odtegnitvena krvavitev. Tako, da ti kar zadnjo menstruacijo pred operacijo začni jemat tabletke in jih jemlji do operacije.

Glede odvajal pa tako. Po novem ne dobiš odvajal. To sicer velja, če imaš samo histeroskopsko operacijo. Če imaš pa še laparo je drugače. Tako, da punce relax. user posted image  Fino je edino, da kakšna 2 dni pred operacijo ješ samo lahko hrano. 1 dan prej pa samo kakšno juhico in čimveč vode. Tako so tudi meni naročili. Potem pa od polnoči dalje niti kapljice vode.


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Odstranitev pregrade in zanositev?
14.10.2010 10:51:11   
xoxox
Aja pa zvezdan, glede na to, da te niso naročili prvo na preiskave boš verjetno 2 noči tam spala. Prvi dan te bodo pregledali in naredili preiskave, potem drugi dan operacija in potem 3. dan po viziti domov.


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?