|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj ste vedele...
13.4.2008 11:21:37   
mojamura
kako dolgo ženska vztraja v nekem razmerju, je odvisno od njenega praga tolerance in od stvari, ki jo motijo v razmerju in v zevezi z partnejem, predvsem pa je odvisno od tega kako ta ženska sebe ceni.

Pri meni je bila kaplja čez rob, ko me je pretepel (ne prvič), v vinogradu mojih staršev (je bil ravno čas trgatve. Tisto kar je sledilo (selitev nazaj k staršem, spori glede otroka...ločitev, zalezovanje iz njegove strani....grožnje) je bila pa le še ena kalvarija več.

vsedi se, razmisli o vsem, kaj si želiš zase, kaj želiš za otroka.....ali si pripravljena znova oživeti vajino zvezo....ali pa meniš, da je škoda časa in energije, ki bi jo vlagala v nekaj, za kar mogoče veš, da ne bo funkcioniralo.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj ste vedele...
13.4.2008 11:47:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Samrela

Hmm....jaz sem se z bivšim razšla takrat, ko sem ugotovila, da mi je lepše brez njega, da si nimava več česa povedati in samo iščeva razloge za prepir. Je pa res, da sva bila še mlada, brez otrok itd.


Bil je moj prvi in dooooolgo predolgo edini. Mislila sem, da mi lahko nudi vse kar premore nuditi nasprotni spol. Potem pa sem spoznala mojega user posted image in ugotovila, da  lahko dobim veeeeeeliko več in da sem tudi jaz sposobna ljubiti veliko bolj. Moj zdajšnji partner mi je dobesedno ponudil roko čez prepaduser posted image

(odgovor članu Samrela)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj ste vedele...
13.4.2008 12:14:51   
Anonimen
Odgovarjam na začetno vprašanje.

Kdaj sem vedela, da to ni to? Že kar kmalu. Po kakšnem mesecu. Ampak sem se slepila in vztrajala naprej. In se prepričevala, da sem jaz čudna, ker me določene stvari motijo.

Odločila sem se končati, ko sem ugotovila, da me življenje z njim UBIJA .... Na koncu sem bila tako živčna, cele dneve sem prejokala,...
In sem rekla... škoda mojega življenja za enga takega tipa... Pa sem šla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj ste vedele...
13.4.2008 15:31:51   
* Mateja *
Ja po 4 letih pa re nisem v poporodni depresiji. Pa takrat po porodu tud nisem bila. sem pa res mela lani psihične težave, ki vem da so nastale kot posledica vsega skupja, prezgodnjega rojstva, težav z možem, preobremenjenosti,....

Naj povem, da se midva še nisva nikol stepla, al kako bi lahko to rekla, takrat vem da bi bilo pri priči konec. Če bi pričlo tako daleč bi šla takoj narazen!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdaj ste vedele...
14.4.2008 15:47:42   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *
ja naj povem, da se mava rada, ne vem več  če se ljubiva, imava sina, ...

V bistvu ste ena povprečna družina. Sedaj samo še morate postati posebna družina - naučiti se živeti skupaj.

IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *
ne pa da moraš stalno neki vlagat in se kregat in nvemkajševse delat, zato da lahko sploh shajaš skozi dneve.

STALNO MORAŠ NEKAJ VLAGAT. Tudi ti imaš STALNO ŽELJO DA TVOJ MOŽ VLAGA.

Razumeš. Vlaganje pomeni nekaj narediti za drugega. Nečemu se odpovedati za drugega. Kreg in nevemkajševse pa nista vlaganje. Sta RAZDIRANJE.

Vsak dan vlagaš v sina. user posted image Vsak dan se zanj odpoveduješ, vsak dan delaš zanj. Vsak dan, vsako minuto vlagaš.

Enako pomeni vlaganje v partnerja. Vlaga se iz ljubezni in ne iz zaljubljenosti. Če ti ne grejo mravljinci po koži, ko te mož poljubi ne pomeni, da se moraš ločiti in si poiskati nekoga, ki ti povzroča mravljince. Takšne, ki to delajo, za njih obstaja ime.

In res, življenje je prekratko. Zato ga ne izgubljaj z iskanjem ampak ga začni živeti. Če je partner normalen se vse vloženo nekajkrat povrne. Vendar ne vlagaj zato da bi se povrnilo. Vlagaj zato, ker ga imaš rada.

Skupno življenje je kompromis. Več kot imata skupnega, lažje je kompromise nositi, manj jih je in manjši so. Ampak to pri tebi ni več vprašanje. Imata sina, torej sta se že odločila, da sta pripravljena sklepati kompromise drug do drugega, saj sta se odločila imeti otroka.

No, morda pa šele odraščaš. Ne po letih. Po izkušnjah.



(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdaj ste vedele...
14.4.2008 15:57:35   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *
ja naj povem, da se mava rada, ne vem več  če se ljubiva, imava sina, ...

V bistvu ste ena povprečna družina. Sedaj samo še morate postati posebna družina - naučiti se živeti skupaj.
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *
ne pa da moraš stalno neki vlagat in se kregat in nvemkajševse delat, zato da lahko sploh shajaš skozi dneve.

STALNO MORAŠ NEKAJ VLAGAT. Tudi ti imaš STALNO ŽELJO DA TVOJ MOŽ VLAGA.

Razumeš. Vlaganje pomeni nekaj narediti za drugega. Nečemu se odpovedati za drugega. Kreg in nevemkajševse pa nista vlaganje. Sta RAZDIRANJE.

Vsak dan vlagaš v sina. user posted image Vsak dan se zanj odpoveduješ, vsak dan delaš zanj. Vsak dan, vsako minuto vlagaš.

Enako pomeni vlaganje v partnerja. Vlaga se iz ljubezni in ne iz zaljubljenosti. Če ti ne grejo mravljinci po koži, ko te mož poljubi ne pomeni, da se moraš ločiti in si poiskati nekoga, ki ti povzroča mravljince. Takšne, ki to delajo, za njih obstaja ime.

In res, življenje je prekratko. Zato ga ne izgubljaj z iskanjem ampak ga začni živeti. Če je partner normalen se vse vloženo nekajkrat povrne. Vendar ne vlagaj zato da bi se povrnilo. Vlagaj zato, ker ga imaš rada.

Skupno življenje je kompromis. Več kot imata skupnega, lažje je kompromise nositi, manj jih je in manjši so. Ampak to pri tebi ni več vprašanje. Imata sina, torej sta se že odločila, da sta pripravljena sklepati kompromise drug do drugega, saj sta se odločila imeti otroka.

No, morda pa šele odraščaš. Ne po letih. Po izkušnjah.


Amen user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kdaj ste vedele...
14.4.2008 16:06:33   
baguSka
Tehnofil - dobr napisano.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kdaj ste vedele...
14.4.2008 23:59:45   
* Mateja *
Dobro napisano, sam kaj ko v praksi ne gre vse tako kot sem si zastavila.

Ma kaj pri vseh vas gre to tako na izi, se štekate, vam je to nekja samoumevnega al se pač prilagajte tok en drugmu in se zato ne kregate?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kdaj ste vedele...
15.4.2008 9:17:51   
baguSka
Midva se le sprejemava en drucga taka kot sva... se spostujeva in redno vlagava in negujeva najino ljubezen. In pac upam, da bo vedno tako. Seveda se tud skregava, ampak vedno zaradi malenkosti... ce se nebi, bil bil dolgcas.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kdaj ste vedele...
15.4.2008 12:32:12   
Anonimen
Tehnofil user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

Sej lahko da bo to ftko bolj zvenelo, sam u ei žajfnici, ki jo gledam je rekel tip ženski, da zakon mora laufat brez da bi nevem kaj zakonca delala. Da je tako narejeno da gre samo naprej. In se mi je zdelo ful logično. če se dva štekata, se ljubita, sta se za to tudi vzeela in bi res moglo laufat samo od sebe, ne pa da moraš stalno neki vlagat in se kregat in nvemkajševse delat, zato da lahko sploh shajaš skozi dneve.
Sej ne vem če sem več pripravljena ga prenašat. On zgleda da mene je, ker enostavno noče it stran od naju, kljub temu da sem ga že velikokrat nagnala! Se mi zdi da sem jaz edina, ki sploh vidi da imava probleme!




Ma kaj pri vseh vas gre to tako na izi, se štekate, vam je to nekja samoumevnega al se pač prilagajte tok en drugmu in se zato ne kregate?



Se ti zdijo žajfnce resnične? Tisti zgoraj citiran pogovor iz žajfnice je daleč od resnice.  Ni logično, da nekaj stoji samo od sebe gor, če ne vlagaš. Ljubezen ni bila še nikdar dovolj. Tistim parom, ki jim uspeva ohranjati vitalno, zdravo partnerstvo, jim to uspeva ravno zato, ker se zavedajo, da življenje ni žajfnica in da ni NIČ samoumevno. Da moraš za harmonijo neprestano, celo vezo, vsak dan, vsak trenutek vlagat svojo voljo, ljubezen, pred sabo imeti cilj družine, v kateri so vsi udeleženi zadovoljni in srečni. Sprejemat partnerja kot samostojno osebnost s svojimi željami, potrebami, vrednotami, ga/jo sprejemati z vsemi plusi in minusi in se eden drugemu prilagajat z vedenjem, da s tem nič ali zelo malo izgubiš,

Žajfnice prodajajo fantazijo, laž, iluzijo. A nisi opazila, da se jih 99% konča s poroko glavnih junakov in potem so živeli srečno do konca svojih dni? Bla, bla, bla. In potem svizec zavije čokolado, naskoči nosoroga in osvoji luno user posted image . Srečno partnerstvo je rezultat stalnega dela, včasih se je treba tudi skregat in se tudi poslušat, vprašat partnerja, kaj si pa on želi in ne potem skočit na prvo žogo in biti pri vsaki besedi užaljen, ampak sprejeti kdaj tudi kakšno kritiko,... Komunikacija je umetnost, nobenemu ni bila podarjena v zibko, vsi se jo učimo, vsi se učimo druge poslušat, najtežje pa se mi zdi, da nam je sprejemat lastno odgovornost in kritiko na svoj račun. Če je eden bolj občutljiv, mora drugi voditi pogovor tako, da se pride do skupnega cilja - rešitve problema. Če pa sta oba takoj užaljena, vihata nos in eden drugega obtožujeta za vse probleme, ja, potem pa nastane še nekaj novih.

Aja, meni odnos med mano in možem ni samoumeven. Kvečjemu obratno. Rutina, stres, premalo časa in premalo kvalitetno preživetega časa ubija odnos. Čas si je treba vzeti in ga kvalitetno preživeti skupaj.

Mogoče bi bila boljša izbira namesto žajfnc kakšna knjiga o odnosih, komunikaciji ali kakšen tečaj o partnerstvu (ena dva prijatelja sta hodila pred poroko na enega in sta bila navdušena, koliko sta se naučila eden o drugem in o sebi, česar se prej niti nista zavedala, če te zanima, se lahko pozanimam, kje sta to obiskovala).

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kdaj ste vedele...
15.4.2008 14:08:05   
tincci
Ma itak, da ni tako pravljično in strastno in pustolovsko in ne vem kako smo si še zamislili. Mene tudi ta razlika med idejo in dejanskim včasih potre. Ampak potem pogledam veliko sliko, pomislim na moje starše, njegove, na moje pretekle ljubezni, ljubezni mojih prijateljic ... In ne rabim niti eno minuto, da si potrdim, da imam ogromno, da se dobro štekava, da imam kul moža, skoraj čisto takega, kot sem ga hotlauser posted image Ampak, saj tudi jaz nisem vedno čisto taka, kot bi hotlauser posted image Zaljubljen, da se ljubiva .. kaj pa vem, to so tako visoko leteče besede. Če bi menjala partnerja, bi ga tudi pol leta ljubila do neba ... potem pa slej ko prej prišla do tega, da ni vse čisto tako, kot hočem ... Meni se krasno obnese to, da vem, da če se skregava, bo par dni adijo in potem bo spet ok. In potem, ko je adijo, si več ne jemljem tako k srcu. In ko je fajn, je pa itak fajn.

_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kdaj ste vedele...
15.4.2008 15:35:23   
* Mateja *
Ma kaj naj bereem patra Gostečnika al kaj? POl bom še bolj obupana.
Vem, da rxesnično življenje i film, predobro, vem, čeprav sem šele z jajca zlezla. Sam včasih res ne vem več kako naprej. 

Dejte mi svetovat kako knjigo. Bom provala kej prebrat čeprav nisem  knjižni molj!!!!

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kdaj ste vedele...
15.4.2008 16:09:58   
Anonimen
Pomoje je odvisno kakšen pristop ubereš, lahko v prebranem (ali videnem na TV v resničnem življenju,...) vidiš, kaj vse imajo drugi in kaj nimaš sam ter obupuješ, lahko pa v tem istem vidiš, kaj vse je možno doseči, če ubereš eno pravo konkretno pot (ta pa je za vsakega drugačna, ker se razlikujemo v željah, letih, izkušnjah, karakterju,...) in potem delaš na tem, da nek cilj dosežeš.

Katere knjige so fajn, ne vem, nekaj sem našla v cobissu, mogoče kdo drug ve, kaj je uredu za prebrat. Gosteničnika hvalijo, to vem, mogoče Sanja Rozman?

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kdaj ste vedele...
15.4.2008 16:12:14   
andie
Misli o življenju in zavedanju -Dr. Janez Drnovšekuser posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kdaj ste vedele...
15.4.2008 16:16:50   
Anonimen
Nekaj knjig sem našla:

http://www.spletnaknjigarna.si/default.cfm?Jezik=Sl&Kat=040904&Artikel=286
http://www.spletnaknjigarna.si/default.cfm?Jezik=Sl&Kat=040904&Artikel=1459
http://www.spletnaknjigarna.si/default.cfm?Jezik=Sl&Kat=040904&Artikel=973
http://www.spletnaknjigarna.si/default.cfm?Jezik=Sl&Kat=040904&Artikel=1009

Aja, še to  sem hotela napisat: nobena knjiga, film, nasvet ne pomaga, ne v partnerstvu, ne v katerikoli zadevi, ki nas doletijo v življenju, če sami nismo pripravljeni nekaj storiti za rešitev problema in če se že vnaprej vdamo, češ, kaj bi se trudil, saj itak vem, da nič ne bo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kdaj ste vedele...
17.4.2008 0:05:09   
* Mateja *
Alora sem dobila dve Gostečnikovi knjigi in grem zdej mal brat! Menda obstaja šen pater ki piše na enak način, sam ne dobim imena. Mi lahko kjera pomaga?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kdaj ste vedele...
17.4.2008 7:57:26   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

Sej lahko da bo to ftko bolj zvenelo, sam u ei žajfnici, ki jo gledam je rekel tip ženski, da zakon mora laufat brez da bi nevem kaj zakonca delala. Da je tako narejeno da gre samo naprej. In se mi je zdelo ful logično. če se dva štekata, se ljubita, sta se za to tudi vzeela in bi res moglo laufat samo od sebe, ne pa da moraš stalno neki vlagat in se kregat in nvemkajševse delat, zato da lahko sploh shajaš skozi dneve.
Sej ne vem če sem več pripravljena ga prenašat. On zgleda da mene je, ker enostavno noče it stran od naju, kljub temu da sem ga že velikokrat nagnala! Se mi zdi da sem jaz edina, ki sploh vidi da imava probleme!



Kako te štekam, tudi jaz tako mislim.

Mislim pa da je dobro merilo to, da ti je prijetneje biti sama, da ga ne pogrešaš ko ga ni ali celo razmišljaš o drugih.
Je pa lepo, da imaš moč it narazen, ko je odnos še na prijateljski ravni, ne pa da ga pripelješ do take točke, da se še partnerja komaj gledata.
Ah kakor koli je težko, sploh z otrokom.

lp

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kdaj ste vedele...
17.4.2008 8:23:05   
Marogica
Veza je kot rožica...če je ne zalivaš, se posuši. Tu ni potrebno neko filozofiranje. Gre za dajanje in jemanje, kajti nič ni samo po sebi umevnega, vsaj ne v takšni smeri, kot si ponavadi želimo. Samo po sebi umevne so neke osnove, vse ostalo je treba "graditi" in če želiš graditi, moraš v to nekaj vlagati.

Vendar je poembno, da to ugotovita OBA in tudi OBA na tem delata. Če je ta ugotovitev enostranska, je tudi rezultat samo enostranski. 

Knjige pomagajo samo v tem smislu, da ti dajo neko "podalgo" in ti kažejo smernice, kako priti iz danega položaja.

Pomembna pa so tudi pričakovanja....Pomebno je, koliko so ta pričakovanja realna, saj ima vsak drugačna pričakovanja. Ni nujno, da so tvoja pričakovanja enaka partnerjevim.  In za to to razočaranje, zato ta občutek, da ne gre več dalje

p.s. Najbrž si mislila dr. ANtona Trstenjaka...Njegove knjige ti povedo marsikaj o človeku....Priporočam.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kdaj ste vedele...
17.4.2008 8:31:56   
smigli
Da ne bo pomote, tudi jaz mislim, da se je v neki vezi potrebno truditi, vlagati, "zalivati". Odvisno je do kakšne mere to delamo, da vse skupaj funkcionira. Saj ne vem kako naj to povem. user posted image   V tapravi zvezi te vlaganje ne obremenjuje, te napolni, ti daje vzpodbudo, zagon, osrečuje. Ni to nekaj s ščimer se preveč obremenjuješ, ampak steče kot reka, ti da enrgijo. V napačni zvezi pa ostajaš prazen, nepotešen, zagrenjen, jezen, zmeden.

Ah so dnevi, ko ne znam spraviti iz glave na papir, upam, da me razumete. user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kdaj ste vedele...
17.4.2008 8:37:21   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

V tapravi zvezi te vlaganje ne obremenjuje, te napolni, ti daje vzpodbudo, zagon, osrečuje. Ni to nekaj s ščimer se preveč obremenjuješ, ampak steče kot reka, ti da enrgijo. V napačni zvezi pa ostajaš prazen, nepotešen, zagrenjen, jezen, zmeden.



S tem pa se strinjam. Vendar ne gre za ta "pravo" vezo, temveč ta "prava" dva človeka.  In če ugotoviš, da sta si preveč različna, je res žalostno, saj tvoja pričakovanja ostajajo, ki pa so v "nepravi" vezi samo pričakovanja in razočranja. Željenih rezultatov žal ne bo...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kdaj ste vedele...
17.4.2008 8:47:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: smigli

V tapravi zvezi te vlaganje ne obremenjuje, te napolni, ti daje vzpodbudo, zagon, osrečuje. Ni to nekaj s ščimer se preveč obremenjuješ, ampak steče kot reka, ti da enrgijo. V napačni zvezi pa ostajaš prazen, nepotešen, zagrenjen, jezen, zmeden.



S tem pa se strinjam. Vendar ne gre za ta "pravo" vezo, temveč ta "prava" dva človeka.  In če ugotoviš, da sta si preveč različna, je res žalostno, saj tvoja pričakovanja ostajajo, ki pa so v "nepravi" vezi samo pričakovanja in razočranja. Željenih rezultatov žal ne bo...


Pod to se podpišem. Smigli, saj znaš spravit na papir user posted image  (oz. ekran user posted image ).


(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kdaj ste vedele...
17.4.2008 13:34:55   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: smigli

V tapravi zvezi te vlaganje ne obremenjuje, te napolni, ti daje vzpodbudo, zagon, osrečuje. Ni to nekaj s ščimer se preveč obremenjuješ, ampak steče kot reka, ti da enrgijo. V napačni zvezi pa ostajaš prazen, nepotešen, zagrenjen, jezen, zmeden.



S tem pa se strinjam. Vendar ne gre za ta "pravo" vezo, temveč ta "prava" dva človeka.  In če ugotoviš, da sta si preveč različna, je res žalostno, saj tvoja pričakovanja ostajajo, ki pa so v "nepravi" vezi samo pričakovanja in razočranja. Željenih rezultatov žal ne bo...


tako je

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kdaj ste vedele...
17.4.2008 17:26:10   
* Mateja *
Alora, sem se lotila brat eno knjigo od Gostečnika. In sem od hudga zaspala. Mi je bila pa zanimiva dokler sem vzrajala. In res piše not tako kot se dogaja paru. Ker je na eni zgobi  prikazano in pol obrazloženo! 

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kdaj ste vedele...
17.4.2008 19:29:40   
SOULatka
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

ko so posredi otroci je res vse težje


samo meni pa se ne zdi, da bi bila dalje zaradi otroka z njim...pač midva ne bi bila skupaj, z otrokom pa bi se še naprej normalno videval, bi bili vsi prijatelji, samo midva ne bi bila več partnerja..

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kdaj ste vedele...
17.4.2008 20:36:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

ko so posredi otroci je res vse težje


Ne; ko so posredi otroci, je vse lazje, ker se odlocas v dobro otroka in ne v dobro lastnega ega.

(odgovor članu SOULatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?