|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj ste vedele...
29.4.2008 9:00:07   
piščanc
samski izhod je nujno potreben tudi za poročene. ker potrebujemo tudi samostojnost. to ni prilivanje ognja, ampak sprostitev. upam, da si se imela fino. in on nima kaj za žnarit!!!!!!! samo ne pretiravat in iskat napak. sedaj si dovolj trmasta da poveš svoje argumente. najbolje pa, da odpelješ malega v varstvo in se potem z možem pogovorita.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kdaj ste vedele...
29.4.2008 22:51:57   
* Mateja *
Ja v Vertigu smo bile in mi je bilo zakon!! Ravno danes, mam rojszni dan, so bile babe pr meni in smo rekle, da moramo  še kdaj it, tko, da se družimo! V soboto smo imele kao dekliščino, ker se moja naj frendica v soboto poroči! Zdej si moramo pa kaki drugi razlog zmislit.

In naj vam povem še, da sem od možeka dobila uro od Kelvin Cline, pregrešno drago,...Zdej se pa moram mal nazaj držat, ker se je izprsil pr darilu! Kljub temu, da sem mu rekla, da naj ne kupuje nič ,ker ve kaj bi jaz rada! Pa je pol vseeno kupil mi uro. Fajn možek, ni kaj!!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kdaj ste vedele...
29.4.2008 23:17:01   
kovač

titleAndStar(1304,0,0,false,"","")

 
Objave: 1304
Član od: 31.3.2005
Kraj: Wajdušna
Status: prisoten Da v zvezi ne gre več naprej, al pa v zakonu? Do kje ste šle, do kje ste vztrajale,..

Ker mene potrpljenje počasi resnično mineva in ne vem še sama kako naprej al pa nazaj!
Povejte tiste ki ste narazen šle s partnerji in možmi, kako je bilo!

Fino Mateja oziroma kako naj rečem, slab začetek dober konec.....user posted image

Je pa res, da nekako v zvezi začutiš, da ni več tisto pravo, ko ni več iskric in tistih niti, ki povezujejo. Zakaj bi se mučila. Mislim, da je bolje da gresta vsak po svoje, če je tako.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kdaj ste vedele...
30.4.2008 0:27:25   
* Mateja *
Ampka jaz si vseeno ne znam predstavljati življenja brez njega,.....

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kdaj ste vedele...
30.4.2008 7:53:07   
žetev
...simple..ena urca reši vse probleme enega polomljenega zakona.....user posted image

_____________________________

kar seješ to žanješ

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kdaj ste vedele...
30.4.2008 11:53:05   
* Mateja *
ne samo urcam je zelo dobrosrčen kar se daril tiče,.....user posted image user posted image user posted image user posted image

danes jo imam na roki, jutri se bova spičila mu jo bom pa v glavo vrgla. Sej jest sem enaka, ko bo imel on praznik mu bom tudi kupila darilo, pa ne glede na to kako se štekava, to je najina tradicija v vezi.

(odgovor članu žetev)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kdaj ste vedele...
30.4.2008 13:53:30   
žetev
jezus kristus....user posted image

_____________________________

kar seješ to žanješ

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kdaj ste vedele...
30.4.2008 14:17:26   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: žetev

jezus kristus....user posted image


Ja, se kar strinjam.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu žetev)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kdaj ste vedele...
30.4.2008 14:24:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

danes jo imam na roki, jutri se bova spičila mu jo bom pa v glavo vrgla.



In kaj s tem dosežeš? user posted image user posted image user posted image

Tudi prepir naj bi imel svoj namen - da se razreši problem. Komunikacija naj bi bila usmerjena v razreševanje problema, ne pa da se s z nekonstruktivnim prepiranjem, metanjem daril v obraz (verjetno ne dobesedno?) in metanjem naprej še vsega ostalega, kar se partnerju zameri, probleme še poslabšuje in vleče vsak na svojo stran.
Ne razumem, res ne.

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kdaj ste vedele...
30.4.2008 17:10:22   
Felicity
*Mateja*
user posted image

Glede težav pa, jih ura od Ck, žal, ne reši. user posted image
Mogoče bo res bolje, ko boš začela delati in ne boš samo gospodinja in varuška.

Naredi si tako, da ti bo fajn!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kdaj ste vedele...
30.4.2008 17:47:24   
kovač
kaj češ, ljubezen se da tut kupt aneuser posted image Vsaj pri enih.


Pr men na srečno nikol ne bo šlo tko. Ni in  ne bo.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kdaj ste vedele...
30.4.2008 22:20:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

In naj vam povem še, da sem od možeka dobila uro od Kelvin Cline, pregrešno drago,...Zdej se pa moram mal nazaj držat, ker se je izprsil pr darilu! Kljub temu, da sem mu rekla, da naj ne kupuje nič ,ker ve kaj bi jaz rada! Pa je pol vseeno kupil mi uro. Fajn možek, ni kaj!!


Ja, res fajn mozek....



....do nadaljnjega....

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kdaj ste vedele...
30.4.2008 23:00:01   
Gina
Ja, tako čudno se sliši tole z uro, ampak..... kaj pa če je to njena vrednota? Če se njej zdi pomembno ali finančna, materialna varnost na tak način, ali pa pozornosti? Kaj če s tem čuti zagotovilo, da jo ljubi? Kaj če s tem dobi točno tisto, kar rabi? Kaj je v tem slabega? Vem, učili so nas drugače, ampak njena vrednota je enako fajn in ok, kot moja vrednota, ki je čisto drugačna. Res se s tem ne reši osnovne težave...vendar....lahko je začetek reševanja težav. Če ona dobi dovolj zagotovil z njegove strani, dovolj izrazov ljubezni po njeno, bo ona zihr bolj zadovoljna, srečna in mehka, bolj pripravljena sodelovati, razmisliti, sprejemati tudi njegove potrebe, mu dajati tisto, kar on rabi. In če bo on dobil, kar on rabi, bo lažje njej spet dajal tisto, kar ona rabi, ker se bo počutil sprejetega, ljubljenega, razumljenega. Na dajanju in sprejemanju pa temelji celotna naša "ljubezen". Vse je daj, dam. Mora biti točno tisti daj in tisti dam, ki ga partner rabi, pa noben drugi ni ok. Tako da tale ura, če zelo dobro razmisliš niti ni tako zelo mimo,...seveda če je to njena vrednota.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kdaj ste vedele...
1.5.2008 8:11:17   
Anonimen
Mateja, velikosiže napisala, kaj si ti želiš, kaj dobiš in kaj ne. Mene pa zanima, kaj si tvoj mož želi? A to veš? In ali mu to daješ? ALi mu daješ le tisto, kar ti misliš, da si on želi?

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kdaj ste vedele...
1.5.2008 13:00:14   
* Mateja *
Ma ne me narobe zastopit.  Niso materialne dobrine moja prioriteta v življenju. Ok imam pač moža, ki mi lahko materialno res da veliko, vendar je meni to pač tako. Jaz vem kaj bi od njega rada, ne ure, ne nakita oz. ok, kako tako darilo je vsaki ženski všeč če ga dobi.  Vem pa da mi tistega, kar bi rada ne more dati, noče dati, kaj pa jaz vem. In zaradi tega se na tak način odkupi, tako pr meni kot pri sinu! Ni pa to moja vrednota!!!
Kaj bi moj mož rad? Pridno, ubogljivo, ponižno, tiho, podrejeno,...ženičko, ki bi molčala, nebi smela povedti svojega mnenja, bila stalno doma in biti taka kot si jo je on zamislil. V glavnem nula od človeka, živeti bi morala za druge in se ne ozirati na svoje želje in potrbe! Pač nese vzorec iz svoje družine naprej. Sej ni sam kriv, krivi so njegovi starši!!
Taka pa nisem in nikoli ne bomo, ker sem že po naravi trmoglava in samosvoja. Zato nama tudi ne gre kot bi moralo iti!!!!

Pa hvala za voščilo!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kdaj ste vedele...
1.5.2008 20:27:51   
Gina
Joj, mateja, saj mi je skoraj nesmiselno odgovarjat, ker se mi zdi, da ti itak vidiš zgolj sebe in imaš svoj lasten prav, od katerega apriori ne odstopaš, četudi morda ne štima čist u nulo.

A veš, večina decev si ne želi ženske, ki je samo tiho in nič ne reče. Morda gre tvojemu na živce, ker skoz govoriš, kaj je z njim narobe. Morda gre tvojemu na živce, ker ne uživaš z otrokom, ko si sama, morda mu gre na živce, ker ne uživaš niti z njim tako, kot bi bilo treba. Morda mu gre na jetra, da pogrevaš stare reči, da mu kar naprej govoriš, kakšen mora biti. morda mu gre na živce, da ne ljubiš sebe. Če bi ljubila sebe, se ne bi počutila izkoriščano.

Navadno moški hočejo svojo "boginjo". Za njih je njihova žena to, kadar je ženstvena. V ženstvenost ne spada moška napadalnost, kar neprestano nerganje in tuljenje v bistvu je. ženska to zna povedat tako, da ga okol prsta navije čist drugače, sicer imajo občutek, da je ob njih dec, oni pa deca ne rabijo, rabijo žensko. Deci radi skrbijo za otroka na njihov, moški način. Vendar uživajo, da se lahko zanesejo, da njihova ženska z veseljem skrbi za njunega otroka na svoj, ženski način. Moški, ki je provider v hiši je zelo srečen, da je poskrbi za svojo familijo in se s tem dokazuje. Vsak tak moški bo pričakoval, da bo ženska z njim vesela in mu nudila kaj v zameno, npr. svojo ženstvenost in toplino, prijaznost.
Ma kaj pa vem, saj se mi ne ljubi več razlagat. Kateregakoli deca, ki ima dovolj moških hormonov v sebi boš srečala, bo enako funkcioniral, pa če se milionkrat ločiš in poročiš. Tako to je. Z drobnimi detjli razlike. Morda bo kakšen tulil, drugi ignoriral, morda bo kakšen vleiko zaslužil, drugi bo brezposeln, morda bo kakšen imel raje šport ali gostilno kot službo, morda bo kakšen več z otroki in manj kuhal ali pospravljal in obratno....ampak vsi bodo pa pričakovali od tebe, da si ženska. Da jih razumeš kot moške. Bolj kot bodo "moško" delovali, več ženstvenosti v tebi iščejo in obratno. Ma ne bom več, nima smisla najbrž.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kdaj ste vedele...
1.5.2008 21:45:03   
* Mateja *
Hvala ker mi odgovarjaš, ampka glej, ne iščem izgovorov zase, ampka sam opisujem kako je stanje. Glede moškega v meni. Sej en tok ga mora bit, če hočem sama futar družino. Moram biti hkrati tata in mama. Včasih vem, da smo imeli nek rešpekt do tata, bil je avtoriteta, bolj kot mama. V mojem primeru sem jaz tata, ki tamalga bolj na trdo prime, če lahko tako rečem in sem hkrati mama, ki ga pocarta. tako da se moram res prilagodit situaciji.  In ni tako hudi med nama kot ti opisuješ, sej se ne pičiva stalno, sam imava pa ful huda obdobja, takrat bi pa najraje do odvetnika stopila in se pozanimala kako je z razvezo. Sej drgač smo ok familija, sam kadar poči pač poči. In jasno večkrat pri meni, ker sem štufa vsega. Pr moži poči zaradi težav ki jih ima na delu, pa pol vsi zaradi tega nastradamo.

Hvala ker me berete!!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kdaj ste vedele...
2.5.2008 8:16:07   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *


In naj vam povem še, da sem od možeka dobila uro od Kelvin Cline, pregrešno drago,...


Kelvin Cline je najbrž kaka Kitajska kopija za tri € ... če bi na njej pisalo Calvin Klein, bi pa najbrž bilo nekaj pregrešno dragega, ja. In slednja nekako ne bi bila za "v glavo metat" ob prvem prepiru, ta prva varianta pa čist komot user posted image  ....

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kdaj ste vedele...
2.5.2008 9:08:52   
natasaom
Sej drgač smo ok familija


kaj pa pol jamraš??

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kdaj ste vedele...
2.5.2008 18:07:58   
* Mateja *
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *


In naj vam povem še, da sem od možeka dobila uro od Kelvin Cline, pregrešno drago,...


Kelvin Cline je najbrž kaka Kitajska kopija za tri € ... če bi na njej pisalo Calvin Klein, bi pa najbrž bilo nekaj pregrešno dragega, ja. In slednja nekako ne bi bila za "v glavo metat" ob prvem prepiru, ta prva varianta pa čist komot user posted image  ....


Ah porka fiks, piši kao govoriš. Bi bila pa vsaka za v glavo vršt, pa ne me spet dobesedno vzet,....

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kdaj ste vedele...
2.5.2008 18:08:55   
* Mateja *
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

Sej drgač smo ok familija


kaj pa pol jamraš??


Ker včasih res ne vem, kako naprej,... Zdej trenutno sva ok, morda bova že čez pol ure ropotala, oz. vem da bova, ker bomo nekam šli in bo 100 posto jamral,....

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kdaj ste vedele...
2.5.2008 19:30:55   
April
Sem prebrala na hitro. .še enkrat preberi kaj ti je gina nazadnje napisala, ker tako je. Ampak če tega ne dojameš, bolj težko da boš karkoli rešila.
Mal se zamisli no. Pa sinka poglej. Pa moža, cel dan gara, pol pa domov pride, ker ti že komaj čakaš, da ga boš spet drkala v glavo. Pol ti gre pa še na jetra, ker se ne odziva. Valda, da se zapre vase. Pa najbrž tud čedalje več dela, ker je bolje v službi kot pa doma tebe poslušat. Pa da hodiš ven žurat, je v tem primeru res prilivanje na ogenj. Njega nonstop kritiziraš. in greš s prijateljicami, se uštimaš...ni čudno, da je ljubosumen in tako odreagira.Če bi se vidva razumela, najbrž tu sploh ne bi blo vprašanje.
Če ti ej kaj do družine, boš najprej možu nehala težit in svoje obnašanje spremenila. Pa cajt si zase vzemta. To ej nujno. Dajta sinka v varstvo in pejta nekam. Pa nehaj z vsakodnevnimi kreganji in teženejm...to je strup za odnos, pa še zasvoji te lahko...ne razmišljaš več trezno, ne vidiš bistva...
No jaz ti samo dobro želim. Sem se v marsičem prepoznala in sem zato tko odreagirala.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kdaj ste vedele...
2.5.2008 19:32:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

vem da bova, ker bomo nekam šli in bo 100 posto jamral,....



No, vidiš, tu je že en vzrok za vajine probleme. Ker nekaj previdevaš vnaprej. In si že vnaprej negativno nastrojena, ker jamranje pričakuješ, pričakuješ prepir. Si kdaj pomislila, da ga s tem sama sprožiš? A veš, veliko več kot same besede nam povedo neverbalna sporočila, kakšne geste uporabljamo, kako se obnašamo, kako govorimo, kakšen ton in barvo ima naš glas. Inče si že vnaprej prepričana, da bo nekaj jamral, potem sem 100% zihr, da si tudi ti slabe volje že vnaprej in to tudi kažeš navzven, verjetno povsem nezavedno. In potem sta oba slabe volje, namesto, da bi vse vzela s hecom. Jaz mojega, ko jamra, objamem, se nasmejem in mu rečem, moja tečka, rada te imam, pa čeprav sitnariš. In njegovo jamranje ignoriram. Kot pri otrocih. In je tudi on boljše volje. To še kravica Katka ve, da če se do godrnjavih ljudi lepo in spodbudno obnašaš, postanejo manj godrnjavi user posted image . Pravljice in risanke so lahko zelo poučna zadeva user posted image .

Torej, kar pričakujemo, to se nam rado izpolni, ker tudi sami, pogosto nevede, prispevamo k temu.

Prej sem te vprašala, kakšno žensko si želi tvoj dragi. In sem prepričana, da če bi vprašala njega isto vprašanje, bi čisto drugače odgovoril, kot si ti, nekako tako, kot je napisala Gina.

Imam še eno vprašanje user posted image . Kaj pa si želiš ti? Kakšnega moškega?
In zakaj bi tako zelo rada spremenila njega? Ne gre to, veš, to je največja iluzija žensk. Spremeniš lahko samo sebe, ampak večina tega niti ne proba, raje iščejo krivce za svoje probleme v drugih, ker če hočeš spremeniti sebe in posledično tudi odnose v katerih si, potem moraš  tudi glede sebe sprejeti kakšno bridko in se sprijazniti, da mogoče le nisi tako popoln in da mogoče tudi sam prispevaš k problemom.

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kdaj ste vedele...
3.5.2008 1:12:21   
* Mateja *
Ok sem negativno nastrojena, sam če ti nekoga toliko poznaš kot poznam svojega moža, že vnaprej lahko predvidim kaj se bo dogajalo. KO si tok let skupaj pa ja veš kako partner v določeni situaciji reagira!
In naj povem, da se ga lotim tudi drugače, ne samo z nerganjem. ga mal ovivam okol prsta, pa se mu hočem prikupit, ga hočem spravit v dobro voljo, pa si nikakor ne pusti blizu. KO se odloči, da bo nataknjen bo nataknjen.

Bom upoštevala vaše nasvete!
Sicer smo pa pohajali, smo zdejle prišli domov. In smo se imeli kar lepo, tamali je hotu bit stalno pri možu, tako da sem imela čas za klepet s kolegicami! Jutri gremo pa na poroko!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kdaj ste vedele...
3.5.2008 8:06:28   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *


Ah porka fiks, piši kao govoriš.


Pa nisam Srbine ......

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?