|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobro jutro
10.2.2005 8:29:42   
biba77
Jutro, Neva!
Ja, Zlicka tudi za tebe je dovolj :kava:, samo na zalost imamo danes v ponudbi samo tursko kavo s smetano ali mlekom. Zmanjkalo kapucina...:zmeden:

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   Dobro jutro
10.2.2005 8:31:45   
žlička
bibica, vzamem tudi tursko z mleko, da me gor drzi bo tudi ta dobra

jutro neva......kaj nas drazis.jaz bi tudi pluskanje morja pod oknom svoje pisarne:)-:)-:)-

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   Dobro jutro
10.2.2005 8:33:45   
biba77
Jaz sem pa cisto zadovoljna z vremenom. Moram danes uzivat, ko bo jutri ze taaaak snezilo - danes se bomo sestale RR cveke. :)

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   Dobro jutro
10.2.2005 8:33:52   
luna39
udb, jeee, zdele sem prebrala, da si:racka:9nebesa, res sem vesela, da ti je ratalo:bravo::bravo::bravo::bravo:Uživaj9nebesa9nebesa

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   Dobro jutro
10.2.2005 8:33:58   
Anonimen
Napihni plastičen čoln,napolni ga z vodo dodaj pol kile soli,nabavi enga ki bo pozibaval čolniček,in evo ti morje ti bo pljuskalo pod oknom:)-:)-:)-:)-:morje:

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   Dobro jutro
10.2.2005 8:34:38   
biba77
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   Dobro jutro
10.2.2005 8:36:22   
žlička
:)-:bravo::)-:bravo: dobra ideja, sam kaj ko to ni to:zmeden2:

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   Dobro jutro
10.2.2005 8:38:05   
biba77
No, pol pa se malo po netu pobrskaj, da najdes kak primerez zvok (pleskanja morja ob :morje: ).
:)-:)-

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   Dobro jutro
10.2.2005 8:39:03   
biba77
:ups::ups: ...primereN zvok (plUskanja... :ups::ups:

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   Dobro jutro
10.2.2005 8:40:58   
žlička
pleskanja:)-:)-:)- ta je dobra, mah, se tudi jaz ful velikrat zatipkam, sam vazno je da razumemo bistvo

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   Dobro jutro
10.2.2005 8:41:39   
Anonimen
Biba saj bi bilo morje poleti res potrebno svežega pleskanja:)-:)-:)-:)-zdela pa je lepe temno modre barve:)-:)-:zmeden2:zelene:zmeden2:rjavkasto zelene:zmeden2::)-

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   Dobro jutro
10.2.2005 8:42:54   
biba77
No, zdaj pa se imate komu za smejat...:ups::ups:
Saj, razumele bi se pa tudi, ce bi v petih jezikih pisale... Ko gre za :duda:, ni ovir!

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   Dobro jutro
10.2.2005 8:42:54   
simonas
Jutro punce!

Kar nekako ne morem ujet pravega tempa, da bi se uspela kaj dosti vključevat v vaše debate. Prejšnji teden sem bila na bolniški, pa me je vse delo počakalo in zdaj delam delam in še enkrat delam...

Danes imam najavljenega programerja, ker mi je treba še nekaj stvari popravit v programu, potem pa se počasi zaključnega računa lotim... Uh, bo še dela...

Vesela sem z vsemi vami, ki se veselite lepih novičk. Pri nas menda ta mesec ne bo nič, ker sem imela O ravno med bolniško, pa se nisem ravno tako fajn počutila, kuhalo me je, pa še na antibiotikih sem bila... Pa bo drugič boljše!

Lep dan vam želim!

Simona

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   Dobro jutro
10.2.2005 8:43:02   
simonas
Jutro punce!

Kar nekako ne morem ujet pravega tempa, da bi se uspela kaj dosti vključevat v vaše debate. Prejšnji teden sem bila na bolniški, pa me je vse delo počakalo in zdaj delam delam in še enkrat delam...

Danes imam najavljenega programerja, ker mi je treba še nekaj stvari popravit v programu, potem pa se počasi zaključnega računa lotim... Uh, bo še dela...

Vesela sem z vsemi vami, ki se veselite lepih novičk. Pri nas menda ta mesec ne bo nič, ker sem imela O ravno med bolniško, pa se nisem ravno tako fajn počutila, kuhalo me je, pa še na antibiotikih sem bila... Pa bo drugič boljše!

Lep dan vam želim!

Simona

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   Dobro jutro
10.2.2005 8:45:26   
Anonimen
simonas....počasi ne hitet.... delo ne bo zbežalo:)-:)-

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   Dobro jutro
10.2.2005 8:46:16   
biba77
Jutro, Simona!
Saj nismo tak hitre, da bi morala tempo z nami vzdrzevat... :):) Ti samo kaj pripisi - vrzi eno malo kostko..:)-
Pa saj ves, da smo obicajno dobrovoljcki in cas z nami ti bo hitreje minil. Kar pridi se...
Glede tvojega ciklusa pa se pusti presenetit. Nikoli ne ves, ce je bila O tocna, ne?
:miska:
PS: Sem si mislila, da se boste na moje pleskanje spravile...:(:ups:

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   Dobro jutro
10.2.2005 8:49:30   
Anonimen
biba ne bit žalostna nam smrtnikom se to lahko dogaja,še meni,ki po pet minut iščem črke na tipkovnici se dogaja:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   Dobro jutro
10.2.2005 8:52:28   
biba77
Nisem zalostna. Danes se mi to ne more zgodit! 9nebesa Sem nabita z energijo in komaj cakam, da bo ura 12.00, pol pa 16.30, pol pa 19.00, pol pa bo ze skoraj jutri in jutri je petek! :bravo::bravo::bravo::bravo:
Sem vceraj bila pri zobozdravnici in je vse ok, tak, da sem cila in zdrava. In vesela... :)-

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   Dobro jutro
10.2.2005 8:54:33   
Anonimen
Tako ja pozitivno:bravo::bravo:
ampak obisk zobarja pa brrrrrrr,jest se ga bojim kot:hudicek:

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   Dobro jutro
10.2.2005 8:59:42   
biba77
Jaz pa grem jutri se enkrat, da mi naredi eno prevlekco, da me ne bo kaj presenetilo, ko bom marca v tujini. :bravo::bravo: Sem vceraj kar skocila s stola, tak se mi je fino zdelo, ko je rekla, da vse stima!
:)

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   Dobro jutro
10.2.2005 9:06:01   
Anonimen
Ti si skočila od veselja jaz sem zobarju ušla s stola,od bolečin:hudicek::)-:)-me je skor lovil po ordinaciji:)-

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   Dobro jutro
10.2.2005 9:08:12   
biba77
Hmmmmm, zdaj pa si ok, ne? Je uspel opravit svoje delo?? :)-

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   Dobro jutro
10.2.2005 9:15:55   
Udb
Sem že nazaj - sem šla mal jest!! LAČNA!! :)-

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   Dobro jutro
10.2.2005 9:20:04   
Anonimen
Ja zdej pa je me ne bodo več boleli,ker so mastno plačani-mostiček:)-In veš kdo je kriv,da nimam mojih štirih prednjih zob-naš:kuza:tako močno me je po nesreči z njegovo betico treščil v zobe da so korenine napokale in je bil čez mesec cel:hudicek:

udb,ti pa kar napolni lačni želodček,nihče ti ne bo zameril,zdaj moraš jest;)

(odgovor članu žlička)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   Dobro jutro
10.2.2005 9:20:04   
biba77
Ja, ja, ... zdaj imas izgovor, da bos pogosteje lacna!! :bravo::)-:bravo:

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?