|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:22:45   
baguSka
ta pa je meni fulll lepa, jaz bi takoj mela tako obleko, bi si jo lahko kupla za poroko od prijateljev, ma kolk mi je lepa!


ja meni je tud tko lepa.. sam ne za na mojo poroko.. user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:22:58   
fragola
baguska meni od unih dveh mi ni prav nobena nevem kako všečuser posted image , una ne zelena k si dalal ta prvo gor tista je zakon, pa dejsi tak model šivat!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:24:41   
baguSka
una ne zelena k si dalal ta prvo gor tista je zakon, pa dejsi tak model šivat!


ja sej vem.. ampak tud blaga ne bom tacga zadela... sej bom se vidla.. zdej zbiram in jutr greva s prijateljico mal po stacunah firbcat.. ce pa do konca aprila cist nic ne najdem, al pa vsaj do sredine maja, bom dala pa sivat... user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:26:25   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

una ne zelena k si dalal ta prvo gor tista je zakon, pa dejsi tak model šivat!


ja sej vem.. ampak tud blaga ne bom tacga zadela... sej bom se vidla.. zdej zbiram in jutr greva s prijateljico mal po stacunah firbcat.. ce pa do konca aprila cist nic ne najdem, al pa vsaj do sredine maja, bom dala pa sivat... user posted image

ma sej maš prav ti še malo poglej in če res nič ne dobiš, daš pa šivat!
Pa ti mogoče veš kje je trgovina sens v ljubljani?

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:28:50   
baguSka
Ne. Sem pa tole na netu najdla:

SENS DIAMANTPTC DIAMANT – BTC Ljubljana01/547 65 02diamant@sens.si 
SENS CENTERTAVČARJEVA 1 1000 LJUBLJANA01/232 11 01center@sens.si


SENS & SENS OUTLETC. 24. junija 231231 Ljubljana-Črnuče01/530 46 92info@sens.si NAMA LjubljanaTomšičeva 11000 LJUBLJANA01/425 83 00http://www.nama.si/  MODIANA ŠIŠKAUlica Ljubljanskih brigad 33 1000 LJUBLJANA


EMPORIUM LJUBLJANA - otroška oblačilaLetališka 41000 LJUBLJANAhttp://www.emporium.si/si/trgovine/cas_lj.php

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:30:11   
baguSka
Pa se link: http://www.sens.si/index.php?page=slovenija&id=30&lang=sl

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:30:19   
fragola
ta sens diamant sem iskala, me zanima če v soboto delajo cel dan?

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:31:15   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Pa se link: http://www.sens.si/index.php?page=slovenija&id=30&lang=sl


user posted image user posted image user posted image  v soboto delajo do 20-ih!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:32:15   
fragola
punce kje naj še pogledamo za kravate in za srajce, in midva bi rada dobila kravato nabrano ne uno standardno!

< Sporočilo je popravil fragola -- 17.4.2008 21:33:50 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:32:37   
baguSka
A ves kje je to? Ta na Tavčarjevi npr. (vidim da je najbolj 'obsezna'). Ves kje je? Al ti povem. user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:33:34   
baguSka
in midva bi rada dobila kravato nabrano ne uno standardno!


moj jo je dobil ko je bil prica v porocnem koticku..

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:34:45   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

A ves kje je to? Ta na Tavčarjevi npr. (vidim da je najbolj 'obsezna'). Ves kje je? Al ti povem. user posted image

ti kar povej ker nevem, jaz vem samo kje je btcuser posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:34:45   
baguSka
Aja fragola, ce bosta sla na Tavcarjevo tud, je tam okol se fuuull enih stacun, kjer sem skor zihr, da bi mogli met tako kravato po vajini zelji.user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:35:33   
baguSka
Aha. A ves kje je sodisce npr!?user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:37:03   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Baguska meni je ful huda rdeča.Sploh,če boš še rjava.Kakšne barve las pa imaš?Sicer,pa itak paše na vse barve las.
user posted image


Ja mogoce bom res mal rjava... user posted image  Barva las, pa naj bi bla blond..!?user posted image  Neki se trudim... ker vcasih sem bla kr full blond (sem sla s svoje rjave naravne delat pramena)... in po nekaj letih (cca 4 leta nazaj) me je piclo, da se postriham na temno rjavo... potem sem pa cez neki casa hotla spet bit blond in mi ne rata vec tiste barve 'vzpostavit', kot je bla pred to temno rjavo.. user posted image  Se frizerke maximalno trudjo (baje), pa pravjo da se bolj ne da... user posted image  So rekle, da sele scasoma...


O šit,tole kar si napisla je pa tako,kot da bi jaz govorila.Moja frizerka se kar križa ko grem iz rjave na blond in obratno.Tako,da sem ji obljubila,da bom po poroki samo še user posted image .Si je kar oddahnila revca.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:46:58   
baguSka
Si je kar oddahnila revca.


user posted image user posted image user posted image  ja verjamem ja... user posted image user posted image user posted image

jst bi pa rada (p)ostala blond... in upam da enkrat nekoc spet bom!?user posted image  pa niti ne tok zarad sebe (ker meni osebno je nekako se vedno blo full vsec taka cokoladna), ampak me CIST VSIIII basejo, da mi najbolj pase blond... in tud men full sede poleti, da so bolj svetli... ampak glede na to, da je taka je*a s tem strihanjem, sem pristala, da bom kar blond ostala... ceprav fuuuuuull namecem vedno za ta pramena!!user posted image user posted image user posted image  ubitacno res!!! sem pa glih dons zvedla za enga modela, k mi naj nebi racunu vec kot 50€... hmmm.. slis se zlooo mamljivo, ampak res ne vem, ce bi mu zaupala!? ceprav baje da fuuuull fejst strize... user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:48:09   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Aha. A ves kje je sodisce npr!?user posted image

ne nevem pa ti povejmi najbolj enostavno kako prit do tja, bom že vmes koga spraševala

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:52:27   
baguSka
Hmm.. najlazi.. ja to je strogi center, tko da.. npr: zlo blizu zelezniske in avtobusne postaje recimo... ce prides npr po slovenski, al pa celovski, zavijes levo proti zelezniski in potem tik pred avtobusno postajo zavijes desno in prides na miklosicevo... ta ulica je full dolga in je ze tuki kar precej trgovin... imata tudi avtohiso, kjer lahko parkirata in se sprehodita... in potem je sodisce takoj vzporedna ulica s to nazorjevo, kjer je avtohisa! ne mores sfalit, drugac pa vprasas, enkrat ko si ze tam.. :))))

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:54:29   
pikovit
Baguska jaz dajem tam okol 55€ pa še kakšno stvar več mi kdaj naredi.Hodim pa v BS4- novo naselje

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:55:15   
baguSka
vzporedna ulica s to nazorjevo


ah se opravicujem, avtohisa je na Trdinovi... user posted image  Tavčarjeva je pa vzporedna...

cak ti link prilimam..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:55:41   
baguSka
http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?q=tav%C4%8Darjeva+ljubljana&tab=maps

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 21:56:44   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Baguska jaz dajem tam okol 55€ pa še kakšno stvar več mi kdaj naredi.Hodim pa v BS4- novo naselje


A pa si zadovoljna?? Kaj pa je vse v tej ceni? Barvanje al pramena? Pa umivanje, strizenje, fenanje, preparati?

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 22:02:10   
pikovit
Ja jaz sem z mojo frizerko zelo zadovoljna.Pa tudi ostale so fuuul vredu.Vsem bi prepustila svoje lase.Sem imela prej enega drugega frizerja pa mi je glavo skuru in sem imela slamo.Res je bilo groza.So mi kar šopi las padali ven.Tako,da mi jih je frizerka spravila v red v 1 letu.Niso več tisto,kar so bili ampak zopet lahko nosim čop.

Ja v ta znesek ponavadi pride umivanje,obloga,prameni ampak ne po celi glavi,preparati,fen frizura.Skratka ful sem zadovoljna in je ne menjam(salona)Res se ful potrudijo.Pa ponavadi imajo tam še testerje šamponov,balzam,oblog in ti jih dajo za probat.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 22:04:13   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


A pa si zadovoljna?? Kaj pa je vse v tej ceni? Barvanje al pramena? Pa umivanje, strizenje, fenanje, preparati?


Tudi barvanje.Čisto različno.Bi mogla it probat.Z prameni je več dela.Barvo ti pa gor vrže v pol ure.Jaz sem prifrizerju po 3 včasih 4 ure. 

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Poroka 2008/II.
17.4.2008 22:04:43   
baguSka
prameni ampak ne po celi glavi


aja... no, jaz jih dam po celi glavi in pride zarad tega se enkrat drazi... user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?