|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vrtec - zavrnjeni
22.4.2008 21:54:30   
Anonimen
Nismo dobili vrtca. Imela sem 53 točk. user posted image user posted image  

(odgovor članu Kalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: vrtec - zavrnjeni
22.4.2008 21:59:22   
MiRaNi
Decemberka, v kateri vrtec pa si poslala vlogo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: vrtec - zavrnjeni
22.4.2008 22:00:44   
Rubin.
Samo to pa je problem, da otroka vpišeš v več vrtcev. Eni ne bodo dobili nikjer, drugi pa bodo sprejeti v 5 vrtcev. Res bi se ta sistem moral spremeniti.

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: vrtec - zavrnjeni
22.4.2008 22:19:35   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

seznam lahko dopolnite z dodatno zavrnitvijouser posted image user posted image user posted image
v Črnučah mali ni sprejet. Imamo 51 točk in smo šele 19. na čakalni listi - taka je razlika med 54 (ena je tu gor pisala, da so prejeti, pa sem se že veselila) in 51user posted image user posted image user posted image . Kaj naj zdaj. Čakam sicer še 2 odgovora, ampak tudi če mesto tam dobimo, naj se potem vsak dan 2x gužvam čez pol mesta v vrtec, nazaj ven v službo, spet nazaj noter v vrtec po otroka in nazaj ven domov? Za bruhat. Vsak dan vsaj uro in pol časa stran, pa če nekaj kg živcev in zagotovo je za otroka najbolje da večino svojega časa z mamico preživi med vožnjo z avtom. Evo, po mojem, bi morali imeti tisti, ki živimo v bližini vrtca občutno več točk prednosti pred tistimi, ki otroke vozijo od drugod.


Sazi ... mi imamo 54 točk pa je bila Sara sprejeta...Tiste dodatne 3 sva dobila na konto tega da moj dela bliz vrtca...

Drugače smo pa iz Črnuč oz.stanujemo čist blizu....PA vi?

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: vrtec - zavrnjeni
22.4.2008 22:25:37   
piko12
Jaz pa mislim, da bi mogla bit v LJ ena prijavna lista, pa prednost imaš v bližnjem vrtcu. Potem pa vzemi ali pusti. Če je prostor, pa naj se vpišejo še iz drugih občin. Zdaj pa zgleda, da je prijavljenih  2000 otrok na 200 mest, od tega se vsaj 1970 vlog vsaj 2x ponovi. In ko že dobijo vrtec, bi pa mogoče rajši enega drugega... Pa neljubljančani se prijavljajo  pri vseh možnih in nemožnih znancih, za kar dobijo pike za MOL pa za bližino, pa vlogo dajo v vrtec najbližje službi in spet dobijo pike. Ljubljančani pa izvisimo. Kaos je popoln in itak gre vse samo še po sistemu znajdi se...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: vrtec - zavrnjeni
22.4.2008 23:51:22   
kofetek2010
Mi smo dobili pozitiven odgovor iz vrtca Mojca (enota Mojca), za HC Andersen (enota Marjetica) pa se cakam odgovor.
Po mojih izracunih smo imeli 51.tock.



< Sporočilo je popravil jana73 -- 22.4.2008 23:53:42 >

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 9:20:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MiRaNi

Decemberka, v kateri vrtec pa si poslala vlogo?

Vrtec Pedenjped

(odgovor članu MiRaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 10:06:35   
Anonimen
Zavrnil nas je že 4. vrtec - vrtec Najdihojca, smo na 170. mestu... user posted image Čakamo sicer še dva, ampak če sklepam po številu točk in po postavkah prejšnjih vrtcev se lahko kar pod nosom obrišemo, da bomo septembra dobili vrtec.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 10:11:12   
rumba
Moja najmlajsa je sprejeta v Vrtec Vomat, kjer imam ze dva. A v roku enega meseca se selimo, zato sem dala vlogo se za dva druga vrtca, ki nam bosta najblizja. Tam (Viski vrtci in Vrtec Roznik) se cakam odgovor. Imamo pa 56 tock.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 11:06:32   
sazi
Sazi ne sekiraj se- mi imamo tolk tok kot vi, pa smo v cicibanu 82. v vrsti. Najbr me spet abecedni vrstni red j... tko kot e od O...


Mi smo tudi na - mogoe je pa v tem fora - saj bi se smejala, pa sem zaenkrat e slabe volje.

Je pa mali letnik 2006 in so mi rekli, da so v enoto Ostrek sprejeli samo 2user posted image . Smo 19 v akalni vrsti, torej e so sprejeli samo 2, ni nobene variante, da jih 18 (torej vsi razen enega) odpove in mi dobimo mesto.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 11:16:36   
Anonimen
Pa neljubljančani se prijavljajo pri vseh možnih in nemožnih znancih, za kar dobijo pike za MOL pa za bližino, pa vlogo dajo v vrtec najbližje službi in spet dobijo pike.

Ja ampak tukaj je zadeva s strani financerja MOL čista, vsi dohodki stalno prebivajočega gredo potem v MOL in ne staro občino.

(odgovor članu piko12)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 11:17:46   
marjetka
Mismo za enkrat dobili odgovora z dveh vrtcev in smo bili v obeh sprejeti.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 11:23:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: marjetka

Mismo za enkrat dobili odgovora z dveh vrtcev in smo bili v obeh sprejeti.

kje pa

(odgovor članu marjetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 11:28:33   
racman2
Naj se e jaz pridruim. Sem ist obupana zaradi teh vrtcev. Sem iz obine Domal in sem tudi v ljublj. vrtce dala pronje. Kaj naj pa naredim, e so Domale huj kot Ljubljana, pa valjda sem v Lj. izvisela (Vodmat, Zelena jama, Pedenjped) in tudi v Domalah povsod izvisela. Res je, da bo mala stara 11 mes. decembra in bi takrat rabila, a sem jaz kriva, da se je tak as rodila (no v bistvu sem, kdo pa je mislil na to..).
Groza, pa ta vejega imam v Dragomlju v vrtcu, pa imajo samo eno jaslino skupino in bodo septembra sprejeli le 12 otrok roj. 06/07. Noro, pa nov vrtec, mi gre kar na bruhanje. Pa toliko let e vedo, da so Domale problem, ker je tolk novih priseljenih, pa imajo tolk placa v oli, pa ni. Ta drava... mi kar pritisk raste, aja pa e, ker smo krajevna skupnost Dragomelj, imajo v Domalah e prednost pred nami isti Domalani.
Pa mi povejte, kaj naj naredim, dam vlogo v Dragomelj in se pol jezim, ko jo ne bodo sprejeli. No sej jo ne bodo nikamor. e bi prej vedela, da ne, bi tud jaz koga poiskala v Lj. in se tam prijavila. Kaj mo, ne morem na mesec dajat 400 eur.
Prvega, ker nismo takoj dobli vrtca, je imela 6 mesecev varuka, pa je bilo grozno, tko, da sem zdej ful nezaupljiva.
Cel dan razmiljam sam, kam bom dala malo, pa ima ele 3 mes.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 11:29:49   
racman2
Nekaj nagaja s -ji in -ji, se opraviujem

(odgovor članu racman2)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 11:29:55   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: Miša99

Pa neljubljančani se prijavljajo pri vseh možnih in nemožnih znancih, za kar dobijo pike za MOL pa za bližino, pa vlogo dajo v vrtec najbližje službi in spet dobijo pike.

Ja ampak tukaj je zadeva s strani financerja MOL čista, vsi dohodki stalno prebivajočega gredo potem v MOL in ne staro občino.


najbr ne, e se ta, ki se je prijavil tam, samo za to, da dobi vrtec, takoj po sprejemu prijavi nazaj na stari naslov - kar je po mojem logino, saj potem ne vztrajajo celotno obdobje vrtca na naslovu neke znanke, ampak se spet prijavijo doma - v bistvu potrebujejo spremembo bivalia samo za obdobje od poiljanja prijav, do zasedanja komisij in podpisa pogodbe, to pa je max 2 meseca
pa e to - meni stalno bivalie v bliini vrtca ni isto ni pomagalo in sem kljub temu izvisela - pa dejansko bo otrok celo vrtevsko obdobje ivel na tem naslovu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 11:30:25   
racman2
ne vem kaj je

(odgovor članu racman2)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 11:31:50   
racman2
Ja v Lj se prijavi samo za 3 mes., e si sprejet, da podpie pogodbo.

(odgovor članu racman2)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 11:33:51   
racman2
A kakna ve za kako fajn varstvo

(odgovor članu racman2)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 13:36:24   
sazi
sem klicala v vrtec in se zanimala, kakšna je možnost za vpis januarja, ko bo dopolnil 3 leta in j možnost - NIKAKRŠNA. Vsi otroci podobne starosti so v homogenih skupinah, torej letniki 2005 v starejši skipini, kamor pa naš mali januarski 2006 ne sodi. Čisto razumem, da ne paše zraven, sploh, ker bi šel potem v šolo eno leto za ostalimi, ampak kje je potem tista fora, ko so mi lani rekli, da ko ima pa 3 leta, je pa bistveno lažje dobiti prostor -v mojem primeru je možnost 0 enako možnosti 0.

(odgovor članu racman2)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 16:02:09   
splaninka
Sem na istem kot Žabika, le da gre nasa pupka v jasli takoj po izteku moje porodniske. V vrtec Vodmat je sprejeta, Mladi rod pa čakamo. Bi bile pa raje v zadnjem, ker ga imamo cez cesto.

Žabika, a delaš v KC?

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 16:08:55   
BarbaraE
Mi smo dobili vrtec. HB. In sicer vrtec Črnuče, Ostržek. Sem samo sem dala in me je včeraj po pogovoru z vzgojiteljico kar strah ratalo. Potem sem pa še v vrtec klicala in mi niso znali nič povedat, le to da bodo do konca tedna odločbe prišle. In me je potem doma že čakala. Roke so se mi tresle, ko sem odpirala kuverto.

Upam, da boste ostale, ki še čakate na odgovore, dobile pozitivne. Držim pesti za vas.

(odgovor članu splaninka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 16:34:06   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Sazi ne sekiraj se- mi imamo tolk tok kot vi, pa smo v cicibanu 82. v vrsti. Najbr me spet abecedni vrstni red j... tko kot e od O...


Mi smo tudi na - mogoe je pa v tem fora - saj bi se smejala, pa sem zaenkrat e slabe volje.

Je pa mali letnik 2006 in so mi rekli, da so v enoto Ostrek sprejeli samo 2user posted image . Smo 19 v akalni vrsti, torej e so sprejeli samo 2, ni nobene variante, da jih 18 (torej vsi razen enega) odpove in mi dobimo mesto.


a si jih mogoce ti dons v vrtec klicala? Sem bila ravno tam ko sem tamalo vpisovala pa sem bila zraven ko je referentka govorila po telefonu...in slisala da je ena 18.v cakalni vrsti pa da je tamali letnik 06....

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 19:03:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

Mi smo dobili vrtec. HB. In sicer vrtec Črnuče, Ostržek. Sem samo sem dala in me je včeraj po pogovoru z vzgojiteljico kar strah ratalo. Potem sem pa še v vrtec klicala in mi niso znali nič povedat, le to da bodo do konca tedna odločbe prišle. In me je potem doma že čakala. Roke so se mi tresle, ko sem odpirala kuverto.

Upam, da boste ostale, ki še čakate na odgovore, dobile pozitivne. Držim pesti za vas.

Koliko pa si imela točk?

(odgovor članu BarbaraE)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: vrtec - zavrnjeni
23.4.2008 21:56:34   
tojeto1
Včeraj sem se zjokalauser posted image - čist zares, sredi službe me je mami poklicala, da je prišla odločba iz vrtca. Je odpirala sredi pogovora in prebrala ZAVRNJENIuser posted image !
Da povem: že lansko leto smo bili zavrnjeni, ta vrtec je najbližje doma, smo iz Lj., bratec obiskuje vrtec in letos spet zavrnjeni.
Kako naj povem starejšemu bratcu, da njegov mlajši ne bo obiskoval istega vrtca, saj me sedaj vsako jutro sprašuje, pa mami zakaj njega voziš v drugi vrtec? A ne maraš, da bi bila skupaj? Jaz ga bi čuval, da ga ne bi kdo udaril? in podobna vprašanja.
Na to pismo smo čakali bolj, kot takrat ko sem dobila odgovor iz faxa ali sem sprejeta ali ne. Groza! Septembra bo treba spet enega furat v en vrtec drugega pa v drugega in nato živčna vojna po službi v gužvo pa v en vrtec, pa v drug........ no comment

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Od hiše do hiše, od vrat do vrat ...
Včasih se mi zdi, kot da je tudi pust postal instanten. Hitro po kostum v najbližjo trgovino, malo naokrog po sladkarije...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?