
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: kdaj začnejo sami vozit kolo s pomožnimi ... 7.5.2008 22:38:03
|
|
|
|
2XXL
|
Spet jaz, Nika v službi, mož se strinja z mojim odgovorom in je ful navdušen, da malčica tako obvlada Speedyja . Tako da, po moje, ne bo težav .
|
|
|
|
|
RE: kdaj začnejo sami vozit kolo s pomožnimi ... 8.5.2008 17:30:46
|
|
|
|
zoya24
|
Mi smo Žigu kupili kolo prejšnji teden, prvi dan še ni znal prav poganjati, drugi dan je zadevo že obvladal, verjetno je še v spanju kolo vozil, tretji dan je pa že ful šibal, tako, da mora zdaj ati skoz za njim teč , k gre tok hiter. Aja stari smo dobri 2 leti in pol.
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiPravice iz naslova krajšega delovnega časa Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Zadnji šolski danZadnji šolski dan ni le konec ocen in domačih nalog, ampak tudi začetek poletnih dogodivščin. Preverite 10 preprostih id...
Zadnje s foruma
izbor imenaTanchiNajlepše ime za fantka?Dejan (
9%)

Domen (
17%)

David (
30%)

Leon (
23%)

Jernej (
20%)
Število vseh glasov: 405Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!